Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

Albo przeoczylam Amorku albo nie mowilas bo nie wiem o co chodzi ale bede trzymac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejoo Amorku ja też trzymam :) (też nie wiem za co :P ) ale trzymam! ;) Kessi - ciśnicie agenta. nawet telefon codziennie bo przeciez nie mozecie znowu marznąć :( a ja bym zaspała ;) Dżordż dzis jechał daleko na budowę i wychodził już 5.30 i nastawiłam sobie budzik na 6.30... a że ja do budzików nie przyzwyczajona bo codziennie budzi mnie Dżordż i pilnuje bym wstała ;) to wyłączyłam budzik i smacznie spałam dalej :o o 7 mej!! obudził mnie płacz Nadusi (taki wiecie - ojjjjj scierpła mi reka hehe) no i obudziłam sie, ona pojęczała, popłakała 3 minuty i spała dalej a ja zwlekłam sie z łóżka ;) czyli dzieki niej nie zaspałam do pracy ;) ale nie zdążyłam sie pomalować i siedzę sobie taka sote i mi dziwnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo lasencje Amorku ja tez jestem z Tobą(choc nie wiem o co kaman???)zdradzisz tajemnicę?? Mea jak ja Ci zazdroszcze tego gadania Duski!!!u nas tylko zwykłe mama,nie,nie ma i reszta po swojemu jakies titit,nininie,niumaniemo,chińszczyzna zaawansowana:)) Łóżko fajne,ale cena bez materaca,ciekawe ile materac by kosztował?pojemnik na posciel mam taki włąsnie-słuzy nam jako pudłona zabawki po Wiki-czekajaaż Zoska do nich dorosnie:)) No i fala mexykanska dla Zosi-przespała pieknie calutką noc od 21 do 8:15!!!!! Dzis mamy zajęcia w klubiku,a wieczorem ide do sisi na farbowanie włosów+moze mi je obetnie. Babeczko,a Ty gdzie?jak maluchy?zdrowieją??? Ciepla,a może ŁOBUZ???hehe fajnie by było gdybys go wołała na podwórku,pewnie kilku facetow by sie obejrzało:-D Zimno dzis bardzo,pranie wiruje,zaraz biore sie za porządki+obiad-ehh dzien jak co dzien:-P Pia nie zabrałas laptopa???brakuje mi tu Ciebie😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamunia jiuuuuuuuuuuuuuuuu to fala dla Zosi :) 🌼 :) materac chyba ok 200-300 zł coś tak kojarze zanim sie obejrzysz a i Zosia sie rozgada ;) najbardziej wkurzające u Duśki jest to, że jak chce coś co my trzymamy to zamiast daj mi mówi ODDAJ!! wręcz żąda. jak jej to damy to mówi: ODDAŁ! albo ODDAŁA! hehe komentatorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tak na szybko,. w tygodniu, jak jestem sama, dobra jest 2 razy krotsza :( ten tydzien dla nas to koszmar, Eryk mial w poniedzialek wypadek, szlismy chodnikiem, Eryk przede mna i nawet nie wiem z ktorej strony wyjechal rowerzysta szaleniec, zahaczyl Eryka, ten upadl na buzie, wpadl pod rower, a rower przejechal po jego nogach. myslalam ze zawalu dostane :( panika, podnioslam Eryka, patrze na nogi, a kolezanka krzyczy patrz na buzie. cala we krwi.wiec i ja rycze i Eryk a rowerzsyta nawet sie nie obrocil, pojechal jeszcze szybciej. ktos wezwal pogotowie, policje... zabrali nas do szpitala, wozek, torebke wziela kolezanka wiec w szpitalu zostalam jak stalam, mawet nie moglam do meza zadzwonic i ten od zmyslow odchodzil, bo wrocilismy do domu przed 24. obdzownil wszystkich znajmomych. szczescie w nieszczesciu, ze tylko buzia obdrapana, maly krwiak po wewnetrznej str wargi gornej. obbadali malego z gory na dol. policja dala male szanse na znalezienie tego pojeba, ktorego bym golymi rekami zajebala, bo ja procz tego ze to byl facet i pedzil nie wiem nic, ani jak byl ubrany, ani jaki rower mial. mam