Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

Nooo, nieee :-) A jakby on mial niby wygladac bez tych dlugich wlosow ?! Toz w tych wlosach caly urok ! :-P Z ciacha zostaloby jakis marny andrucik :-) Goniu - przypacz sie dokladnie domu swoich tesciow. Mozliwe, ze maz nie mial gdzie podpatrzyc jak sprawiac Tobie male niespodzianki ? Moze nic za to nie moze i wystarczy mu podpowiedziec albo naprowadzic. Podobnie bylo u mojego meza. Ja bardzo lubialam i tescia i tesciowa i nie dam na nich zlego slowa powiedziec ale jako malzenstwo byli makabryczni. Bylam tym od poczatku przerazona, na szczescie moj maz widzial to dokladnie w ten sam sposob i chyba podswiadomie chcial miec inny dom jak swoj rodzinny, wiele rzeczy musielismy sobie podpowiedziec, wiele sie sami nauczylismy. Przed Wami jeszcze tyle czasu, nie trac nadzieji ! Dogracie sie jeszcze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu - no i leci mi tu teraz jakis " ....Beautiful " i wyobrazam sobie jak szalejecie przy tym z Zosia. Widze, ze wrocilas z dobrymi wrazeniami i jestes chyba spokojniejsza widzac, ze Zosia w niczym nie ustepuje rowiesnika. Zauwazylam, ze u Pascala w grupie ( ca 10 dzieci ) tez najczesciej sie kazde zajmuje soba, pewnie potrwa az sie dzieciaki zaczna kumplowac :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie dziewczyny, nie jakis tam facet,tylko JARED LETO aktor/muzyk :) napewno większość widziałą sage Zmierzch:) Mamaolka i inne mamy :)especially for You: http://www.youtube.com/watch?v=bB6VfBxQ_YQ Mamaolka :) dokladnie jak Ty podchodze do rocznic :) u nas liczą sie tylko urodziny bo oboje mamy je w lutym :) Mamuniu :) uwielbiam Seether i Amy Lee !!! fajnie ze takie zajęcia są w Twoim mieście, rozerwiesz sie troche od siedzenia w domu:) Kessi :) do Ciebie słówko :) mam tak samo jak TY opisałas z Anetka i Marta, ze zle sie czujesz jak na nie nakrzyczysz itp. Ja mam mega doła gdy jestem taka wobec Wiki, obiecalam sobie równiez ze nie bede taka jak moja mama i niestety, moze zapisane jest to w genach... Goniu :) nie wierze ze pobieraliscie sie tylko dlatego ze wpadliście.... musiało cos zaiskrzyc, musiala byc miłość... Dziewczyny mają rację, miłość trzeba pielegnowac i o nią dbać, a wiesz ze facetom trza wszystko prosto z mostu wyłożyć i ich nakierować ;) Pia :) tak, właśnie tak, facet musi mieć dlugie włosy, brode (niekoniecznie) a te glany obłędne :) wybacz, na muzyke juz nie zwróciłam uwagi :P ale na koncert bym sie przeszla ;) a propos długowłosych i koncertów :) za tydz wybieram sie na ... nazwe przemilcze bo by sie niektorzy mogli oburzyć :P a przyjezdza znajomy z Zielonej G. (pamietacie odwolany koncert DF z powodu Smoleńska?:o), mam nadzieje ze tym razem nic sie nie wydarzy... no i po koncercie zabiera nas kolezanka na clubbing :o ta część imprezy najmniej mi sie podoba...ja w glanach w tanach LOL...:D i tak sobie mysle.... czy to normalne ze Was tez puszczają mężowie na samotne imprezy, ewent. w towarzstwie babskim a juz w ostatecznosci towarzystwie faceta? dodam ze Dżordż go poznal, ale zadnych oznak zazdrości u niego nie widze :P ja jakbym go miala puścić samego na jakaś impreze z koleżanką chocby z pracy....eee nie widze tego w ogóle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia hehe juz sobie wyobraziłam Ciebie jak słuchasz takiego hard rocka:-D Przytupujesz nózką czy machasz włosami???:-D;-)) Misty tak czułam,ze trafie w Twoje gusta:))co do zmierzchu uwielbiam to http://www.youtube.com/watch?v=RvnkAtWcKYg Mam juz muze z pozostałych czesci,ale szczerze nie mam kiedy usiąść i sie wsłuchac,bo posłuchac moge w kazdej chwili. Oj,kochana zazdroszcze takiego wypadu-zabierz mnieeeeee!!!!! Spada, kłasc małą-- Dżordz jakis stęskniony.... seksualanie:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczornie głowa mnie dziś boli jak nigdy... mamuniu- czuć twoje zadowolenie z zajęć :) a i zosi odmiana też się przyda.po dzisiejszym placku już chyba na tydzień naprawdę mam dosyć :) beautiful :) całkiem fajne. na dłuży kiedyś bardzo lubiłam taką muzykę później po wielu perypetiach polubiłam inną. udanej nocki :D pia- dzieci do 3 r.