Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

HEJ!! Wczoraj Zuzia też nie spała w dzień i o 18 usneła na dywanie, dobrze ze w miare szybko to zauważyłam i ją obudziłąm obiecujac czytanie książeczek i jakoś do 20ej przebrneliśmy :) :D W tej chwili may -15 st !!!!!!!Bryyyyy!!! Właśnie siostra dzwoniła zebym jakby co odbierała z zastrzeżonego bo to może byc jej kierownik:), zaniosła mi podoanie do swojej firmy kosmetycznej Bell ale jak sie dowiedziałą ze jest tyle podań to poszła i zaniosła mój nr tel osobiście:) A włąśnie Meaa- wycałuj Nadusię, niech rośnie zdrowo i pełni radości:) A Czapa naprade wymiata:) hihi skrzacik! A jak dzordz wróci lece do koleżanki fryzjerki to mi obetnie włoski:), i teraz nie wiem czy sobie kolorek machnac czy poczekać bliżej świąt:) Bo jakby z tej pracy zadzwonili:) to jakos trzeba sie pokazac na rozmowie:) bo pozniej to i tak czepek na łeb i sexi strój:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Dusiu kochana sto lat od forumowej "cioci",duzo zdrowka,usmiechu i wspaniałych prezentów❤️ To ja tez sie pochwalę;-))u nas - 14!!!!Ale piekne słonce swieci ,wiec temp sie podnosi i musimy isc po zakupy,pampesrow zostało sztuk 3 i chciał czy nie chciał trzeba:(( Babeczko oby z praca sie udało,ale bys miała prezent na świeta!!!I pochwal sie fryzurka.Ja tez sie zabieram do zmainy fryza jak pies do jeża:-P Dostałam ulotke z salonu fryzjerskiego,ze do 10.12 promocja -19,90 za damskie obciecie-żal nie skorzystac:)) Pia pierniki?kochana Ty w tym roku bijesz rekordy:))ja jeszcze w lesie ze wszystkim:-O Okna brudne,szafki w kuchni błagaja o mycie,ehhh , a ja mam lenia:-P Misty ja ostatnio widziałam kuchnie w czerwieni,i jak jestem za tradycyjnymi kolorami, tak ta mi sie ogromnie spodobała-chyba była z black red&white.Co do Gawina to nie polecam wypoczynkow,chyba juz pisalam kiedys-chrzestny Zosi kupił i do dzis raty spłacają,a wypoczynek na smieci sie nadaje.I nie był to taki do spania tylko do salonu.Dali koope forsy i lipa na całego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa i mamy prezent dla Wiki-wygrałam jej wczoraj nowego....bmx-a!!!tak marzyła latemlae ceny były do 800zl wzwyz:-O No i wczoraj nowy rower za....170zl z przesyłka,składamy sie z dziadkami na pół:)ale sie ucieszy-ogladała go kilka dni i mowiła,ze taki rower to jej marzenie:)) A ten,co kupiła na komunie albo zostawie sobie,albo wiosna sie sprzeda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Meaaa - dla Nadusi 100 lat :-) Mamunia zawsze coś znajdziesz niedrogiego :-) fajnie, że macie już prezent :-) U nas też zimnica .... Widzę, że już myślicie o wypiekach na święta ja jakoś w tym roku nie wiem co będę robiła:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff ja padam... zmeczona na maksa jestem. Kubal zasnol, ja teraz kawusia i odpoczywam. Pierogi narobione, jutro jeszcze podrobie troszke bo farszu zostalo to na swiezo bedzie i dorobie na slodko z serem. Mamuniu a popatrz moja mama z gawina ma wypoczynek w salonie i zadowolona jest z jakosci. i stol i krzesla tez z gawina mamy o tez super... Tule ze cena wypoczynku byla chyba wysloka, nie pamietam bo to kupe lat temu bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziekuję:) Meaaa- dla Nadii najlepsze życzenia, zdrówka, żeby ta alergia jej jak najmniej dokuczała, no i spełnienia marzeń. Bałwanki śliczne:) Pia- ja na urodziny robie tort brzoskwiniowy z tej strony. tylko w kształcie scooby doo. zobaczymy co wyjdzie. powiało świętami z tej strony. wypieki ma cudowne Ewciu- jak to Mamunia napisała, że może i wygląda "groźnie" ta kapiel w wiaderku, ale my jestesmy naprawde bardzo zadowoloni, a własciwie to Lenka zadowolona:) Mamuniu- bardzo mi