Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

Witajcie weeendowo:-) Dzisiaj widzę pustkawo:-)ale wczoraj to myślałam że nie nadrobię:-) Ja wczoraj byłam w pracy i nawet nie miałam czasu włączyć komputera a wieczorem zaczęliśmy robić z mężem kołduny ukraińskie:-) chyba tak to się nazywa...mojego męża babcia była ze wschodu i zawsze z mamą co jakiś czas to robiły i wymyśliliśmy wczoraj że robimy (nie powiem z ile kilo ziemniaka:-D) tzn ok. 22 zaczęliśmy a ja dzisiaj ciąg dalszy produkcji:-D jak Wojtuś się wyśpi a mąż wróci z pracy do zakończenie produkcji:-D jak nam nie wyjdzie to się pochlastam:-P:-P:-P tym bardziej że zaprosiliśmy na dzisaiaj sąsiadów a na jutro przyjaciół:-D Baryłko>> ogromnie mi żal Natalki i Ciebie...tak smutno jak piszesz że taka malutka bidulka z tym choróbskiem...ale może faktycznie z tymi muchami i komarami to może weź łapkę i powygłupiajcie się...żeby Natalka też próbowała zabijać jakieś owady...Dużo siły Kochana dla Ciebie i Zdrówka dla Was🌼 Meaa>> udanej sesji:-)Dusia napewno wyjdzie jak gwiazdeczka:-) Pia>> super Pascal ma te zdjęcia:-) dla mnie najlepszy jest pod prysznicem na polu:-)a jak w domku w tym kaszkieciku to wydląda bardzo dorośle:-)i kuchnia jak pisały dziewczyny piękna:-)ja zawsze troszkę "zazdroszczę" białej kuchni bo my zorientowaliśmy się jak już nasza była zrobiona że biała to byłaby super:-\super że wyjazd męża z synem taki udany:-D Holly>> wydaje mi się (tak jak pisała Samadama:-))że trzeba choć trochę lubieć lekarkę może lepiej byłoby ją zmienić, chyba że jest dobra w sensie fachowca i polecana...co do Przemusia to trzymam kciuki mały bidulek z tymi kupkami...i za Dżordża też zaczynamy już trzymać kciuki...mam nadzieję że się pogodzicie:-) Amorku>> ale super spędziłaś wczorajszy dzień:-Di Kubusiek też miał ubaw:-D Mamuniu>> ja jestem niska 158 i przy tej wadze nie wyglądam fajnie...nic nie oszukuję są fałdki tu i tam:-Dfałdki-fałdy:-D U nasz też mówi się iść na pole:-Dale to chyba zależy od rejonu Polski...i zawsze podobało mi się iść na dwór ale ja tak nie potrafię i zawsze idę na pole:-D Do wieczorka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Cari ja mam 165 cm:))wiec gabaryty mamy podobne:)) Pia nie miej wyrzutow sumienia co do radości z lata,u nas tez pieknie:))dlatego dzien spedzony na..plaży:))wiało jednak od jeziora.Na bikini za wczesnie:-P Zoska probowała wyzbierac wszystkie kamyki z piasku-kopciuszek-hihi.Jakos łopatka i wiaderko jej nie interesuja:(( wrzuciłam nowe fotki. Holly przykro mi,ze akurat przed operacja męża macie trudne dni... Barylko zdrowka dla Was🌼 Dzordża wygnalam do kolegi,Wiki męczy tv,Zoska zasypia-dolna 4 juz na wierzchu,jeszcze gorna lewa sie przebija,noc byla do bani:((wstawałam czesto-ale potem od ok 6 mała juz spala do 8:30. No i u nas mamy strach na osiedlu:wczoraj byl tu..pedofil!!zaczepiał dzieci,chcial dawac cukierki,mowił,ze jest wujkiem...matko jedyna!!policja była,ale zwiał,prosza aby dzieci zawsze były z kims dorosłym lub z innymi dziecmi...az mnie ciarki przeszły,Wiki wystraszona-nie chciała isc dzis na podwórko:(( Ja to bym takiego *****(wiecie co)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo