Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

mi sie podoba cos w tym stylu, tyle, ze bym zmienila tak: dol dluzszy do kolan, bez tej falbany na dole, od piersi puszczone do przed kolana bez zadnych pierdol. to jest ta sukienka co ta murzynka w gzrywce ma, na koncu wsiada do auta. no cos w tym stylu.... http://www.youtube.com/watch?v=b3mOLJvbBwQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta firma ma fajne sukienki.Moja kolezanka kiedys kupila sobie na slub cywilny u nich.Taka kosc sloniowa zdobiona delikatnie czarna koronka i kamyczkami bez ramion i do kolan.No sliczna byla i do tego taki marszczony szal dokupila swietnie wiazany na jedno ramie opadajacy i czarne buty w debenhamsie.Calosc miodzo byla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no eskrawagancka ta sukienka. wlasnie strasznie podobaja mi sie takie wlasnie do piersi i potem taka puszczona i napuszona: na dole, ale z ta falbana pod pacha nie odwazylaby m sie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia - hehehe nie nie, te sa jak mc hammer;) no ale teraz taka moda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku - te gacie nie kazdemu pasuja ale Ty bys pewnie w nich fajnie wygladala, kiedys zakladali je tylko kurdowie a teraz pelno mlodych dziewczyn w nich gania. Ewcia - roznica w cenie ? Pani ginka nie zalozy spirali przeciez za darmo :-P Ja placilam troche mniej jak 300 ale mialam spirale z gabinetu, wiec moze miala moja doktorowa jakis upust od firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku - a moze tej pannicy pomyslily sie strony w sukience i ubrala plecami do przodu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia- no wlasnie na ulicach duzo widze dziewczyn w nich,ma to swoj urok ale trzeba sie w tym czuc. ale ja bym chyba sie czula jakbym nie zdazyla na czas i cos zgubila w kroku;) Barylko- ta zlota fajna ale cena powalajaca:) tez tak macie, ze ogladacie np sukienki i podobaja sie Wam na modelce, na kims a jak siebie w nich wyobrazacie to juz nie? czy tylko ja jestem taka dziwna?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczko nie:) jak juz znajde kiecke to Wiem ze to ta:) to musi lezec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z rivierisland taka: http://xml.riverisland.com/flash/content.php z M%S taka http://www.marksandspencer.com/Autograph-Sleeveless-Pleat-Belted-Dress/dp/B003CNQWAY?ie=UTF8&qid=1274815453&categoryNodeID=42967030&ref=sr_1_18&page=2&node=342618031&sr=1-18&mnSBrand=core&_encoding=UTF8&rh=n%3A342618031 http://www.marksandspencer.com/Autograph-Mesh-Appliqu%C3%A9-Belted-Dress/dp/B003ENAUTQ?ie=UTF8&qid=1274815498&categoryNodeID=42967030&ref=sr_1_10&page=&node=342618031&sr=1-10&mnSBrand=core&_encoding=UTF8&rh= :) zaszalalam Jeszcze chcialam przeleciec Zare ale ja nie kumam ich stonki jak tam sie szuka Zostala dorothy perkins i next :) ale ide powiesic pranie wiec wystarczy tych linkow. A jszcze potem lukne na alegro co wystawiaja z primarka bo tez czasami cos fajnego i taniego mozna znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!:):) Ale dzisiaj dobre wiesci:) i to od samego rana:):):) Kessi:) gratulacje!!!!! Ja pierdziu!!! Podziwiam Cie trzeci Szkrabik,po dwóch gwiazdach i to takich co to tyle opieki wymagaja:):) Mąż to niech sie niech jeszcze nie cieszy i nie chełpi,bo nie wiadomo,czy to takiej samej dziurawej foremki nie zalał:P:P Bedzie sie cieszyc jak ogonka zrobił,wtedy niech mówi,ze fachowiec i wie co robi!!! Dla mnie jestes Wielka!!! No i masz odpowiedz,dlaczego sie Ci "zbiera" zapasik!!!:):) Kurde ,znów "ciocia" zostane!! Kasiu:):)🌻 gratulacje cudnego prezentu,ale wyczucie i dokladnosc,bosko!!! Zdrówka i szczescia dla Was!!! Nadziejko:) ciesze sie,ze juz Ci lepiej!!! Ja w zadnej ciazy taka slaba i byle jaka....Zawsze było mi dobrze,az za dobrze,i tak mi sie pieknie tyło,ze hej....potem tylko ciezko było okrutnie,bo dupsko bylo ciezko wytrzec:P Nie wiem czy bym nie wolala sobie porzygac:P Kochanego masz meza,ze tak o Ciebie dba i Julcie,ze taka grzeczna:) Gonia:) współczuje....Ci kochana!!! Tak sobie mysle,ze nie mozesz pozwolic swojej mamie na takie traktowanie....w koncu ,to ona Cie zrobiła i powołała na swiat i jak ONA tak moze w ogole mówic!!! Olej to i wykrzycz prosto w oczy z całych sil!!! ja bym tak zrobila!!! Z moja mama czasami mam tez różne spiecia,ona mnie opierdoli ,a ja ją,az wyjemy obydwie jak głupie!! Ale potem jest dobrze!!! Kocham ja nad zycie...Miała ciezkie zycie i czasami tez dziwnie patrzy na swiat...dla niej dzieci...to tez raczej przykry obowiazek....To tez powiedziałam kiedys mamusi,ze mogła nie robic sobie dzieci,nie miec wnuków,nie miec obowiazków ,problemów i by sobie samiutka jak palec szczesliwie zyła:( a skoro sobie na swiat sprowadzila...to niestety .....na dobre i złe RAZEM!!! Tez nie była zachwycona jak zaszlam z Przemkiem w ciaze,ale ja to miałam gdzies i dowiedziała sie jak juz bylam w 5 mies ciazy(bo by jeczała,jak ja robilam amniopunkcje i czekałam na wyniki,a mnie i tak było baaaaardzo ciezko) Nie wiem czy mnie zrozumiesz, o co mi chodzi...Jedno jest pewne,nie mozesz dac soba pomiatac,komukolwiek,nawet jesli to jest Twoja mama!!! Masz byc szczesliwa!!! Masz cudowne i zdrowe dzieci,kochanego meza ...pamietaj o tym!!! co to ja chciałam... Kiecki fajne,Amorku cokolwiek na siebie włozysz bedzie pieknie:) na takiej Lasce wszystko bedzie git!!! Tez sie martwie tym Twoim mieszkaniem...a duzo drozej by Was wyniosło,zebyscie zostali tam gdzie jestescie???Bo moze nie ma sensu kombinowac,jak Wam tak dobrze,a moze kogos sobie dobierzecie do mieszkania...?Fajnego??? Jutro mam sprawe,wlasnie pije drinka po prochach...:( mam nadzieje,ze dociagne do jutra...:( Meaaa:) dziekuj Naduni za kopniaka,teraz pocierpisz,ale przynajmniej cos z tym zrobisz,a tak to bylaby kiedys moze jakas niespodzianka,az sie boje myslec o tym... Ja takie dni z bólem" jakby zęba" non stop mam juz pare lat:(:( Wykancza psychicznie i fizycznie no nie? Dzisiaj dostalam nowe skierowanie na rezonans kregosłupa,neurolog powiedział;" Po noaxie i zastrzykach nie pomaga,co jest kurwa mac!" to jego slowa!:( A ja juz czarno widze....ze mam tam jakies dziadostwo,ze to jakies raczysko czy co:(:( Sram ze strachu:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny...wiem, że jestem ciota, ale kij z tym - już niedługo wygram w totka i się wybudujemy i będzie git:) Holly kochana od urojonych ciąż, raków, zawałów jestem tu ja a od wszelkich syfów, hifów - ja i meaa. nie ma tu dla Ciebie miejsca kochana, nie wkręcaj się :P pewno ci jakaś skolioza wyjdzie :) i będziesz musiała chodzić na gimnastykę korekcyjną jak mój tata hihi:) będzie dobrze, zobaczysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ELo Pia- jasne ze nie zalaza za darmo, ale by zalozonie bylo drozsze od samej spirali? dla mnie to nielogiczne. jesli tak to poczekam ze spirala do wakacji i zaloze u znajomego gina w PL :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo mam doła :( jak sie sypie to sie sypie... antybiotyk dostałam bardzo mocny a ja nie pamietam kiedy ostatnio antybiotyk brałam :( chyba w podstawówce :( efekt? czeluści mi się