ż bawią się obok siebie :), chyba wolę andruta bez włosów :) misty- dzięki odsłuchałam też leży w uchu.:) myślałam, że to coś bardzije cięzkiego. człowiek to pół na pół bez kilku procent. tzn. geny+środowisko + % własnej pracy :) i nie będziesz jak własna mama :). jeśli chodzi o spotkania u nas jest dośc luźno- razem, osobno, każdy w swoją strone jednocześnie :) kwestia dojrzałości i zaufania :) skoro w tych muzycznych klimatach jesteśmy to może to ? :) http://www.youtube.com/watch?v=Q7sIzWKHGwQ&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=4q_AHAMVQ9c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gonia- " no gdyby go ochlastał, ogolił i ściągnął te paskudne glany, to faktycznie cukiereczek" :) ochlastać- świetnie to wyszło :) . co do zaleglego tematu nic nie piasałam... chciałabym ....nie potrafię jednak tak tego zrobić by wyszło skutecznie i zrozumiale. dziele to na dwa. życzę ci z całego serca byś w tym wszystkim nie zatracała siebie całe życie przed tobą amorku- taka filigranowa z kubą pod pachą i zflaczałym wózkiem.....:) zabawny widok ale pewnie nie dla ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jupiiii zalatwilam kolezanke na niedziele do Kubalka :) A my idziemy na jakas kolacyjke romantic a wczesniej do mojej ulubionej knajpy na najkochansza kawe :D Ale zrobie niespodzziewajke mezowi... jeszcze sprawdze co w kinie leci :) Ale jestem szczesliwa :) Jeszcze teraz pisala ze moze go na noc wziac ale nie chce. Chwilka samotnego wypadu w zupelnosci mi wystarczy :) Kuba w nocy sie obudzil i zawsze mama wolal mimo ze w dzien iza a teraz jzu nawet w nocy wola iza... W ogole kapie go wsadzilam go do wanny a on ze mam do niego wejsc. mowie ok a co mi tam naszykowalam reczniki pod wanna i chlup do niego :) kazal mi na myjke nalac zelu odwrocic sie i myl mi plecy hahahha jaki maly agent, a potem kubek wziol i mi splokiwal :) A potem jeszcze raz na myjke pokazuje i siebie umyl tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jupiiii zalatwilam kolezanke na niedziele do Kubalka :) A my idziemy na jakas kolacyjke romantic a wczesniej do mojej ulubionej knajpy na najkochansza kawe :D Ale zrobie niespodzziewajke mezowi... jeszcze sprawdze co w kinie leci :) Ale jestem szczesliwa :) Jeszcze teraz pisala ze moze go na noc wziac ale nie chce. Chwilka samotnego wypadu w zupelnosci mi wystarczy :) Kuba w nocy sie obudzil i zawsze mama wolal mimo ze w dzien iza a teraz jzu nawet w nocy wola iza... W ogole kapie go wsadzilam go do wanny a on ze mam do niego wejsc. mowie ok a co mi tam naszykowalam reczniki pod wanna i chlup do niego :) kazal mi na myjke nalac zelu odwrocic sie i myl mi plecy hahahha jaki maly agent, a potem kubek wziol i mi splokiwal :) A potem jeszcze raz na myjke pokazuje i siebie umyl tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej czy ktos nas jeszcze pamieta? to my zagubione owieczki, 2 szt, a wlasciwie to mozna powiedziec ze 3 :D to tak z nowosci u nas, poza tym zaliczylismy ost male przeziebienie, Eryk raz goraczkowal, posmarkal 2 dni, a ja musialam pochorowac dluzej. widze, ze Kimizi wrocila, super :) musze koniecznie choc troche wstecz poczytac wieczorem, zeby wiedziec co jest grane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciepla- balety? hoho to sie bedzie dzialo, udanej zabawy. Teraz dopiero zacznie sie mlyn w interesie, Andrzejki chyba niedlugo, swiet no i Sylwester.