Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

Kubal juz lepszy troszke dzisiaj. I po poludniu wstal z usmiechen na twarzy:D nawet nie wiecie jak ja sie boje zawsze jak spi czy obudzi sie z rykiem czy z usmiechem... A jak radosny to od razu nam dzien idzie lepiej... Ale mam maskare. Wzielam sie za sprzatanie u Kubalka i odsunelam szafe i co ja widze;( buuu sciana i panele caaaaallllluuuuuuuuuuuskie w grzywbie i to jakim:( Na scianach to az czarno i POMARANCZOWE plamy a panele czarno-zielone:/ Wzielam od razu na grzyba i powycieralam ale co jak to juz od srodka wszystko:/ i co mam panele zdzierac:( dol jak H.... Kubal tanczy i pije herbate z mlekiem (mysli ze kawe:p) Barylkoo Misty ja tez kcem na koncert:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu wszystkich odstraszylam i rano i wieczorem:p Kubal zasnol u nas w sypialni, nie chce zeby wdychal te preparaty nie sie wywietrzy troszke... A ja sie objadam slodyczami :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa Barylkoo ja tez nie slyszalam o tym materiale, a teraz jak zobaczylam cene to juz wiecej nie chce slyszec chyba ze w lotka wygram... Maz mi zawsze mowi ze mam drogi gust :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mi sie zdaje czy Mamaolka skasowala swoj albumik? Mamoolka czego nie zagladasz? Asik jak sie czujesz? Ewciu? Cari zyjesz? Samadama Ciebie tez dawno nie bylo? Mamatomka jak Tomus? Napisz cos. W. Kasiu Myszko mam andzieje, ze Wasze dzieciaczki maja sie cudnie:) Holly jak plecki?I jak Przemus? Babeczko hophop ale sie zapracowala:) Szarotko napisz cos... I kto tam jeszcze nie byl to odzywac sie:p Kolezanka przytachala mi galazki z choinki to sobie do 2 doniczek powsadzalam:) Musze kupic jakies ozdoby i przystroic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejoo Izu nie kojarze tego materiału naprawde :( Pia grzalismy sie :P ;) Dżordż przyniósł grzejniczek (taką dmuchawe) elektryczny i postawilismy w salonie tak, ze wiało na przedpokój i na naszą sypialnie i pokój Duni. otwarte drzwi, Dunia przykryta dodatkowo dwoma kocykami i miała rano 19 stopni wiec nie ma tragedii ;) rano jak wychodziłam do pracy to na termometrze było -17!!!!! w samochodzie miałam szyby zamarzniete nawet od środka!!!! masakra :( mam nadzieje, ze dzis wieczorem juz beda kaloryfery działać i nie bedziemy kombinowac z grzejnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze wolicie na miękko??? mój mąż robi genialne! nawet Duśka sie zajada (dwa potrafi wsunąć ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może chociaż szczawiowa z jajkiem????? albo barszczyk bez śmietany ale z jajeczkiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamunia ja to już wogóle jestem wyrodna matka - mi Andzia z kibla spadła a ja ją asekurowałam ( co prawda nerwówkę wtedy miałam ) guziol między okiem a skronią był :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najbardziej to bym zjadła klopsa z jajkiem.... eh taki na zimno do schrupania.... oooooooooooooooooooooooj czemu sie katuje skoro od rana tylko jogurt naturalny zjadłam :( a wczoraj upitrasiłam na dzisiaj zupe meksykanską (jest po prostu genialna!) zawsze sie jąr obi wieczorem i musi sie przegryzc :) jest pyszna i miseczka ma tylko 105 kcal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D :D :D :D :D :D własnie kierownik przyszedł do mnie z dobrą nowiną powiedział do mnie: Madzia! (juz wiedziałam ze cos dobrego bo NIGDY!!! tak do mnie nie mówi ;) tzn czasem jak ma dobry humor :P ;) ) będzie w tym miesiacu trzynastka!!! równa całej wypłacie miesiecznej :D czyli mam w tym miesiacu dwie wypłaty :D :D :D heheheheheh aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalleluja!!! :) :D a mówiłam wam, że tydzien temu dostałam podwyzke? (prezes przekazał przez kierownika) sumienie go żre :P :D kto wie moze ta historia wszystkim na dobre wyjdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modyfikacja stopki na tę radosną okoliczność :) p.s. dzwoniła mama - mamy ogrzewanie!