Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

🖐️ witam z ciepla herbatka:) za oknem ladnie sie robi, i ponoc ma byc cieplo:) Kubus jeszcze spi ale pewnie zaraz sie obudzi. wczoraj pojechalismy do miasta, ja na poszukiwanie sandal dla siebie i stroju kapielowego i lipa:O chyba pisana mi jest plaza nudystów;) ale za to Kubusiowi kupilam kapelusik:) Pia- udanego wypoczynku i pieknej pogody Wam zycze.mhmmmm jak ja uwielbiam zapach morza a jak jeszcze slonko przygrzeje ten zapach cieplego piasku:) Holly- bede mocno trzymac kciuki za Ciebie, musi ta operacja pomoc!!! jestem caly czas myslami przy Tobie. i pakuj sie jedziesz z nami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu- tak o praniu piszesz. tutaj ogolnie jest zakaz wywieszania prania na balkon, ze psuje to wizerunek budynku itd. w nosie to mam nie znosze jak pranie kisi mi sie w domu a za oknem piekna pogoda i nie tylko zretsza ja ale inni tez wyrzucaja pranie na balkon. no i w tym roku przed wyjazdem jeszcze do Pl poraz pierwszy w tym roku wystawilam na suszarce pranie na balkon. jakies pare godzin potem widze jak idzie ten gosciu, pare minut potem pod drziwami slysze jakies szurniecie.... juz podeslal mi pismo o praniu😠 jak mnie to denerwuje brrrrr nie masz pojecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Misty wysłałam odpowiedz:) Jestem duchem:) napisze wkrótce jak mi trochę przejdzie złość na świat! Napiszę tylko że zdążyliśmy wyjść że szpitala a kolejne choróbsko nam się przyplątało. Na szczęście wiemy już co dolega Dawidowi więc jesteśmy spokojni. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ weekendowo jejku nie moge sie zebrac za nic na pisanie bo nie mam kiedy :( przed chwila mialam niezapowiedziana wizyte ktore taaak kocham jak mam w domu tak jakby granat wybuchl :o no ale juz pojechali :P Samadamo - zdrowka Dawidkowi 🌼 i zeby przeszla Ci szybko zlosc 👄 Mamuniu - nie masz pecha tylko my nie mamy czasu na pisanie ;) Moze sie umowimy wszytskie na te same pory z pisaniem :P Pia - udanego wypoczynku :) Mamuniu - autko chcemy sprzedac zeby kupic jakies kombi dla nas na wyprawy i cos malego dla mnie zeby sie uczyc jezdzic :) a takl wogole zeby odnowic rocznik ;) kocham to nasze autko ale balabym sie nim jechac bo on reczny ma z prawej strony jakby pod kierownica ale z boku czyli maz nie mialby pola do popisu jakby chcial zatrzymac auto w razie mojego bledu i to troche strach takim sie uczyc :( dodalam nowe fotki na fb jak bede na stacjonarnym kompie to dodam do albumiku a wieki tam nie bylam musze zajrzec dzis mezyk ma dniowke a ja w lesie ze sprzataniem :o ide zaraz spagetti zrobie dzieciom na obiad i ogarne kuchnie acha sprzedalam wczoraj nowy torcik wozek dla chlopca i Pani sie tak podobal ze zaplacila mi wiecej niz chcialam hahah moj pierwszy napiwek i mila odmiana po tym jak ludzie chcas zbijac cene :P Maz powiedzial ze jest ze mnie dumny ale tak serio serio :) no uroslam z pol metra hahah W ciagu miesiaca sprzedalam 5 torcikow to tyle co rok temu w ciagu pol roku :) lece juz bede jak sie wyrobie paaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Pia milego i udanego wypoczynku i spotkania z Gumiagą:)zazdroszcze!!!! Amorku ale bzdura!!!jak to ?nie mozna prania wieszac??w pl by sie zabiegali z pismami:-P:-D Kessi sliczne to autko-widziałam na fb:))masz babo talent!!!!! My po grillu,ja po fryzjerze-jestem zadowolona:)0 ale Dzordz to menda jest i tak mnie wkurzyl od rana,ze nawet jego zchwyt nad fryzura mu nie pomaga:-P Gdyby(nie daj Boze)połozyli mnie do szpitala na 2 dni to kuzwa padli by z glodu:-P Zrobiłam liste zakupow i powiedziałam,ze ma isc do biedronki,ale nie!poszedl do pobliskiego sklepu-mial kupic pierogi ruskie,a jakie kupił?