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko macham na przywitanie:) Ewcia pamiętamy:) jak Eryk ze zdrówkiem? dobrze rozumiem, że w ciązy jesteś?:) no i Falubaz nie utrzymał tytułu, a nasi w niedzielę i wtorek jadę baraże o utrzymanie w I lidze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko tak jestem w ciazy, zeby rozwiac watpliwosci, staralismy sie od 3 cykli. w koncu sie udalo :) Co do Falubazu... piekniej byc nie moglo, Leszno bylo nie do pobicia, a srebro piekna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejooo :) Ewcia gratuluję ;) a jak to sie stało, że mąż Cię przekonał?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Meajak tam kontrol?była??? Ewciu wołałam Cię wczoraj:)) usłyszałas:-DGratuluję:))który to tydzien?? Ciepla fajnie,ze nadal masz klientki:))i baw sie dobrze:)) Pia pakujesz się?bierz duzo ciepłej odziezy,bo zimno strasznie!!!!! Mamaolka zapomniałam wczoraj Ci napisac,ze jest jeden chłopczyk w klubie malucha-ma taka sma fryzurke jak Twoj synek i od razu pomyslałam o Olku:))tez taki blondasek i policzki ma takie pyzate:)) Nocka jakos lepsza,choc Zosia ma katarek-nie wiem czy to od zębow,bo slini sie okropnie czy moze cos złapała:((bo jak szłysmy wczoraj to pod wiatr i zimno było bardzo.Oby to na zęby... Czekam na brata,ma przyjśc z małą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka..... mamaolka - podbudowalas mnie i juz czekam na te 3 urodziny :-P Moi synowie mieli siebie i bawili sie zawsze razem , Julka byla od zawsze b. towarzyska i wychowywala sie z dziewczynkami z sasiedztwa ( 4 laski w tym samym wieku ) a Pascal chadza swoimi drogami. Cos mi sie wydaje, ze najlepiej czuje sie w towarzystwie doroslych. A znasz Loreena Mckennitt ? Moze Ci sie spodobac : http://www.youtube.com/watch?v=FDw3CyOmj20&feature=related meaaa - to juz kolejna rocznica na forum :-) . Pamietam, ze wiecej z nas ma rocznice w pazdzierniku. Zycze Wam pieknego dnia i wspanialego wieczoru, cieszcie sie soba ! ( czy Nadia zostaje z szwagierka co chciala byc przy porodzie ? ) Izu - bardzo sie ciesze dla Ciebie, ze szykuje sie Wam piekna niedziela ! Zapomnij tego wieczoru wszystkie potyczki i korzystaj z kazdej minuty. To ta sama kolezanka, ktora Cie dwa dni temu wkurzyla ? Ciepla - ja to jestem matol i jak Ci powiem, ze mialam moze 3x w zyciu wymalowane paznokcie to pokrecisz glowa i wywrocisz oczami ( sama wywracam ) i teraz to juz calkiem wpadam w kompleksy, ze sa kobiety co w pazdzierniku mysla o paznokciach na swieta ??? Fajnie dla Ciebie ! mamuniu - jak nocka ? Jesli to zeby to moze podeslac Ci tych kulek homeopatycznych, ktore pchalam w Pascala ? ewcia - gratuluje, zycze Ci spokojnej ciazy i latwego porodu. I ciagle mysle o Szarotce. Moga juz byc w komplecie. A moze powinnysmy zalozyc jakas tabelke ? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero co sie dowiedzielismy :) Mea- przekonala mnie w sumie cala rodzinka, lacznie z Erysiem. Pia- dziekuje, to bardzo mile z Twojej strony, da sie zakopac to co odkopane? maz w skowronkach, juz po 3 cyklach myslalelismy, ze cos nie tak. Kessi- macham do Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meaaa miłego wieczoru my jutro mamy 6 rocznicę ..... wiem że wiele z Was ma w tym miesiącu więc bawcie się dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Pia, Gumi_aga ;) Pia - tak to ta sama szwagierka ;) Mamuniu kontrol mamy za tydzien. teraz gorączka papierowa :P coby wszystko było gotowe dziewczyny z centrali panikują bo to pierwsza taka kontrola ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meaaa ja miałam kontrolę z tamtym miesiącu - stracha miałam jak talala , bo to za okres kiedy byłam na macieżynskim :-) , i jak