Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

wiecie co zastanawiam sie nad takim garazem dla Kubusia, i nie umiem sie zdecyowac . http://www.toys.ie/Fisher-Price-Little-People-Racin-Ramps-Champion-!E04131-prod.aspx?qwSessionID=dd9ca67c-4af9-4e41-b1b2-e75891a5afb1 http://www.mothercare.com/Early-Learning-Centre-whizz-around-garage/dp/B0011FDLJK/sr=1-45/qid=1277981232/ref=sr_1_45/275-3024281-1124600?_encoding=UTF8&m=A2LBKNDJ2KZUGQ&n=70823031&mcb=core w tym drugim te autka maja magnesiki, ze mozna je laczyc z soba. chyba IZu miala cos takiego dla Kubusia fajne to jest w praktyce?? 🌼nasz skarbeczek: Kubuś❤️ 🌼ur. 15 listopad 2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, własnie wcięło mi długiego posta. przepraszam,że malo pisze, ale to z braku czasu. Pia , gratuluje Pascalowi dostania sie do żłobka, kiedy wracaja twoi mężczyżni? Aniu l witam,iestety link na Nk nie wchodzi Myszko jak tam samopoczucie? wiesz juz co nosisz pod serduszkiem? cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka.... u mnie pewnie z wena podobnie jak i u Was.....:-P Poki co ...prasuje ! Holly, rzucaj praniem ! Wierze, ze masz stresa ogromnego ale jak znajdziesz moment to napisz slowko jak z mezem. Moj maz po 4 dniach w docelowym Hotelu zaczal sie nudzic i postanowili z synem na wlasna reke wyruszyc raz jeszcze w glab Tajlandii. Mam nadzieje, ze zdarza na samolot powrotny ! ( wrrr ! ) W dodatku starszak wieczorem polecial z dziewczyna do Hiszpani i hotel, ktory zarezerwowali byl przepelniony i wlasnie ich wioza juz od godziny do jakiegos innego :-( ( moze powinnam otworzyc jakis magiel albo co ? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) od razu widać że wakacje:) Pustki.. Ja tylko na moment wpadłam aby zobaczyć co u Was Amorku Kubuś z każdego garażu będzie miał radochę. Mój bawi się swoim raz na godzinę. Nie wiem jak Twój szkrab ale mój ma fioła na punkcie aut i wszystkim co z nimi związane. I niech ktoś mi nie mówi że można z chłopaka zrobić dziewczynkę o odwrotnie. Miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly daj znać co u Ciebie Tak na prawdę to zajrzałam bo myślałam że coś skrobnęłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia na miejscu Twojego męża pewno zrobiłabym tak samo, bo na miejscu nie potrafię usiedzieć, ale to i tak go nie tłumaczy że tak Cię stresuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Holly jak tam ? trzymam kciuki za męża. Pia ale super, wszyscy na wczasach :) mam nadzieje ze dadzą znać i magla nie zdąrzysz otworzyc:) Samadamo jak dobrze Cie widziec :) Mamunia na plaży się wyleguje, oj ale bym dała za jakiekolwiek wczasy.... Barylko no czekam na te koronki :) a tak, Dżordz w garniaku nie codzienny widok, kiedy ja go jeszcze namówie by ści ął te włosy??? Amorku ja bym chyba zawału dostała po takim wypadku, dzielny Kubuś. a ja dobrze ze nic nie pisalam bo nic nie wyszlo :) a juz mielismy umowe podpisywac o te 4 pokoje :) nic to, wlaściciele szukają innego lokum dla siebie wiec oferta nie jest zamknięta.... ( mam nadzieje ! )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:-D Macham Wam z tropików a tak całkiem serio to jest tak gorąco że czasem nie ma czym oddychać u Was też tak cieplutko????...a w pracy od dwóch dni mam tempo biegające bo jak nie biegam to jest za wolno:-P a księgowość wysyłam do Pia:-P wykorzystam propozycję:-P normalnie