jeju Mamuniu aż mnie zmroziło :( ja też bym takiego... wiesz co... mam nadzieje, ze go złapią zanim jakiemuś dziecku stanie sie krzywda Holly - tez bym pogadała z Dżordżem. nawet jak nie ma racji... trzeba wyjasnic wszystkie spory przed poniedziałkiem. niech idzie wyluzowany, że chociaż w domu dobrze ;) Baryłko - nie mozesz miec wyrzutów sumienia, ze dajesz dziecku lekarstwa! niech płacze, niech wyje ale lekarstwo wypić musi dla swojego dobra!! inaczej jej nie pomożesz, a ona nie zrozumie, ze tak trzeba... bardzo, ale to bardzo mi was szkoda! Natalki, że takie biedactwo chore i Ciebie, że tak bardzo to przeżywasz :( cudowna jesteś przy tym, ze nawet jesli u Ciebie jest źle to potrafisz dla innych napisać dobre słowo :) i za to dla ciebie 🌼 👄 Pia - u nas też dzis pięknie :P i baardzo ciepło. Naduni wróciły do łask krótkie gatki ;) Mamotomka - pisałaś, że przede wszystkim Nadia musi być WYSPANA!! otóż moje dziecko wstało dziś o 9 tej i mimo, ze tatuś z nią chodził 1,5 godziny w wózku po osiedlu a potem godzinę woził w samochodzie to ni chu chu nie zasneła!! jest dzisiaj bez drzemki. SESJA MAKABRA!!!! jestem wykończona!!! była tak zrzędliwa, upierdliwa, jęcząca, wyjąca, że już po 15 minutach miałam ochote wziąć ją pod pachę i iść do domu :( :( :( ale coś tam sie udało, kuzyn powiedział, że wybierze z tego jakieś zdjęcia. a robilismy z siebie totalnych debili. mąż prawie na głowie stanął, żeby się Mendoza mała uśnmiechneła albo chociaż spojrzała w naszą stronę :o następna sesja jak Nadia bedzie na tyle rozumna, że będzie wykonywać polecenia fotografa - w sensie: stań tutaj, spójrz na mnie itp. jak skończylismy wspólnie kuzyn męża zaproponował, że zrobi mi pare fotek i czuje sie fatalnie :o po pierwsze: czułam się mega skrępowana!!! po drugie: nie miałam pojęcia jak sie ustawić, poruszać itp! po trzecie: czułam sie jak małpa w zoo!! jeju ja nie wiem jak te fotomodelki dają radę :( to naprawde ciężka praca podziwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.babyboom.pl/dzieci_1_2/rozwoj/twoje_dziecko_ma_juz_poltora_roku.html znalazłam jeszcze o naszych maluchach:)) Mea sorki...Naomi:-D;-)) 🌼 Wiktoria-22.02.2000(3400,60cm) 🌼 Zosia :-))03.01.2009 🌼2800-waga(teraz 10,200 )dł.83cm:)) "Jak wiadomo kobieta potrafi zrobić z niczego trzy rzeczy: kapelusz, sałatkę i awanturę:))" Facet jak strumyk. Ładny, bo ładny,ale nie każdy bystry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meaaa - sorry, ale boki zrywam :-P Skoro Ty sie czulas jak malpa w zoo to myslisz, ze Nadia czula sie inaczej ? Miedzy Wami jest tylko taka roznica, ze Ty umiesz nazwac sprawe po imieniu a Nadia w zamian sie burmuszyla i miala Was w powazaniu :-) Mamuniu - przepieknie Zosia wyglada na tym ostatnim zdjeciu a Ty oczywiscie jak nastolatka :-) Co za dran ! Moze zrobcie jakies dyzury miedzy mieszkancami , bo przeciez niemozliwe, zeby dzieciaki teraz w wakacje siedzialy caly czas w domu przez de-bi-la :-( A reszta gdzie ? Jeszcze na polu czy na dworze moze :-) Cari - ja tez sie wychowywalam na polu :-) Kolduny ukrainskie ? Musze sprawdzic w google :-) Trzymam kciuki, zeby produkcja wyszla na medal ! Masz moze urodziny , skoro tyle gosci ma sie zjechac ? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Meaa i tak podziwiam Nadie za te 15 min , ja ze swoja szans nie miałabym na taka sesje...strach isc z nia do fryzjera, lekarza a co dopiero na sesje:) mamuniu, chyba najgorszy gatunek ludzi to własnie pier-dolone podofile, no i teraz strach jak nie wiem dzieci gdzies puszczac, nie chciałabym byc w jego skórze jakby złapał go którys nasz dzordz.!!!!! Mamuniu, no nie moge sie na Zosieńke napatrzec, jak ona juz duza a jednoczesnie taka delikatna, na tej huśtawce to sie nie zgubiła???, chyba by weszła do niej druga Zosienka....ale co sie dziwic jak mamunia nasza z super figurka to i córcie laski:) I jak tam postepy w chodzeniu, bo chyba juz duzo lepiej.????? A dzis Zuzu wlazła sama na zjezdzalnie po drabince...ta drabinka to taka typowa drabinka, i dziury miedzy szczepelkami takie ze mogla by przez nie wpac, wysokos na ost szczeblu to jakies 160 cm myslałam ze zawału dostane, nie wiedziałm jak do niej podejs, bo to dziecko w goracej wodzie kąpane.....trzeba miec w doopie oczy i naokoło głowy...:( citka mała:) no ale na szczescie ja złapałam i nic sie nie stało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak bylam na szczepieniu, to sie strasznie uparła ze musi swiatło zapalic, i nic jej nie przekonywało inna sprawa ze w tej salce nie było nic ciekawego zeby dziecko sie chociaz popatrzyło, a nie sorki, byly jakies kolorowe kabelki zakonczone jakiś czym okragłym od jakiegos ktg czy czekos no ale tego tez jej dac nie mogłam, z torebki wywaliłam wsio co miałam, a ona miała to w pieluszce na samym dnie:) dobrze ze w miare szybko weszlismy do lekarza bo ciezko bybyło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkiem Pia>> nie mam urodzin ale tak w ramach diety odchudzającej zrobiliśmy sobie takie "wielkie żarcie":-D Udała nam się produkcja, już zakończona i już ulubieni sąsiedzi byli i nawet dostali na wynos:-Dsmakowało im:-D tylko Wojtuś odmówił jedzenia ale ma ostatnio co drugi dzień taki dzień bez obiadku więc może jutro mu posmakuje:-) Meaa>> dobrze że dotrwaliście do końca sesji:-) i jestem pewna że efekt będzie super:-) Mamuniu>> coś okropnego z tym draniem...aż mam gęsią skórkę, oby jak najszybciej go złapali... A u nas z pogodą dziwnie, dzisiaj jak słońce to upał a potem zachmurzone niebo...ale super że u Was tak pięknie i spacerki udane:-D Udanej Niedzielki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ale fajny dzionek:) dzis maz w pracy byl. jak Kubus rano wstal a po wojazach wczorajszych obudzil sie o 8 meza juz nie bylo. i tylko bylo " nie ma" i " nie ma" i nie chcial pic mleka. paluszkiem pokazywal na dzrwi. musialam oprowadzic po domu, ze tatusia nie ma i dopeiro wypil butle. zawsze rano maz mu daje butle:) po obiadku jak maz wrocil poszlismy na spacerek, super bylo. spotkalismy znajomego tez sie tutaj przeprowadzili pare dni temu i maja synka 4 mce mlodszego od Kubusia:) Mamuniu- az gesiej skorki dostalam. takiemu bym jaja doslownie urwala. oby jak najszybciej go zlapali. a ja pamietam tez taka sytuacje u nas pod blokami gdzie mieszkalismy kiedys