wytłumaczyć co autor miał na myśli.... na koniec Pani mówiła mi po imieniu :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewciu -no to gratuluję:) kto by pomyślał:P Meaaa- wszystkiego naj z okazji rocznicy no i udanego wieczoru. Zdjęcia ze spaceru piekne, a to naprawianie łóżka wymiata:) Też cały czas myślę o Szarotce- bo to albo juz po, albo w każdej chwili:) Lecę sprzątać. Mamoolka- też bym coś upiekła. Moze wezmę z Ciebie przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka My tez mam w tym miesiącu rocznicę. Co prawda nie ślubu ale ja bardziej celebrujemy od ślubu bo w październiku się poznaliśmy. Życzę dużo miłości i szczęścia parą z października:) Zresztą innym też bo ciężko się żyje bez miłości Izu super że jednak spędzicie razem trochę czasu. Widzisz bo burzy zawsze jest słońce:) A synka masz mądrego, najpierw mamę wymyje a później siebie. Dżentelmen:) Pia chyba mamy podobne gusta muzyczne:) Ewcia ale nowina:D Gratuluje i życzę spokojnej ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misty u mnie jest problem z samotnym wyjściem. Po pierwsze ma fioła na punkcie bezpieczeństwa a po drugie jest strasznie zazdrosny. Zgadza się na moje wyjścia bo wie ze nie ma innego wyjścia, ale zazwyczaj proponuje mi coś fajniejszego w zamian abym zmieniła zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samadama - a wiesz, ze wlasnie o Tobie przed kilkoma minutami myslalam ! Az mi wstyd napisac ale ja jade po raz kolejny do Pl z Pascalem a ten ciagle nie ma zadnego dokumentu ! Normalnie wstyd mi za siebie :-( Za kazdym razem jak wyjezdzamy to sobie obiecuje, ze pierwsze co zrobie po powrocie to jego papiery ale po powrocie jest tyle rzeczy wazniejszych, ze przypomina mi sie przed kolejnym wyjazdem. Pamietam, ze Ty wtedy nie wyjechalas na Slowacje (?) bo bylas rozsadniejsza jak ja jestem. Gumi_Aga - tak napewno jestes na dobrym tropie. Maz po raz kolejny sprawil mi niespodzianke i wygospodarowalismy tydzien czasu. Moze napisz mi na eMail albo nk jakis numer kontaktowy i uda sie nam spotkac na kawe ? Nie chcialabym tylko, zebys miala jakies problemy z tego powodu , zwlaszcza w sytuacji jaka masz teraz w domu. ewcia - slonce dzisiaj tak ladnie swieci, jakis nieznajomy sie z rana usmiechnal w przelocie, dobra muzyka dobiega z oddali....czy warto trwonic czas na niesnaski i niezgody ? Zbyt krotkie i zbyt piekne jest to nasze zycie :-) meaaa - my mielismy juz kilka takich kontroli i duzo zalezy od czlowieka na jakiego sie trafi. Mam wrazenie, ze Ty umiesz rozmawiac z ludzmi, potrafisz sie dopasowac do sytuacji i przypuszczam, ze bedzie jak u Gumi_Aga i na koniec bedziesz pani Ma-a :-) Pamietacie jak pisalam o tym nauczycielu u syna, ktory zmarl w trakcie lekcji. Dzisiaj sie pobeczalam, bo syn opowiedzial, ze zostawil dwoje dzieci 1 i 3 latka i od dzisiaj sa u nas ferie a on mial na ten weekend zaplanowana przeprowadzke do nowo wybudowanego domu . Cale dwa tygodnie ferii mieli sie urzadzac :-( Az mi ciarki przeszly bo nie wyobrazam sobie tej tragedii. Nauczyciele z uczniami sie zebrali i beda pomagac przez weekend i ferie zonie-wdowie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia postaram Ci się napisać - mam nadzieje że się uda bo mam urlop :-) tylko potwierdź że dostałaś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia te kuleczki niby są ok,ale dziecko musi je gryzć,a Zoska ni cholery nie gryzie:((,ale dziekuję:)) Brat posiedział troche z mała,zjadł domowy obiadek i poszedł-mala słodka i baaaardzo grzeczna(jej mama twierdzi,ze jest niedobra:-P). Zosia spi,a mnie cos chyba bierze,bo oddech mam taki gorący i glowa boli,kicham często:((ehh na noc trzeba sie podkurowac i nałykac leków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×