/z truskawkami!!!nikt ich nie lubi:-P Chrupki kupił nie takie,oleju wcale itp-brak słów...zero pomocy z jego strony:((ehhh nie wiem po co mi on:-P żeby miał mi kto nerwy psuc??? Kaleka normalnie-mowie:podaj cebulę-słyszę :nie ma",a cebula lezy jak wół-i tak ze wszystkim... Jutro Wiki ma zawody,mąz przed praca zaprowadzi mała do mojej sis,ja z Wiki na stadion,potem małą odbierzemy i do domu,moze skoczymy do mojej babci.Oby tylko pogoda dopisała Mea żyjesz???Kimizi?/ Myszko hop hop????!!! Asik??? Goniu daj znac jak z pracą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu - to chyba nie do konca mam tallent :P bo to mialo przypominac wozeczek :) a co tam wazne ze cokolwiek przypomina ;) ale za To Twoja fryzura jest bomba !!! i nie pogniewaj sie ale chyba Cie postarzyla troche tak wiec powodzenia w szukaniu pracy jako dorosla kobieta;)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamunia1
Hej Kessi nie obrażam się:))dziekuję:))własnie chcialam taka,ktora nie robilaby ze mnie dziewczynki,a w tej mojej poprzedniej wyglądalam jakbym wyszla z gimnazjum:-P Juz dodalam sobie nowa fotkę do cv:)) Do galerii tez wrzuciłam,zeby nie bylo,ze tylko na fb:)) Wiki poszło dobrze na zawodach,na ponad 60 dziewczynek była w 1 dziesiatce,tak wiec ok,jestem z niej dumna!!bardzo przeżywała ten bieg i od rana zajmowala łazienke:-((Dziadkowie tez przyszli pokibicowac,wiec miala solidne wsparcie i doping:))Babcia krzyczła glosniej niz ja:)) Teraz mala spi,ja po obiedzie,Dżordzysko w pracy do 16:-D Dobrze mu tak:-P Pogoda rewelacyjna i takiej Wam równiez zycze Holly szczegolnie u Ciebie❤️ Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj sie byczylam i ogarnal mnie len bo zamiast sprzatac robilam testy na prawko wiec dzis nadrabiam zaleglosci pochowalam zimowe buty i kurtki teraz tylko wykombinowac gdzie dac te pudlo bo na strych mam stracha ze mi myszy zjedza :o Poodkurzalam przeedpokoj i czekam az kozy ogarna salon bo postraszylam ze poodkurzam wszystko co mi na drodze stanie :P poki cvo opanowaly szalejace po parterze z 200 pilek no ale to meza wina bo kupil bo beda mialy frajde :D tylko te sprzatanie:o A nie wiem czy Wasze dzieci tez tak maja ale mnoje jak karze im sprzatac to akurat wszystkim co znajda w trakcie musza! sie pobawic :/ Adasio spi mezyk w pracy to ja ide ogarniac kuchnie bo zaraz znowu glodomorek wstanie Milej niedzielki kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry! Pia - udanego wypoczynku!! pogode trafiliscie idealną!!! :) Mamuniu noo nie gniewaj sie :P ja dzis popisze cosik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weekend miałam pod znakiem okien ;) tzn w piatek wieszałam dziadkowi firany. bardzo wysoka kamienica, duza drabina... jak mi cos rypneło w krzyzu to myslałam, ze nie zejde na dół :o nic no powiesiłam. małżonek wieczorem wymasował. bolało ale do przezycia ;) w sobote wziełam sie za moje 4 okna. mycie, pranie firan, prasowanie... wieszanie... umyłam balkon... Dżordż z Dusią spędzali dzien na dworze ;) wieczorem juz nawet siedziec nie mogłam tak bolało :o wysmarował mnie, pomasował. dotrwałam do rana a rano