Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

hejka juz jestem hmmm spartolic mi nei spartolila ale zadowolona nie jestem :( ja chcialam krótkie buuu a fryzjerka do mnie z tekstem (pierwszy raz sie z czyms takim spotkałam) ze ona mnie nie widzi w takich do ramion a w krotkich wogóle i ze mam zostać przy długich skonczylo sie tak ze zamiast sciac mnie i wycieniowac obcieła mi grzywke i ze 3 cm wlosow na dlugosci i lekko scieniowala - różnicy nie widac maz spytal co ja tam tak dlugo robilam ze wlosy dalej dlugie - nie chciala cie obciac? spytal :D Stwierdzilam ze chyba kobieta nie umie scinac za to chetnie mnie zapraszala za tydzien na pasemka :D normalnie tak sie bala mie obciac :D:P ja za to zamiast 20 zaplacilam 15 bo i bez mycia i daremnie ukladane bo przeciez wieje na dworze :o NO COMMENT!! No wiec dolka malego mam i szukam porzadnego fryzjera trudno jak nei zaplace to se moge tak lazic :o U położnej smiechu co niemiara :D pierwszy raz słyszałam serduszko :D przez aż!! 3 sekundy potem zaczęło sie ganianie za dzidzia w brzusiu a położna malo sie nie posikała ze śmiechu ze 18 tydzien a ta dzidzia juz tak wariuje ze pierwszy raz ma taki przypadek hahahaha Skwitowała ze bede miała w domu wesoło :P wyniki krwi i moczu oki wiec spokoj poki co mam na 8 tygodni z wizytami u niej a do szpitala ide za 3 niecałe jupppi na polowkowe USG i badania dokladne. Sorki ze tak o sobie ale mała zaraz wstanie a Piotrek pojechal z kolega do serwisu bo cos im sie autko sypnelo i od 3 m-cy żaden mechanik nie wie co jest :o Tacy tu mechanicy :o Jeszcze tylko o Anetce: troche czuje sie odrzucona :P biegnie pędem do szkoly jak ja doczlapie z Martusia do jej klasy to plecak juz wisi na wieszaku a ona przy stoliku siedzi :D zero buziaka zero papa :( ze szkoly to samo ja dobrze nie wyjde z korytarza i juz jej nie widze w polu widzenia :P bardzo sie cieszy i podoba jej sie strasznie nowa Pani :) Korzystam z obecnosci meżyka od paru dni w domu i dlatego troszke was zaniedbałam ale przepraszam i obiecuje poprawe a mezyk jutro dopiero na nocke idzie to pewno za dnia gdzies skoczymy bo my mamy LATO!!! hahah 20-23 stopnie i slonce ze hej :P Nadrobie was poznym wieczorem lub nocą ;) Udanych weekendów bo nei wiem jakie plany macie wiec tak na zas ;) Tomaszkowa - Mam nadzieje ze z tomciem lepiej i to nic poważnego (nie doczytałam sorki) no i oby wszystkie żłobkowe i przedszkolne dzieciaki sie juz polubily z nowym miejscem zajec :) aha to jeszcze wam powiem ze zapragnelam sie udzielac :D dostalam wczoraj ankiete do wypelnienia o naszej lokalnej spolecznosci i czy czegos brakuje itp itd bo chca wybudowac tu kolo nas takie hmmm centrum no taki budynek gdzie bedzie mozna robic zebrania play grupe dla dzieci Bingo dla starszych a raz na miesiac porady w sprawie pracy itp no i jakis klub dla dzieci po szkole na zadania domowe i rysowanie i takie tam No i wypelnilam ankiete a zanim skonczylam juz mam mase pomyslow co mogliby zrobic hahahah na koncu jest pytanie czy chcialbys sie udzielic w projekcie zaznaczylam ze tak :P Maz sie smieje jak ja to chce zrobic z 3ka dzieci na glowie :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kessi - tutaj mamy jako Mistra Pracy kobiete, matke 7 dzieci :-) Zaczela jako lekarka , pozniej oddala sie karierze politycznej i ostatnio spekulowano czy nie zostanie Pania Prezydent, wiec Kessi kochana niech maz sie nie smieje , wszystko jeszcze przed Toba :-) Cari - bardzo mi sie podobalo Twoje tlumaczenie o bruku :-) Nie wiem czy nasi faceci by zrozumieli ale ja zrozumialam wszystko :-) Nie wiem co stoi na przeszkodzie, zeby dac dziecia szanse przyzwyczaic sie do nowej sytuacji i pozwolic na kilka wspolnych dni z mama w zlobku. Z drugiej strony niemieckie dzieci nie sa tak rozgarniete i samodzielne jak rowiesnicy w Pl, wiec moze zaczyna sie to juz wlasnie od zlobka .... (.....) tu napisalam jedno zdanie o Twoim wdzieku i przelatywaniu, ze wyszedl z tego text na erotyczny, ale nie wiem jak napisac inaczej ! :-P Babeczko - haha, nie mam pojecia jakie to bajki ale wyobrazam sobie ile radochy zrobilas dziecia ! Jestes nie do podrobienia !!! A Myszka i Szarotka to juz sie martwie ! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D jestem na bani :P Nadia śpi słodko, ja piję winko ;) słoweńskie oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie leci film pt. "Tożsamość Bourne'a " i mój mąż przeczytał uwaga.. cytuję... fonetycznie...."Tożsamość Barneja" :P :D :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorowo, wpadlam tylko na chwile dziekuje Wam, ze pytacie o Tomka. ma sie dobrze, juz wczoraj temp nie miał, antybioty dziala. ja dzisiaj wzielam wolne, bo musialam z nim zostac i tak mi dal popalic, ze nie mam na nic siły. pierwszy raz w zyciu nie dal sie polozyc spac w dzien nawet na chwile. chyba go przechwalilam ostatnio z tym zasypianiem;/ byl taki niedobry ze o 14 wsadzilam go w wozek i wyszlismy na godzine na spcer - mam nadzieje, ze skoro juz nie goraczkuje to wyjscie nie zaszkodzi. nie moglam juz sobie w domu z nim poradzic. po poludniu marudzil, bo zmeczony, ale i tak sie nie polozyl, spi od 20. zobaczymy co przyniesie noc. poza tym moj maz jest palantem, nie chce mi sie juz z nim ani o nim gadac... mamuniu - tez jestem samotna matka :P niech juz jedzie do tej skandynawii.... w ramach odreagowania i ucieczki z domu wysprzątałam sobie auto w środku az lśni;) milego wieczoru i do jutra - wtedy poodpisuję, buźka dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamatomka, dobrze że z Tomusiem lepiej :) i jak nie ma gorączki to można śmiało wychodzić ;) nawet lepiej mu zrobi przewietrzenie. Nadia też dzisiaj nie spała w dzień ani minuty... na szczęście zołzowata nie była, ale bałam sie zasypiania bo dwa ostatnie wieczory robiła cyrki. na szczęscie cyrków nie było. jak wychodzilismy z pokoju po położeniu jej do łóżeczka to zawołała jeden jedyny raz MUSIA! i poszła spać ;) jutro sama ją kładę spać bo Dżordż na kawalerski jedzie. ciekawe jak Niuńka zasnie... przeciez zawsze tatuś kąpie i kładzie do łózia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski Ja padnieta strasznie:( Natalka na nogach caly dzien. Meaa polej:) Ten chleb ze 1.60 podnosza na 2.20 pomylilam sie z rana ale i tak masakra.W poniedzialek dam znac ile paczki podniesli:) Cari dzieki za wyjsnienie.Wszystko zrozumialam.Mamy wylany tras i kombinuje czym go wykonczyc.Mial byc kamien ale teraz chodzi mi po glowie kostka. Znalazlam ta babcie z linku szukajac filmikow z dziecmi dla Natatki.Ale Uwaga jest malo smaczny!Babacia strasznie przeklina wiec nie dla wrazliwych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meaa a gdzie fotki z urlopu? Mamatomka dobrze ze Tomciowi juz lepiej.Zdrowka dla niego. Kessi wklej nam zdjecie nowej fryzurki.Dziwna ta fryzjerka.Ale chce z Ciebie zrobic typowa laske z wysp:) grzyweczka i pasemeczka:).Moja ostatani fryzjerka tez lipna i dzis wygladam okropnie w tych wlosach do ucha.Fajnie ze jestes juz po badaniach i wszystko jest OK.To teraz czekamy na kolejne badanie i dowiemy sie czy to Arturek tak szaleje:) PIa a jakos mi wylatuje z glowy zeby sie pochwalic Dzodzowi jaka teraz ze mnie pikna mama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izu koniecznie pomysl o zmianie pracy na dzienna bo to Cie wykncza kochana. Miska nie