mam tamten miesiąc nie ruszony i chyba ucieknę gdzieś bo nie mogę jakoś przysiąść i zrobić:-) Wicie że u mnie sprawdza się że jak mam więcej na głowie to bardziej wyrobiona i zorganizowana:-) może zacznę się uczyć tak dla relaksu:-) A dzisiaj popołudnie spędziłam z Wojtusiem i bardzo nam było "fajnie" tak razem:-)stęskniliśmy się oboje za sobą:-P Pia>>denerwujesz się i może to będzie powodem otwarcia przez Ciebie kolejnego biznesu:-P a tak serio wcale Ci się nie dziwię ale wiesz trochę rozumiem Twojego męża że będąc tak daleko chce zobaczyć jak najwięcej no i dla syna to też niesamowite przeżycie:-Di jak Julcia po jeździe konnej:-)super że jest taka chętna na tyle rzeczy:-) Baryłko>> widać że macie lepszy nastrój i brat jest i pewnie jest weselej:-D a ja też Cię podziwiam jak tak potrafisz raz dwa i już kilkanaście pomysłów i wiesz co modne:-) Amorku>> współczuję wypadku Kubusiowego...🌼 dla Was Mamuniu>> ale Wam zazdroszczę tej plazy:-) u nas dzisiaj też rosół:-P Ale Was wzięło dziewczyny na wspominki o wakacyjnych przygodoach:-D super tak poczytać:-D Wojtuś od poniedziałku się basenuje:-D przychodzi kolega i jest impreza:-D jedzą w basenie jakieś ciastka, bawią się, polewają:-D jak znajdę chwilkę to wkleję zdjęcia:-) Buziaki dla wszystkich:-) i spokojnej nocki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIsty a ja myslalam ze chodzi o ciaze:).NIech Dzordz ma sobie dlugie baty bo czym pomacha na koncertach? Ja lubie facetow z dlugimi wlosami.Mysle ze gdyby sie ich pozbym to ciezko bedzie Ci sie przyzwczaic do niego:) AMorku dzieki za fotki.A z czego jest ten blat? Moze masz racje ze fajniejszy wpuszczany.Mi sie jeszcze podobaja takie prostakaty z IKea.Jak znajde to wkleje linka:) PIa oni sie bycza na wczasach a Ty biedna sie stesujesz i pewnie juz nawet skarpetki w kant poprasowane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak długo mi zeszło z pisaniem że widzę że nie jestem sama:-) Samadama, Misty Misty>> dobrze że sprawa nie zamknięta bo może będzie wasze to mieszkanko:-)a napewno czeka na Was najlepsze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne te Wasze wspominki wiejskie.Ja nie mialam okazji zasmakowac takich wakacji.Jako male dziecko jezdzilam na kolonie i obozy.ALe zazdroscilam innym takich wyjazdow do babc,cioc na wies. MIska fajnie ze biznesik sie rozkrecil.A z mama hmm lepiej nie dobieraj sobie tego wszystkiego do glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItaj Cari:) Amorku podobaja mi sie tez meble vox i trzymam sobie ich linka na boku.Moze i Ty sobie zostawisz na zas:)Najbardziej podoba mi sie kolekcja MODERN ale w okleinie dab bielony.Jak wejdziesz na stronke to w aranzacji MODERN jest taki sliczny jasny pokoj na stonce 2.Jak bede w KIelcach to podskocze sobie zobaczyc je na zywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baryłko wypluj to słowo, rany boskie ani mnie nie strasz ciążą :P a o wlosy mnie nudzi... mama by ściął, że ma cienkie, ze srakie owakie wkurza mnie to bo to mój chlop i mi tam jego baty nie szkodzą :) Cari witaj :) no ja innego mieszkanka nie chce, chociaż nadzieja matką glupich... a mnie sostra wrobiła w kolejny rozdział :( a mała gwiazda spać poszla dopiero o 22 ja zamiast pisać tak se na neta weszłam, jutro pewno o 5 pobudka.... oj a mnie się czasem tak ten czas dłuzy, na wsi nuda, ja chce do miasta buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic lecę spać widze robale wyłażą u mnie spod szaf, chyba z pola przylazły... a namiot koce i basenik w ogrodzie mrówki jedzą suuuper ..... :o spokojnej nocki wszystkim papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barylko fajne te mebelki, ja jak bym chciala miec tez ten etap u siebie... bede as potem wypytywać o szczegóły ;) mykam juz na dobre... ciekawe jak Kessi wytrzymuje bez netu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Mój Dzordz czekał,czekal na operacje codziennie i sie nie doczekal:( wlasnie zrobil niespodzianke i przyjechał do domu,ma przepustke do niedzieli do 19 ,a w pon iedziałek lub wtorek juz operacja. Teraz za chwile jade z ojcem i bratowa do szpitala,bo cos ojciec zle sie czuje,a brat popił,bo dzisiaj mamy imieniny i ja musze z nia jechac...PA Dwa dni nie mialam kiedy netu właczyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly - a to Ci niespodzianka ! Ja Cie pieprze , tyle nerwow , napiecia i od poniedzialku znowu to samo :-( Zakladam, ze w pizzerni Dzordzo ma juz karte stalego klienta :-P . No i tata niech sie teraz nie wyglupia i niech nie robi dodatkowego stresu :-( Trzymaj sie Kochana .... Samadama - ja to musze napisac ! Pisalas niedawno, ze nie bardzo Ci wychodzi pisanie a ja uwielbiam Cie czytac ! W ogole bardzo mi imponujesz i mam do Ciebie wielki szacunek za jedna , mala stara historie :-) Kimizi - opowiedz cosik wiecej o swoim zyciu :-) Misty - czulam, ze wlasnie chodzi o mieszkanie i jesli nie to, to w takim razie jakies lepsze :-) Ja mam fiola na punkcie dlugich wlosow - zadbanych i zdrowych - u facetow :-P Zeby bylo smiesznie to moj maz pisal, ze sie obcial ! Nie wiem co obcial, bo do tej pory mial wlosy na 4 mm. wiec teraz to juz chyba tylko na mnicha ! Cari - z checia poogladam zdjecia bo te ostatnie to jeszcze w kurtce zimowej :-) U mnie jest tak cieplo, ze juz az nieprzyjemnie a na sobote zapowiadaja 37 :-( Nawet nie mam jak zrobic przeciagu, bo powietrze stoi i jest bezwietrznie. Dzisiaj po domu chodzilam w BH i w spodnicy ( bez majtek :-P ) Barylko - ja podobnie jak Ty nigdy nie mialam okazji byc na takiej prawdziwej wsi i strasznie zazdroszcze dziewczyna wspomnien. Czy Twoj brat tez mosi kucyka ? :-) Amorku - mi sie te linki nie pootwieraly ale garaze dla chlopaka to w zasadzie zawsze strzal w dziesiatke, masz dobry pomysl. A z regulaminem nk, to mnie zaskoczylas bo ja po prostu przeskakiwalam ze strony na strone i wszystko akceptowalam bez czytania :-( Mam coraz mniej znajomych bo coraz wiecej ludzi rezygnuje.... Szkoda, ze nie ma juz tak dlugo zadnych wiesci od Kessi i Gumi_Aga :-( Ide spac, moze zdarze jeszcze dzisiaj wskoczyc do lozka ....:-P Dobranoc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i witam z rana ! i za przeproszeniem szlak mnie trafia od samego rana bo zalogować sie na poczte nie moge, kuźwa albo ktos się mi włamał albo ch.j wie co :( Holly to ci dopero ! toż to Dżordż z 2 tygodnie musi jeszcze w stresie czekac ! co za doktory... kurcze tez masz przeboje w rodzinie, dobrze Pia mówi niech sie ojciec nie wygłupia teraz :( Pia no właśnie, a mnie żal dupe ściska bo to fajne mieszkanie i za okazyjną cenę było.... znowu doła łapie...mam nadzieje ze panowie się odezwali ;) no i chcialam podac maila na namiary na Wasze sesje a tu doopa bo sie zalogowac nie moge, ktos se jaja