zapaliły :o szlag mnie trafi... miałam iść do gina na cytologię a przecież mi jej nie zrobi ze stanem zapalnym... musze sie najpierw wyleczyć ale czy jest sens leczyć sie w trakcie antybiotykoterapii?? kupię dziś albothyl no bo co zrobic:( do tego opuchlizna zamiast się zmniejszać to się zwiększa i dziś mam już problem z mówieniem... mówię półgębkiem :o endodonte mam na 8 czerwca :o dzis chyba pojade znów do tego znajomego stomatologa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana!! najpierw to, co najważniejsze: Kessi - Gratuluje i podziwiam!!!! no i zyczę, żeby tym razem był ogonek;P Kasiu - gratulacje!! wymarzyłaś sobie prezent i masz!! czekamy tu na Ciebie i relację:) no i reszta... Goniu - bardzo Ci współczuję sytuacji, ale może jest jakiekolwiek wyjście, żebyście zamieszkali osobno? tak żyć nie można - widać, że mama i relacje z nią zrobiły z Ciebie nieszczęśliwą dziewczynę, która powinna cieszyć się najlepszymi latami swojego zycia i swoimi dziećmi a nie wpędzać się w poczucie winy!! może są u was jakieś TBS-y? może ktoś niedrogo wynajmie mieszkanie? a może wygarnij mamie raz a dobrze, co Ci leży na sercu - obrazi się, popłacze, ale w końcu jej przejdzie a może atmosfera się oczyści? Baryłko - fajnie kiecki, dla mnie większość za doważna, ale podoba mi się ta różowa z M&S Ewciu - u mojego lekarza Mirena kosztuje 1000 zł - 700 + 300 założenie, więc w sumie nie wiele taniej niż w de. Babeczko - ja prawie nigdy nie mogę kupić kiecki z powodu cycków :)są za małe i większość dekoltów wygląda źle, nie mówiąc już o kiecke bez ramiączek... marzenie... czekam na zdjecia z imprezy! Amorku - kurcze nie wiem, co Ci radzić z tym mieszkaniem... trzymam kciuki, żebyście znaleźli prawdziwą perełkę!! Meaa - jestem w szoku w sprawie sikania Nadusi do kibelka!!! BRAWO!! my kupilismy nocnik i tyle....raz próbowaliśmy Tomka posadzić ale uciekł. Holly - zrób kochana ten rezonans i może się wyjaśni co Ci tam uwiera. moze się okaże, że jakiś prosty zabieg rozwiąże wszystkie Twoje problemy z plecami? a może wystarczy prawidłowa rehabilitacja. będzie dobrze!! no i trzymam kciuki za rozprawę!! mój mąż właśnie wczoraj przegrał w I instancji w sądzie pracy.. kpina - będziemy składać apelację, nasz prawnik spadł wczoraj z krzesła jak usłyszał wyrok i uzasadnienie. mam nadzieję, że trafisz na mądrzejszą sędzinę cdn... idę do galerii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meaa - no to Ci się narobiło kobito!! jeśli chodzi o "te " sprawy i stany zapalne to polecam Gynazol - to jest taka jakby strzykawka z lekiem, stosujesz raz na noc, wciskasz sobie całość i efekt jest jak po tygodniowym braniu globulek. sprawdzone!! i można kupić bez recepty, kosztuje ok 40 zł. Pia - zdjęcia boskie!! tor przeszkód przetrwał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) Mamatomka nie jest tak źle - nie jestem jakąś maxi nieszczęśliwą kobitą, czasem po prostu sytuacja mnie przerasta. może istniałaby możliwość wynajmu, ale mu wszystkie oszczędności władowaliśmy w remont i adaptacje poddasza na mieszkanie, potem na meble itd. szkoda nam tego. poszło ponad 50 tys a teraz mamy wynajmować mieszkanie, a to które sobie urządziliśmy na strychu u mojej mamy bedzie stało puste. raczej musimy się pomęczyć te kilka lat. wiadomo - raz jest lepiej, raz gorzej, ale chłopcy majac podwórko, wiejskie powietrze itd. a to o nich muszę na pierwszym miejscu myśleć. Meaaa jest taka maść TRIDERM - nie wiem czy ona jest na receptę, mi gin ja przepisuje, ale może można dostać bez. Zawsze jak stosuję antybiotyk, a niestety