Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

Pia ja wlasnie tez jestem objedzona a obiecywalam sobie ze dzisiaj wieczorem nic nie tkne:/ jak dalej bede tak robic to niedlugo sie toczyc bede...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wlasnie wybralam sobie prezent i w sobotke pojedziemy poogladac bo musze na zywo zobaczyc . Amorku z taka figurka i genami tobie czekoladka nie zaszkodzi. A w mojej rodzinie wszystkie ciocie skonczyly hmmm jak by to powiedziec zeby glupio nie brzmialo... grube:/ A w moim wieku zaczely tyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z racji tego, ze juz dzisiaj - trzy tyg. przed czasem - dalam Julce prezent urodzinowy szukam kolejnego....:-) Amorku - lozko stalo w rogu i z jednej strony zaluzja ( wygladala jak mata ) byla przyczepiona do sciany na haku a z drugiej na takim samym haku do sufitu. Nie wiem jak wysokie masz pokoje, my mielismy wtedy dosc wysoko i przerazala mnie ta przestrzen nad jej glowa. Jejku, jak mi niedobrze bo tym deserze :-( Az sie boje popatrzyc ile bylo w tym kcal :-P Troche mi lzej jak czytam, ze Wy tez grzeszycie :-P Szkoda tylko, ze lzej mi na sumieniu a nie na wadze :-( Zmykam, do jutra .... Dobranoc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdefrgthygh
internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą ubranka znanych i cenionych marek takich jak NEXT,CHEROKEE,H&M,HEMA już od złotówki Częste promocje,dostawy ubranek www.lumpik24.pl Darmowa wysyłka przy zamówieniu powyżej 70 złotych Serdecznie zapraszamy www.lumpik24.pl , , , , , , , internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą ubranka znanych i cenionych marek takich jak NEXT,CHEROKEE,H&M,HEMA już od złotówki Częste promocje,dostawy ubranek www.lumpik24.pl Darmowa wysyłka przy zamówieniu powyżej 70 złotych Serdecznie zapraszamy www.lumpik24.pl , , , , , , , internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą ubranka znanych i cenionych marek takich jak NEXT,CHEROKEE,H&M,HEMA już od złotówki Częste promocje,dostawy ubranek www.lumpik24.pl Darmowa wysyłka przy zamówieniu powyżej 70 złotych Serdecznie zapraszamy www.lumpik24.pl , , , , , , , internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą ubranka znanych i cenionych marek takich jak NEXT,CHEROKEE,H&M,HEMA już od złotówki Częste promocje,dostawy ubranek www.lumpik24.pl Darmowa wysyłka przy zamówieniu powyżej 70 złotych Serdecznie zapraszamy www.lumpik24.pl , , , , , , , internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą ubranka znanych i cenionych marek takich jak NEXT,CHEROKEE,H&M,HEMA już od złotówki Częste promocje,dostawy ubranek www.lumpik24.pl Darmowa wysyłka przy zamówieniu powyżej 70 złotych Serdecznie zapraszamy www.lumpik24.pl , , , , , , , internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą ubranka znanych i cenionych marek takich jak NEXT,CHEROKEE,H&M,HEMA już od złotówki Częste promocje,dostawy ubranek www.lumpik24.pl Darmowa wysyłka przy zamówieniu powyżej 70 złotych Serdecznie zapraszamy www.lumpik24.pl , , , , , , , internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą ubranka znanych i cenionych marek takich jak NEXT,CHEROKEE,H&M,HEMA już od złotówki Częste promocje,dostawy ubranek www.lumpik24.pl Darmowa wysyłka przy zamówieniu powyżej 70 złotych Serdecznie zapraszamy www.lumpik24.pl , , , , , , , internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą ubranka znanych i cenionych marek takich jak NEXT,CHEROKEE,H&M,HEMA już od złotówki Częste promocje,dostawy ubranek www.lumpik24.pl Darmowa wysyłka przy zamówieniu powyżej 70 złotych