Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

Kasiu- my tez na bakier z nocnikiem. puszczalam Kubusia przez 2 dni w gatkach i ani ziebilo go ani parzylo, ze chodzi zlany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam W poludnie jak przestalo padac bylam na spacerku z mala tak okolo godzinki.Ale pogoda fatalna bo wieje,ciemno i te przelotne deszcze. Dzis ogladalam kawalek wiadomosci i widzialam te powodzie.Straszna tragedia dla niektorych ludzi:( brak slow.I jeszcze nie koniec bo kolejne fale ida i ta woda wolno opada.POkazali sady,uprawy tytoniu,pasieki i inne gospodarstwa i to wszystko pod woda.Ale bedzie ciezki czas teraz w kraju.Kryzys,powodzie i brak kasy.I jak ta Polska z tego wybrnie? Nie bede sobie dobierac tego do glowy na noc.Ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nawet nie zaczelam sadzac na nocnik.Ale musze sie zmobilizowac.Zniechecilo mnie ostatnie sadzanie jak sie rozplakala i uciekaja.A dzis byla marudna i ciezki mialam dzien. U Dzordza palma 32 stopnie!!! Takim to dobrze. Babeczko a moze zaczniemy my Ci szukac kiecki? Zaraz wejde na Alegro:) AMorku ale superasne zdjecia na naszej klasie wstawilas.A jakie fajowe te butki KUbusiowe:) Samadalo a jednak wzielas laptopa hahhahh Holly a Debridat Przemko bral? Moja Natalka miala przepisany kiedys wlasnie na kupki. GumiAgo dzieki za link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jaja naszukalam sie sukienek i powklejalam kilka linkow a jak chcialam wyslac to mi zjadalo!!!!!!!! qna :) Natalka 21.12.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barylko- chyba "zywa":P szkoda, ze te linki Ci przepadly bo chetnie bym sobie obejrzala moze jakas wena by mnie naszla:) Gumiago- bardzo dobrze zrobilas, brawo.:) tak powinien kazdy reagowac a nie bac sie bo " znajomy", ludzie beda gadac itp potem ludzie psy wieszaja na takim pijaku jak dojdzie do tragedii i slusznie ale niech reaguja wlasnie jak Ty jak sa swiadkami takich sytuacji w celu zapobiezeniu tragedii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ja to miałam.... Aaaa Amorku moja siostra miała taki wózek chicco, tylko w innym kolorze. Była bardzo zadowolona. Chciała mi go dać ale mi nie brałam tylko dlatego, ze wtedy mieliśmy akurat peugeota 206 więc bagażnik o dupę potłuc (właśnie dlatego szukałam czegoś bardzo małego). Mamuniu no to zosia już na poważnie pogina. super! Baryko - tak t modelka to kobieta tyle tylko, że z typu 'plastik'. To chyba już nawet facetów nie rusza tak na żywca no chyba, że muszą sobie napięcie seksualne rozładować heheh Kasiu - z tego co pamiętam ze studiów to z logopedą można się jeszcze wstrzymać.... i broń boże w żaden sposób nie zwracać dziecku uwagi, że się jąka - to była pierwsz zasada u nas na logopedii Dzięki Holly, teraz zachciało mi się fasolki po bretońsku.... o nie.... mnaim mniam Gumi - ja to bym wszystkim którzy są choć po jednym piewie dożywotnio zabierała prawka. Mojemu ojcu czy mężowi nigdy w życiu nie zdarzyło się prowadzić po alkoholu, na drugi dzień też nidy nie jeżdża bo w krwi jeszcze cośtam jest. Jak oni mogą to znaczy, że się da. Mojemu teściowi zabrali prawko już 2 razy. Był co prawda po piwie czy dwóch ale to co..... liczy się. No i oddali za każdym razem prawko po 6 miesiącach nawet za recydywę. Chore!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W.Kasiu- zgadzam sie z Toba powinni zabierac dozywotnio prawko moze dzieki temu nie jeden by ruszyl mozgownica przez wizje odebrania prawka. a jezdzilas moze tym wozkiem, prowadzi sie lekko pod krawezniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem wykończona :( cały dzień na ketonalu :( bolał mnie ten ząb strasznie (i dalej boli! :( ) Dżordż zadzwonił do kolegi stomatologa i powiedział, że po kopniaku w zęby (jak to brzmi!) dwójka mi się rusza i dziąsło spuchło, boli mnie cały policzek aż do oka :( kazał przyjechać natychmiast bo to może być bardzo poważne. pojechaliśmy - zesrana jak nie wiem ze strachu... obejrzał i na pierwszy rzut oka powiedział, że może być złamany przy korzeniu i może być dupa blada... fajnie bym wyglądała bez zęba na przedzie nie? :o ale zrobił mi rentgen i co się okazało? że w dziąśle jest wielka torbiel korzeniowa i kopniak Nadii spowodował to, że błonka pękła i