stracha wyjsc na dwor na spacer :( to stalo sie na chodniku, gdzie nie wolno jezdzic rowerzystom, a tu taki szaleniec :( i tak sie czarno ciagnie nam ten tydzien :( oby sie juz skonczyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewciu jejku co za nieszczescie. Ale dobrze ze tak a nie inaczej sie to skonczyly. Co za podly dupek z tego goscia. Wrrr Kubal wlasnie wysluchal 3 bajek i zasnol :) Kurcze musze mu dokupic jakis bo juz wszystkie kilka razy przeczytane. Ale musze kupic jakies prostsze bo czytamy np Jas i Malgosia, albo Krolewna sniezka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewciu najważniejsze,ze nic groznego sie nie stało i Eryk ma sie dobrze.Obdarcia się zagoją-ja tez nie znosze rowerzystow na chodnikach albo na deptaku:-P Jakby ulic nie było!!! Tyle nerwów przez takiego palanta,a Ty na dodatek w ciązy i dodatkowy stres dla maluszka:(( Obejrzałam nowa ulotke z Diechmana-ale maja super buty zimowe dla naszych maluchów!!!ceny od 59zl,wiec ok,ale sa poprostu bombowe,nie przepuszczaja wody,oddychające itp kurde,a Deichman 70km ode mnie Zosi spi,ja pomyłam podłogi,bo tak je piciem zalała,ze wszedzie sie kleiły:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pisze 3 raz i mam nadzieje tym razem nie pomyle hasla :) Amorku - jestem z Toba myslami od rana ;) Ewciu - jejku az mi sie slabo zrobiło co za pacan 😡 dbajcie o siebie 🌼 Mamuniu - fala dla Zosi to chyba z niej na MArte przeszlo :P juz 3 noce wyje o tej samej godzinie i nie chce spac :o od 3 do 4 w nocy Meaaa - super Nadia gadułka sie spisuje ehhh kiedy my bez pieluszki bedziemy to nie wiem :( Ciepla - urwis jak ulał dla kotka - śliczne fotki Przywiezli mi zakupy z Tesco ide ogarnac kuchnie pozniej na miasto zaplacic prawko zrobic zdjecie ( amoze lepiej jutro?) jakas dzis nie fotogeniczna jestem :P I wieczorkiem jedziemy po lozko bo znlazlam fajna stronke gdzie mozna sie pozbyc czegos co ci zalega za darmo i wziasc od kogos tez darmo :) no i kobieta pozbywa sie lozka po dziecku i jak do konca tyg nikt nie odbierze to je na wysypiskko albo do second handu odda Wiec jedziemy heheh jak cos tylko materac dokupie i marta bedzie miala duze lozko :) Anetka dzis w szkole wczoraj tylko 2 razy do WC szla wiec spoko tonie jelitowka a pewno znow za duzo nabialu :( w tym tyg agent ma po czynsz wdepnac to sie dowiem co z oceipleniem :o dobra lece do Marty - spac nie chce :( demolka totalna w lozeczku :o to 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kessi zrob sie na bóstwo i lec do fotografa:)) A dajesz Marcie jakis syrop na noc?moze to zęby? Co do Anetki,to mi sie wydaje,ze moze czyms sie denerwuje i dlatego ma rozwolnienie?albo zjadla cos w szkole? Fajnie macie z tymi wymianami:))zawsze mozna cos fajnego upolowac:)) Amorku...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie Kessi ze mozesz to lozeczko wziac :) Ja dzisiaj zadzwonilam, do firmy z kotrej mamy mieszkanie, powiedzialam ze okna zachodza plesnia, zimno w domu, ciagnie od nich i ze moje dziecko jest alergikiem i nie moze miec tyle plesni bo wszystkie okna sa zle. Cale ramy sa czarne az bo tak pognily. Za tydzien ma przyjsc komisji i to ocenic... Pewnie i tak stwierdza ze sa ok, ale bede walczyc bo juz mam ich dosyc. A maz mi dzisiaj powiedzial ze mi sie przytylo i mam taka buzie okragla :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam do Was takie pytanie... Czy