Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

a z tej serii co pisze Pia mam krem do rąk ( na prawdę super ) , i razem z nim była pomadka która też się sprawdza ... ale dla mnie lepsza jest na pękające usta wazelina biała z ziaji za 2,5zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u nas pochmurno za oknem.... Pia- tez nie slyszalam nigdy o tej metodzie z jablkiem:) my tez juz mamy pierniczki, jeszcze w Pl moja mama z Kubusiem piekli i wycinali, frajdy bylo conie miara.nam zostalo tylko teraz je ustroic lukrem. wlasnie dzieki za przepis na ten lukier bo nie wiedzialam jak sie zabrac za niego;) i tez zaopatrze sie w ta Neutrogene. jak Kubun wstanie zjemy obiad i musimy wyskoczyc do sklepu apotem na herbatke po sasiedzku;) Gumiago- nie czytaj sennikow i nie doluj sie kochana👄ja kiedys mialam 2 rodzaje sennikow i wjednym pisalo zupelnie cos innego niz w drugim o danym snie:) Mamuniu- oby ten wirus oszczedzil Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupa_kalafiorowa
Pia - bardzo Ci dziękuję za linka do strony (dodałam do ulubionych), przepis na pierniki i cenne wskazówki. Jutro biorę się za pieczenie, mam nadzieję, że coś mi wyjdzie :). Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejoll... Przepraszam od razu, ze nie odpisze nikomu ale dzisiaj wrocilismy z Pl... i Kubal na lotnisku dostal temp. teraz siedzi i oglada bajeczke. Nie da sobie dac ani syropu ani przeciwgoraczkowego ani na kaszel, nic nie je no troszke zupki. A na syrop mowi do mnie NIE WOLNO i grozi paluszkiem:/ Wyjazd udany oprocz 2 razy gdzie mnie wkurzyli ale bylam dzielna i nie robilam zgrzytow:p generalnie bylo przyjemnie. Wszystkiego najlepszego wszystkim maluszkom jakie oposcilam z zyczeniami i przepraszam, ze nie wymianiam po kolei bo bylo tego troszke i soe pogubilam:( 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Siemanko z ranka dzis nie mam zbytnio jak na kompie na dłuzej zasiąść bo sama z dziećmi w domu a sprzątałam chałupe do późna wiec nie wyspałam sie za bardzo :) no ale do tego to się juz przyzwycziłam :D Wszystkiego naj naj naj dla naszych słoneczek które nie celowo pominęłam nie zaglądając tu ostatnio :( Kefirku dla Wojtusia Samadamo dla Dawidka Kimizi dla Lenki Myszko dla Julki Monim dla Toska Ciepła dla Amelki Ewcia dla Eryka Mamaolka dla Olka Misty dla Wiktorii Kasiu dla Krystianka Oby każde kolejne dni miesiące i lata była dla Was wypełnione radoscia i zabawą rosnijcie szczęśliwe i zdrowe 👄 tego Wam ciocia Kessi życzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hj Kasiu dla Krystianka najlepsze życzenia🌼 U nas armagedon:-P Ciagle spie snieg:((mam nadzieje,ze przestanie,bo chcialabym wreszcie wyjsc z domu,temp.na plusie,wiec zoabczymy.Mała wstała o...10!!!no taki spioch ostatnio,ze szok.Mąż w pracy i tak do konca grudnia-wszystkie weekendy:-P Babeczko jestes dzis w domu? Myszko jak dziewczynki? Pia planuje kupic dzis ten krem. Mam na sprzedaz taki telefon,a dokladnie smartfon http://www.telix.pl/telefon/sonyericsson-xperia-x8-2347.html moze planujecie zakup?albo chcecie taki pod choinke??:)) Zabieram sie za obiad,bo moze uda nam sie wyjśc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ macham, ale dzis zimno. Dla Krystianka moc buziakow i wszytskiego naj...