Serdecznie zapraszamy www.lumpik24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam kochane :) nocka spoko zasnelam o 1ej wstalam o 5 :P koszmary mialam takie ze masakra :o same o nienawisci do obcokrajowcow napadach itp brrr za duzo wczoraj myślałam... pobeczałam się nawet jak to wszystko opowiadałam mężowi (kazal mi wyjsc i sie uspokoic) bo teraz opcje są dwie albo ta Pani faktycznie nie lubi Aneci (ja nie widziałam jej uśmechniętej nigdy) albo jest taka dla wszystkich nieprzystepna... albo Anetka zmysla i po prostu chciała wybrnać z sytuacji obwiniajac kogos... no dobra to są trzy opcje :P Ona wczoraj była cały dzien wesoła a popołudniu leżałysmy sobie na sofie bo MArta zasnela wiec spacer odłozony a ja sie słabiej poczułam (łeb mi peka do dzis) :( no i ona polozyla sie kolo mnie ale tak ze buzia na wysokosci brzusia i se glaskala i gadala i calowala :) a potem mi mowila jak mnie kocha mocno i kiedy ta dzidzia juz wyjdzie zeby ja mogla nosic :P Przyszła po nia Laura wczoraj tuz przed powrotem meza z pracy i Anetka chyba chciała iść do niej do domu ale powiedzialam ze nie teraz bo zaraz tata i na zakupy jedziemy kolezanka sie obraziła i powiedziala ze nie sa juz kolezankami (to sie zdarza tak srednio 4 razy dziennie ze se tak mowia) no i Aneta znow smutna... Na zakupach sie rozweselila i pokupila sama ozdoby halloweenowe :D dzis lepimy naklejki na okna tylko musze je przemyc od srodka :o Wiecei nie pisałam bo to nie temat na forum ale zdaje mi sie ze duuuzy wpływ ma tez na nia to ze tu jestesmy ja wiem ze w Pl tez moglyby byc problemy ale wiecie jaka jest Anetka chce byc zauwazona ale jest niesmiała lubi sie tulic i poprzednia Pania traktowala jak ciocie :( nawet jak ja gdzies spotkamy to leci do niej przytulic sie i mowi ze teskni... Noo i tak se wczoraj wkrecalam ze zamiast dzieciom byc lepiej (bo po to wyjechalismy) to robimy im wielka krzywde bo nie widza dziadkow nie maja rodziny sa wyobcowane i nie umie sie Anetka chyba "zakwalifikowac" tak do konca do nas ani do tutejszych :( Smutne to ale widze jak jej ciezko czasem nawet wlasnie w mowieniu Z dziadkami juz nie rozmawia na skypie bo nie umie :( w zdaniu powiedzmy 7 wyrazowym dwa sa po polsku :( ja na nia nie naciskam bo nie chce zeby sie zrazila i do mnie mowi w wiekszosci po angielsku ale do taty stara sie po polsku i sie strasznie przy tym poci. Jakie to dziwne nie? my w domu tylklo po polsku mowimy a takie problemy :( Dzieci niby sa okrutne wszedzie ale mowia zawsze to co slysza od rodzicow czy w domu w TV itd. a teraz nastroje nie sa tu rozowe i zastanawiam sie czy ktos jej cos glupiego nie powiedzial nie dokuczyl ze jest "inna" Niby ona jeszcze nie rozumie co to znaczy ale wlasnie czuje sie odrzucona przez tych ktorzy sa "anty" - tak ja to widze. Z sasadami kontakt sie rozluznil zeby nei powiedziec ze urwal jakos tego lata wlasciwie to z sasiadka ale to za dluga historia... Wczoraj tylko moj maz podsumowal ze nie wiadomo co ona slyszy uu nich w domu bo on juz za duzo slyszal od sasiadki ze emigranci cos tam itp i ze troche w niej sie ostatnio rasizm odzywa :( No faktem jest ze kawki sie urwaly... a ona wiecej czasu spedza z sasiadka naprzeciwko odkad latem sie jej dzidzia urodzila i tak jak bylo przed naszym sprowadzeniem tu znowu sie koleguja a ta druga jest tylko na czesc bo ona jakas taka inna i nie chciala zglebiac znajomosci... Moja Marta sie jej boi jak ja widzi z daleka to na rece chce i placze :P Pia- dzieki za propozycje zapytalam czy chcialaby Hallooween party i kogo by z klasy zaprosila (wymienila tylko jednego chlopca irlandczyka to spytalam