szkoda Twojego brata. Zobaczcie jak to łatwo w sądzie przedstawić coś, co z rzeczywistością nie ma nic wspólnego. Babeczko- Twoje dzieci to mają cudowne dzieciństwo, masz świetne pomysły. Przerażacie z tymi temperaturami. Kessi- gratuluję synka:) dbaj o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gmiagajak Ania?nie choruje?no i jak w domu?mąz juz grzeczny?;-)) Izu no widzisz,moze im sie taki feler trafił,bo klną na ta firme jak diabli-kupowali wypoczynek 2 lata temu i juz cały popekany,na fotelach oparcia i na sofie siedzisko-masakra,narzutami przykrywają.A tez dali duzo za niego-ok 4 tys!!! U mnie bigos z kapusty słodkiej bulgocze(Mamaolka:-D),Zosia spi,podlogi pomyte i mam luzik,musze wziąc tabletkę,bo glowa cos boli,chyba od tego wiatru.A jak Wasze maluchy reaguja na chodzenie pod wiatr?moja mała płacze i wygina sie w wózku:((masakra:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu jak jest wiatr to kubal sie we mnie wtule i chowa glowke... Widzisz tak juz w zyciu jest, auto tez kupujesz nowe i myslisz ze bedzie cacy a moze sie psuc bardzioej niz te uzywane bo ma jakas wade. Widocznie mieli pecha. Ja wlasnie kupilam kapuste kiszona i musze za bigos sie wziac ale to moze w piatek... Pierogi juz na swieta zamrozone. Na wigielie dostalismy zaproszenie ALLELUJA :P do szwagra wiec looz. Nie wiem tylko czy Kubalkowi robic urodzinki w dzien jego urodzin czy torta na swieta, ale w sumie na swieta nie bedzie mi sie chcialo torta robic ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izu ja robie urodziny Zosi w pierwszy dzien świat-małej chrzestna musiałaby za kilka dni specjalnie jechac na torta,a tak beda tutaj i z glowy,i tak jedzenia musze narobic,wiec jak dla mnie to jeszcze lepiej:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u nas to jest tak, ze moge zrobic mu i 22 i w swieta obojetne jak sie chrzestnego pytalam... ale chyba z tortem to sie wole popaprac na 22 :p bo jak nie wyjdzie to co ja w swieta zrobie hehe a tak do sklepu i gotowy kupie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu - Anulka zdrowa :-) wczoraj byłyśmy na spacerku spała w wózku... planuję ją wziąść na sanki zobaczymy :-) a małżon jaki był taki jest i nie ma zamiaru z tym nic robić :-( więc nie wiem jak będą w tym roku wyglądały moje święta :-( wczoraj byłam na sprawie w sadzie - dotyczyła tego gościa co na niego zadzwoniłam na policje bez sensu to jest, że później spotykasz się twarzą w twarz z takim, i nie wiesz czy nie będzie się mścił .... eh szkoda słów. wieczorem - chyba z nerwów rozbolała mnie głowa do tego doszły wymioty okropność.... rano obudził mnie ból głowy o 4 40 :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izu ja kupuje torta w cukierni,zabieram go w wigilie i...wkładam do bagaznika naszego samochodu:))hehe super lodowka-sprawdzone:))polecam!!! Gumiago oj,myslałam,ze juz mu przeszło...ehhh,domyślam sie tylko atmosfery w domu... No i co dalej bedzie z tym facetem?mowił cos do Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostanie coś w zawiasach.... ale i tak mam stracha..... musiałam potwierdzić, że to on kierował pojazdem.... eh szkoda słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej hej Dzieciochy u rodzców:) musiałam zawieść bo jutro NA ROZMOWE TO TEJ FIRMY KOSMETYCZNEJ! Ciesze sie strasznie, bo tam przyjmuja bo potrzebuja jeszcze 120 osób:) I co śmieszniejsze myślałam ze dzieki sis zadzwonili, bo mówiła ze kierownikowi osobiście nr tel zaniesie , no i podanie zaniosła a co sie okazało, zadzwonił do mnie bo wysłałam tam do nich cv przez neta:) Sis mówiła ze nie mogła kierownika dziś znaleść i nie dawała mu nr mojego, a podanie te co zaniosła grzecznie leży jeszcze u