👄 wczoraj fajnie minal nam dzionek. po poludniu poszlismy na herbatke, Kubus wybawil sie z mala H i malym O. potem poszlismy na zakupy. ludzi jak mrowkow:P swiatecznie, no taki nastroj:) mnostwo wyprzedazy. kupilam Kubciowi adidaski na wiosne na wyprzedazy:) Barylko- i w Clarksie masa butow i dla nas i dla dzieci w super cenach. zeszlo nam troche z Kubusiem ale i tak czekalismy na meza bo do 19 pracowal i tak dzien w dzien,dzis tez w pracy ( Mamuniu;) )... no i potem razem jeszcze po sklepach bo maz chcial zebym sobie koniecznie cos wybrala a' konto jutrzejszych imienin a chcial zeby bylo trafione a ze juz kiedys wpadla mi w oko taka skorzana kurtka w bershka no to mezus mi ja kupil:D uwielbiam takie zakupy:D dzis mam pod opieka malego O. takze tez sie wybawia razem chlopaki. obiad juz gotowy. potem mam zamiar ( w koncu;)) wziasc sie za naklejanie tych naklejek na sciane i mam ochote na jakies przemeblowanko. jakies swiatelka juz chce powiesic, zeby tak swiatecznie bylo juz fajnie:) macie juz moze choinki? Izu- super, ze wyjazd udany, wyszalal sie pewnie Kubus na sniegu:) i zdrowka dla Kubusia, zeby tylko na tym jednym incydencie goraczkowym sie skonczylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostalismy zaproszeni na wigilie do znajomych z jednej strony bardzo sie ciesze a z drugiej oni mieszkaja tez z jedna parka i dzieckiem i do nich przyjezdzaja tez rodzice i sama nie wiem, nie chce robic tloku i tak juz duzo ich tam bedzie, koleznka nalega i byloby wesolo i sama juz nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu- ale spioch z Zojki:) Kubus rano dosc wczesnie wstaje bo ok 7, no nieraz ok 8 to juz jest naparwde pozno. ale za to w poludnie lubi pospac bo srednio 3 godziny:) wlasnie ile wasze maluchy spia w dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja dołączam do mamus które dzis chłopów mają w pracy :P Wiecie ze ja nadal czekam na ten olej co we wtorek zamowilam? normalnie juz mam nerwa na nich 😡 cale szczescie ze jeszcze na dzis nam starczy no ale jak dzis znowu nie dojedzie? a śniegu juz nie ma 3 dzien wszytsko stopniało mamy plusik aż 8 stopni i tylko tak brzydko i brudno na zewn nie to co biały dywan śniegu hahah Izu - no super ze wyjazd się udał i zdrówmka dla Kubusia oby mu juz lepiej dzis bylo ;) Babeczko - gratuluje wyjścia do ludzi no i dodatkowej kasiorki oczywiście ale chyba wazniejszy aspekt psychologiczny jeszcze Was nie nadrobiłam ale tak z doskoku czytam po 2, 3 posty My dzis jak mąż wróci z dniowki stroimy choinke i wogole robimy świateczny salon :) Jeszcez w przyszlym tyg robimy imprezke dla dziewczynek razem ale to juz dla znajomych z malymi dziećmi no i musimy w tygodniu bo to i tak tylko kawka i ciasto bo wszytskie dzieciaczki szybko ida spac oprocz naszych :D:P a ze kazdy pracuje do 5ej a tylko moj chlop bedzie pol tygodnia w domu no to musimy zrobic je wieczorkiem a maz nie chce przekladac ich w nieskonczonosc wiec robie cos na cieplo dla chlopow po pracy a mamuski przyjda z dziecmi wczesniej chlopcy dojada zaraz po :D no i spadam bo moje kozy znow sie kloca hahah a juz je rozdzielilam i Marta siedzi w krzeselku do karmienia :P Meaaa - jesczez nie doczytalam co tam konkretnie u Ciebie ale chyba problem za problemem wiec oby juz sie skonczyly a jesli to dzis wypraswiasz urodzinki to oby Nadia byla najszczesliwsza dzis pod sloncem i wsio sie udalo Miska - Ty chyba dzis tez imprezke robisz no to oby sie udala i Amelka byla zadowolona Porobilam