czy chcialaby ta dziewczynke a ona ze tak ale ona nie wie gdzie my mieszkamy i nie wie czy mama jej pozowli :) no to wieczorem pogadalam z mezem co on na to zeby jakies dziecko z klasy zaprosila do nas do domu i sie zgodzil :) Anetka jeszcze nie wie :P ale mam tez drugi postep spytalam dlaczego nie chce tu na podworko chodzic i wprost powiedziala bo Emma mi dokucza :( (to ta malpa co hulajnoge jej chowala) to powiedzialam ze jak nie chce niech sie z nia nie bawi bo jest LAura i Holly no ale Laura sie bawi z Emma miedzy innymi codziennie prawie - kolejnosc sie odwrocila i teraz najpiew idzie tam a dopiero jak tam sie znudzi czy one nie wyjda przychodzi do nas :( Zapytałam tez meża (troche z obawa ze odmowi) co mysli o pedagogu szkolnym jak to sie nie wyjasni i nic nam nie powie i powiedzial ze to dobry pomysl bo ona faktycznie swobodniej mowi po angielsku to moze i pedagogowi powie wiecej... No to sie rozpisałam :o sorki za te wypociny ale dziekuje Wam bardzo za wsparcie i pocieszenie 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 KOCHAM WAS!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samadamo hahah a to ta rocznicowa bajke z Dawidkiem ogladaliscie? :P Nie no fajnie ze rocznica udana :) No wlasnei za duzo tego na doroslą głowę a co dopiero na 6 latka :( ale malymi kroczkami mam nadzieje ze wszystko bedzie ok niedlugo Ja mam w planie niespodziankowy sernik upiec (nie pieklam sernika od Bozego Narodzenia chyba) a mam okazje bo Mezyk ma dniowke wtedy :P wiec nie bedzie nic wiedzial tak jak wczoraj ze sliwkowym byl zaskoczony i dzis juz wzial do pracy co by kolegom sie pochwalic polskimi specjalami :D Pia- ale super pomysl z tym hamakiem ze siwtaelkami ;) wiem ze juz kiedys to czytalam ale nie pamietam z jakiej okazji to pisalas :P czy ja wtedy mysalam o czyms do Anetki czy kto inny meblowal pokoik :) no i fala dla Julci ze taka dzielna i dobrze ze z noga wsio ok a krokiety powalily mnei na lopatki heheh oj zebym miala zamrazarke tez juz bym zaczela :P a zbednymi kaloriami sie nie przejmuj heheh ja ostatnio od meza uslyszalam ze jemu juz to wisi ze ona tak tyje i ze nie musi juz dbac o linie bo ma mnie :D ale ja bym mogla uwazac (w zartach oczywiscie mowil) bo inaczej on sobie znajdzie inna - ja mu zawsze wtedy mowie ze ktora go wezmie takiego zapuszczonego :P i niech sobie szuka cciekawe czy znajdzie druga taka głupia :P Amorku - a juz mialam Ci pisac ze jak planujecie zakupy w ikei i macie miec auto to moze do nas skoczycie i razem se polazimy po sklepie hahahha nie no ale zaproszenie jak najbardziej aktualne a jak Twoja chec robienia prawka? ja czytam testy ucze sie i aplikacje juz zlozylam czekam na prawko :D jak przyjdzie ide zdac teorie hihih Izu - mowisz zmiany Ci sie marza w domu? ja wczoraj jak szukalam naklejek z Tinkerbell dla Anetki do pokoju to natrafilam na te naklejki dla doroslych do sypialni na sciane gdzie lozko albo do salonu i... zachorowalam i sobie chyba przykleje takie cosik nad lozkiem :D tylko taaaaaki wybor ze nie wiem na co sie zdecydowac :P No Szarotka juz pewno w połogu heheh ciekawe czy sie pochwali co urodziła :P za jakies 3 tyg termin ma Wredna KAska ale to jak nie zajrzy dam Wam znac co i jak bo mam ja na facebooku wiec obserwuje co sie u niej dzieje hhihi juz sie doczekac nie moze :D Myszko- mam nadziejej ze Julcia zdrowa i Ty tez dobrze sie czujesz pomachaj czasem ajnie jak czasem zerkasz - moglabys czesciej ;) Cari!!!! studentko :) pomachaj nam - obiecałaś!! Goniu - jak tam u Ciebie? mam nadziejej ze lepiej GumiAga - a jednak na urlopie ze nie zagladasz? napisz slowko