Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

Hejka..... 100 lat dla Dawidka , Julki i Lenki ! Niech zawsze pozostana zdrowe i wesole .... Znalazlam zeszloroczna tabelke ale nie wiem czy aktualna tzn. kompletna. Na pewno nie ma Izu, bo pamietam, ze Kuba urodzil sie tak samo jak Pascal. Podopisujcie, zeby nikogo nie pominac.... Amorek81..............Kubuś............................ . .15 listopada 2008 mamatomka...........Tomek.............................28 listopada 2008 Asik123................Krzyś........................... . ..29 listopada 2008 meaaa.................Nadia.......................... ... ....1 Grudnia 2008 kefirek................Wojtuś.......................... . ......1 Grudnia 2008 samadama80..........Dawid............................... ..2 Grudnia 2008 Kimizi...................Lenka...................... .... .. ...3 Grudnia 2008 nadziejamyszki.......Julka...................... ........ . .3 Grudnia 2008 monim..................Tosiek........................... .....4 Grudnia 2008 Kessi _27...............Marta.................................7 Grudnia 2008 Ciepła..................Amelka......................... . . ....8 grudnia 2008 Ewcia_82..............Eryk.............................. . ...8 grudnia 2008 Misty1981............Wiktoria........................... ....9 grudnia 2008 kasia1911............Krystianek........................ ...11 grudnia 2008 Wredna Kaśka ......Kajtek .................. .............13 Grudnia 2008 Szarotka..............Kinga.................. ...............13 Grudnia 2008 cari80................Wojtuś........................... . ....18 Grudnia 2008 gumi_aga.............Ania............................... ....19 Grudnia 2008 Barylkaaa............ Natalia ................ ..............21 Grudnia 2008 Pia.....................Pascal.................... ...... .....22 Grudnia 2008 Holly_36...............Przemuś............. ............. ...29 grudnia 2008 Mamunia31............Zosia.............................. ....3 stycznia 2009 Babeczka24..........Zuzia............................... ..7 Stycznia2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mea szczesliwej podrózy:))jak bedziesz mogła to daj cynka,ze dojechałas:)) Pia jestes idealna do takich rzeczy jak..wyszukanie tabelki sprzed roku:))szacunek:)) Dawidku,Lenko i Julciu wszystkiego najlepszego,duzo zdrówka i radosci,rosnijcie zdrowo i...dawajcie CZASEM popalic rodzicom;-))👄 U nas zimnica okropna-14 i wiatr lodowaty,mała zasypia,ja obżarta gulaszem:)) Izu oszczedzaj sie!!!! Barylko Ty jak zwykle wpadłas w szał zakupów:)) Kessi cieplej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Przyjeli mnie do pracy! Zaczynam w poniedziałek, wiec musze wstac o 3ej:) Nieźle co, zeby Pkp dojechac.!! Jeździłam juz tak do poprzedniej pracy:) Ale napewno zgram sie z kimś zeby dojeżdzac:) Najgorszy pierwszy tydzień:) Ale sie ciesze:) Nareszcie do ludzi:), a i na płace tez nie narzekają a to dziwne bo Polak zawsze narzeka:D :) Wszystkim solenizantom 100lat i samych cudownych dni w życiu, pisze ogólnie ale ściskam każdego z osobna. Dobra spadam ! Popisze wieczorkiem jak dzieciarnia pojdzie spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barylkooo - gratuluje ! Pewnie bedzie sie trzeba mocno zorganizowac ale jestem przekonana, ze wszystkiemu sprostasz. Mam nadzieje, ze dojazdy nie beda zbyt uciazliwe i moze uda Ci sie znalezc kogos kto bedzie dojezdzal samochodem wiec sie bedziesz mogla podczepic. mamuniu - tu ma byc od poniedzialku ocieplenie wiec i moze u