troche takich prezentow troche "na wesolo" troche takich jakie widze ze sie sprzedaja a przynajmniej dziewcyzny tak piszaa wiec typu szklanki piwa Guiness z skarpetkami w srodku, magnesy na lodowke zrobione ze spinaczy do prania (1 z\estaw zrobila Anetka dla babci), slodycze typu kit kat przepakowane w papier z nadrukiem swiatecznym, takie okladki na karteczki samoprzylepne z "uchwytem" na dlugopis garnuszki złota (szklanka do drinkow niska z eklerkami ferrero rocher i zlotymi monetami w srodku + bilet na loterie) zapakowane w zloty celofan i troche mini torcikow recznikowych dziewczyny niektore widzialy na facebooku (dzieki ;) ) teraz juz lece bo slysze juz ze Aneta placze wiec obcje dwie albo Marta znow wyszarpala ja za wlosy albo zlamala/wygiela jej po raz enty okularki :o nie mam sily ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Amorku najlepsze życzenia🌼fajnie masz,ze mozesz sobie po sklepach pochodzic,cos kupic fajnego. Kessi fajne te torty:))Na pewno sprzedasz:)) U nas od rana pada,chalapa i zimno:((mała wstała przed 9-cała noc spała pieknie-oby juz tak zostało... Mąż w pracy do 16-wstawiłam juz bitki na obiad i tak sie snujemy po domu,bo nie ma co robic:-O Mała oczywiscie nie ma zamiaru bawic sie ze mna,woli wchodzic na meble. Dobija mnie taka pogoda:-P Mamatomka,a jak u Was nocki?lepiej? Zostaluy mi do kupienia prezenty dla Zosi+moja mama.Wczoraj Dzordz cos tam szukała na allegro-ma zagadkę,bo w tym roku(po raz pierwszy do x lat)nie powiem mu co chce-niech sie wysili,a nie zawsze palcem pokazane:-P Milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! U nas wszystko ok. sorki ze nie pisałam ale cały tydzien bylam u mamy po pracy, tam brat ma kompa ale jak sie tabulator nacisnie to sie wyłacza:D :D ( czyli mam juz prezent dla niego- klawiatura) no i 2 razy mi sie wyłaczył i myslałam ze kompa przez okno wywalę.:D Miałam 1wsze zmiany od 6do14ej a jak ma sie 1wsze zmiany to i w sobote na 6 godzin sie idzie, od poniedziałku zaczyna 2gie zmiany i sobota wolna niedziela tez. Jestem zmeczona w tygodniu ale bardzo szczesliwa, bo atmosfera w pracy bardzo fajna, kazdy usmiechniety, jest tak domowo. az miło wejsc na hale i robic swoje:D teraz lecimy na obiad na miasto z sis i szwagrem i pewnie bratem wiec do pozniej Pozdrawia was Babeczka z zasypanego zadupia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku wszytskiego naj naj i super ze zakupy udane i wogole spellniennia marzen a najbardziej tego jednego ;) 👄 🌼 Mamuniu - dzięki :) Wiecie wczoraj moj maz dal mi do zrozumienia baaa powiedzial wprost ze jak nic nie sprzedam z tych zrobionych rzeczy to po koncu roku koniec z moim "biznesem" buuuu 😭 a ja mam taaaka frajde robiac te rzeczy :( no ale fakt na stracie nie moge caly czas jechac :P No i dzis pododawalam na stronke i na facebook troche fotek tego co mam na kiermasz bo ludzie pytali i.. mam pierwsze zamowienia hahaha ale jestem happy Nie spodziewałam sie ze serio ktos bedzie chcial kupowac takie rzeczy :P tu jest moj album mozecie zerknac jak chcecie: http://www.facebook.com/pages/Newry-United-Kingdom/Kates-Treasures/304574928664#!/album.php?aid=300580&id=304574928664 maz tez zdziwiony :D:P tak wiec oby sie udalo i na kiermaszu tez cos poszlo o ile wszytskiego nie sprzedam przed hahah nie no na razie najlepiej schodza szklanki piwa ze skarpetami o takie http://www.facebook.com/pages/Newry-United-Kingdom/Kates-Treasures/304574928664#!