Barylko - oj ale Cie te allegro pochlonelo :P tyle czasu nadrabiaals i nei napisalas? Babeczko- tule mocno i zdrowka zycze a widzisz moze z praca bedzie prezent na swieta :D a z urzedasami - szkoda słów :o Trzymajcie sie zdrowo!! hmmm co by tu jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Och forum nam się sypie:( Cari co ty już do sesji się szykujesz??? Mamaolka?? mądra kobieto gdzie się podziewasz?? Barylka !!! Jutro mam ważne spotkanie biznesowe (towarzysze mężowi) a ja nadal nie mam stroju:( mówiłam mężowi o tym z miesiąc wcześniej) oczywiście: "tak pojedziemy, wybierzesz sobie co będziesz chciała." Wybraliśmy się w tym tygodniu tylko że bez poprawek się nie obędzie a na to już nie ma czasu, szlak mnie trafia!! I jeszcze fryzjerki dziecko się rozchorowało więc jutro będę wyglądała jak kuchta. Pia, Julka faktycznie zasłużyła sobie na prezent:) Zuch dziewczyna:) Kessi ja też jestem bardzo wyczulona na punkcie rasizmu. Wychowałam się w domu gdzie każdy człowiek ma równe prawa. tak było w teorii ale gdy interesował się mną kiedyś obcokrajowiec wyszło szydło w worka. Ale nigdy go nie obrazili ani nie dali poznać że nie odpowiada im jego osoba. Natomiast rodzice mojego męża wyśmiewają wszystkich i wszystko. kultura na poziomie brudasy i ciapaci:( Ale moim zdaniem to raczej nie o to chodzi. Żyjesz w kraju gdzie większość dzieci jest "kolorowych" i odmienność jest na porządku dziennym. Ja na twoim miejscu porozmawiałabym z panią na temat drugiej pani. Może gdyby poświeciła jej więcej uwagi nabrałaby większej pewności siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ale zimno !!!! Zuzia spi. Czarus w przedszkolu:) Pia no własnie tez jak wejde do przedszkola to słysze dzieci kaszlace tak okropnie ze szok! Ja swojego nie puszczam jak ma katar bo zaraz mam sumienie ze inne dzieci pozaraza, poza tym nie umie wydmuchac nosa i sie niemotka rozmazuje bo całej mordewce( a Zuzia ładnie dmucha) ale on zawsze taki bardziej chorowitek! :( Wczora bylismy na pogrzenie wogóle cały tamten tydzien to jakby smierc zniwa zbierała no tyle ludzi poumierało znajomych ze człowiek dziekuje ze jego dom omineła. U nas to jak sie zacznie to w jednym czasie nieszczescie jest jakby fala raz na jakis czas przechodziła brrry! kessi biedna Anetka szkoda dzieciatka ze ma swoje przykrosci i smutki mimo ze malutka jeszcze. Wyobrazam sobie jak sie serce wam kraje patrzac na smutne dziecko..... Wczoraj mi sie wyc chiało bo czarek juz duzy i duzo rozumie i ze babcie ( czytaj jaszczura i reszta) maja te nasze dzieci gdzies. Mowi: ja i tusia mamy 2 babcie : Babcie Basie i Babcie z daleka( mama mamy). Babcia chuda( jaszczura) :D jest babcia Piotrka i Karoliny( dzieci szwagierki) . Zawsze sobie orzypomina to jak je jaja bo...jaszczura ma kury a nigdy swiezego jajka im nie dala na sniadanie. Babcia chuda ma kury ale nie daje dzieci tylko babcia basia ( mama nie ma kur ale kupuje siwezyzne od sasiadki) i daje dziecia. I wogóle ost tłumaczyl dzordzowi ze : babcia chuda paili w piecu jest chuda i ma duzy nos i kapelusz( bo ma to jest fakt) :) jak BABA JAGA!!!! Myslałam ze dzordz spadnie z fotela ze smiechu ja udalam ze nie słysze i poszłam do łazienki plakac ze smiechu....:) Bozi jakby ona to usłyszała to by ja własny jad zabił! Zaraz wgram zdjecia do albumiku, prosiłam zeby sie Zuzu nie kreciła to zobacznie zblizenie Zuzu do aparatu!!! ZZrobilam tapete na kompie z tego zdjecia i jak dzordz właczył to sie przestraszył!