tez siedzial jeden gosciu i probowal dzieciaki przekabacic cukierkami. mialam z jakies 13 lat. siedzial sobie na lawce jakby nigdy nic. ale nie slyszalam, zeby potem krecil sie, ale pamietam jak tez wszyscy w gotowosci i czujni byli. a Zojka sliczna dziewczynka, te jej oczatka doslownie morza glebina. a Ty mamuniu dolsownie jak nastka:) Babeczko- ale frajde miala Zuzia:) Mea- my tez kiedys bylismy tutaj na sesji jak Kubus byl mlodszy i tez humorek nie dopisal. nie bbylo za zawolanie usmiechow, ale cos dalo sie wybrac:) na pewn i u Was cos sie wybierze:) Cari- co to te kolduny? a u nas tez mowi sie, " ze idziemy na dwor" Samodamo- dziekuje:) i powtorze Ciebie" po burzy zawsze wychodzi slonce" i u Cibie tak bedzie:) wiecie, zastnawiam sie... kolezanka z pracy meza szuka niani na 2-3 dni w tyg, 3 letni maluch i tak sie zastanwiam czy nie sprobowac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie mysle, ze to jeszcze jeden mocny argument jaki mozna miec na "na sile calujacych dziadkow ". Kiedys byly inne czasy i mnie wychowywano w ten sposob, ze za wszystko trzeba dziekowac albo przepraszac, a w stosunku do starszych miec szacunek i takie tam....Gdybym nie wziela od kogos proponowanego lizaka to bym uslyszala, ze to niegrzecznie i tak sie nie robi. A teraz guzik ! Dziecko ma wiedziec , ze ma prawo powiedze "nie " i nie musi sie do kazdego usmiechac bo nie wiadomo czy ten milo wygladajacy pan na lawce w parku nie ma nieczystych zamiarow. Amorku - piekna okolica na spacery z dzieckiem ! Kubus coraz wiekszy i bardzo sie zmienia. Jak sie czujesz na silach to moze sprobuj z ta opieka, Kubus skorzysta a Tobie wpadna jakies dodatkowe pieniazki. Babeczka - jestes jedyna ! :-) Moglabys prowadzic dla dzieci kolonie i one by nie chcialy pewnie szybko wracac do domu, Zuzia w kuchni jest tego dowodem :-) Cari - zachcialo mi sie byc Twoja sasiadka :-) Google pokazuje w zasadzie "kolduny litewskie " i w przepisie jaki czytalam nie ma mowy o ziemniakach a wygladaja jak pierogi z miesem, wiec pewnie jakies cyganione te przepisy :-) Przypomniala mi sie dawna dyskusja o parowkach :-) Wlasnie zjadlam jedna bo mi sie przypomnialo, ze dzisiaj caly dzien wcinalam arbuza....No i albo za szybko ja zjadlam albo byla jakas nie tego, bo nie moge zejsc z kibelka....:-) Najlepsze, ze mezowi na droge robilam kazanie, ze ma jesc tylko w sprawdzonych miejscach a sama sie zalatwilam kielbasa z wlasnej lodowki :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Pia hehe u nas tez było takie wychowanie:-O Zawsze wszystko na "tak":-P ,zawsze ułozone itp-kiedys pisałas o umyciu butow w niedzielę-moj ojciec by zawału dostał:-P A juz pójście do kolezanki w niedzielę??!!matko!!szlaban na miesiąc-paranoja:-P Do dzis pamietam jak co niedziele musielismy isc 3 km do koscioła ,a moj tatus na łóżku przed tv wykład dawał,ze do koscioła trzeba chodzic:-O Sam oczywiscie nigdy nie szedł:-P Dzieki dziewczyny za miłe slowa:)) My dzis na obiad do tesciow-palnuje ubrac...uwaga.....sukienkę!!!:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku jestes sliczna dziewczyną-nie moge sie nadziwic Twojej delikatnej urodzie:))Kuba