Ciebie bedzie lepiej. Ja czekam na nie jak na zbawienie, bo dokladnie tydzien temu pojawili sie u nas robotnicy by zrobic schody wejsciowe do domu. Pracowali jeden dzien a w poniedzialek juz chwycil mroz. Zostalismy z rozkopanym wejsciem, bez schodow z jakimis niewygodnymi plytami drewnianymi po ktorych jako tako mozemy chodzic a teraz to juz sie tylko slizgac na butach. Nie wyobrazam sobie, ze mialoby tak wygladac do wiosny a potrzebujemy dwoch tygodni z temp. powyzej 0 :-( Z nowosci u mnie to w domu mam telewizor chyba jak kazdy ale ten telewizor jest od dzisiaj obwiazany drutem kolczastym !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczko no to suuper!!tylko te dojazdy..musisz cos załatwic,bo tak długo nie pociągniesz.Mąz się cieszy??? Pia hehe serio????drutem??:-D Ja juz nie mam pomyslow na moja zołzę:(9siedzimy w domu,bo mroz okropny,no to ja(pomysłowa mama:-P) wyciagam wor klockow,sortery i drewnianye puzzle ze zwierzakami,siadam z Zoską(pełna nadzie na swietna zabawę),ok-kilka minut budujemy wieże-ja daje jej klocki do ręki i pomkazuje jak układac,idzie dobrze,mala sie smiej,potem sortery,bo kolocki sie znudziły,wrzucamy klocki licząc przy tym do 5-ciu,jest fajnie...4 serie,potem juz nie,na koniec brazki-mowie to jest krowka,robi muuu(rycze jak rasowa krowa),a Zosia ma mnie gdzies,ucieka,płaxcze,rzuca sie na ziemię:-O Ja juz nie weim co wymyslac,złapała reklamowke od klockow i z nia lata po domu:-P Bardzo konstrukywne:-P I tak jest zawsze.Ja,oczywiscie juz sobie wrecam,ze cos z nia nie tak(jak to ja),ze jak pojdzie do rzedszkola to bedzie do tyłu ze wszystkim:-(( Ale na wygłupy typu-tarzanie po dywanie,gilgotki itp to nie trzeba jej namawiac... Otworzyli nas przedszkole..darmowe!!musze zapisac mała po nowym roku-zbieraja zapisy,gdy dziecko skonczy 2 lata.Tak do konca darmowe nie jest,bo 130zl za wyzywienie,bo to panstwowe-jedyne w naszej dziurze.Prywatne to ok 400zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Meaaa 🌼ale miałaś przygodę..:) No kurde czytałam ciebie z uśmiechem ;) ale wierze ze nie było ci do śmiechu.. Dla Nadii buziulki do Cioci JUli..:) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkleje sie do tabelki ale nie wiem czy mi wyjdzie... Amorek81..............Kubuś............................ . .15 listopada 2008 mamatomka...........Tomek.............................28 listopada 2008 Asik123................Krzyś........................... . ..29 listopada 2008 meaaa.................Nadia.......................... ... ....1 Grudnia 2008 kefirek................Wojtuś.......................... . ......1 Grudnia 2008 samadama80..........Dawid............................... ..2 Grudnia 2008 Kimizi...................Lenka...................... .... .. ...3 Grudnia 2008 nadziejamyszki.......Julka...................... ........ . .3 Grudnia 2008 monim..................Tosiek........................... .....4 Grudnia 2008 Kessi _27...............Marta.................................7 Grudnia 2008 Ciepła..................Amelka......................... . . ....8 grudnia 2008 Ewcia_82..............Eryk.............................. . ...8 grudnia 2008 Misty1981............Wiktoria........................... ....9 grudnia 2008 kasia1911............Krystianek........................ ...11 grudnia 2008 Wredna Kaśka ......Kajtek .................. .............13 Grudnia 2008 Szarotka..............Kinga.................. ...............13 Grudnia 2008 cari80................Wojtuś........................... . ....18 Grudnia 2008 gumi_aga.............Ania............................... ....19 Grudnia 2008 Barylkaaa............ Natalia ................ ..............21 Grudnia 2008 Pia.....................Pascal.................... ...... .....22 Grudnia 2008 Izu22.................Kubuś..................................22 Grudnia 2008 Holly_36...............Przemuś............. ............. ...29 grudnia 2008 Mamunia31............Zosia.............................. ....3 stycznia 2009 Babeczka24..........Zuzia............................... ..7 Stycznia2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barylko ten pierwszy garaz to ma moj Kubal. Ale jak to dla Natalki Twojej to mi sie wydaje ze nie, bo on jest dla mniejszych dzieci. Ja juz mysle nad kupnem wiekszego czegos. Podoba mi sie z wadera wlasnie ale nie bede z PL targac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej hej!! Co do pracy to...najgorzej do końca grudnia bedzie, a to w sumie nie tak dużo, podobno maja dać od nowego roku autokar firmowy:) U nas w nocy spadł śnieg, jakbygo było mało:) teraz jest prawie -9 A ja postanowiłam zamiast kawy pić melise:) , i czasem capucino z magnez(s) em:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dużo radości, zdrowia i udanego życia- Solenizantów :) Dawidka, Samejdamy, Lenki, Julki, Czarusia, Nadii Babeczko= świetnie, może i tańsze kosmetyki będą dla pracowników :) kasa się przyda - bliżej spełniania marzeń-dom :) i co własna kasa to własna :) choć wspólna baryłko- dobre samochody ma wader o tyle sa funkcjonale, że z trwałego plasitku bardzo wytrzymałego -są proste i użyteczne- do piasku-wody-domu. U nas na preznt będę oczywiście klocki .... od moich rodziców dostanie garaż i trase http://www.wader-wozniak.pl/ , od nas drewniane zabawki http://www.maxizabawa.pl/index.html , reszty nie wiem. myślę nad taką bujawką z ikea http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S19809351 olek lubi takie urządzenia do tego przydałaby się tramolina i nic więcje do szczęscia :) mamuniu- zazdroszczę uwierz mi naprawdę chciałabym by olek choć trochę potrafił się zając byle reklamówką jak zosia :) mojej koleżnaki córeczka identycznie jak zosia się bawi- czymkolwiek i najlepiej sama. podchodzi olek do lodówki wyciąga masło, serek.podsuwa krzesło do blatu wyciąga z szafki swój nożyk- okrąły lastik, wchodzi na kszesło bierze krome chleba i smaruje ją masłem- lub serkiem. naszych noży nie dotyka bo nauczyłam go że to dla dorosłych-mamy i taty, są grożne.( czy. gożne) musiał to srawdzić ukłuć się. więc sprawa z jedzeniem wygląda tak, że teraz zje tylko to co sobie posmaruje. a jak ma ochote na jogurt -nie inny niz naturalny- to także sobie wyciąga z lodówki samoobsługa. ale że bybyło dokładniej to po skończonej robocie wszystko chowa gdzie trzeba.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mea- nie zła historia tak i z bałwankiem jak i z samochodem. izu- wesoło masz z kubusiem. te dzieciaki z temparamecnikiem potrafią nie żle zdenerwowoać ale za to mają mase zabawnych pomysłów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propo sodyczy- nie mogę zrozumieć nierozerwalnego w naszej mętalonści połączenia pt- SŁODYCZE NA PREZENT DLA DZIECKA. jako małe dziecko dostawałam na różne okazje łakocie. dzisiaj się zastanawiam dlaczego to się tak przyjęło. nie daje dziecom słodyczy na pprezenty, nie częstuje bo nie jemy. są inne sposoby na sprawienie dziecku przyjemności . póżnej jako dorosłe osoby poprawiamy sobie humor słodyczami-błędne koło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamniu- potrafisz wynależć cacka na alegro :) amorku- planujecie powrót do polskiw niedalejkiej przyszłości? pia- dlaczego z drutem kolczastym? samadama- jak się ma bliżniak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorek81..............Kubuś............................ . .15 listopada 2008 mamatomka...........Tomek.............................28 listopada 2008 Asik123................Krzyś........................... . ..29 listopada 2008 meaaa.................Nadia.......................... ... ....1 Grudnia 2008 kefirek................Wojtuś.......................... . ......1 Grudnia 2008 samadama80..........Dawid............................... ..2 Grudnia 2008 Kimizi...................Lenka...................... .... .. ...3 Grudnia 2008 nadziejamyszki.......Julka...................... ........ . .3 Grudnia 2008 monim..................Tosiek........................... .....4 Grudnia 2008 Kessi _27...............Marta.................................7 Grudnia 2008 Ciepła..................Amelka......................... . . ....8 grudnia 2008 Ewcia_82..............Eryk.............................. . ...8 grudnia 2008 Mamaolka.............Olek....................................8 grudnia 2008 Misty1981............Wiktoria........................... ....9 grudnia 2008 kasia1911............Krystianek........................ ...11 grudnia 2008 Wredna Kaśka ......Kajtek .................. .............13 Grudnia 2008 Szarotka..............Kinga.................. ...............13 Grudnia 2008 cari80................Wojtuś........................... . ....18 Grudnia 2008 gumi_aga.............Ania............................... ....19 Grudnia 2008 Barylkaaa............ Natalia ................ ..............21 Grudnia 2008 Pia.....................Pascal.................... ...... .....22 Grudnia 2008 Izu22.................Kubuś............................. .....22 Grudnia 2008 Holly_36...............Przemuś............. ............. ...29 grudnia 2008 Mamunia31............Zosia.............................. ....3 stycznia 2009 Babeczka24..........Zuzia............................... ..7 Stycznia2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia- mnie też udało się z kombinezonem. Mamy z tamtego roku. Jednoczęsciowy. Nadal pasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam w albumiku naprzestawiały się zdjęcia główne, początkowo pomyślałam, że wszystko się pozmieniało :) co niektórz mogliby powstawiawiać jakieś aktualne zdjęcia :) mamuniu - jesteś śliczna kobietą czas cię omija :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiliśmy bajki na cd, jadąc samochodem puszczamy olkowi - słucha jak zaczarowany. mamy kolejny punkt zaczeniepnia na bardzo długie trasy. polecam. pomonlogowałam. wykorzystam ciszę w domu- chłopaki na drzemce- pobawię się photoshopem :) obiady brak- brak weny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamaolka czy Olek ma na pewno 2 latka???!!!jeju!!!nadal nie zmieniam zdania-ZAZDROSZCZĘ!!jaka Ty to robisz?jak go tego uczysz?podaj złota radę:))Dziekuje za komplementy-ale tsra doopa jestem-za mc 33 na licznik wskakuje😭U nas dzis placki ziemniaczane-moze zrobiszz?:))Szybko i smacznie Pogoda wspaniala!!słonce i tylko -3 na dworzu,wiec mąz zabral Zosie na spacer,a ja z Wiki poszlam do miasta po paczke dla jej kolezanki z klasy-pamietacie jaki to było?losowanie i zakupy:))niezmienna tradycja:)) Zosia jeszcze nie spała,wstal o 9-teraz dosc dlugo spi:)) Dzis urodziny Toska od Monim-sto lat dla małego solenizanta:)moze mama zajrzy??? Znacie