zaczeło sie rozlewać do dziąsła i spowodowało stan zapalny... a torbiel powstała laata temu. jakieś 10 lat temu miałam leczonego tego zęba i stomatolog musiał zanieczyścić korzeń przed zaplombowaniem i tam się zaczeła psuć miazga... no mniejsza z tym... dostałam antybiotyk i namiary na ENDODONTĘ (nie miałam pojęcia że coś takiego istnieje....) mam sie umówić i jak zniknie stan zapalny po antybiotyku będzie leczenie... na razie są dwie opcje, albo otwarcie dziąsła i wyczyszczenie torbieli chirurgicznie albo resekcja zęba :o obie kuszące :o :o jak nie urok to sraczka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Nadulka kochana. dziś była z babcią 12 godzin!! przez tego dentystę... u nas w domu zrobiła 3 razy siusiu do kibelka, potem poszły z babcią do sklepu kupić nakładkę na wc do domu babci, po drodze zasneła na 2 godziny!!! nie wiem co ostatnio ma z tym spaniem w dzień :) a wieczorem i tak była nieprzytomna :) no i u babci 3 razy siusiu do kibelka :) ja ją cały czas trzymam w pieluszce i mimo tych sików do wc i tak pielucha mokra. nie wiem skąd ona tego tyle bierze... a własciwie wiem... wypija ostatnio w dzień 3 duże kubki picia i 210 ml mleka... no i wieczorem w domu Dżordż poszedł na posiedzenie do kibla (sorki, że tak o tym ale jaja były) a Nadia sobie wymyśliła, że chce siusiu i koniec! stała pod drzwiami i ryczała. Dżordż na hura kończył i Nadię na kibelek i zrobiła siku zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżdziłam Amorku tym wózkiem jak byłam w Polsce w lipcu. Kajtuś miał wtedy tylko 7 miesięcy. Wózek chyba prowadził się ok, ale najgorzej wspominam to że on przez to, że był mały to źle w nim siedział bo pasy były za szeroko i cały czas się zsuwał. No ale teraz byłyby już ok. Jejku ale zazdroszcze tego siusiania Nadusi i co najważniejsze, że to tak od niej samej bezboleśnie wyszło. Ciekawe co tam u nas będzie.... Na razie jak Kajtek czasami przed kąpielą zesiusia się na dywan to sam pokazuje na plame i potem na siusiaka, żeby nie było, że nie wie skąd to wyszło hehehe. A Nadii proszę pogratulowac niesamowitej znajomośc angielskiego bo 'poo' (czytaj puuu) to po angielsku właśnie kupka. Więc dziecko poliglota wam rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby nie było ze sie obijam :P Pia - śliczne fotki Pascala na torze przeszkód i wogóle z "gali" :D a ta minka swietna Marta robi tak samo jak chce Anete rozsmieszyc/zaczepic :D nie bał sie tych łabedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meaaa - świetne fotki i Ty chudzino Ty... a nadusia fajnie kami kotka :P pewno przeje sie hahah no i jak siedzi na tronie to na 3 latka jak nic wyglada :) Misia - Amelka jest czaderska - to chyba wlasciwe okreslenie modelka pierwsza klasa smieszka chichotka no super fotki a to w bluzie rewelka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku - Kubus zmienia sie strasznie szybko :) to juz taki kawaler na nk widzialam te ostatie fotki no swietne są!! a jak kopie w pilke z tatusiem hihihi Marta wczoraj w sklepie wyczaila pilki ale takie lekkie chyba troche helem napompowane i kopala po calym sklepie piszczac na caly sklep ludzie sie smiali a my ja lapalismy (trzebabylo kupic dwie pilki bo ryk byl (Marta) i obraza (Anetka) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Wszystkie Panie? ciekawe jak tam nasza Kasia- czy już urodziła. Dzisiaj ma urodziny może ma już przy sobie najpiękniejszy prezent. Kasiu- wszystkiego naj! nie pisałam ostatnio- bo nie miałam sił. Dziękuję za pamięć i za pytania o moje samopoczucie. Od II trymestru czuję się trochę lepiej- bo minęły całodzienne mdłości. I to bardzo poprawia samopoczucie. Jestem słaba, szybko się męczę i mam zawroty głowy, ale jest ok. W.Kasiu- na kiedy masz termin? mam nadzieję, że ta drażliwość na zapach szybko minie, bo to chyba najgorsze co może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczko - pomóż prosze bo nie moge wejsc na teo linka na nk :( a twoje dzieci beda przeszczesliwe jak jako dorosle obejrza album ze zdjeciami :) na nk widzialam ostatnie te na rybkach i te ya nie myslisz zeby znow rozjasnic troche wloski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kessi- gratuluję!!!! wiedziałam , że o to chodzi po Twoich radosnych postach:) i musiałam