Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

Mamuniu ooj tam do wesela sie zagoi :) każdy cos takiego zrobił :P ja na przykład postanowiłam poprawić kiedys Nadii skarpetkę w biegu :o tzn głupia pipka nie pomyslałam, ze jak idzie/czy tez biegnie to przytrzymanie za stope spowoduje to co spowodowało ;) i tym sposobem moje dziecko dało nura na twarz na podłogę bo matka złapała je za stope w biegu :o takich i podobnych akcji było kilka :P :D nie miej wyrzutów ;) Pia - piekarnik am elektryczy i wychodzi akurat na pokój wiec masz racje, dogrzeje sobie nim w salonie :) jakos na razie sie tym nie przejmuje ;) (moze dlatego, ze siedzie w ciepłym biurze :o) a moze przy okazji wykorzystam i upieke cos w tym piekarniku :P chodza mi po dupci jakies ziemniaczki ze skórką i czosnkiem... a dupa rośnie :o u mojej mamy jest ogrzewanie ale z przyczyn różnych nie chce tam nocować :o wole koczować całą noc i pilnowac by Nadia miała ciepło w pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuba spi a ja z goraczka walcze:/ W nocy maz mowil ze jak piec grzalam:( Mialam sprzatac ale nie mam weny i ochoty... Kessi jejku podziwiam naprawde uklony dla Ciebie... Meaaa wspolczuje, ale mam nadzieje, ze grzejniczek pomoze. Pia tak wlasnie dzisiaj z mezem rozmawialam i chyba to po tym wylocie do PL. Zawsze jak wracalam to byl bardziej nerwowy, bo on generalnie maruder jest i czesto wstaje z placzem i w ogole beksa taka. Ale teraz to masakra. I chyba to wlasnie ten wylot do Pl tak na niego podzialal i byc moze ze teskni... Meaaa szkoda, ze nie masz tego materialu bo bardzo mi sie podoba, ale juz wyslalam mame do sklepu ma mi jakis fajny wybrac... Ojjj jak mi sie nic nie chce. ale jak Kubal wstanie to zeby miec jakies zajecie dam mu szmatki i bedziemy u niego w pokoju sprzatac to on wtedy sie bedzie ladnie bawil. nie wiem czemu ale zawsze jak u niego sprzatam to on wtedy sie zabawkami bawi:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuniu ja kiedys zamykalam drzwi od auta i nie zauwazylam ze Kuba wsadzil palca i mu przytrzasnelam:( dobrze ze lekko chcialam zamknac bo najczesciej to wale drzwiami. A zla jestem jak nie wiem. Maz mial jechac w weekend z towarem do Pl to by kilka groszy wpadlo ale niestety znajomy sie nie odzywa nic a nic, kuzwa mac a kienci czekaja. No i nasza firma stoi w miejscu i juz mnie kur.... powoli. Bo tyle kasy za strone i w ogole a oni teraz tel nie odbieraja a Laura miala porobic opisy do strony ehhh. Wszystko sie znowu sypie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ obiad gotowy dzis ryba po grecku. jak Kubus nie bedzie chcial tego jesc to ja juz nie wiem. oczywscie wczoraj bek na sam widok obiadu, mowie jak nie chcesz jesc to nie. ale co troche podtykalam mu ten obiad w nadzieji ze a noz widelec sie skusi, no musi w koncu cos zjesc a moj lobuz nie i nie i na samw idok obiadu wyginanie sie i lament jakbym nie wiem co mu dawala:O wieczorem wypil butle i czeka na tapczanie az maz przyjdzie poczytac mu bajki a ja w tym czasie podgrzalam sobie ten jego nie ruszony obiad zeby gpo zjesc a Kubun ze chce ... po butli zjadl prawie caly talerz jeszcze obiadu.... ja nie wiem co mu sie poprzestawialo. ale nic nie chce jesc caly dzien a wieczorem je za dwoch.... ehhh maz cale dnie w pracy... my sami, w piatek ma wczesniej skonczyc ale tylko dlatego bo robia im z pracy christmas party a przed tym jakis mecz maja grac. w niedziele tez najprawdopodbniej idzie ehhhhh Izu- ja