jego sekretarki wiec na pewno za sporawa poczty elektronicznej. Tak sie strasznie ciesze...musi sie udac , jutro magiczny dzien bo ur. synka:) i poprostu musi byc wszytko na +:) I co ważniejsze niedziela wolna a jak wypadna 1 zmiany to w sobote ma 6 godzin do 12:) a jak drugie to wolna. No i łatwiej bedzie, i pojde do ludzi, dzis ze szczesliwa mina patrzyłam na moja spadajaca szczecine, co mi kolezanka obcinała, mam na krótko:D Mamuniu ty to masz nosa , pożycz go kupie pary rzeczy w niskich cenach i Ci oddam...obiecuje:) dobra , spadam na piwko z sokiem i ''Kiepskich''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tylko jeszcze napiszę, co napisałam w e- mailu :) ''Witam! Mam na imie Anna, lat 26 i szukam pracy! W załcznikach wysyłam cv i podanie:)'' Trzymajcie kciuki jutro o 9ej:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczko,a co Ci kupic?dawaj listę:-D No i jutro to JEST TWÓJ DZIEŃ!!!!!!!!!! A jak fryzurka? Barylko ,ale sie rozpisalas:-P;-)) Ja tez zmykam na piwko,ale grzane,bo mi zimno:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to pisze zawsze bardzo oficjalnie,moze to bład,bo np tak"witam,w odp na panstwa ogl. odnosnie oferty pracy na stanowisko XXXX przesyłam swoja aplikację"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu, ja pierwszy raz wysyłałam i to co mi przyszło do głowy , nie wierzyłam ze ktokolwiek odbiera poczte w firmach:) i wysłałam bo akurat siedziałam na necie, i zbytnio własnie sie nie przykładałam:) fart! ok spadam:D :) jeszcze musze wypastowac buty:) dziś kupiłam sobie ciepły golf! :) dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hejka nie mam jak nadrobic poki co ale spoznione zyczonka dla wszytskich solenizantow i naszej Nadusi :) 🌼 sto lat !!! Probowalam wczoraj napisac ale 3 razy wywalilo mnie z kafe wiec sobie odpuscilam. Junior szaleje w brzuchu na calego smieje sie ze to jest swiderek normalnie a moj maz oszalam i nie wiedzac jakie imie wybrac zaczyna mi wyjezdzac z Stevenem, Colinem, Jamesem :o no mam ochote go udusic powiedzialam ze ewentualnie Alan hihihi ale najlepiej Adas :P i tak dopne swego hahahah Dzis dostalam maila ze kiermaszu nie odwolali wiec jestem w panice :P rychlo wczas odpisali :/ pytalam ponad tydzien temu :o Dzis przyszli fachowcy i... namowilam ich ze na dole bez sensu robic ocieplanie scian jak u gory wymira taki sam a prawie 10 stopni roznicy nieraz :o no i dali se przegadac baaa nawet powiedzieli ze mam racje a dla nich rzadna to roznica gdzie zrobia bo materialu tyle samo ale zadzwonili do landlorda i go przekonali :D Tak wiec dzis polowe warunki i spie z dziecmi w naszej sypialni bo ich pokoje schna i smierdza caly dzien byly okna otwarte a na dworze -4 no masakra. Dzis Aneta wrocila do szkoly bo przeciez kleska zywiolowa snieg w irlandii i szkoly zamkneli :D ale serio masakra jest chodnikow nie sypia solarki tylko ulice sypia i odsniezaja tylko ulice a chodniki bez soli bez piasku nic tylko isc se nogi polamac :o Do nas na osiedle nie da sie wjechac pod gore czasem i auto stoi na dole :) Jutro fachowcy beda gipsowac chyba te plyty co to przykrecili dzis i do poniedzialku ma to schnac a w poniedzialek chyba tynkarz przyjdzie wiec mam nadzieje ze do urodzin Anetki jakos wypucujemy pokoje - bo musimy tez pomalowac przeciez :( Ale musze napisac na plus - kocham tych robotnikow hahaha tacy to moga przychodzic nie dosyc ze wysluchali i nie wzieli za glupia babe przyznali racje to jeszcze po sobie poodkurzali i umyli podlogi hahah w szoku bylam mam czysciutko i nic nie musze robic :D Dobra spadam szykowac pierdolki na kiermasz teraz sie biore za jedzenie dla reniferow jako dodatek bo ponoc fajnie schodzi a w sklepach drogawe