juz było duzo lepiej ;) wczoraj mój mąż pojechał na otwarcie sezonu motorowego do Częstochowy a my z Dusią poszłysmy z palemką do Kościoła, potem zakupy, obiad i rowerek w parku ;) Dusia pchała wózek Bruna dumna jak paw, podawała mu butle, potem wciskała smoczek. tak sobie wkręciła dzidziusiowanie, ze w domu wzieła plastikową zatyczke do kubka i mówiła, ze to smoczuś i go ssała (ona nigdy smoczka nie miała!!) do tego wczoraj wieczorem posikała mi sie w majtki i powiedziała, ze jest dzidziusiem... Boże jak dobrze, że my nie mamy jeszcze drugiego dziecka.... to zdecydowanie za wczesnie!!! no ale poza tym to weekend udany ;) Dusia kochana, pogoda ładna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się i ja :-) witajcie :-) Mamunia, Meaaa w czwartek byłam u Andzi w przedszkolu - rodzice robili z dziećmi ozdoby świateczne - boszz jakie jestem beztalencie - nie wiedziałam co mam zrobić :-( ale jakoś poszło - kupiłam palemkę (robioną przez wychowawczynię ) i wczoraj ją poświęciłyśmy. Sobota też mycie okien ... ale u mamy moje dwa zostały do umycia :-p i oczywiście żeby kolorowo i fajnie nie było to chciałam kupić Andzi płaszczyk i pojechaliśmy do innego miasta do galerii i w trakcie Andzia zwymiotowała i mokra aż do majtek :-( wszytko do uprania a do przebrania nic :-( i tak szybkie zakupy ubraniowe dla Andzi by miała w czym wyjść :-( masakra jednym słowem - a płaszczyka nie kupiliśmy bo nic nie było :-( ja jeszcze ucha nie wyleczyłam - dostałam drugi antybiotyk i kolejna wizyta u laryngologa :-( szumi mi w tym uchu okrutnie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamunia - możesz być dumna z Wiki że ma jakąś pasję i osiąga dobre wyniki w sporcie gratki:-) Meaaa - Andzia wczoraj dostała motor na akumulator - już mam stresa bo oczywiście chce jeżdzić !!! i od rana na nim siedzi i już wie co ma gdzie nacisnąć by jechać :-p uważaj na te plecki bo to nie żarty aaa i podsunęłaś mi pomysł na drukowanie kolorowanek bo ileż można kupować :-) Holly myślami jestem z Tobą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gumiago ,a moze masz płyn w uszach??bo piszesz ,ze Ci szumi?badałas to??? biedna Andzia-ja zawsze jak gdzies jade zabieram ciuszki na zmiane-w razie czego:))choc jeszcze nie było takiej potzreby żeby ja przebierac:))Widzę,ze Andzia zmotoryzowana(jakie trudne słowo:)) ),ja tez jestem beztalencie plastyczne:-P Mea niech mąz masuje dalej:)) U nas od rana upał!!!jupi!!Zosia wyszla dzis ze mna w samym sweterku:))kupiłam juz mieso i kapuste kiszona-bedzie bee gees:))no i...okna musze umyc:-P Zoska tak wysmarowała je,ze szok. No i kupilam dzis majtki dla Zosi,od jutra startujemy bez pampersów:))az sie boje:-O Holly ❤️ Misty jak tam minął tydzien bez męża???porzadzilas??:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłalamdis kolejne cv(z nowym fryzem),praca przy kompie w firmie kurierskiej-6h od 16 do 22,jak dla mnie byłoby super...ale jak znam zycie to....😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu badałam sie i mam zapalenie ucha - już tydzień biorę antybiotyk, byłam w piątek u kontroli i dostałam kolejny - po świętach znowu kontrol :-( a pojechałam z marszu , więc nie byłam przygotowana na taką ewentualność, zwłaszcza że jej się to nie przytrafiało ale na przyszłość wiem, że muszę być przygotowana :-) mmmm bee gees ślinka mi cieknie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Zagladam na chwilkę...chciałam Wam życzyć ...Zdrowych, wesołych świąt:) Smacznego jajka i mokrego Dyngusa:) 😘 Jade jutro skoro swit o 5 wyjazd,bo na 8.30 mam byc w Konstancinie:) Gumi-ago:) zdrówka!!! Oby uchi Ci juz nie bolały:) Pozdrów Pia (Pię) od nas:) Mamuniu:) pieknie Ci w nowych włoskach:) Dobra:) Ciekawa jestem ,jak to bedzie...??? Kużwa, na spokojnie nie mogę jechać,Przemko ma gila, a ja wczoraj dostałam okres:(:(:( kurde!!! buuuuuuuu....10 dni po terminie:( Bużka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski U nas tez juz fajna pogoda:) Samadamo o dobrze ze najgorsze za Wami. Kessi podziwiam Cie ze jeszcze masz sile na prawko. Mamusiu gratulacje do Wiki. GumiAgo u Was chyba nie trudno o zapalenie ucha bo strasznie wieje. Pia udanego urlopu.Chyba sobie zamowilas pogode:) Meaa ale sie usmialam z Nadi dzidziusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w weekend kupilam te meble Dzorodzowi ktore ostatnio mu upatrzylam.Wiec jego pokuj mamy z glowy:) Pojechalam tez do Praktikera kupic Natalce piaskownice zamykana i namiot do zabawy.Chcialam jeszcze slizgawke ale nie bylo jeszcze tych z folderu.Moze beda za 2 tygodnie. A ja powoli szykuje sie na Wyspy:)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam sie z ciepla herbatka z sokiem malinowym:) Holly- trzymam mocno kciuki i myslami caly czas jestem z Toba. 🌼 Mamuniu- super Ci w tych wloskach:D Barylko- a Dzordz bedzie na swietach? super jak juz tak wybieracie meble, nie ma chyba nic przyjmniejszego.:) a powiedz mi, tzn jak nie chcesz to nie pisz ale macie jakies plany co dalej po powrocie Twojego Dzordza? Samodamo- tak obawialam sie wlasnie, ze cos nie tak bo tak malo Cie tutaj ost. dobrze, ze juz po najgorszym u Was. duzo, duzo zdrowka dla Dawidka i machaj nam tutaj nawet jak jestes zla na swiat. i u nas piekna pogoda od rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadlo mi reszte brrrrr w weekend bylismy na plazy. ta radosc Kubusia z piachu i lopatki bezcenna:D nie chcial wracac. teraz jak w swieta bedzie ladnie tez na pewno tam wyskoczymy, super tam sie odpoczywa. a tak z innej beczki mam pytanie, bo musze sie zaoptarzyc a nie wiem co lepsze: jak myslicie co lepsze dla 2 latka kolko do plywania czy te rekawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku 🖐️ przepraszam że znowu z doskoku, ale nie mam ani czasu, ani weny do pisania jutro lecimy a ja jeszcze w proszku - zakupy muszę zrobić na wyjazd, w zasadzie na drogę dla małego no i popakować wszystko niestety, znając mojego męża, wszystko spadnie na mnie... z resztą ostatnio kosa za kosą, już sama nie wiem, co z tym robić... szkoda słów lecimy Ryanairem z Berlina czytam wlaśnie co mogę zabrać na pokład - broni palnej nie mogę, więc po drodze męza nie odstrzelę;) katar mnie dopadł wczoraj, więc wizja lotu z katarem mnie dobija - leciałam tam raz i myślałam, że z bólu głowy zjem fotem przede mną. teraz się tylko modlę, żeby Tomek nie załapał ode mnie kataru do jutra, bo chyba nie polece w takim wypadku ogólnie humor mam do d-u-p-y... nie będę Was męczyć życzę wszystkim udanych, wesołych i rodzinnych świąt no i żebyście się Kochane za dużo przy garach nie stały. no i oby prognozy się jednak nie sprawdziły i żeby pogoda była spacerowa buziam Wam i Wasze maluchy mocno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Holly kochana jestem z Toba!!!będzie dobrze!!MUSI BYĆ!!!