mysle, ze na Kubusia dziala ta zmiana po przylocie do Pl. ja tez ju zkiedys zauwazylam u nas , ze po przylocie Kubus zahcowuje sie jakby cos go w pupe ugryzlo. Mea- hehehe sorki ale rozbawilas mnie, wyobrazilam sobie ta sytuacje ze skarpetka;)niezle.... (Mamuniu) my mielismy kiedys taka syt: kopalismy sobie miedzy soba pilke ja z mezem a Kubus biegal miedzy nami. droga w kierunku meza miala lekki spad no i w pewnym momencie tak kopnelam pilke, ze prosto w glowe rozpedzonego ku mezowi z tej gorki Kubusia. tak wywalil sie, ze prawie nogami sie nakryl od tylu:O upadek spotegowala ta piorunska gorka:O Mea- oby szybko naprawili te grzanie. Kessi- ty to jestes pracus, matko ales sie narobila:) Barylko- super, ze Dzordzyka juz masz w domu. super fotki na nk:) dwa loczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia a wlasnie co do tego co napisalas ze czekalas 11 lat na kolejne dziecko. Moj maz powiedzial, ze ma juz kompletnie dosyc i nie chce nigdy wiecej i powiem szczerze ze po wczorajszym dniu ja tem mam taka mysl. Moge isc komus pobawic chwile ale sama sie w to nie wpakuje:/ Bylismy w Pl u kuzyna a raczej u jego zony i dzidziusia bo on w pracy. Jejku jakie oni maja dziecko. Bartus 4 miesiace, lezal sobie w bujaczku i szarpal balonika. Jak weszlam to nie bylo zadnego placzu tylko sie usmiechal i dalej leal sobie. No i mowia ze on tak caly czas. Jak mu sie spac zachcialo to plakac a raczej pojekiwac zaczol to ona go bach do wozka i Kubal go powozil i zasnol. No ANIOL normalnie takich dzieci to ja bym mogla na peczki miec :p Gdzie ja nigdy nie moglam nic normalnie ugotowac ani posprzatac tylko z nim na rekach i zawsze w biegu, a ona mowi ze wszystko robi i on sam sobie grzecznie lezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja od wczoraj myśle o synku kolegi-mały mial w przedszolu badania okresowe(ma 4 lata)i pielegniarka usłyszała szmery na sercu:((pojechali z małym do kardiologa(naszego)i..maly ma wrodzona wade serca taka,jak Zosia!!I od 4 lat nikt!!zaden lekarz nie usłyszal szmerów!!!paranoja:((tym bardziej,ze mały czesto chorował...tylko,ze u niego ta wada jest powazna i musi miec zabieg zrobiony:((taki prezent na świeta dostali:((sa przerażeni:((wieczorem zadzwoniłam do nich i porozmawiałam,bo chodza jakby im ktos narkotyk wstrzyknął:((Nie wyobrażam sobie takiej sytaucji:((A co by było gdyby maly zasłabł w przedszkolu???!!!brak słów.. Mała spi. Izu ja tez bym w Twojej sytaucji nie mysłała o kolejnym baby:-O Co do tego rozciecia wargi małej:mąz wchodzi z nia do domu i mówi:jak bedziesz duza to tatus Ci opowie jak mam sie nad Toba znęcała:-P Myslałam,ze go palnę czymś:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuniu o malo sie nie udusilam z kaszlu jak przeczytalam tekst meza buaahhahaha. normalnie zaraz umre ze smiechu... Ale paranoja Kubie zawsze tez sie najgorsze stanie jak ja sie z nim bawie i pilnuje zeby nic sobie nie zrobil:( A co do dziecka to wlasnie przed wyjazdem do pl Kubal byl tak grzeczny juz kilka tygodni i taki fajny ze sobie myslalam jejku jaki on rozumny i w ogole juz tak fajnie bylo. I w pl tez. Ale chyba mi bylo za dobrze :p i teraz mi odbija ze zdwojona sila:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meaaa a to nie byl szenil ten material?? Maz mnie zagiol i mowi ze chce skorzana :p Kubal nadal spi a ja sie szykuje na jego pobudke. Zrobilam mu krupniczek a potem sie bierzemy za sprzatanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wybralam