łatwe przepisy na ciasteczka choinkowe?bede wdzieczna👄 Mea jak tam??kacyk jest??:)) Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeeejooooo Jest tam ktos???? W kulki lecicie:-P Nie wierze,ze snieg klawiatury zasypał;-)) Nocka do kitu,nie moglam spac w nowym iejscu po przemeblowaniu,mala na dodatek sie czesto budziła i teraz mam oczy na zapałki:((Mąż zabrała Zoska na spocser,Wiki meczy disney chanel,na obiad mamy isc do tesciow(cos mili ostatnio)-dokarmiaja nas:-P Byłam wczoraj w tesco z mama i nadla nie ma tych sanek-towar dosteja w ratach przez ten snieg,a te rowerki-masakra!!!małe,lipne,do własnoręcznego złozenia-nie bierzemy. Tak wiec nadal brak prezentow dla bratanicy,dla Zosi,na rower dla Wiki czekamy.Tesciowej zegraek kupimy,bo zgubiła ostatnio,dla chrzesniaka męza jakąs koszulke firmowa-koniecznie szarą sobie zazyczył w rozmiarze duuuzo za duzym-styl hip-hop:-)) Mojej mamie nie wiem co kupic... ehhh a juz kompletnie nie mam głowy w tym roku do gotowania i porządkow:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejooo moi poszli na sanki, Nadia z katarem ale co tam.... (zaraziłam ją :o ) dalej nie ma spodni na śnieg. poszła w jeansach ocieplanych... ja kacyka nie miałam Mamunia ;) bo nie piłam praktycznie. dla towarzystwa coś tam wypiłam, ale byłam trzeźwa. dzięki Bogu.... :( bo wydarzyło się coś co nie wiem jak bym po alkoholu przyjeła, chyba by ktoś do szpitala pojechał. a tak to w pełni się kontrolowałam i wybrnełam z sytuacji z głową. po tym jednak co się stało nie mam ochoty więcej pracowac w tej firmie. opowiedziałam męzowi. w trybie natychmiastowym kazał mi szukać pracy. tez jestem tego samego zdania, wiec zaczynam od jutra poszukiwania :( eh, ale sie podupiło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej My po impresce wczorajszej o22 wróciliśmy, bo robilismy wspolnie z mama (wiecie Barburki( :) I moj prawowity 5cio latek w 7m niebie, miał tort w kształcie samochodu:) 5 antenek cb( świeczek) na dachu autka i dostał prezenty:) Kiedy wszyscy mu spiewalismy 100lat łzy mi sie zakreciły, bo pamietam jakby było wczoraj gdy położna przyniosła mi go 1wszy raz, a ten mój niemowlaczek ma ja=uz 5lat:) Staaaaara jestem!!! Zuzia oczywiscie tez w 7 niebie, w szczególności gdy siedziała obok płonacych swieczek na torcie, oczy jak 5zl i szał gdy pila picolo:) :) Zuzu nie spi w dzien od 7dni!!! W nocy za to od deski do deski bez ruszenia noga:) Nie wiem czy dobrze robie ni usypiajac jej, jest jeszcze mała ale za chiny nie chce usnac mimo ze spiaca:) Jesteśmy po obiadku ...dzordz poszedł na siestę a ja dopijam grzańca, w koncu wyjazało i do nas słoneczko po dłuuuuuugim okresie pochmurnych dni! Jest super, az oczy bola:) Zaraz jedziemy do Tesco:) No i od jutra a w sumie od dzis sie zacznie:) Meaa co kolwiek sie stało to bardzo ci wspołczuje:( a tak zawsze dobrze pisałąs o swojej firmie, kolegach szefie:) to przykre ze sie rozczarowałaś:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mea oj,cos niezbyt wesoły ten wyjazd:((szkoda... Babeczko...kocham Cie!!!dobrze,ze napisałas o tej Barborce-moja przyjaciólka jest Basia i zapomniała(ale jestem:-P) i szybko wysłałam zyczenia. Zosia nie spała w dzien,juz mam gotowa kolacje,jak tylko zacznie mendzic to kąpiel,jesc i spac. Ja tez mam nadzieje,ze szybko sie położe,bo zimno mi cały dzien przez ta nieprzespana noc. Wiki od mikołaja dostała prezenty w czoraj,Zosi kupiłam symbolicznie motylka na kijku-jak go pcha to rusza skrzydełakmi.Sanki nie zdają egzaminu-Zoska w nich...płacze:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuniu- wysłałm