Wasze maluszki lataja po domu na boso czy w papciach? Bo tak sie zastanawiam czy malemu kupic, bo ciagle skarpetki sciaga i uwielbia na bosaka latac... co w lecie mi nie przeszkadzalo, a teraz sie boje zeby sie nie rozchorowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka U nas z rana awantura z mężem, to chyba wejdzie w nam w codzienny rytuał. Wiem że ma dużo stresów w pracy, ale dom jest domem i nie mam zamiaru być jego workiem treningowym na jego skołatane nerwy. Doszło do tego że ma nawet pretensje do Dawidka że on nie chce się z nim bawić. Jak ma to robić jak wiecznie na niego krzyczy i tylko wymaga. Jeszcze tylko miesiąc i gorączka w pracy mu minie ale ciężko mi czasami z cholerykiem:( Ciepła mi się bardzo podoba Figiel (Izu) Kot przepiękny:) Izu ty chcesz kupić troszkę prostsze książeczki a ja własnie jestem na etapie kupowanie mądrzejszych czyli takich jak Ty już czytasz. Do tej pory czytaliśmy a raczej oglądaliśmy obrazki. Ewcia okropny wypadek. Znieczulica tego szaleńca powoduje ze człowiekowi odbiera wiarę w drugiego człowieka. Nie przejmuj się i nie przeżywaj bo w tym stanie nie powinnaś, ciesz się że skończyło się na małym urazie i jesteście razem. Dobrze wiesz że nie jesteś w stanie wszystkiego przewidzieć a co dopiero takich gdzie ktoś inny nie przestrzega zasad bezpieczeństwa i ruchu pieszych. Mocno Was tulę. Mamuniu fala fala idzie:P Normalnie teraz mnie będziesz współczuła, coś się Dawidkowi poprzestawiało i nie chce spać. Budzi się, płacze, woła mama, albo śpiewa. Pobudka już po 6, drzemka poobiednia z pretensjami a spać wieczorem jest zawsze za wcześnie. Amorku trzymak kciuki, ale wiesz kochana ze tak się nie robi, my jesteśmy kobietami i uwielbiamy tajemnice oczywiście jeżeli znamy ich treść. Kassi oj jak ja bym chciała robić zakupy przez neta, u siebie mogę robić jedynie w Almie, niestety jest droga więc wolę jechać do hipermarketu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meaaa jednak matczyna intuicja dobrze Tobie podpowiadała. Ja też zawsze drążę temat i wkurza mnie gdy patrzą na mnie jak na wariatkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izu mój biega w sandałkach ecco. Niby najzdrowiej na bosaka ale Dawidek na bosaka chodzi na paluszkach a to niezdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samadama to z awantura u nas to samo... A ja wlasnie szukam jakie by tu klocki kupic Kubie bo dopiero teraz zaczol budowac a mam taki zestaw ze jest z 15 klockow:( I teraz nie wiem czy z drewna czy takie normalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ewciu- az skora mi scierpla, jakbym takiego dorwala😡 szczescie w nieszczesciu ze tak sie skonczylo. jak ja bylam mala mialam jakies 4 latka tez mialam podobny wypadek rowerowy, chlopak przejechal mi po glowie. do dzis pamietam jak mama musiala we wszystkich sweterkach próć mi przy szyji i na guziki robic bo tak mnie glowa bolala i lezec musialam. sciskam was mocno i tule🌼 ufff dziekuje wam kochane za kciuki:D:D nie pisalam nic wczesniej ale balam sie o swoje zdrowie.i czekalam na wyniki. jakies 2 tyg temu odkrylam, ze z obydwu piersi doslownie pare kropel mleka mi leci. i oczywscie panika, ze nie dosc, ze z tarczyca hocki klocki to jeszcze prolaktyna. i juz czarne mysli, ze ja chce miec wiecej dzieci, ze gruczolaki przy przysadce itd. a duzo wokol slysze o tym problemie. no i bylam na badaniu krwi