jestem zakupocholiczka:) z torbami bym poszla hehe Kimizi jak tam rozpoczecie roku szkolnego?Wkrecilas sie juz w wir pracy? Ewcia jestes?Malo Cie ostatanio. Misty Ty jestes usprawiedliwiona bo pewnie sie przeprowadzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lece bo jestem dzis padnieta.Jakis koncert albo dancing kurcjusze maja bo doldatuje muzyczka. Papa.Milego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baryłko ja ci tu polewam a ty uciekasz?? własnie koncze wgrywac fotki na picase. podrzuce potem linka ;) Nadia tez uwielbia oglądać filmiki na youtube. mówi DZIECI BACH AUTKIEM i musze jej pokazywac ten filmik... jej ulubiony... http://www.youtube.com/watch?v=nCERupJFuUI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam!!! kto chce? kto chce?? :D wrzuce na głównego maila. jak któras nie ma a chciałaby zobaczyć Słowenię to podajcie maila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meaaa fantastyczne zdjęcia, Nadusia widać zadowolona a mężuś i Ty jeszcze bardziej:) no i cudne widoki...a te wąziutkie uliczki........ a ja mam pracę:) dostałam ją równo 1 września i uczę dzieciaki w 1 kl gimnazjum. mam też 3 uczniów z ITN. tylko 7 godzin, ale dobre i to na początek. No i musiałam zrezygnować z pracy w przedszkolu...ale Wojtuś się od razu zaklimatyzował nie płacze i jest kofany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej pia to animowane bajki o parze rodzeństwa własnie Starszy brat i młodsza siostra i takie ładne łagodne historie przezywaja :) Czarek mocno sie wczuwa w role Starszego brata:D Gonia gratuluje pracy, widzisz twój trud i wyrzeczenia opłacał się, a Wojtuś dzielny facet!!!Powodzenia w pracy! Ciepła co za placek pieczesz? Ja pare razy próbowałam coś upiec i przyznam ze dzordz lepiej to robi:D Ja za to wysprzątałam 2 dni temu garaż bo wejsc sie nie dało, straszny bałaganiasz, zwinełałam basen ogarnełam zabawki...ciekawe na jak długo, rzeczy dzordza nie ruszałam zbytnio bo jak mu cos przestawie to pozniej musze mu palcem pokazywac gdzie co jest! :D Czarek ma zatkany nos a w nocy miał temperaturę, teraz lezy i oglada bajki w swoim pokoju. CZekamy na dzordza kiedy wróci to napali w piecu bo zimno, na dworku parę stopni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia buduje wieże z klocków kółek i robi wieży bach:D Smiac mi sie chce bo jak cos chce i sie niecierpliwi to tupie nogą, np jak chce nakarmic rybki i po jedzonko nie siega to mowi: miam miam, i zanim do niej podejde, odkręcę pojemnik to w tym czie tupie noga i woła mniam mniam. Na jak chce buzi zebym jej dała pokazuje palcem na ustka i mówi mniamniam :D jak chce jesc tez mowi mniam mniam tylko innym tonem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItaski Miska ale smaka robisz tym Ciastek musi byc pycha:) Babeczko zdrowka dla Czarusia. Goniu gratulacje. Ja wlasnie popijam cappucino:) Meaa zapomnialam naszego mela:( mozecie mi podac na spin777@o2.pl.Masz kaca?:) Mamusiu lepiej z Dzordzem? W kupilam Cztery Katy i tak byla wkladka mebelkow Vox ze jest teraz promocja.Juz sie kiedys zarazilam a na zywo mi sie odwidzialy ale te mlodziezowe fajnie tu w broszurce wygladaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mea- zdjecia przepiekne. super udane wakacje i tyleee atrakcji,:) Nadia wniebowzieta. sama Slowenia urzekla mnie strasznie, no przepiekna. ten domek wynajmowaliscie od kogos? bo super i czaderskie tereny wokol. Nadia juz taka duza dziewczynka prawdziwy przedszkolak:) i widac jaka frajde miala i jaka szczesliwa:D i WOW jakiego susa w wode dal Dzordz ;) cudne fotki:D a u nas nocka do bani. Kubus co troche budzil sie bo katar nam sie przypaletal, pewnie