Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

Mam zawal i w ogole ide chyba sie powiesic :( Poparwilam wszystko od nowa bo przeciaz jak to tak. No ale nie dam rady tego nowego wyslac i dac do druku bo musialambym od nowa antyplagiat sprawdzac a na to sie czeka, a jutro tylko jest ostatni dzien i nie dam rady bo w drukarni tez sie czeka i dupa zbita. tzn. nie sa to jakos takie bledy widoczne golym okiem tylko jeden taki mnie razacy :( ale dla mojego komfortu to nie jest dobre :( Pia, mamoolka ja tego specjalnie nie oddalam z bledami. Chyba zle mnei zrozumialyscie. Stresuje sie cala sytuacja obrony a dopiero teraz to zobaczylam :( ze nie zapisalys ie poprawki Pizze zjebalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pia :) izu- dobrze cię zrozumiałam ale może nie tak dobrze to napisałam :) nie podjerzewam cię o taką niestaranność. korzystasz z usług plagiat.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izu- a te poprawki na tyle zmienią pracę by powtórnie przez plagiat przerzucać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie na uczelni sprawdzaja ja. I te poprawki nie beda mialy znaczenia co do plagiatu, ale musze oddac plyte z wydrukiem ile mial i na plycie musi byc to samo co na wydruku. Wiec jednoznacznie musialabym wszystko od nowa zaczynac. Zla jestem na siebie za to. Wstalam dzisiaj o 6.30 i dzisiaj na nocke. Buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izu - ja Cie zrozumialam i wiem, ze to nie z Twojej winy. Nie stresuj sie bo jesli nie masz innej mozliwosci to i tak glowa muru nie przebijesz. Nie zwracaj uwagi co napisalam, ja mam takiego wzrokowego bzika, ze mnie male niedociagniecia zloszcza w kazdej postaci. Mamuniu - az sie wzruszylam przesylka sloikowa :-). Dziekuje kochana ! *** Dobrze, ze Wiki juz duza i nie wpadnie na pomysl oddac Zosi i jej tez nie ugryzla :-) meaaa - czy jest juz tak, ze Nadia w ogole nie moczy pieluchy ? Pascal ile razy go posadze to sie wysika ale nie wola sam. Dodatkowo usiadzie na nocnik tylko wtedy jak ma wszystko od pasa w dol sciagniete i za kazdym razem musze go rozebrac. Jak mu tylko obsune spodnie i majtasy i tak posadze na nocnik to z niego ucieka ( chyba sie boi , ze moze pyrtolem zle trafic .-P ) Wiaze sie to z ciaglym rozbieraniem i ubieraniem a mi sie po prostu nie zawsze chce :-( Pogoda tez nie sprzyja by gonil z golym tylkiem. Jakie macie swieto ( przyszly weekend ) ? Mamatomka - postanowilam sobie zrobic dobrze i wywalilam sie wlasnie na lozku w sypialni. Pascala upchalam do lozeczka i oblozylam ksiazeczkami, pomyslalam, ze skoro Olek potrafi to moze i moj sie skusi :-P . Ksiazeczki leza wszystkie za burta a Pascal zajal sie odrywaniem tapety ze sciany ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm za moich czasów (czyli aż cały 2 lata temu) nie robiliśmy nic typu plagiat.pl. To faktycznie troszkę komplikuje sytuację. Jedyne co pozostaje mi na pocieszenie Izu to, to co już ktoś tu napisał. Nie znam nawet jednej osoby, która by oblała obronę. A swoją drogą - pomyśl jak będziesz się czuła już po. To najlepszy moment! Amorku - Kuba niexle dał czadu z tą szczoteczką. Pia - nie wiem czy już kiedyś pytałam ale jak wy stawiacie sprawę języka w domu. Jak był z Julką czy Pascalem? Mówiliście tylko po polsku i załapali (załapuje) niemiecki tylko z otoczenia? Czy wprowadzaliście w domu też niemiecki? Meaaaa - oooo teraz to dopiero gratki się należą!!! A ja - ODWOŁUJĘ WSZYSTKO CO WCZORAJ NAPISAŁAM !!! Wstałam dziś zadowolona i cały dzień jak na razie tak jest :D Kajtek super! No i my mamy w domu też problem preferencji jednego rodzica tylko, że u nas Kajtek woli .... tatusia... wiecie jak to boli... nie do opisania. I między innymi z tego wynikało moje wczorajsze przygnębienie. Jak jestem z nim sama w domu to jest ok ale jak tylko jest dżordż to mama idzie w odstawkę. Wszystko tata i tata, a w zasadzie 'tatuuuuuu'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W. Kasiu tez tak mialam z Kuba. Tylko tata tato tata tatoooooo. Ale od wyjazdu do Pl zmeinilo mu sie na mama i przestal wola am am