czasem muszę to każe mi profilaktycznie cipusię smarować tak samo jak idę na basen czy tam gdzieś w obce kible, vo ja mam straszny problem z tym. jak już mnie dołapie toteż jedyny ratunek - koi i leczy. Bidulo....jak nie hiv to syf....skad ja to znam. mam zapalenie tam średnio raz na miesiąc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka... meaaa - idz zdecydowanie raz jeszcze do stomatologa i niech sobie to ogladnie. Ewcia - mi by zabraklo odwagi, zeby spirale zakladac u znajomego :-P Mamatomka - czasami mam wrazenie, ze w sadzie wszyscy sobie rece umywaja i z gory ustalaja wyroki. Holly - niech dzisiaj bedzie dobrze ! Zreszta zycze Wam wszystkim dzisiaj udanego i radosnego dnia, Dnia Matki :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszytskiego najlpeszego Mamusie🌼 wczoraj nagle zniknelam bo mezus wrocil z pracy:) a dzis Kubus juz nam zrobuil pobudke po 5 rano. i w swietnym humorku i ani myslal spac dalej. Barylko- ladne te wsyztskie sukienki az fajnie jest zawiesic na nich oko:D musze w koncu wybrac sie i poprzymierzac w czym mi w ogole bedzie dobrze. Holly- dziekuje:) i z calych sil trzymam kciuki za dzisiejsza rozprawe, bedzie dobrze, nie daj sie. my jestesmy z Toba👄 caly czas myslami. Mea- a to Ci sie narobilo:O jedz lepiej raz jescze do tego dentysty bo kurcze czemu to spuchlo skoro bierzesz antybiotyk zeby zwalczyc zapalenie? niech to obejrzy i dziala. a na czeluscie moze ten lek od Mamytomka bo widac szybki efekt.och zdrowka dla Ciebie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamotomka, Holly- dziekuje wam bo szczescia to nam tzreba zeby cos znalezc sensownego. nie wiedzialam,ze to bedzie takie trudne, ajk szuka sie w dwie pary jest duzo latwiej bo nie ogranicza juz tak kwota bo jest na polowe a tak mamy ograniczone pole szukania. ehhh nic jakos musimy miec nadzieje i wierzyc, ze cos znajdziemy na czas bo jak nie? to nie wiem co...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly- zaraz tam raczysko.... zadnego raczyska nie masz !!!!!:) super, ze idziesz na ten rezonans to powinno wyjasnic skad te bole. a wystarczy, ze cos gdzies uciska na jakis nerw i dlatego srodki nie dzialaja bo trzeba albo rehabilitacji albo jakiegos zabiegu. i na pewno tak jest. nie mysl o najgorszym, przyciagaj dobre mysli zobaczysz sama i uwierz w to, ze jestes zdrowa jak ryba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze Was wypytac.....:-) chodzi mi o prezent na wesele . Przypuszczam, ze najlepiej, najwygodniej i najmadrzej dac pieniadze. Jesli daje sie pieniadze to dodac jeszcze cos do tego ? Chodzi mi o to, ze jak sie w prezencie dostanie tylko kase to taka para pozniej nie ma nic takiego co by mogla powiedziec to dostalismy na slub.... Ja mam dwa wazony od przyjaciolki, stoja mi w kuchni i zawsze jak je mam przed oczami to o niej mysle. Pamietam nawet co wtedy powiedziala :-P No i w sumie najwazniejsze jak sie daje ta forse ? U mnie bylo tak, ze pod kosciolem skladano zyczenia i dostawalismy kwiaty i koperty, nadal tak jest ? Tutaj daja pieniadze ale najczesciej nie w kopertach tylko jakos smiesznie zapakowane i pozniej juz w domu weselnym przekazuje sie te wszystkie prezenty . Jest przy tym kupa smiechu, bo czasami jest to papier toaletowy, wiadro piasku pelne bilonow... Ostatnio dalismy w prezencie parasol a w nim na niteczkach pozaczepiane banknoty, bo tu sie zyczy na slub "deszczu pieniedzy". Nie chce sie wyglupic i strzelic jakas gafe a wlasnie policzylam, ze ponad 20 lat temu bylismy na polskim weselu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×