przez te piorunskie wiatry tutejsze:O i biedny smoka nie chcial wypuscic podczas spania a nos caly zawalony:( posmarowalam pod noskiem mascia majerankowa, pisknleismy marimerem ( lo matko co to bylo za larum jakby kto ze skory obdzieral) i olbasem pokropilam pieluszke. dzis na obiad zrobilam spagetii carbonara z ogromna iloscia czosnku moze to tez pomoze jakos mojej kruszynie. teraz juz marudka i padniety i poloyzlam do lozeczka ale jeszcze nie spi, meczy sie moj biedulek zeby zasnac:( a maz dzis w pracy takze sami, jak w poludnie nie bedzie wialo i nie bedzie temperatury miec Kubus to wyjdziemy na spacerek. wczoraj nie kupilam butkow, w centrum bylismy ale zero wyboru musze jechac ktoregos dnia do innego centrum handlowego moze w Ecco cos beda miec. ale za to czapulinke kupilam taka:) i najlepsze to w niej, ze rozmiar 3-5 latka,duza glowe ma ta moja Kubunia i 1-2 za male;) http://www.nextdirect.com/ie/en/shopping/boys/youngerboys/22/5?pid=739263?pid=739263&curr=eur&lang=en&country=ie&curr=EUR&returnurl=%2fshop%2fgatt2%2f7%2fgatt2%2f3%2fcat%2f467%2f0%3fnxti%3d0%26nxtv%3d000%26isort%3dbst%26curr%3dEUR%26country%3die%26lang%3den&bct=%26quot%3bShop%20By%20Product%26quot%3b%26nbsp%3b%26gt%3b%26nbsp%3bOlder%20Boys%26nbsp%3b%26gt%3b%26nbsp%3bYounger%20Boys%26nbsp%3b%26gt%3b%26nbsp%3bHats Babeczko- zdrowka dla Czarusia🌼 Mamotomka- ciesze sie, ze Tomusiowi juz lepiej:) Kessi- super, ze z maluszkiem wszytsko dobrze. to ci rojberek z niego juz tak w brzuszku dokazuje, na pewno jakis pilkarz:D Babeczko- tez nie znam tej bajki, musze poszukac w necie. u nas na topie "olinek okraglinek" nic lece do mojej chorobki narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciepła dzięki:D Amorku w necie napewno jest, u nas na pol cyfrowym na cbeebies są takie bez przemocy i edukacyjne! No i został nam juz tylko jeden piesek, ale moze mama go weżmie:D do pożniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Amorku zrówka dla Kubolka🌼 Barylko meble Voxa sa super,bardzo fajne,ale przede wszystkim trwałe.Mi sie jeszcze podobaja z blackred&white takie: http://brw.com.pl/pl/kolekcja/9-Pok%C3%B3j+m%C5%82odzie%C5%BCowy/41-Indiana chrzestny Zosi urzadzil nimi pokoj córeczki:))teraz maja szafe,komode ,półkę i szafke nocną-potem dokupia łózko i biurko-super sprawa,swietnie wygladają!!! Dzordz mi..zycie w nocy uratował!! Obudzil mnie okropny ból glowy,ale taki,ze krzyczałam z bólu:((mialam wrażenie,ze glowa mi zraz wybuchnie:((język miałam zdretwiały-nie mogłam mowic!!miałam stracha jak nic-myslałam,ze to jakis wylew czy cos:-O Dżordz pojechał do apteki po ibuprom w kapsułkach,zrobił mi okład z lodu ,glowę miałam strasznie gorąca i uczucie jakby mi ktos do niej pompował gorące powietrze :((dopiero po tych okładach przeszło i znowu zasnęłam. Wystraszyłam sie nie na żarty i musze isc porobic sobie wszelkie badania-pierwszy raz miałam cos takiego,bałam sie okropnie!!! Ciepla przepis prosty jak budowa cepa:))tak wiec moze i mi wyjdzie??:)) Po obiedzie jedziemy na grzyby,bo piekna pogoda. A na obiad mamy...świeżego sandacza:))mniam do tego ziemniaczki i surówka z kapusty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mea zapomniałam:-O Piekne fotki,a komentarze do nich świetne:-D Dżordzowaty oglądał ze mna i pytał czy Duska ma 4 lata?:-D Był w szoku,ze Nadia tylko m-c starsza!!!no i pytał czym ją karmicie???:-P Babeczko tupanie nogami???u nas na porządku dziennym:-O:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu tak pusto???:(( Nazbieralismy 2 wiadra grzybów!!! A Zosia waży...11,600!!!!!!!wow!!!!! Spadam ogladac mam talent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie byliśmy wczoraj, tam