kawaler na 102:)) Babeczko hehe Zuzu kuchareczka na całego:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macham Wam wkońcu ze słonecznej wioski Amorku>> ślicznie tam macie i rozumiem że te w tym bloczkach mieszkacie....mmmmmm.....super!!!!! a wyglądacie jak zwykle świetnie Kubuś zmienia się z dnia na dzień co zdjęcie to taki coraz doroślejszy:-D i ta fryzurka:-D no poprostu super:-D mój Wojtuś miał parę piórek na główce i z mężem obcięliśmy i teraz wg nas jest lepeij:-Pa Ty wyglądasz kwitnąco:-) Babeczko>> wysyłam Wojtka do Ciebie na turnus wakacyjny 2 miesięczny:-Dże Ty masz tyle cierpliwości i pomysłów i wogóle Twoje dzieciaczki sąnajszczęśliwsze na świecie:-D Pia>> zapraszam na kołduny jeszcze zamierzamy parę osób obdarować bo mąż już dzisiaj powiedział że więcej nie je:-P bo się przejadł:-D farsz robi się z kurczaka ugotowanego a "ciasto" to ziemniaki pół ugotowanych i przemielonych a pół surowych startych jak na placki ziemniaczane:-)my robiliśmy z 10 kilo:-Di jeszcze mąka ziemniaczana:-D Mamuniu>>wklej kolejne zdjęcia z wyjazdu niedzielnego w sukience bo napewno wyglądasz super:-)a na tym jednym zdjęciu wyglądacie jak siostrzyczki z Zojką:-)jeszcze myślałam że Zosia wygląda na Twoją córcię ale dzisiaj stwierdzam że Wiki, Zosia i Mamuinia to siostry:-D U nas dzisiaj na wsi festyn, w kościele odpust:-D Wojtuś wytrzymał w wózku na mszy 15 min:-P kolejne 15 min to bieganie pod kościołem i naewet udało się wbiec do kościoła:-D i krzyczeć "Bozi, Boziiiii......":-D i już stwierdziłam że idziemy stąd bo chyba wszyscy na nas patrzą:-D a jak się urwis wyśpi to idziemy na nogach na festyn:-Dbo ma coś być dla maluchów:-D Może wpadnę wieczorkiem a narazie udanego popołudnia:-) U nas pogoda to wypada się troszkę pokazać słońcu bo nigdy nie byłam taka biała o tej porze roku.....:-)aż obijam promienie słoneczne:-D Buziaki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ale swietna pogoda, zaraz wracam na podwórko:) dzieki dziewczynki za miłe słwka. Czy ja wiem czy moje dzieci są tak szczesliwe jak piszecie? cały czas słysze Zuzu z okna jak piszczy mojemu bratu:) To jest tak ze wy robicie zdjecia w takich miejscach gdzie my pewnie nie bedziemy mieli okazji pojechac. U nas małpi gaj to pola, traktory, bizony .....rodzice oddali w dzierżawę jednemu rolnikowi ziemie, wiec jak jest sezon to Czarek obsrakany lata, nie wie w którą strone ma sie patrzec, my do Zoo mamy daleko wiec naszym Zoo sa baociany i żaby konie, krowy ktore ganiamy po łace, czy lesie:), u niektorych wypad na żuzel a u nas dożynki:):D ) Zalezy gdzie kto mieszka i jakie ma możliwe dostepne rozrywki , my nie bardzo wiec jakos trzeba sobie radzic:) Na plac zabaw, polowic rybki w stawie powygłupiac sie przy ognisku:) Dzordz ma teraz zero czasu, nawet dzis go nie ma:( a mielismy plana jechac do miasteczka bo tam festyn, czy do Warszawy do Zoo:) e tam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) No i zawiozłam dzisiaj swojego Dzordza do szpitala :((100 km od mojej miejscowości) i pewnie mnie ubedzie,a niech to!!! ,ale wyciągnęłam rękę pierwsza,pierszy i ostatni raz! Strasznie sie denrwuje,chociaż mam dobre przeczucia...pewnie