coś meilem :). mędzić- moje słowo na marudzenie olka. na pocieszenie dodam, że olek ostatno nie sypia najlepiej, przez co nadrabia mędzeniem w dzień :). a na twoje pytanie -jak ja to robie- nie wiem :) traktuje go jak dorosłego- czasem za poważnie a on się daje nabrać :)...co ja mam ci pisać wiki fajna dziewczyna więc masz wprawe:) babeczko- miło się czyta, o tak symatycznie spędzonym dniu...nim się obejrzysz to zuzia będzie dmuchac 5 świeczek meea- ułoży się... od 3 dni zabieram się za prasowanie i nic mi z tego nie wychodzi...albo bawie się fotoshopem albo nadrabiam czytanie.. wczoraj oglaalismy klejny filma allena lubię ten jego dystans do zycia :) a że nie marudzę to dla odmiany = dziwacznie ciężko przechodze tę zimę, która się dopiero rozpoczęła....najchętniej bym spała, leżała i marzyła :P dziś bylismy u rodziców pomachałam łopatą - odśnieżanie. są uroki takiego domu.....pierwsze świeta nas tam czekają a że rodzinę mamy dużą i taką "włoską" będzie wesoło :) wczoraj zauważyłam, że napisałam kszesło------wstyd.....jak ja to zrobiłam..... własnie zjadłam drugą paczkę suszonych jabłek.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka.... mamuniu - pytalas gdzies o przepis na ozdoby ( pierniki ? ) choinkowe ? Robilismy dzisiaj pierniki na choinke, wyszly fajne a przepis jest prosty wiec przepisze : 50g margaryny 125g miodu plynnego 60g ciemnego cukru 1/2 lyzeczki przyprawy do piernikow 1 jajko 1 lyzeczka kakao 220 g maki 1/2 lyzeczki proszku do pieczenia Margaryne, miod i cukier podgrzac do wymieszania skladnikow. Wszystkie pozostale skladniki wymieszac i wlac do nich ta ciepla mieszanke. Odstawic na godzine w zimne miejsce. Po godzinie z ciasta wycinac foremkami ozdoby. W figurkach zrobic dziurki ( ja robilam slomka ) piec w 180 st. ca. 10 min. Jeszcze przepis na lukier : 200 g cukru pudru 1 bialko Bialko roztrzepac i wymieszac z cukrem. Tak bylo w przepisie ale moje ciasto bylo zbyt klejace i dopiero jak zaczalam dodawac maki w trakcie wycinania to nabralo odpowiedniej konstynencji. Nie wiem jak smakuja ale nie jest mi to az tak wazne. Ja jeszcze dodatkowo przed pieczeniem posmarowalam bialkiem, zeby nabraly ladnego polysku a pozniej na lukier przyklejalysmy z Julka rozne jadalne kolorowe perelki. Na koniec przewleklam czerwone wstazeczki i teraz brakuje nam tylko choinki. meaaa - nie wiem czy dobrze kombinuje ale skoro Twoj maz mowi bys szukala szybko czegos nowego to szukaj. mamaolka - mam od niedawna polska TV. Pascal jednym paluchem potrafi w momencie ja rozstroic i pozniej by byl jakikolwiek odbior trzeba niemalze wzywac technika. Wpadlismy na pomysl i tam gdzie sa przyciski biegnie teraz siatka kolczasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejoo Duśka zachorzała bidula. mnie tez jeszcze trzyma. w sumie tylko Dżordż sie ostał ;) wczoraj jej dalismy na Mikołaja (bo dzis do pracy to bez sensu) tego chomiczka zhu zhu. ZACHWYCONA!!! :) dała mu na imię Maciuś i wszędzie go ze sobą nosi, mówi do niego, wszystko mu pokazuje ;) strzał w 10 tke ;) a z tą moją pracą to jest tak, że... jedna osoba zachowała się wobec mnie bardzo nie fair. nie fair? co ja piernicze :o to już pod prokurature podchodzi :o z szacunku do samej siebie nie moge tu zostać :o chociaż tej osoby nie widuję na codzień bo siedzi w centrali to nie moge przestać o tym myslec i po prostu musze sie ewakuować :o mam nadzieje, ze znajde ciekawą propozycje, bo nie chce iść na byle co :( eh będzie ciężko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×