gdzie większość łodzian na lotnisku. Dawid kompletnie olał samoloty a zajął się swoja nową pasją czyli rzucaniem kamyków. Radocha niby wygrana w olimpiadzie:P Dziś idziemy na chrzciny bliźniaków, mam nadzieję że dadzą czadu w kościele to ksiądz przyspieszy całą tą "procedurę":P No i zgodziłam się w końcu na kupno roweru i wożenie małego(na razie wozi go tylko maż bo ja nadal mam opory) Mam ogromnego stracha przed jazdą po mieście, a Dawid aż podskakuje na rowerze z radości. Doszło do tego że musimy chować przed nim kask tak aby nie wiedział gdzie jest bo ciągle woła na rower. Dziękuje za miłe słowa, mam nadzieję że wiecie że w rzeczywistości nie jestem taka dobra. oj co te nasze dzieciaczki tak się pochorowały ostatnio. Zdrówka dla Tomusia, Czarusia i Kubusia. Mam nadzieje że inne dzieci zdrowe. Mamusia waga Zosi jest równa wadze Dawidkowej. Gratuluje!! Pięknie nadgoniła inne dzieci:D 2 kg grzybków nie zjecie więc pewno masz pełne ręce roboty i robisz weki. grzybki marynowane mniam, mniam... Meaaa zdjęcia super!!! Nadia faktycznie wygląda bardzo poważnie na zdjęciach. Wakacje widać bardzo udane:D Ach będziesz miała do czego wracać wspomnieniami w mroźną zimę. Kessi wspaniała wiadomość. Kiedy dokładnie będziesz wiedziała czy to chłopczyk?? Gonia gratuluje nowej pracy!! Pochwal się jak tam wrażenia po pierwszych dniach pracy z młodzieżą w tak trudnym wieku. Życzę Tobie dużo energii i radości w tym co robisz. Barylko u nas już były podwyżki ale tylko z rzędu 20 groszy, kolejną zapowiadają od nowego roku. Pia teraz wkurza Cię brak placu zabaw a za moment jego byt i to że Pascal zdobywa coraz to wyższe drabinki i zjeżdżalnie. Moje dziecko wypatrzy plac zabaw z kilometra, mimo że nigdy nie był w danej okolicy zawsze bezbłędnie wie gdzie się kierować:P Miłej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Piekna pogoda od rana!!!mąz zabrał małą na spacer. Jak dzis sie czuja nasze chore maluchy??mam nadzieję,ze lepiej??? Samadamo to dzis sobie pojesz pyszności na chrzcinach:))Oby maluszki były grzeczne:)) Grzybów były 2 wiadra:)) Pia ja tez ostatnio myslałam o naszych ciężaróweczkach;-)) Szarotko???Myszko??? W.Kasiu??? odezwijcie się A Holly to juz chyba u Palucha?? Ciepla miala spytac :czy do tego ciasta nie dajesz margaryny do pieczenia?rozumiem,ze tylko olej?? Miłej niedzieli🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ i ja sie witam niedzielnie:) Mamuniu, Samodamo- dziekuje🌼 Kubus dzis w nocy juz lepiej spal niz poprzednio ale katarek nadal leci doslownie jak woda :( z tym, ze dzis juz w lepszym humorku takze mam nadzieje, ze ogolnie lepiej sie juz sie czuje.ale nie daje sobie wycierac noska, co kwiku jak widzi jak ide z husteczka. z apetytem na bakier, nie bardzo chce jesc, nawet ukochanej butli na noc wypil tylko 50 ml za to duzo pije herbatek. a ja wlasnie gotuje buraczkowa na dzisiaj, mniam juz mi tak pachnie nim. Mamuniu- wow ile grzybkow:) ale pojadalbym sobie takich;) uwielbiam takie na swiezo w jajecznicy albo takie marynowane....mniam. w ogole tez lubie grzybobranie, te chodzenie po lesie, sam relaks, pamietam jak jednej jesieni w Pl wybralismy sie na grzyby, tez byl wysyp taki, ze juz kosze pelne a w drodze powrotnej natknelismy sie jeszcze na jedno miejsce, gdzie same mokre kapelusze grzybkow blyszczaly sie w lisciach:) i nie bylo juz gdzie klasc a tu grzyb tam grzyb a jak czlowiek sie cieszyl a teraz fajnie mi sie to wspomina i tesknie za tym ehh:D tyle, ze u nas w lasach przewaga siniakow, malo kurek i prawdziwkow. i Mamuniu- wystarszylam sie jak napisalas o tym bolu glowy, koniecznie idz do lekarza i porob badania. i gratki za piekna wage