❤️ Amorku ja planuję zakup kółka,ale takiego z nogawkami:)) http://allegro.pl/kolo-fotelik-do-plywania-69x69cm-bestway-i1552609586.html cos takiego. Barylko kiedy lecisz? Mamatomka udanej podróży,dobrego humoru(czytaj:olej Dżordża:-P),mam nadzieję,ze Tomek dobrze zniesie lot i wrócisz wypoczęta:)) Pia trafiliscie na piekna pogodę:)) Gumiago spotkalyscie sie już???jak tam uszy? My dzis żegnamy pampersy:)) jak narazie bilans jest taki,ze kupka+raz siusiu do nocnika,dwa razy siusiu w majtki. Dziwię sie,ze zrobila kupke,bo balam sie,ze nie bedzie chciala,zawsze robi w dziwnych pozycjach,a tu proszę!!:))Musiałam wlozyc szczebelki do łózeczka,żeby mała nie wchodziła i nie obsikała pościeli.Dywan u niej w pokoju tez zwiniety-tak wiec jak się posiusia to na panele. Pogoda przepiękna!!!Juz umyłam okno u Zosi,bigos w słoikach,zaraz biore sie za obiad-dzis potrawka z kurczaka-mniam! W piatek zrobie tradycyjnie gołąbki,w sobote salatka+mieso i 2 ciasta:jabłecznik+karpatka no i przygotowanie święconki.Śniadanie u mojej mamy,potem do tesciów i jakos zlecą nam te święta.I musze dzis koniecznie wyslac kartki!!bo ciagle zapominam:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ macham ze slonecznego ogrodeczka :) Mam nerwa na tutejszych lekarzy :/ zadzwonilam przed chwila do przychodni i apteki i nic madrzejsza nie jestem. Znowu mam nadczynnosc i dostalam leki a w ulotce pisze jak byk NIE WOLNO brac karmiac piersia a lekarz kazal ja nie biore w aptece powiedziala ze mozna tylko jak sa male dawki i trzeba dziecko miec pod stala opieka lekarza a minic lekarz nie powiedzial :( wizyte u endokrynologa mam dopiero w czerwcu buuuuu nie bede wam smecic Holly kochasna od rana o Tobie mysle trzymam kciuki 👄 lece myc piaskownice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kessi ja bym nie brala:((kurde,że tez czlowiek nawet na lekarza nie może liczyc:((A moze mama by Ci zalatwiła w pl takie,przy których mozna karmic piersią?? Mea dzieki:-D Zosia pospala,zjadla obiad,czekamy na Wiki i smigamy na spacer,chyba dzis Zosi ubiore jakąś kieckę:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka my tez dzis wyspacerowani:) nad woda byslismy z mala H. wybiegali sie. wieczorem maz wzial Kubusia na parking cos tam naprawiac w aucie a Kubus w siodmym niebie. tak kocha srubokrety, mlotki, lopatki itd. maly majsterkowicz mi rosnie:D Kessi- sa jakies tabl na nadczynnosc, co mozna karmic przy nich, zapomnialam nazwy. ale wyczytylam, ze ogolnie thiamazolum w malych dawkach mozna brac przy karmieniu. ja na poczatku ciazy bralam thyrozol, male dawki ale bralam, ale ponoc lepsze bylo wtedy to branie niz nie niebranie. jeszcze cos mialam, ale skleroza mnie dopadla;) Mamuniu-narobilas mi smaka tym bee gees:) Gumiago- mam nadzieje, ze lepiej juz z uszami bo bol pewnie okropny. zmykam do wyrka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello, ja jakos bez weny. nie wiem co pisac. Holly mocno będę trzymac kciukasy!!! musi sie udać!!! 🌼 🌼 Amorku piekne zdjecia na fb :) Mamuniu trzymam kciuki, zeby szybko poszło ;) u nas ok. pogoda piekna to w domu pojawiamy sie dopiero wieczorami ;) Dusia kochana, wczoraj zabiła tatusia tekstem: "tatusiu co ty jestes taki NIETOMNY!!??" :D a do mnie powiedziała: "bardzo ładnie wyglądasz mamusiu" :) kochana myszka! ;) kolezanka z pracy chora, wiec skacze na dwa biurka.... okres mam i czuje sie jakby mnie walec przejechał :o to tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×