jest hihihi ide wiec ufarbowac cukier Sorki ze tak tylko o sobie ale jak juz bede po remoncie i kiermaszu to solidnie was nadrobie. Dodalam nowe foty na picasa z lepienia balwana wyslalam na nasz mail. Buziaki kochane i trzym,ajcie w sobote za mnie kciuki zebym chociaz cos sprzedala i oplata mi sie zwrocila :P aha Babeczko gratki i trzymam kciuki wlasnie zauwazylam ze na jakas rozmowe idziesz. Czy Samadama ma dzis urodzinki? jak tak to STO LAT kochana 🌼 jak nie to sorki ale tak mi na gg wyskoczylo :( kiedys sobie dodalam twoj numer i tak mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloo dziekuje w imieniu Nadusi za życzenia :) i rzeczywiscie Samadama ma dzisiaj urodziny!!! 100 lat!!! kochana!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff Kubal zasnol. Kurcze jak zasypia to musi mnie za eke trzymac odkad nie pije leka i najbardziej irytuje mnie jak wbija mi paznokcie pod moje albo je wygina wrrr Samadama 100 LAT!!! Oby sie spelnily marzenia :) Bylismy na przedszkolku. Kuba wszedl do takiej duzej zabawki i sie zsikal :( masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju dziewczyny co ja dzisiaj przeżyłam!!!! urwałam się pół godziny wczesniej bo byłam umówiona z Dżordżem w centrum przy takim mega sklepie z zabawkami. no i jaaaade i jaaaaaaaaaaaaaaaaade a w radio mówią, że śląsk pod śniegiem, że najgorsza sytuacja w kraju, ze najtrudniej jezdzic po katowicach, tychach i sosnowcu. mysle sobie że bzdura, że to ludzie nie umieja jezdzic i sie wloką jak żółwie (kuźwa mistrz kierownicy sie odezwał.... :o ) ale jaaade w tym korku i jaaade - 45 minut!!! a do celu daleko!!! normalnie bym w 15 minut dojechała. i wkurzam sie, i wyzywam pod nosem na baranów kierowców co to jezdzić nie potrafią... i co? i Bozia mnie pokarała :o wjeżdżałam pod most, gdzie przejazd jest wąski i dzieli się go z tramwajem i normalnie widać gdzie jest droga, gdzie zaczyna sie krawężnik i tory tramwajowe ale dzisiaj gruba warstwa śniegu przykryła wszystko, nie było widać ani drogi ani krawężnika i wziełam za szeroko zakręt i moje lewe przednie koło zahaczyło o krawężnik i wtedy nic juz nie mogłam zrobić :o ani zahamować ani skręcić, tak sunełam po krawężniku (miałam go między kołami) aż zawisłam :o kółka w powietrzu, ja wisze na krawężniku, dupa na torach :o ani w tę ani w tę. hałas był taki, że byłam pewne, że pourywałam zderzaki i rozpieprzyłam miske olejową :o dzwonie po Dżordża - na szczescie był ok 1 km ode mnie. szybko przyjechał, ale od drugiej strony, wiec dzieliło nas torowisko. przeszedł przez tory i próbujemy wyjechać, ja siedze w środku on buja i nic... ani w jedną ani w drugą... a tu za mną tramwaj... pani motornicza ;) wyszła i z pretensjami, że ona chce jechać. na co mój mąż że przeciez nie weźmie auta na plecy i nie przeniesie! ta z mordą, że będziemy płacić za postój tramwaju, mój mąż do niej z tekstem, że czy nie widzi, ze to jest wypadek??? i niech idzie lepiej do tramwaju. poszła. Dżordż zadzwonił po kolege co ma dużą terenówkę napęd 4x4 i by mnie wyciągnął. w międzyczasie zatrzymał sie jakiś facet i pyta czy pomóc ( non stop obok mnie sznurek aut bo to w samym centrum było) no i Dzordż pyta czy ma linkę (zapomniał z wrazenia, ze ja mam linę w bagażniku ;) ) no i facet mówi, ze ma i że nam da ale ze mnie nie da rady wyciągnąć bo ma za słabe auto. no i dał nam linkę holowniczą, Dzordz wział od niego nr telefonu, zeby mu potem oddać. no i Dzordż montuje linkę z przodu mojego auta i czekamy na tego kolegę. nagle zatrzymuje sie jakiś facet podjeżdża tyłem otwiera drzwi i woła: PODPINAJ PAN!! Dżordż mówi, ze nie trzeba ze zaraz kolega terenówką będzie. a gościu "NO PODPINAJ PAN I NIE GADAJ!" (dobry nie? :D ) Dżordz podpiął. facet ciągnie, ślizga się, ani drgnie... nagle za nami zatrzymał sie mini bus z jakimiś facetami wracającymi z pracy. wyskoczyło ośmiu chłopa, dźwigneli, popchneli, w miedzyczasie ten autem pociągnał i wyjechałam :D o dziwo nic kompletnie sie nie stało!! ufff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde Meaaa ale sie naskrobalas ale tak to opisalas ze mialam wrazenie ze stoje obok i patrze na Ciebie wtym aucie hehe. Dobrze ze nic sie nie stalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka..... wiecie czego tu brakuje ? Tabelki :-P Teraz chyba kazdego dnia jakies urodziny i glupio jak sie nam o kims zapomni. Samadama - marzenia sa po to by sie spelnialy, niech sie wiec spelni Twoje najskrytsze, wszystkiego najlepszego ! meaaa - wycmokaj Nadie na dwa latka i niech dalej Ci sie chowa tak jak do tej pory bo wspaniala z niej pannica. Alez Ci wspolczuje tej drogi ! Juz widze siebie w takiej sytuacji :-( Podobal mi sie w tym wszystkim Twoj Dzordz a jeszcze bardziej ten facet co taki chetny do podpinania :-) Kessi - musialas pisac w biegu :-) Prawie wszystko zrozumialam, nie lapie tylko z tymi reniferami ? wychodzi mi, ze dla nich gotujesz a moze farbujesz cukier :-) :-) :-) Izu - a nie moze sie pracodawca dokladac do dojazdow ? Nie wiem jak u Was ale my pokrywamy jednemu pracownikowi karte miesieczna. Dostaje pieniadze jako dodatek do wyplaty i nie placi sie od tego podatku, wiec nie opaca sie obu strona. Gumi_Aga - alez miala sciezki dzien :-( Ale nadal jestem zdania, ze bardzo slusznie postapilas i to nie Ty powinnas miec bol glowy a ten czlowiek. On powinien sie wstydzic i miec wyrzuty sumienia. Pomysl sobie co by bylo gdyby w tym dniu spowodowal jakis wypadek ? Badz dumna z siebie, ze prawidlowo zareagowalas. mamuniu - ciesze sie z Toba z roweru dla Wiki :-) Super, ze tak Ci sie udalo. Alez bedzie skakac z radosci :-P Ja kazdego dnia cos przygotowywuje na Swieta bo pozniej bym sie nie wyrobila, dzisiaj lepielam uszka :-) A okna to mam w powazaniu, zeby nie pisac w du-pie :-P Babeczko - jutro bedziemy Ci kibicowac ! Barylko - zawialo Cie ? Ciepla - widzialam zdjecia Amelki z tata na nk. Wspaniala jajcara z niej rosnie ! Chcialam cos napisac na temat pogody u siebie ale w TV leci wlasnie mecz z Poznania i lepiej jak sie zamkne :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meaaa - tak, tak , bardzo interesujaco opisalas. Ja czytalam w pospiechu i jak doszlam, ze zawislas w powietrzu to sobie wymylowalam obraz, ze wisialas na moscie kolami w powietrzu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zosia spi jeszcze,wiec ma czas:)) Samadamo sto lat kochana,smaych radosnych dni👄 Babeczko ja od rana mysle o Tobie🌼 Kessi kobiecie w ciązy nioe odmowili,bo bys im myszy wysłała;-)) Pia z ta tableka dobry pomyśł:)) Mea jeje juz czytając mysłalam,ze wisialas na moscie:((dobry ten gośc od"podpinaj pan":-D U nas śniezyca-w domu zabunkrowane znowu jestesmy:-P Zosia od wczoraj mowi:dziadzia":))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka..... ktos dzisiaj swietuje ? Na wszelki wypadek jubilata wszystkiego najlepszego ! :-P Babeczko - trzymam kciuki ! No i wlasnie mnie oswiecilo , przeciez to Czarek ma dzisiaj urodziny ! 100 lat dla kawalera :-) mamuniu - jakies zmiany na lepsze u brata ? Podoba mi sie to co widze za oknem :-P Jedynie przeraza mnie jak tu sobie nie umia poradzic z zima. Na razie sniegu jest ciut ponad kostke a pewnie od jutra bede miala dzieciaki w domu bo odwolaja szkole. Czy w PL zdarza sie, ze z powodu warunkow atmosferycznych odwoluja zajecia ? W zimie z powodu sniegu i lodu a w lecie z powodu upalow ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×