i dzis dzwonilam po wyniki. matko zbieralam sie chyba nie wiem ile, a zoladek mi latal z nerwow. ale wyniki sa wszytskie w normie nawet prolaktyna:D:D teraz oczywscie wkrecam sobie jakies "piersiowe" sprawy:O ale rok temu bylam na usg piersi ibylo ok ale jak bede w listopadzie w Pl jeszcze raz pojde.ale tez wyczytalam, ze duzo dziewczyn nawet po roku od zaprzestania karmienia maja jeszcze sladowe ilosci mleka, takze pocieszylo mnie to bo u mnie jest rok i 4 mce takze moze faktycznie jakies sladowe ilosci wychodza. jutro jeszcze dzwonie z tymi wynikami to mego endo.... ale polowa kamienia z serca mi spadla....kochane jestescie wiecie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i moje postanowienie poprawy .... mniej denerwowac sie pierdolami;) takze wrzucam na luuuuuuuuuuz dziewczyny:classic_cool: Kessi- jej walczcie o te docieplenie bo jak ta zima ma byc taka sroga nie mozecie marznac, niech cos robia skubance!! i dziekuje Ci 👄 izu- tez nie dajcie sie, oni pewnie beda chcieli wcisnac kit, ze to normalne itd i ze nie da nic wymiana okien ale nie dajcie sie:) a dzis moj tesciu w szpitalu wyladowal sprawy sercowe:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku dobrze, ze wyniki ok :) To sie nastresowalas biedna :( Taa juz nam babka przez telefon probowala wmowic ze to w UK normalne bo duza wilgotnosc i ze musimy duzo wietrzyc. A maz mowie ze wietrzymy, ale przy malym dziecku nie mozemy miec ciagle okien otwatych a ona no ze tak ale... No mimo wszystko przyjdzie jakas komisja. Watpie w ich skutecznosc ale co tam potruje im dupska :p Znowu mam napad glodu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogole to fajnie nam minol wieczor, nawet nie wiem kiedy. Lezelismy sobie na lozku, ja spisywalam sobie slowka z angielskiego a Kubal obok rysowal na karteczce :) Potem do kapieli nie chcial isc ale jak weszlismy to tak pluskalismy ze pol lazienki zalane :) Potem nie chcial myc zabkow, ale po 15 minutach tlumaczenia ze nie bedziemleczka poki nie umyje zabkow podzialalo i juz ladnie zasnol :) Znowu sama jestem... Kessi i jak lozko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dobry wieczór :P Amorku - super wieści ;) ni ma za co :) i nie dam sie ale jak oleje serio sie wyprowadzamy jak tylko zrobie prawko :) w grudniu myslimy kupic autko dla mnie :) Łóżko jest super jak nowe :) ale jestem happy teraz poluje na materac na ebayu choc to lozko starczy moze na rok półtora bo to 145/70 to i tak fajne bo przyzwyczai sie koza do spania bez bokow a potem pojdzie na wysokie bo to takie niziutko nad ziemia jest :) podobne do tego: http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/3982242/Trail/searchtext%3EJUNIOR+BED.htm Jakbym miala kupic nowe to bym wolala duze juz znaczy dlugie ale jak za darmo (paliwo wyszlo nas 20 a nowe lozko 90) to spox Teraz zmykam do wyrka mezyk juz sp corki szaleja po lozkach Marta kopie Aneta spiewa kolejna "kolysanke" siostrze przez sciane ehhh tak to jest jak spaly 2 godziny w aucie :( Do jutro kochane - jutro ide na zdjecie i zalatwiac prawko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Nie wierzę! Ale puchy :P Ewciu o masakra!!! :( ale przezycia! Biedny Eryczek :( dobrze, ze nic powazniejszego mu się nie stało ale strachu i płaczu na pewno było co niemiara :( Amorku :) nie stresuj się ;) ja również mam mleko w piersiach :D a karmiłam małą tylko 3 miesiace :P