zaraz napisać, bo tak pewnie jeszcze bym z tym zwlekała. Bardzo się cieszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ale gapa jestem no :( Kasiu - wszystkiego naj naj naj kochana samych radosci z twoimi facetami i oby wszystko o czym marzysz sie spelniło ❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄 Myszko - W.Kasia chyba ma na 18ty listopad ale nie jestem pewna tak z jej stopki wykukalam ;) no dobra bo mnie juz nosilo i o 5:21 (myslalam ze jest conajmniej 7ma bo jasno jak w poludnie) zrobilam testa i jest !!! :D baaardzo blada kreseczka ale jest !!! termin 4 luty hihihi ale sie ciesze :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co by Wam tu jeszcze napisać, na pewno kogoś pominę:( bo czytałam, ale zapomniałam już co komu chciałam napisać. No to jeszcze o sobie napiszę: wczoraj byłam u gina- i wszystko ok, Dzidziuś bardzo ruchliwy, podskakiwał sobie w brzuszku ile się dało:) waży już 95 g. Meaa- no gratulacje za taką szybką naukę siusiania, a tak się martwiłaś, że nic nie robisz z nocnikiem. My Julę sadzamy- jak mamy czas, czasem zrobi siku, czasem nie. Jula narazie za dużo nie mówi więc też czekam aż sama zacznie pokazywać że chce siku:P idę na śniadanko ( mąż robi zapiekanki z pieczarkami i serem:)) i zupkę wstawię. i potem postaram się jeszcze popisać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko - dzieki 🌼 to chyba najpiekniejszy prezent na dzien mamy - za 1 razem hahahah ja sie smieje do meza i mowie uwierzyłbyś ? juz w pierwszym miesiacu? a on no co? przeciez wiem co robie :P tiaaaa oj chlopy hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi Myszko bedziemy mialy takie samo sniadanko :P zaraz ide robic no tak za 40 minut jak towarzystwo sie obudzi :) ale mi sie buzia cieszy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz wróce do zdjec w albumiku a poki co napisze co tam u nas... Wczoraj przyszly moje plakaciki i sa swietne bardzo mi sie podoba jakosc i wogole poszlam do biblioteki miejskiej i zapytalam czy by nie wywiesili na tablicy lub na szybie przykleili nie ma problemu teraz tylko doniesc wizytowki i git. Do szkoly tez jeden dalam plakat bo dzis i jutro dzien sportu wiec wszyscy rodzice przyjda do szkoly to bedzie okazja ze zobacza :) łaziłam wczoraj za tunikami jakimis albo bluzkami dluzszymi i duuupa :( dzis znow idziemy na łowy bo Marta nie ma juz nic pasujacego na lato a tu nadal taki upal teraz jest 15w cieniu o 10 to juz do 20 dojdzie slonce swieci ze hej :) Ja zdycham potruje Wam troche ale mdli mnie od tych upalow i w glowie sie kreci strasznie a z moim tyciem hihihi wczoraj weszlam na wage - przelamalam sie i jest nie 82 a 78 wiec chyba te upaly mi sluza to i tak mnie nie cieszy ale wczoraj wieczorem brzuchol mi opadl nie byl juz tak nadety i nie wygladalam jak w 6 m-cu co mnie ucieszylo :) mam nadziejej ze bedzie jak przy Marcie i schudne troche w tej ciazy tez :P no i mam dylemat bo nie wiem kiedy powiedziec rodzicom :o boje sie ze mi przykrosc zrobia ze sie nie uciesza a jak powiemy za pozno to sie obraza i co mam zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo Kessi- gratulacje, podziwiam naprawde. Duzo zdrowka dla calej rodzinki! Kasiu- wszystkiego najlepszego! Spelnienia wszystkich marzen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewciu - dzieki co tak mało Twoich literek ostatnio? sesja ze spryskiwaczem super :) sie musial Eryś zdziwic jak byl caly mokry :D Barylko - natalka jest urocza i ten usmiech szczery w kapelusiku ta fotka nadaje sie do ramki i na sciane tez juz duza panna i widac ze spacerki lubi wogóle to diewczyny baaaardzo wam dziekuje za Wasze kciuki - widac pomogły :D 👄 dla każdej z osobna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kimizi - jejku jak te dzieci sie zmieniaja... jaka Lena juz duza nastepny przedszkolak :) swietne minki robi a szwagier ciacho faktycznie :P no i sliczna ta Twoja fryzurka ale sukienki nadal nie wkleilas.. Mamuniu - Zosienka sie zmienia i rosnie :) w tym wózku juz nie taka mała a przy automacie jak Marta hihihi co te dzeci w tym widza? :P no i kolejna modelka anm rosnie - minki przednie heheh dobra laseczki spadam sniadanko robic i budzic towarzystwo... to do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×