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie pasta :-P Przy " na miekko " robi mi sie mieko :-) Maz lubi a ja zawsze przetrzymam specjalnie, zeby byly choc na pol twardo. A najlepszy bylby kogel-mogel, jadlam za dziecka. Klopsa z jajkiem nie znam i skoro taki rewelacyjny, to nie chce poznac :-P meaaa - a mozesz sie rozpisac wiecej o zupie mexykanskiej ? :-P U mnie jest przyzwoite -2,8 st. i piekna pierzyna sniegu za oknem. Poodsuwalam wszystko z okien i nie moge oczu napatrzyc widokiem, bajkowa ta zima ! W dodatku jem sniadanie, chleb polski z szynka " za Gierka" ( slowo honoru, ze tak sie nazywa u nas w polskim sklepie) i nic mi wiecej nie trzeba . O, jakie fajne wiesci tak przed samymi Swietami, 13-tka to tez pewnie pomysl prezesa....:-) Barylkooo - Twoj maz ze swoim lagodnym spojrzeniem nijak ma sie do muzyki jaka gra. A jak jeszcze popatrze na jego zdjecia z Natalka to juz w ogole nie moge sie nadziwic, ze jednak :-) Misty - ja widzialam ta Majke z TV i moze Wiki mysli, ze to Ty ? Izu - alez zrobilas odkrycie za meblami :-( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIa Pia :) nie bój sie :P klops jak najbardziej dietetyczny ;) nawet na Dukanie go mozna szamac bez wyrzutów ;) wrzuce ci najpierw klopsa bo to kopiuj wklej :) nad zupą rozpisze sie za chwile :) Składniki: (na dwie aluminiowe foremki 0,5kg) 800g mięsa mielonego (użyłam mieszanki cielęco-wołowej) 2 cebule 4-5 łyżek otrąb pszennych 6-7 jajek przyprawy (czosnek granulowany, sól, pieprz, 1/3 łyżeczki gałki muszkatołowej, majeranek) 2 łyżeczki przecieru pomidorowego 4 jajka ugotować na twardo. Ostudzić. Cebulę pokroić w drobną kosteczkę i podsmażyć na złoto na teflonie (podlewając wodą). Ostudzić. Do mięsa dodać (surowe) 2 jajka, otręby, przyprawy i cebulę. Jeśli masa będzie za mało klejąca dodać ostatnie jajko. Dodać przecier i dokładnie wymieszać. Masę wyłożyć do aluminiowej foremki, do jej 1/3 wysokości. Położyć 2 ugotowane i obrane jajka i lekko przycisnąć. Wyłożyć pozostałą masę. To samo zrobić z drugą foremką. Wsadzić do nagrzanego do 170*C pieca i piec ok 1h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meaaa - znalazlam przepis. Prosty i szybki ale chyba nie mam szans, zeby przeszedl w domu ze wzgledu na fasole i kukurydze :-( Najwyzej ugotuje tylko dla siebie ! Kurcze tylko co z bakami przy takiej ilosci fasoli ? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz moja ukochana zupa meksykańska :) Pół kg mięsa mielonego usmażyć z cebulką na oliwie z oliwek lub oleju W miedzyczasie zagotować litr wody z kostką rosołową. Usmażone mięso z cebulką wrzucić do garnka z rosołkiem. Gotować 30 minut Dodać fasole czerwoną, kukurydzę i soję (lub białą fasolke) wszystko z puszki. Dosypać majeranku, dolać wody by wszystko było przykryte i gotować przez kolejne 30 minut :) Dodać wyciśnięte 2-3 ząbki czosnku, słoiczek koncentratu pomidorowego, zioła prowansalskie, sól, pieprz i gotowac na wolnym ogniu przez 20 minut. Jak wystygnie, schowac do lodówki i podawac na drugi dzien na gorąco jakby było za gęste można podlac wodą Pychota!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehee Pia ;) bąki są a jakże :P ale jaja były w srode :P Duśka puściła bąka, dżordż pyta co zrobiła, ta mówi, BĄKA PUŚCIŁAM :) TATUŚ TEŻ PUSCI! chciał nie chciał musiał... puscił (nie wierze, ze o tym pisze :P ) i DUska kolejnego i tak sie bawili w puszczanie bąków (bardzo pouzcająca zabawa z dzieckiem....) no i Duśka sie napieła, coby bąka wypuscic i nagle mówi OJ! KUPA... WYSTAJE :P narobila w gatki :D a jaka zdziwiona była :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc jajcary:-D Mea gratuluje:podwyżki,trzynastki i..ogrzewania!!!w czepku urodzona:)) Czyli nie szukasz pracy??? U nas nocka w sumie ok,ale cos sie małej sniło,bo z takim płaczem sie obudziła,a raczej płakała przez sen.Tatus do niej wstal,daje pic,ale nie chciała i połozyl ja do łóżeczka,glaska ją,a mała "tata nie,mama" i tak w kółko,a oczy miała zamknniete,wiec skąd wiedziala,ze to nie ja???cwaniara.No i ja wstalam,dałam pic-wypiła pól butelki,potuliłam i spała do 9:)) Za oknem -8 ,ale my juz po zakupach i spacerze:)) Własnie robie pomidorówke . Mąz jutro rano zawozi dywany do prania,znalezlismy taka firme co 5zl /m2 bierze i czyszcza karcherem-no wiecie,jak na myjni:))A nasz dywan jest wełaniany,kupe kasy dalismy i szkoda by było go zniszczyc,sami tak nie wyczyscimy,oprócz tego jeszcze mamy taki mniejszy przy biurku i tez go damy przy okazji,w poniedzialek do odbioru.Luzik:)) Nadal czekam na rower-pan wysłal,ale chyba pogoda jest winna opóźnienia:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu dzieki :) szukać szukam, ale bez cisnienia - tzn ze pójde tylko na lepsze warunki :) nie bede zmieniac byle zmienic :) a rower ma jeszcze tydizen :) mysle, ze zdąży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meaaa super że dostałaś podwyżkę i 13 :-) Mamunia oby rower doszedł - zadzwoń i zapytaj o numer przesyłki - możesz sprawdzić gdzie aktualnie jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumiaga chyba tak zrobie-dzieki:)) Mea kupiłam tego skoczka?bo juz sama nie wiem-musze cos kupic,choc kusi nie ta lala w biedronce-co rusza buzia i gada super:))była po 79,a teraz 59...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×