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i juz lepiej :) ufff Anetka dzis zostala pochwalona za zadanie domowe (prosto napisala zdania) i ladnie narysowala obrazek i Pani mi powiedziala ze smiala sie dzis na przerwie :) pyta co ja je powiedzialam heheh no to mowie ze tlumaczylam ze nie wolno bic rzucac kamieniami itd a poza tym upieklam jej ulubione ciasto :P Powiedzialam jej co Aneta o tamtej Pani powiedziala i nie wygladala na zaskoczona powiedzialam tez ze probowalam Anecie wytlumaczyc ze w klasie jest 30 dzieci i to ze nie z kazdym Pani porozmawia czy pomoze w czyms nie znaczy ze nie lubi :) Podziekowala i obiecala ze sie tym zajmie i upewnia Anetke ze sie myli :) Ale jak jej oznajmilam to o Pani to na zaskoczona ani zdziwiona nie wygladala wiec moze mam racje i ona jest taka nieprzystepna? No nic wazne ze dziecko wraca do normy teraz tylko trzeba byc czujnym:) Samadamo - Ty i wygladac jak kuchta? no prosze Cie Wystroisz sie zrobisz na bostwo i spotkanie na pewno bedzie pomyślne. Co do rasizmu to tak masz racje ze tu duzo obcokrajowcow i my chociaz mamy to szczescie ze na wyglad nie jestesmy za nich brani ale... jakbys poczytala ostatnio w prasie co pisza albo w TV mowia to bys sie tez nie dziwila ze ludzie zaczynaja byc wrogo nastawieni :( Wczoraj np czytalam ile to brytyjczykow kosztuje edukacja dzieci emigrantow bo to z ich podatkow... a ja sie pytam to my podatkow nie placimy?? i takich przykladow jest maaasa Moja sasiadka ta fajna jzu na wiadomosci nie patrzy bo mowi ze jej sie noz w kieszeni otwiera... ja sie im nie dziwie ale oni nie znaja naszych realii ze nam nie wszystko sie nalezy ot tak ze jednak jest podzial itd no ale wierza we wsio co przeczytaja i zobacza w TV i spirala sie nakreca :o Pare tygodni temu naszym znajomym (ten kolega co u nas mieszkal) wlozyli gówniarze petarde we wrzutke na listy w drzwiach jak pierdutlo to wrzutka na srodku ulicy lezala Oczywiscie niby jednorazowy wybryk (tiaaa) ale policja byla spisala itd. Teraz pytanie czy zwykly wybryk, czy jednak rasizm? ehhhtemat rzeka Babeczko - no ja nie moge z Czarka tekstow :D:P ale fakt zal dzieci ze maja taka babcie (babe jage) niby dzieci a jak dobrze wszystko rozumieja nie? Ja dzis mialam rozmowe z moa mama odnosnie Anetki zeby mi jej nie dolowali tekstami bo babci bedzie smutno bo nie moze przytulic itp i powiedzialam ze ona nie chce juz z nimi gadac bo mowi ze im smutno ze nie wiedza co mowi do nich bo ona glownie po angielsku gada a mama na to ze mam powiedziec Aneci ze moze gadac po ang ja bede jej tlumaczyc a babcia sie nauczy angielskiego przynajmniej :D nie wiele dotarlo do niej ale dobre choc to tylko jak znow wypali tekstem a kiedy przylecisz do babci to normalnie osobiscie udusze :o Izu - super ze jedziecie znaczy lecicie oj jak fajnie dziadkom prezent na swieta zrobisz a Kubuniowi na urodzinki :) Ej laski bo temat sie sypie wylazic no z norek!!!! ja lece polozylam Marte spac ogarniam sypielanie a Anecia moze godzinke na baje patrzec oczywiscie Barbi i magia pegza czy jakos tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie glowa zaczela bolec w momencie jak Kuba spadal z krzesla a ja w ostatniej chwili go zlapalam a teraz dolozyl mi bolu ten facet co okna ogladal i mnie tak wkurwil ze szok pedal jeden... wrrrrrr Kessi ciesze sie ze wraca wszystko do normy. Babeczko popatrz jak dzieci wszystko rozumieja na swoj sposob. czerus jest rewelka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka.... to sie wcisne w temat rasizmu. Dzisiaj bylam z Julka na tej kontroli. Bylam tam po taz pierwszy ona juz po raz trzeci. Jak wszedl lekarz to mnie troche zatkalo. Zatkalo bo Julka duzo o nim opowiadala - co powiedzial, jakim rzucial kawalem, co zrobil - a