jak ścisne to kilka kropelek poleci a czasem trysk na kilka metrów :P :D miałam badania z krwi i usg piersi i jest w porządku. Na moje słowa: panie doktorze jak sobie ucisnę brodawki to mleko kapie. Odpowiedział: nie ściskać :P no ale dobrze bo przy okazji sobie skontrolowałąś stan zdrowia :) Izu czy ja dobrze rozumiem, że każesz Kubusiowi myć ząbki przed mlekiem? To po co w ogóle myjecie? Jak i tak idzie spać z mlekiem na ząbkach? U nas leje i brzydko :o ble. Duśka kaszlała jeszcze troche w nocy ale dam jej jeszcze troche czasu, niech leki podziałają, zanim znów zacznę się martwić :P Pia pewnie będzie zadowolona z pogody :) może nie jest ciepło ale raczej mają tam pięknie :) wstrzelili się akurat! :D Kessi link mi się nie otwiera z tym łóżeczkiem :( a chętnie bym zobaczyła. Fajnie, ze jesteście zadowoleni :) Kurde mój brat ma w poniedziałek 30 urodziny i nie mam jeszcze prezentu!! A chciałabym coś fajnego tylko nie mam pomysłu :( Jeju jak dobrze, ze dzisiaj piątek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo teraz wlazło! fajowe! :) można na środku ustawic bo ma dwie barierki! jeszcze takiego z dwoma nie widziałam :) fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meaaa - hmmm nie doradze z prezentem nie dzis :o nie spalam znow pol nocy najpierw nie moglam do prawie 2 zasnac a potem maz nie mogl od 3ej spac :P spalam wiec godzine i mnei "obudzil" przez przypadek oczywiscie :P tiaaa o 4 zeszlismy na dol robic "śniadanko" a potem gadalismy o imionach dla dzidzi i nawet nie wiem kiedy odplynelam ponoc po 5ej :D obudzil mnie po 8ej - on oczywiscie nie zasnal ale ja spalam jak zabita :D Teraz umylam lebek marta koczy przekaske z tatusiem i jedziemy na miasto - wy tez tak nie lubicie zdjec robic? :( Ciepla - moja klezanka ma kotka urwiska i nazwala go Rocky - heheh pasuje do niego jak ulal bo czesto staje na lapkach i... "boksuje powietrze" hahaah Milego dzionka wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa mam plage muszek w kwiatach, zaczelam czytac o tym w necie i przypatrzylam sie ziemi i wszedzie mam larwy, normalnie plagi;( I albo wszystkie kwaity do wywalenia, albo cos musze z tym zrobic koniecznie bo az sie boje... Meaaa Kubal moj tak sie nauczyl, ze nie zasnie bez mleka niestety... Musi miec butle w lozku... Probowalam bez, ze np zje kolacje i dopiero spac ale nie mleko musi byc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maa boje sie ale tak jak nie mialam problemu z oduczeniem smoczka tak z tym mam problem... On nie lubi jesc kolacji, tylko butle w swoim lozeczku... Musze powoli... On dopiero teraz zaczol tak naprawde myc zeby, bo wczesniej nie dal sie dotknac, a sam to tylko paste ciumkal, a teraz juz myje ladnie. Wiec i pewnie dojdziemy do etapu, ze mleczko przed myciem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Ewcia ...nosz jak ja bym dorwała tego wariata to chyba musieliby mnie siłą odrywac maja nogę od jego doopy! Zuzia spi, kurde szkoda mi ze ona tyle spi traci najfajniejsza pogode na dworku bo ranno jak odprowadzamy Czarka to tylko myk i do domu i wieczorem tez coraz wczesniej sie zimno robi a w południe spioch spi! A ja bym chciala pograbic liscie na podwórku a samej jej w domu nie zostawie wrazie przebudzenia by chyba ziemie i niebo poruszyła a ze spi w wozku tym bardziej! O dzordz przyjechał! do potem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×