material ALCANTARE. Ma ktoras moze taki w domku? Albo cos o tym slyszala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-ja ! jaaaa-jaaa ! Jaja rozdaje !!! :-P meaaa - grzejsz sie ? Mam nadzieje, ze nie marzniecie ! Ta zima daje sie nam troche we znaki. Nasi pracownicy robia duzo wizyt domowych i mamy kilka samochodow sluzbowych i tak w ub. tyg. jedna dziewczyna miala stluczke a dzisiaj chlopak wpadl do rowu. Dobrze, ze to wies i wyciagneli go traktorem. Dzisiaj bardzo wczesnie rano jechalam i nie moglam wyjsc z podziwu. Slonce wschodzilo i tak pieknie wygladaly pola pelne sniegu, migotajacych swiatel, poblask i cisza jak makiem zasial.Wieczorem na tej samej trasie bylam juz przerazona. Zamiec i nawet nie bylo widac pobocza, jechalam na pamiec dobrze, ze znam dobrze droge. Dzisiaj moj sreniak mial miec egzamin na ....prawo jazdy ! Zaczelam sie modlic bo przypuszczalam, ze nie zda ,ja bym pewnie dzisiaj nie zdala :-P . Egzamin sie nie odbyl bo egzaminator ......nie dal rady dojechac na miejsce :-) Przypuszczam, ze jutro odwolaja zajecia w szkole. Chcialabym miec snieg do drugiego dnia Swiat ewentualnie do N. Roku a pozniej to juz niech topnieje. Najlepsze, ze schody mam caly czas rozkopane i wchodzimy do domu po deskach ....:-) Listonosz powiedzial, zebym mu wystawila na droge jakas skrzanie i bedzie do niej wrzucal poczte bo sie boi po nich balansowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Izu jak czytam Twoje wpisy to widze Natalke.Jak slysze,widze jakie inne dzieci sa grzeczne to w szoku jestem.Moja jest od rana do wieczora nakrecona.Tylko patrzy co spsocic. Dzis mnie zamurowalo! wyskoczyla z lozeczka.Uspilam ja w dzien i polozylam w lozeczku a potem zamknelam drzwi od pokoju i poszlam do kuchni.Zaraz slysze z gory maaaaaaamaaaaaaaa.Lece i widze drzwi otwarte a smoczek na korytarzu.Qna co jest? a ona w lozeczku hmm.Potem ja od nowa usypiam i jak sie juz przespala slysze ja znowu na korytarzu i drzwi od pokoju otwarte a ona macha z gory.QNa wyszla z lozeczka sama! pytam sie jej i prosze zeby pokazala a ta zadowolona mowi TAK i wdrapala sie i wskoczyla i zaraz wylazi!!!!!!!!!!!!! myslalam ze zawalu dostane bo moze sobie kark skrecic.Ona sie przechyla na barierce i zaklada noge i siup przewaza cialo i jest!!!! Zalamka.Jutro wyciagam szczebelki i jak nadal tak bedzie robic to przestane ja klasc spac w dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde przypomnialam sobie wlasnie o kojcu! Musze Dzordza wyslac do babci po kojec Natalki.Jak jego siostra byla w PL w wakacje to dalam im kojec dla ich coreczki.I calkiem zapomnialam.Moze z tego kojca nie bedzie nam wychodzic. I jeszcze mialam ostatnio napisac i cos sie zapytac.Sadzicie ze czekolada moze uczulic? Natalka po sasiedzku jadla konderki czekoladki.Tak jej posmakowany ze jej kupilam tez.W sobote byla cala czerwona na buzi ale tak dziwnie.Myslalam ze od przeziebiania i choroby.ALe to takie dziwne bylo.Wczoraj dostala jedna czekoladke bo wywalczyla i wieczorem delikatnie znowu byla taka czerwona.Policzki,broda.Myslicie ze to czekolada? Dajecie czekoladki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Izu, a ja narzekam czasami na nude.... czy wasze dzieci tez tak uwielbiaja oglądać bajki w tv? a juz rytualem sie okazał serial Majka ktory MUSI obejrzec z babcia zaraz po kąpieli, potem ładnie idzie nynać... w dzien mi w ogole nie śpi juz...no i luz, przynajmniej godz. 19.00 Wiki w lozeczku