nie powiedziala, ze jest murzynem :-). Wyglada na to, ze dla niej ( dzieci ) kolor skory ma takie same znaczenie jak kolor oczu. Fajnie, nie ? To takie naturalne i szkoda, ze z latami czesto sie z tego wyrasta. Ten sam lekarz ( zreszta wspanialy !) przygladnal sie Pascala meskosci i zadecydowalismy, ze w styczniu pojdzie na operacje. Zrobia z prawym jaderkiem i jenoczesnie zalatwia sprawe stulejki. Dla mnie najwiekszym problemem jest czas po OP , powiedzial, ze jesli nie bedzie chcial lezec to moze biegac ile wlezie :-) Mam nadzieje, ze sobie jaj nie robi bo utrzymanie Pascal w lozku graniczy z cudem. Co ja mowie ?! On nie potrafi usiedziec na krzesle :-( W poczekalni ( polaczona z rejestracja w calosc ) zanim weszlismy do gabinetu wylaczyl w sieci drukarke. Normalnie jak tylko uslyszalam, ze pani sie dziwi i mowi, ze cos sie zepsulo i nie drukuje wiedzialam, ze moje dziecko maczalo w tym paluchy. Obym sie tylko cale zycie nie musiala za drania wstydzic :-( Samadama - kokieciara z Ciebie :-P Ty i kuchta ?! :-) :-) :-) Udanej Babeczko - jejku ja uwielbiam Twoje dzieci ! Przez lata sluchalam opowiesci rodzinnych jak to ponoc jako trzylatka zapytalam jakas ciotke czy zna bajke o Babie Jadze i jej powiedzialam, ze jest do niej podobna :-P Izu - nie zlosc sie , wsun cos slodkiego w siebie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia jak co to bedzie na Ciebie: na kolacje jem ciasto:p pol blachy sama zjadlam dzisiaj znowu:( ehhh Kuba dopiero zasnol niespal caly dzien, a dzisiaj wstal o 8.45. Jeju jak fajnie tak pozno wstac. Ale mimo to zle sie dzisiaj czuje i jakas nie teges. Kuba z katarem, cieknie mu z noska, a ja tez sie czuje tak sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ padam na twarz. Kubus dzis wstal o 6 rano, caly dzien nic nie spal dopiero teraz zasnal. doslownie jakies adhd. nie mam sily juz na nic.chcialam jeszce sobie przemeblowac w pokoju duzym, zobaczyc jakby wygladalo jak sobie wymyslilam ale nie mam sil juz, ide zaraz sie myc i do wyrka. ale ogolnie dzionek fajnie minal. mala H. byla u nas potem poszlismy na dol do malego O. i maluchy sie pobawily. zimno juz u nas slonce swieci ale czuc te powietrze juz takie zimowe. Kessi- dziekujemy za zaproszenie, odwedzimy Was jak tylko wybierzemy sie do tej ikei:D a na prawko jeszcze sie nie zapisalam, mi te dni teraz tak leca ze sama nie wiem kiedy. ale mam zamiar;) z testamu uporac sie do grudnia;) izu- to pochwal sie co sobie wybralas na ten prezent? Samodamo- super, ze rocznica udala sie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia- dzis przy przymiarce do spania w poludnie, ktora okazala sie klapa, przylapalam Kubusia jak wspinal sie nogami po szczebelkach lozeczka a rekami jakby zawisl na nim. od razu stanelo mi przed oczami zdjecie Pascala jak otwiera auto, cos w tym stylu... myslalam, ze mi serce stanie:O no tak kombinowal dzis zeby nie spac, ze zadzialalo, wyciganelam lobuza w koncu z lozeczka bo czulam, ze zle to sie skonczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku fajnie ze masz takie znajome:) Ja mam niby tych sasiadow, ale oni maja swoje zycie ona przychodzi po pracy zmeczona o 17 i nie chce im dupy zawracac a dzieci nie maja. I tak nam sie nudzi w domku ze szok. Dzisiaj juz wymyslalam rozne akcje dla Kuby a ten tylko chcial okno otwierac i wygladac ale mu nigdy nie pozwalam na to... A na prezent ccialam bransoletke pandory zlota ale jak cene zobaczylam to sobie siadlam i chyba jednak srebrna wezme... to takie co sie zawieszki dokupuje do nich rozne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piklam a raczej