/photo.php?fbid=10150116383118665&set=a.10150112737308665.298667.304574928664 i kubki ze slodyczami i filizanki ala kawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mamuniu, Kessi- dziekuje [kwiatek} Kessi- jestem pod wrazeniem:) strassznie mi sie podoba ten wozek no czaderski. a kawka mmmmhmmm jak apetycznie wyglada:) super to robisz:) musi to wszytsko pojsc bo szkoda by bylo... Mea- super ten tort.hehehe naszego torta tez moja mama ratowala. jak robilismy 2 latka w irl to sami robilismy i w koncu zdecywoalismy sie, ze polany bedzie marcepanem... matko co to wychodzilo, same dziurska sie robily:O a goscie tuz tuz. okazalo sie, ze wcale nie jest tak latwo z tym marcepanem. na szczescie moja mama uratowala torta i wyszedl Kubus Puchatek:) ale padnieta jestem dzisiaj. narobilam sie dzis jak dziki osiol i w kuchni w domu, ale ciesze sie,bo mam juz swiatelka, dekoracje swiateczne i jakos tak fajnie, przytulnie swiatecznie sie zrobilo, choinki jedynie nie mamy jeszcze. ale dzis szal Kubus mial jak te dekoracje wyciagalismy i do bombek sie dorwal, bombki lataly po domu niczym pilki;) Izu- jak Kubus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale za oknem wieje brrr. lece bo mezus robi grzanca i jakies kabarety sobie wlaczymy. karaluchy pod poduchy😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Szarotko i W.Kasiu dla Waszych 2 latkow najlepsze zyczenia!!!!!❤️ Oj,sypie snieg znowu,kolejny dzien w domu-chyba dzis pomyje szafki w kuchni... Babeczko fajnie,za atmosfera w pracy wesoła(pewnie za sprawa Twojego poczucia humoru):-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja ho! puchy straszne!! gdzie sie wszystkie podziewacie??? u nas oki. Dusia bez objawów. czekamy na wyniki badań. no i na wizyte u alergologa - troche sie naczekamy :o grunt, ze po wziewach jak ręką odjął ;) i ja spokojniejsza. w ogóle nasze dziecko ma fajny tryb dnia :) 12 godzin aktywnosci, 12 godzin snu, 12 godzin aktywnosci, 12 snu... żyć nie umierać :P :D a ja?? 19 godzin aktywnosci 5 godzin snu... 18 godzin aktywnosci, 6 godzin snu :P ;) urodziny Nadusi udane :) ja miałam zapiernicz nie z tej ziemi... Dusia piszczała z radości na widok gości i prezentów ;) goście zadowoleni, znikneło całe jedzonko wiec chyba smakowało :) dziekuje wam za komentarze co do tortu :) pierwszy raz robiłam :) i gdyby nie Dżordż to pofrunąłby przez okno (tort oczywiscie hehe) uratował go przede mną i skończył dekorować :D problem po urodzinach jest taki, ze musimy chyba przebić ściane i połaczyć jej pokój z naszą sypialnią bo brakuje miejsca dla zabawek... dostała wielki 4 piętrowy garaż, tablice, chomika zhu zhu z kinem chomikowosamochodowym... no masakra... plus jakieś misie i plecaczki... no przegięcie generalnie... ja dzisiaj miałam urlop :) więc spędziłysmy razem dzień i kombinowałysmy jaką by tu niespodziankę wyszykować Dżordżowi :) bo dzisiaj ma 31 urodziny :) prezent dostał już wczesniej (bielizne na motor) wiec nie spodziewał sie niczego :) przywitałysmy go z torcikiem ze swieczkami, szampanem i płytami z hitami 2010 :) bedzie miał do auta. ucieszył sie bardzo. Dusia mu spiewała tooo laaat a potem chciała mu zdmuchnac swieczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) Mamunia31......13 styczeń meaaa............12 kwiecień CiepłaPłomieniem...7 lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej No jaja na calego:-P Mea tort suuper:))no i prezenty tez:)) Misty obejrzałas może Mr.Nobody?z Jardem?:))my wczoraj sobie zapodalismy-cięzki... Zoska spioch totalny-dzis wstała o 9:30!!!cała noc spi pieknie,rano o 6 herbatka i spi dalej:)) Jeju!!kilka dni do świąt,a ja w lesie:-O I weny brak😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zrobiłam wczoraj pierniki :-) a weny nie mam kompletnie mam tylko niekończącego się nerwa :-( Anulka już lepiej katar mija :-) ale zęby nadal bolą bo krzyczy ała jak sobie urazi czymś... zamówiłam jej sukienkę może na urodziny dojdzie :-) poza tym nie wiem jak będą wyglądały urodzinki Anusi ... zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meaaa tort fajowy - ja się też zabieram ale jeszcze nie wiem czy podołam :-) Mamuniu no Zośka super śpi :-) Babeczko fajnie że z pracą wszystko fajnie , oby dojazdy były spokojne i będzie fajnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny :) Mamuniu ale fajowo Zosia spi :) nareszcie wypoczywasz :) Gumi_aga - Duśka dostała sukieneczkę na urodziny od cioci, taką fajną a'la szmajzerka czy szmizjerka (róznie mówią :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka.... wszystkim naszym dwulatka skladam serdeczne zyczenia i gratuluje udanych imprez, wielkich prezentow ( meaaa :-P ) i pysznych tortow ( meaaa, wyszlo Ci cudo ! ) Czy Wy z tymi jajkami to Wielkanoc chcecie odprawiac ? :-P Mi brakuje czasu, szykuje mi sie wieloosobowa Wigilia. Dzisiejsze notowania to my plus dodatkowych 6 osob - ale nikt nie wpadl na pomysl, zeby sie z czyms dolozyc, wiec calosc spadla na mnie. Z rzeczy co mam jeszcze do zalatwienia, to......popakowac prezenty a reszta juz praktycznie gotowa :-P Zaprowadzilam dzisiaj Pascala po prawie 2 tyg. do zlobka i wzielam go spowrotem do domu. Wczesniej wypytalam pania jak dzieciaki w grupie a ta mi mowi, ze polowa chora :-( Powiedzialam co mysle i pani mnie poprosila, zebym poszla z zalami do dyrektorki, bo one juz same nie daja rady przemawiac rodzica do rozsadku. Chyba sa jeszcze bardziej wsciekle jak ja bo to zadna przyjemnosc pracowac z takimi chorymi, marudnymi dzieciakami. Jesli sie nic nie zmieni to od nowego roku Pascala wypisuje z tego przybytku , mam dosyc ! Z nowosci, to lozeczko Pascala przyjelo ostateczna forme i moze w nim spac do pojscia do szkoly. Nie bylo innego wyjscia, wskakiwal do niego przez gore na glowe a ja go juz widzialam ze zlamanym karkiem i wyciaglismy boczne czesci, wiec ma teraz tapczanik. Tym samym wieczorem nim zasnie wychodzi z pokoju 152 razy ale jest wtedy istnym wcieleniem Aniola i nie sposob sie na niego dasac... Gumi_Aga - nie martw sie na zapas urodzinami, moze nie bedzie az tak zle. meaaa - mezowi tez pieklas torta ? Wszystkiego najlepszego dla Niego ! No i jestem w lesie ba ! w dzungli bo nie mam pojecia jak wyglada szmizjerka:-P Exsperta nam trzeba, Barylkooo, gdzie jestes ? :-) Barylka, pewnie mezem sie nie moze nacieszyc :-) mamuniu - Zosia odsypia te wszystkie nieprzespane noce , wiec nie miej wyrzutow sumienia i wyleguj sie razem z nia do 9.00 :-) Kolezanka wyslala mi prezent gwiazdkowy ale nie moglam sie oprzec i czytam juz teraz nocami Krysztalowego Aniola. Wiecie, ze to masakra - ksiazka 35 zl a przesylka z PL drugie tyle :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×