we wtorek lub w srode operacja... Dzisiaj u nas tez słoneczko,ale jakiś taki chłodny wiatr wiał,ze czuło sie chłód,nie cierpie takiej pogody,jak jest słońce to ma byc ciepełko:) Cari:) te Twoje wyroby to coś takiego?? http://www.mojeprzepisy.pl/Przepis/kartacze_z_miesem/ u nas na to sie mówi kartacze:) mnie sie nie chce ich robic,za duzo roboty,ale moja mama je czasami robi. Chciałam do albumiku,ale cos nie chce mi sie otworzyc:( To nic ...obejrze innym razem... Baryłko:) mam nadzieje,ze sie nie obraziłas na mnie,bo ja to nie złośliwie pisałam tylko "doradzałam":) od serca:) Meaa:) czekamy na zdjecia z sesji dwóch Gwiazd:) Mamuniu:) okropne z tym pedofilem ... dobrze,ze juz o tym głosno,ale Wiki niech bedzie ostrożna...I trzeba dzieci uczulic,ze jak go zobacza to niech dzwonia dyskretnie na 112,przeciez teraz czesto dzieci maja komórki,moze sie uda gadzine udupic!!! Babeczko! Na wsi sa wiejskie rozrywki a w miescie miejskie:):)Najważniejsze,ze jest wesoło:) A Zuzia to mała spryciula,mnie Przemko wlazl na oparcie fotela,potem na parapet i sobie po nim spacerowal,tez o mało nie zeszlam :( Nie wiecie co ja to jeszcze chciałam?.....? Pia:) moze wpadniesz do mnie ,bo prasowanie mi sie zbiera:P Wiecie co??? Boli mnie glowa juz drugi dzień non stop i nic mi nie pomaga tzn,ani kawa,ani tabletki,cisnienie po kawie bardzo mocnej miałam 98/80.... non stop mnie cos mnie boli:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki za byki:P Amorku:) zrobiłas pare fotek z tamtego mieszkanka? Mialam Ci kiedys napisac,ze ja Przemusiowi to moge pazurki jedynie obciac,jak włacze na you tube jego ulubione piosenki,biore go na kolanka,on oglada a ja szybciutko obcinam:P A włoski to w wannie mu obcinałam,strasznie niecierpi obcinania włosków,ciapnełam mu grzyweczkę i troche tez tyłu ,bo mu było goraco w szyjke i długo schły po kapieli,zreszta i tak używamy suszarki. Pia:) i ja sie w koncu napatrzyłam na Pascala i na Twoja kuchnie,bardzo mi sie podoba,a najbardziej to,ze,tak w niej czysciutko,nic nie stoi,wszystko schowane...no ślicznie:) U mnie stoja leki na wierzchu,nie mam ich gdzie wsadzic i tak mnie wpienia to,ze szok:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzis maz tez na nagodzinach i sami z Kubunkiem do poludnia. ale potem jak mezus wrocil to na spacerek. Kubus wyszalal sie potem do tesco cos kupic na obiad na jutro. jak Kubus zobaczyl pomiodry to tylko ' mmianm i mniam" i w domu jadl go doslownie jak jablko:) Holly- trzymam mocno kciuki za Dzordza, bedzie na pewno wszytsko dobrze. i dobrze zrobilas, ze wyciagnelas pierwsza reke na zgode. teraz najwazniejszy spokoj, ze nie ma zadnych wasni. jestem myslami caly czas z Wami. a zdjecia zrobilam tyle, ze nie mam Twego maila:O Cari- dziekuje :D a takie festyny uwielbiam.... po prostu.. ehhh znow lapie mnie tesknota. ost u nas fajny festyn byl i karuzelke, trampoliny, muzyka, budy ale bym sobie poszla a tak tylko na fotkach widzialam:( a te bloki z tylu to nie nasze, te sa po przeciwleglej stronie zatoki. Mamuniu- dobrze, ze nie widac bo az sie zarumienilam, dziekuje:) bardzo milo takie slowa uslyszec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIsalam i mi skasowalo bo zle wpisalam haslo:( WIec teraz tylko pomacham. Holly ja mam sie gniewac? bez jaj:) Na Ciebie w zyciu.Cisnienie obleci to pierwsze troche niskie a drugie ksiazkowe.Trzymam za Dordza niech szybko co Ciebie wraca caly i zdrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mea- wlasnie obejzralam fotki. normalnie boskie:D:D ale sesja no bombowa. ale Nadia ma cudna ta fryzurke, doslownie taka dziewczyneczka z przedszkola. a Ty Dżaga taka :D sliczna tworzycie rodzinke. i jakie namietne pocalunki no no no;) piekne fotki:) i nawet Tadzik sie zalapal:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mea- podeslij no i tego fotografa i p. Anie fryzjerke:) pieknie nie moge sie napatrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko!! Juz po weekendzie nawet nie maiałam czasu zajrzeć do komutera i poczytac ale zrobiłam dzisiaj rano Mamuniu no straszne z tym pedofilem ja to normalnie bym wzięła tępą, zardzewiałą żyletkę i ..... nienawidze poprostu!! barylkaaa Wiesz tak czytałam piąte przez dzisiąte więc jeszcze wszytkiego nie ogarniam i szczerze mówiąc niki mi się mylą ale poradze sobie ale obiecuję poprawę :) przeczytam tylko jak bede miała troszkę więcej wolnego czau np. jak bede na urlopie :). Dobrze że są takie fora bo można porozmawaić o swoich dzieciach i bądć co bądz troszeczkę się też nimi pochwalic i porozmawać o probemach. Przynajmiej wiemy ze nie jestesmy osamotnione :). Wiesz co mój Kubuś często choruje i także często ma zastrzyki z antybiotykiem i też póżniej się na mnie gniewa jak nie wiem co ale trudno trzeba dawać zastrzyki to daje mu i tyle nie ma innego wyjścia. Wiecie ci co a ztymi zastrzykami to mam tak ze nawet teraz jak rozmawiam z kubusiem po przyjści z pracy to pytma się go "a gdzie byleś z babcią" na to kubuś "u pai" co znaczy u pani ja na to a co pani ci robiła a on autoamtycznie "tuj, tuj" ale jeszcze fajnie to robi bo jeszcze pokazuje gdzie mu ta pani te tuj tuj robiła he zawsze mi to humor trochę poprawia. Mogę wam podać moją nk. jezeli któraś z was chciała by zobaczyć mnie mojego maluszka i mojego męża Przez cały weekend bylam na dworzu z kubusiem on przecież w domu nie usiedzi tylko na dworek i na dworek. Wczoraj bylam na giełdzie i wiecie co Kupiłam sobie rower i nim jeżdże zamontowała krzesełko na bagażnik dla kubusia i będziemy uskuteczniać wycieczki rowerowe. Wczoraj bylam u mojej cioci która choduje dzika i weszłam tam zeby temu mojemu kubusiowi pokazać i to był ogromny błąd. Całą noc nie przespałam bo kubuś co przysnął torszeczkę to zaraz się budział z płaczem i pokazywał w kąt łóżeczka coś mu się śniło i podejżewam ze to pewie ten dzik. No biedaczek i dzisiaj bedzie marudził na bank. Babeczko24 ja też nie miała bym szansy isc z kubusiem na sesje to byłaby jedna ganiatyka :) Więc meaa ja też podziwiam Nadię ze wystała :) http://nk.pl/#profile/7996811/gallery moja galeria na nk. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za błędy i za zero składu ale dzis poprostu ledwo oczy trzymam otwarte :) Samadama oczywiście że możesz skracać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejoo :) Nie lubię poniedziałków :o nigdy nie mam na nic czasu. Amorku już wczoraj oglądałam Twoje fotki, ale nie miałam czasu napisać. Jestes śliczną, delikatną kobietą. Przy Kubusiu, który jest dużym chłopcem wyglądasz jak jego starsza siostra :D Kubuś czaderski chłopak :D fryzurka super i fajnie go ubierasz :) osiedle wypas :classic_cool: Aaa i dziekuje ci bardzo za miłe słowa :) Mamuniu Zosia będzie filigranową, zgrabniutką blondyneczką. Będziesz miała cięęęężkie przeprawy z kawalerami :P a Tobie zazdroszczę uśmiechu i figurki :) Holly będę bardzo mocno trzymać kciukasy za twojego Dżordża. Mój nie potrafi uwierzyć, ze twój będzie miał taką operacje :( i bardzo mu też smutno. Dziewczyny tym, które mam na NK wrzuciłam linki do fotek z sesji ;) nie spodziewałam się, ze można po tym co się tam działo (czyt. Armagedon za sprawką mojej córy) wyszły takie zdjęcia ;) Baryłko mam nadzieje, ze Natalka już lepiej się czuje Kimizi żyjesz?? Dzieci cie nie chciały wypuścić? Zamurowali cie w salce w szkole? :D A my wczoraj caaaały dzień na dworze :) po sąsiedzku był rajd samochodowy i spędziliśmy miło czas na strefie serwisowej, gril itp. ;) była kupka piachu wiec Nadia w swoim żywiole robiła „baby. Potem przyszedł roczny chłopczyk i musze wam w domu wrzucić fotke bo nie uwierzycie. Wyglądali tak jakby były miedzy nimi ze 2 lata różnicy. Albo on kurdupelek albo Nadia babiszon. No ale kurdupelek kurdupelkiem ale sobie nagrabił. Siedzieli sobie na kocyku i się bawili foremkami i ten Karolek się przytulił do Nadii i tak jakby chciał jej dać buziaka w policzek i nagle płacz. Ale jaki!!! Nadia tak zaczeła płakać, że prawie zawału dostałam. Co się okazało, ten Karolek zakichany ugryzł ją tak strasznie, że ma na policzku siniak z odbitą jego górą i dolną szczęką :( bidulka spłakała się strasznie. Kuźwa pisze tego posta od rana i nie mam czasu na wiecej bo przylazła teraz menda i zrob mi to i zrób mi tamto. O własnie znów dzwoni. Poszedł 2 minuty temu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wczoraj sie odsztafirowłam w buty na obcasie-dzis pelno pęcherzy:-P Imieniny udane,pojadłam ciasta za wszystkie czasy:))potem zaszlismy na działke,nazrywalismy truskawek,sałaty,rzodkiewek i kwiatów:))Dzis od rana na plaży,teraz wrocilysmy,robie obiad,Zoska swiruje i nie chce spac.Pluskała sie w wodzie przez godzinę:))jeszcze troche zakręcona-to dla niej nowość,siedziała sobie ,patrzyła na dzieci,chlapała woda,ale jakos tak...na spokojnie.Jutro tez pojdziemy.Juz ją troszke słonce przypiekło pomimo kremu z filtrem. Ja nie brałam stroju,ale jutro wezme,bo nawet w krotkich spodenkach nie idzie wytrzymac. Holly daj znac jak mąż.Wiem dlaczego pierwsza wyciągnęłas rękę,rozumiem...odbijesz sobie jak wroci i bedzie juz ok z jego zdrowiem:)) Pia jak tam chlopaki??? Cari fotki w kiecce nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mae Nada jest babiszon:-D Podejrzewam,ze wstrod 3 latkow nie wyróznia sie mniejszym wzrostem:)) Misty jak Wikusia??? Mamaolka??? Szarotko??? Kimizi???jakie wczasy wybraliscie?bo Ty chyba masz z pracy na to fundusz? Asik????? odezwijcie sie laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×