juz. Barylko... no pisalam kiedys ze Wiki mi spadla z lozka w nocy jak spala, a spi juz na tapczaniku typu sofa czy rozkladany fotel nie wiem jak to nazwac... Pia :) pokoik Wikusia bedzie miec zaraz obok, swój wlasny offkoz :D a ja wybralam juz kolory ścian i sypialnie zrobie cała na czerwien, lazienka wyszla juz zcerwono czarna i jest zajebista, tato poukladal plytki tak ze mucha nie siada, mimo ze ja nerwowa ale czerwien uwielbiam w aranzacjach mieszkan wplywa na mnie mobilizująco (hm ciekawe jak rozpali sypialnie sesese)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiece co mi pomoglo na skore? taka sucha masakryczne zwlaszcza na rekach jest od mrozu.Krem E 45.Dzordz kupil w Uk.Sprawdze czy sa w Pl.Jutro bede w rossmanie to zaraz sprawdze.Rewelacja.Nutrogene tez uzywalam ale ten jest mega super zajebisty na takie suchotniki jak ja:) Kessi imponujaca ta lista.ALe sie kobieto narobilas rany! Oby wszystko zeszlo jak cieple buleczki. Izu nie slyszalam o tym materiale. Mamusiu chyba wszystkie z nas kiedys przez przypadek i nieuwage.A maz hehe dobry text walna:) Fajnie ze telefon poszedl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ale pisze ... oczywiscie zrobie cała na czerwono a nie na czerwień:D Barylko mysle ze to moze byc czekolada... ja staram sie nie dawac zbyt czesto slodyczy, mam manie teraz na temat zdrowego jedzenia.. jak sobie pomysle ze kiedys moglam zjesc z 5 kitkatów na noc to az mnie mdli...:) moja jak chce slodycze daje.... wafle ryzowe :) albo nasypie zwyklych platkow kukurydzianych do miseczki i sobie sama wyjada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misty no wlasnie czytalam wczoraj o tym upadku a dzis taki numer wywija mi moja ze wylazi z lozeczka a to takie niebezpieczne noszzzzzkurde.Chyba koniec ze spaniem w dzien.Jeszcze sprawdze ten kojec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misty moja wyje wkuchni nad szafka i wola CZEKOLADE!!! jak podaje cos innego wafelki itp. to NIEEEE CZEKOLADEEEE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najsmiesniejsze jest to ze w niedziele maja zjechac do nas wlasnie znajomi z Katowic (chestny Wiki z prezentami ) ale jaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barylko smaka narobilas, w mojej głowie juz niecny plan zaśwital sesese JA TEZ KCEM NA KONCERT !!! i kij z tym ze mialam kupic Wiki sanki.... daj cynk czy pojedziecie bo sie rozmyślę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misty bije sie z myslami czy jechac noooo.Dzordz tez tam gra.Bedzie troche znajomych.Potem biba:) kurde tak to siedze w domu a jak okazja sie wyrwac to akurat Natalka zasmarkana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misty moj Dzordz jedzie na bank.Wlasnie pojechal walic w gary teraz:) a ja nie wiem:( jutro zobaacze jak z tym katarem. Tak dawno nie bylam buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde powiedz tylko litere kapeli w ktorej gra :D nie no, ja tylko glosno myśle, tez to u mnie różnie moze byc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojacieee no to niezla wtopa:o znam ten zespół ale nie wpadłam na to ze tam twój Dżordż gra :) w sumie od małżonka mam przyzwolenie, sama moge jechac tyle ze najwazniejsza rozmowe to moge miec u mnie w domu :o w kazdym razie nie napalam sie... ale fajnie by bylo, bo to dluga impreza... :D jutro sie zgadamy, lece na film, i tak spokojnie spać nie bede mogla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×