jak glody piciu jak pic tylko mama mama mama, na wszystko co chce i kogo chce mama. Ja na nocnik moge malo sadzac i raz na 10 sie zleje a reszta na podloge. Dzisiaj 2 razy mi akcje zrobil mowie usiadz bo wydawalo mi sie ze chce a ten nie i nie, juz sie nauczylam ze jak nie chce to nie sadzam bo to gorszy efekt. No i co poszedl do pokoju i leje pod siebie. Za chwile to samo mowie chcesz a ten nie i nie i w to samo miejsce pod siebie. Pia Kuba tez nie trawi miec nic na sobie. Wszystko sciaga jak na nocniku siedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izu- tak myślę. w lepszych kserach także drukują pracę, często na miejcu, oprawiają, i na płytę wypalają. to zajmuję ok 1-1,5 h. masz taką możliwość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamoolka plyta musi u nas na UE przejsc przez plagiat i musze miec wydruk ze to zrobilam z ta srednia od nich. I to zajmuje 2 dni. Wiec juz nic nie zrobie. Trudno :( strasznie mi przykro ale bylam pewna ze zapisalam poprawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia wzruszyłam sie,ze Ciebie wzruszyłam:)) Odwiedziła mnie sis-ściagnieta kopytkami z sosem-tak sie objadła,że ledwo mogła sie ruszyc:))no i pogadałysmy sobie troche. Zosia wsunęła kisiel z kleikiem,teraz gryzie mi szuflade od biurka. Jeszcze troche i kąpiel,kolacja i do wyra!!mam nadzieje,ze mała pospi w miare dobrze... Musze kupic nocnik:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamaolka - no ja juz tez mam tylko resztki tapety w okolicach lozeczka. Tyle dobrze, ze to jest miejsce ktore i tak bylo zaplanowane do remontu, wiec moze sie szybciej za niego wezmiemy :-P W. Kaska - moje dzieci mowia po polsku dobrze , srednio i beznadziejnie. Najstarszy radzi sobie najlepiej a Julka ma najwieksze problemy. Pewnei z latami nawet nie zdaje sobie sprawy ile przejelismy w mowie codziennej nalecialosci z j. niemieckiego. Z Pascalem staram sie mowic tylko po niemiecku ale niektore slowa wybieram swiadomie z niemieckiego, by mial latwiej w przedszkolu. Np. niemcy na siku mowia "pipi" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia mialam spytac...czy Pascal ma jeszcze opiekunkę??bo jakos nie wspominasz o niej ostatnio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu - a no ma jeszcze :-P Myslalam, ze mu nie podola z wiekiem ( Pascala wiekiem :-) ) ale ona nadal sie bardzo cieszy na niego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Pia, bo myślałam, że krzywdzę Kajtka mówiąc do niego tylko po polsku. Ale nie wiemy czy wracamy czy tu zostajemy więc lepiej nich zna polski, angielski tak szybko załapie w przedszkolu i szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W. Kaska - u mnie jest troche inaczej , bo dzieciaki mowia miedzy soba po niemiecku. Tak jest tez u wszystkich znajomych. Dlatego tez im mlodsze to tym slabiej sobie radzi z j.polskim. Teraz np. Julka upchala Pascala w pudla po zabawkach i mowi do niego, zeby sobie wyobrazil, ze jej przy nim nie ma i niech obmysli plan jak ma sie uwolnic. Wszystko powiedziala po niemiecku a ten ja najwyrazniej rozumie. Jak ja zawolam po polsku, zeby mi zapalila swiatlo to tez mi zapali .... Zreszta zauwazyylam, ze Pascal wybiera to co latwiejesze - mowi po polsku dziekuje " kuje" i prosze po niemiecku " itte " Zjada poczatki wyrazow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajtek się przebudził i teraz dosypia na moih rękach i nic innego nie mogę robic jak siedzieć przed kompem. A siusiu chce mi się, że huhu.... zaraz zrobię pod siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super! Mój dzordz mówił że jak był z Kajtkiem u takich znajomych coś im z komputerem zrobić to ta babeczka siedziała z małym mówił do niego, żeby coś sobie brał i on bral konkretnie to co ona mu mówiła. Trochę mi się wierzyć nie chce ale skoro tak mówi... Na wszelkie bye-bye macha i odpowiada po polsku pa-pa. Ale to akurat jest podobne. Pracuję teraz jako wolontariuszka w brytyjskiej szkole i jak widze jak te polskie dzieci świetnie się tam odnajdują to jestem pod wrażeniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izu- nie