pieklismy z Kuba ciasto dzisiaj, i on oczywiscie ze chce sam mikserem no to dalam mu miske miedzy nogi i miksowal tak jak ostatnio. Chcialam nasypac maki, stalam ciagle przed nim zeby nie spadl i co kopnol miske i mikser wszystko wylecialo w powietrze i lodowka z gory na dol i cala podloga w biszkopcie... wszystko klejace maskara. Ja nic nie powiedzialam tylko go sciagnelam do pokoju a ten plakac zaczol ze do taty chce, a ja zaczelam ryczec bo dzisiaj nic mi nie wychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izu- no teraz tutaj wlasnie gdzie my przeprowadzila sie moja "stara" kolezanka ta z mala H. i ona tu wlasnie miala znajomych z tym malym O. i sie tak poznalismy.no i dzieki temu mamy przedszkole i okazje, zeby sie spotkac i maluchy sie pobawic. wczesniej ta moja koleznka mieszkala w zupelnie innej czesci miasta i ciezko bylo sie zgrac i spotkac. a teraz fajnie bo zaraz inaczej mi jak moge wyjsc na pogaduchy a nie caly boski tydzien sama i sama z Kubciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ost tez poznalam taka parke tez z naszej klatki co maja synka ciut starszego bo z lata, tez fajnie tyle, ze ten maluszek jest jakis taki smutny:( nic mu nie wolno, ale tez nieraz od wielkiego dzwonu sie spotkamy. Izu- ale przygoda z tym mikserem.... biedny Kubus chyba sie wystraszyl, a Ty tylko kusisz tymi ciastami i mi potem sie chce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja ostatnio stwierdzilam ze samotna matka jestem, bo ciezkie zakupy wszystko musze sama myslec... No ale takie zycie. Brakuje mi tylko wlasnie tego ze na tej durnej wiosce mieszkam, szkoda ze takie fajne mieszkanie ale na zadupiu:p Fajnie jak tak mozna sobie poplotkowac a dzieci sie pobawia chwilke od razu lepiej czlowiekowi czas mija i dziecku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama sie kusze tymi ciastami a dupa rosnie :p Ale jak tu nie piec jak wtedy tak ladnie pachnie w zimny dzien :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie. wczesniej, na poczatku jak tutaj sie przeprowadzilismy mialam dol, bo nikogo tu nie znalam, wszedzie daleko tzn: centrum, plac zabaw.... i co tu wymyslac codziennie, zwlaszcza jak pogoda nie dopisywala. ani z nikim pogadac, jak jeszcze maz robil nadgodziny to juz w ogole :O ale teraz jest fajnie, bo nawet jak pogoda do bani to przeleci sie z klatki do klatki albo zjedzie na dol winda i zawsze jakas atrakcja dla maluchow jak moga razem sie pobawic a my na pogaduchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie. wczesniej, na poczatku jak tutaj sie przeprowadzilismy mialam dol, bo nikogo tu nie znalam, wszedzie daleko tzn: centrum, plac zabaw.... i co tu wymyslac codziennie, zwlaszcza jak pogoda nie dopisywala. ani z nikim pogadac, jak jeszcze maz robil nadgodziny to juz w ogole :O ale teraz jest fajnie, bo nawet jak pogoda do bani to przeleci sie z klatki do klatki albo zjedzie na dol winda i zawsze jakas atrakcja dla maluchow jak moga razem sie pobawic a my na pogaduchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izu- prosze Cie....ze co rosnie???;) chyba sobie zartujesz:D a ja tez uwielbiam zapach ciasta w domu od razu tak pachnie "ogniskiem domowym":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic zmykam do mycia i wyrka, bo juz nie moge wysiedziec, wszytsko mnie boli. Izu i wszytskim- pchly na noc😴 🖐️ do juterka kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M nie przyjedzie o 11 i nie wiadomo kiedy jeszcze w robocie a z roboty ma godzine drogi do domu:( a rano ma do pracy na 7 byc buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×