Zojki:) Samodamo- udanych chrzcin:) ja tez na poczatku cykalam sie wozic Kubusia.balam sie, ze rower bedzie mi znosic jak bedzie wiercil sie Kubus no i w ogole ze sie wywale albo cos,samochodow no i maz wozil go na poczatku ale potem maz zajety na budowie byl a Kubus tez tylko na kask i ze chce jechac no to odwazylam sie i powiem Ci, ze wcale jakos nie "nosilo" mi roweru:) u nas tez jak Kubus z daleka zobaczy czy plac zabaw czy karuzele - szal, nie przepusci;) te nasze dzieciaczki to juz nie te maluchy kt wozilo sie w wozku i albo sie wjechalo na plac zabaw albo nie, teraz one same wypatrza te miejsca i nie ma zmiluj:) Babeczko- znalalalzam na youtube ta Lole:) mamy kolejna bajke na liscie ogladania;) oki zmykam poki co udanej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny, daję znać , że żyję. napiszę szybko o nas, więc nie gniewajcie się. Ja czuję się w miarę ok, choć Lenka musi już uciskać porządnie na różne organy, bo odczuwam dość silne bóle kręgosłupa, i znowu mam kłopoty z hemoroidami:( a z tym wiąże się ból brzucha. Ale ogólnie ok. Julka niestety znowu chora (2 tygodnie temu też była)- zapalenie dróg moczowych. Gorączka, antybiotyk. Dwa tygodnie też bardzo wysoko gorączkowała, a nasz pediatra nie przyjmuje- bo ma jakieś problemy ze zdrowiem. Byliśmy u rodzinnego (te 2 tyg . temu) mówię mu, że mocz nam brzydko pachnie- (bo poza wysoka gorączką - do 40 stopni,nic jej nie było- jadła ładnie, piła, bawiła się, nie kaszlała, nie miała kataru), ale on niby doszukał się , że ma lekko zaczerwienione gardło i że to od tego. Ze tak wysoko gorączkuje to dał jakiś antybiotyk. teraz w piątek rano ją przebieram i pielucha znowu mi jakos śmierdzi, a o 10 już miała temp. 38,5. Dzwonię do przychodni, pediatra dalej na L4, połączyła mnie z tym lekarzem co poprzednio u niego byliśmy- mówię co się dzieje, a on , że mam tam jakiś antybiotyk podać, że zostawi receptę w przychodni, bo zaraz kończy. Myślę sobie chłopie pogieło Cię, mówię mu żeby mi dał skierowanie na badanie moczu na cito. Zrobiłam wyniki okazało się że faktycznie mocz brzydki . popołudniu poszliśmy z wynikami do drugiej pani pediatry. Jutro znowu musze zanieść mocz do analizy i na posiew. Mamy straszny problem z podaniem jej antybiotyku. Jak była mniejsza to też nie brała lekarstw chętnie, no ale na siłę jej daliśmy i ok. A teraz ona poprostu mi to wypluwa... staramy sie jakoś przytrzymać jej język, po policzku jej wstrzykuję, ale właśnie albo wypluwa, albo się tym dławi:( może macie jakiś sposób? Z syropami typu nurofen o tyle mniej problemu, że wymieszam trochę z herbatą, wodą - i tak to wypije, ale ten antybiotyk jest tak gorzki, że zmienia smak wszystkiego- i jak skosztuje to też wypluwa. Ściskam WAs bardzo mocno. przepraszam ale nie dam rady dokażdej napisać, choć bardzo bym chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u nas koniec swiata za oknem.leje.... zacina, wieje, zimno no doslownie jak w listopadzie sie zrobilo. na domiar tego zarazilam sie od Kubusia. od poludnia tak mnie chwycilo.katar mi sie leje, w gardle drapie. wysmarowalam sie wickiem, wyplukalam woda z sola ale chyba lykne jeszcze cos na noc boje sie zeby sie nie rozlozyc. Myszko- zdrowka dla Juleczki🌼 dobrze, ze macie ten posiew, na niektorych lekarzy brak slow, zeby czlowiek musial mu mowic co trzeba zrobic, sami z siebie powinny zaproponowac badanie skoro rodzic mowi, ze mocz sie nie podoba i do tego ta goraczka:O i super, ze sie odezwalas ciesze sie, ze brzusio ok:D a ja wlasnie z mama na skypie i dowiedzialam sie,ze moja kuzynka jest w ciazy:D to bedzie jej 3 dziecko, prawdopodobnie chlopiec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×