ma co grzebać dalej. pewnie się jeszcze trochę pomęczysz, albo coś się uda jeszcze załatwić. a i tak za rok nie będziesz do tego tak emocjonalnie podchodzić. tak czy inaczej tytuł będziesz mieć :) ściskam dziś tak smętnie przez tę pogodę, jak jesienią u nas niezłe jajca. taka ze mnie matka, że żyłam z przekonaniem iż olek posiada 8 zębów, a się okazuje, że ma ich 12-ście. poprzebijały się jemu (nie wiem jak to numerycznie) te większe do rzucia, i przez przypadek się dowiedziałam przy wygłupach. czego to ja jeszcze nie wiem :)? baryłko lepiej? na 21.00 jade na basen, a lenisko mam na kilometr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my wyskoczyłysmy po zakupy!!bo przestało padac,Zoska złapała troche powietrza przed snem:)) Moja przyjaciółka w UK rozmawia z corka po polsku,ale np na placu zabaw mala dogaduje sie z dziecmi po angielsku-czesto myli te dwa języki np liczenie:"jeden","two",'three",'cztery":)) Pia i jak czesto Pascal jest u niani?kazdego dnia? Samadamo zdrowka dla Dawidka-zapomniałam napisac wczesniej🌼 Zoska bije Wiki,a ta jej oddaje:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W domu cisza jak makiem zasial ! Pascal w lozeczku, reszta u siebie na pietrze i mam anadzieje, ze przez pare minut nie bede musiala sie do nikogo odzywac ani niczego wysluchiwac ! Mamuniu - jest 2 x po 3 godz. i poki co tak zostanie. Zapisalam go coprawda do zlobka, ale takiego co to jeszcze w ogole nie powstalo a juz maja ponoc od dawna komplet. Zrobilam to bardziej pod meza, zeby widzial, ze cos "dzialam " :-P Sama dla siebie postawilam , ze jesli dostanie to miejsce to pojdzie od wrzesnia i tak mialo widocznie byc a jesli sie nie zalapiemy, to pojdzie dopiero do przedszkola. i wlasnie... Samadama - jak dzisiaj Dawidek ? mamaolka - to tak jakbyscie dostali te 4 zeby gratis :-) ( bez placzu i zarwanych nocy ) no i trzeba by wyslac listy goncze za : Misty Kimizi Asik Cari ( Cari, mam nadzieje, ze to nie przez powodz ! )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo:D a my jeszcze po poludniu na jeszcze jeden spacer wyejchalismy na plac zabaw. pogoda dopisuje i az zal bylo siedziec w domu. wroclismy przed 19 i szybko kapiel i butla i do lozeczka😴 aaaa wyszalal sie na maksa:D jak dobrze miec pod nosem ten park i ten plac zabaw:D a ja czekam na mezusia i popijam sobie czekolade:) Mamuniu- kochaaaaaam grzyby:D Mea- nie no jestem pod wrazeniem, fala dla Nadii, zuch dziewczyna. chyba kupie ta nakladke moze ona furore zrobi bo u nas nocnik to tak jest na bakier, ze ja nie wiem. Izu- za " moich czasow';) ale to brzmi, tez nie musielismy robic nic z tym plagiat.pl. jak juz nie masz opcji zeby to zmienic nie zadreczaj sie. a za niedlugo i tak bedziemy my ci gratulowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze fajne mieszkanie znalazlismy w centrum. cena taka sobie i licze na to ze cos spusci gosciu, ale nie ma kanapy ani lozek. ale ten agent mowil bo maz dzwonil do niego dzisiaj, ze daloby rade zagadac z landlordem zeby on to kupil. we wtorej na ogladnie idziemy ale mieszkanie nowka i kurcze zeby spuscil choc troche. i sa 2 pokoje i 2 lazienki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U mnie lepiej Przestalo padac w poludnie i slonko wyszlo.WYszlam z Natalka na polko i okolo 3h szalala.Ale po poludniu znowu zaczelo padac i burze przeszly.Qna dobijajaca ta pogoda.JUtro ma byc bez deszczu a weekend mokry. A ja tez czekam na lody,klapki i sukienki! Amorku fajna okazja z mieszkankiem 2 pokoje nowe i 1 lazienki.POtargujcie sie solidnie z nim:) Kessi a moze coz z krazeniem masz? Cos jeszcze mialam i zapomnialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barylko- zeby chociaz 50 euro spuscil to juz bysmy sie cieszylu i brali od reki:) moj maz tez nie umie sie doczekac jak pojdzie z Kubusiem na lody, bo moj maz to lodziarz:D na sniadanie, obiad kolacje moglyby byc lody;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nadal sama maz juz powinien byc a nie ma:( i nie odbiera telefonu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×