robi?? mi wcale do śmiechu nie jest... Kimizi napisz coś wiecej... Kessi ?? Gumiaga?? Mamaolka?? Gonia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bryyy ;) ale puchy ostatnio ;) Kimizi co tak skromnie?? napisz co tam u was. wrzuć fotki z weselicha :) chętnie pooglądam Pia - ja też bardzo lubię czytać Samądamę ;) nie wiem jak to jest, ale jak czytam jej posty to sie... wyciszam! taki spokój z nich bije. wyobrażam sobie Ciebie Samadamo jak sie odnosisz do Dawidka, spokojnie, ciepło, z miłością i zazdroszcze bo ja nerwus straszny jestem ;) brak mi cierpliwości, szybko sie wkurzam. jak mam doła to bez kija nie podchodź ;) a zawsze chciałam być oazą spokoju ;) Holly kurcze to jeszcze troche stresów was czeka :( spędżcie ten weekend miło i rodzinnie i bez żadnych "niemców"! bo ciocia mea przyjedzie i spierze wam tyłki ;) oj aaaale bym sobie pojechała na mazury :) ej a moi rodzice w kulki lecą. mieli juz byc na mazurach ale cos tam coś tam i nie jadą na razie. ponoc dadzą mi znac tydzien przed wyjazdem :o ale ja lubie miec poukladane... miałam isc dzisiaj do gina ale nie chce mi sie ;) pójde w poniedziałek. musze cytologie zrobic po zabiegu. miałam zrobic w kwietniu ale czas tak zapiernicza ze nie zdążyłam :P :P jeju ja chce na urlop! dzisiaj koncze o trzeciej to chociaz tyle dobrze :) pójde z małą na plac zabaw :) wczoraj Dżordżu ją wział do dziadzia. pochodzili po parku (teść juz z jedną kulą chodzi wiec fajnie) poszli na stacje benzynową i Nadia jak zaczarowana oglądała jak w myjni automatycznej myją się autka :D :D no nie chciała odejść :P wrócili dopiero po 21 wszej wiec zjadła kolacje i siup do łóżka ;) zasypiała przy myciu zębów :P aaa i nie moge z niej. podchodzi do kota łapie go w pół podnosi do góry (on wisi wtedy jak flaczek ;) ) tuli i mówi "mój mój" :) czasem jednak łapie go odwrotnie i tuli sie do jego tyłka a kot wisi głową w dół :P aaa i plan sie rypnął bo szwagierka wyjezdza na weekend i dooopa z naszych zakupów :o chyba ze pójdziemy oddzielnie najpierw ja a potem Dżordż bo z Nadią do centrum handlowego na zakupy ciuchowe to nie bardzo. a kostium musze sobie kupic bo upały są to bysmy weekend nad jeziorem spędzili :) moi rodzice tez wyjezdzają na weekend. moj brat jest nad morzem z żoną i dooopa! eh a mogłam wczesniej zająć sie szukaniem opiekunki i sie na którąś zdecydować :( ale jeszcze rok i Nadia śmignie do przedszkola to bęzdie łatwiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my dzisiaj mamy imprezkę firmowa w wawce ;) pojechali 3 panowie od nas, my 2 babki zostałysmy - kolezanka bo cośtam a ja nie chciałam stracic pięknego weekendu z mężem i córą ;) szkoda pogody na tułanie sie po warszawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej U nas tez tropiki od rana:))Nocka wmaire spokojna,Zoska wstała przed 9:)) Kimizi,ale sie rozpisałas:-P Mea kurde,ja bym pojechala na imprezke:P Mogłas mnie wkręcić:)) Pia , o ktorej skonczyłas prasowanie??:)) Dzis Wiki idzie na plaże z kolezanka i jej tata,ja musze umyc jej okno w pokoju i znowu w kuchni-muchy nas***jak nie wiem co:(( Zoska biega na całego:))hehe non stop na nogach:))wCZORAJ NA PLACU ZABAW BYŁ TAKI MAŁY,CZARNY PIESEK,JAK GO ZOBACZYŁA TO PO CAŁYM PLACU ZA NIM BIEGAŁA:)) Jeszcze kiepsko jej idzie chodzenie np po piasku,bo sie nozki zapadaja i rozjezdzaja,ale da rade:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×