Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

Hejka.... mamuniu - jestem caly czas ale biorac przyklad z innych dziewczyn postanowilam zamiast pisac skupic sie na czytaniu :-) meaaa - ale brat szczeliwy i takie ukojenie bije z tego zdjecia, ze az przyjemnie popatrzyc. Gratulacje dla rodzicow ! A Ty bedziesz pewnie chrzestna i po uszy zakochana w Hani :-) Asik - jestes mistrzynia swiata w urzadzaniu sypialni ! Pisala z nami kiedys Zabka i miala w jednym pokoju doslownie wszystko a teraz mieszkaja juz w swoim domku, u Was tez szybciutko zleci. Teraz jak juz Kessi ma porod za soba to moge napisac, ze czesto slyszalam opinie poloznych, ze ponoc parzyste porody sa latwiejsze. No wiec...dalej czytam.....:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo Pia - ale jak tak będziemy wszystkie czytac to nie bedzie komu pisac :( Hania dzisiaj wychodzi ze szpitala i w sobote do niej jedziemy :) na razie odpuscilismy bo do tego szpitala nie mozna wprowadzac dzieci a Dusia by nie darowała jakbysmy jej nie wzieli... od poniedziałku chodzi nakrecona i nawija o Hani ;) wczoraj pakowałysmy prezent dla niej i ja jej ciagle tłumacze, ze dopiero w weekend pojedziemy to ona nie, bo ona juz sie ubiera... mówie, ze Hania jeszcze w szpitalu jest. a Dusia: a cemu jest chora? no i dzisiaj z tego wszystkiego wstała 6.30 i jak tylko otworzyła oczy to nawijała że jedzie do Hani... oj ciezko do soboty bedzie wytrzymac ;) aaa i od poniedziałku jest... dzidziusiem... każe sie zawijać w kocyk i tulić i mówi, że ma na imię... Bruno!! i z tej okazji wczoraj zesikała sie w majtki... nie robiła tego już ok 5 miesiecy!!! pytam czemu sie zesikała to mówi, że dzidziuś jest... eeeeeeeeeeeeeeeeehhh a potem opowiada: pojedziemy do Hani, powiem najlepsego bo ma urodziny! umyjemy rącki do dzidziusia (bo jak poszłysmy do Bruna to kazałam jej umyc rączki po przyjsciu zanim go dotknie) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ I ja sie witam, znowu chora czy juz nie wiem co mi jest od 2 tyg a od tyg nmam nos zatkany najgorzej wieczorem nic nie moge oddychac:/ zaczelam sie zastanawiac czy to nie alergia... Kuba je sniadanko i sie pyta czego placzesz?? mowie mu ze mam katarek a on mowi chodz tu, przytulil mnie wsadzil palca do nosa i mowi o juz wyjolem ci katarek:p Asik zycze Wam szybkiej budowy i szybkiego porodu :) Meaa gratulacje ciociu :) Kuknelam na zdjecie sliczna dziewczynka:) Mamy nowa sasiadke, ma 5 letniego synka Kacperka i 2 mies coreczke. Chlopcy sie polubili i teraz cale popoludnia spedzamy razem. Wczoraj bylo tak cieplutko, ze w krotkim rekawie chodzilismy, wiec Kuba calutki dzien na dworze byl:) Dzisiaj tez ma tak byc. Kuba jest zakochany w malutkich dzieciach. Tomusia ciagle tuli jak widzi, kazed sobie na rece dawac, a coreczke od sasiadki tez ciagle caluje i mizia si do niej. ze mna nigdy nie chce za reke isc, nie slucha sie w ogole:/ A u sasiadki byla wczoraj 7 letnia dziewczynka i cala droge z placu zabaw prowadzila go za reke to ani nie mrugnol ze nie... juz chcialam ja sobie wypozyczyc:p Sorki za bledy nie nieskladne pisanie, ale z Kuba na rekach ktory mnie zaczepia ciezko sie mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) To może teraz zaczniemy pisać a nie tylko czytać ?? Andzia była oczywiście u pani doktor we wtorek , i potwierdziła że to jakaś wirusówka , Ania kaszle ale goraczki już nie ma .... za to ja jestem ledwo zywa mam katar jak pierun i nos mi się zapycha :-( Andzia ma za to zabawę i robi mamie psiku i wyciąga "gile" (tak mówi - wczoraj do babci mówi babo mam gile wiesz??) muszę jej kupić zestaw doktorski - bo już chyba wszystko wie co robi lekarz i trenuje na mnie :-) Asik tyle mebli umieścić na paru metrach - mistrzostwo świata :-) Meaaa super że w sobotę już wychodzą .... ja ostatnio szykowałam paczkę ciuszków dla mojej Hani i Andzia mierzyła bluzy :-) ubaw miałam po pachy .... zresztą dla odmiany wczoraj zakładała moje ... majtki i sweterek :-) Kessi matko jak mi szkoda Twoich plecków ... trzymaj się kochana :-) podziwiam Cię za Twój zapał do wszystkiego - ja co raz częściej sobie odpuszczam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zastrajkowalam i polozylam sie do lozka i zapowiedzialam, ze przez pol dnia nie wychode z niego :p GumiAga dobrze, ze Anulce juz lepiej. Kuba tez ma zabawkowego doktora i zawsze jak widzi ze sie zle czujemy to leci nas leczyc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kwiecien plecień... u mnie sie sprawdza,obudzilam sie rano i bylo piekne słonce,a teraz wciagu kilku minut zerwal sie wiatr i leje okropnie:((ehhh Pia to jednak jestes?:)) Za duzo czytania nie mialas:-P Asik:))jestes nie do przebicia-kochana-Ty bys w kawalerce salony urządziła:))Bardzo sie ciesze,ze Milenka(?) ma sie dobrze,no i kredyt jest-tak wiec wszystko sie pomyslnie uklada.Oby tak dalej:)) Izu zdrowka dla Ciebie🌼 Gumiaga dawaj do mnie,zjem obiad i tez sie kladę-miejsce jest:))nawet Cie gulaszem poczestuję:-D Mea ooo to masz dzidzie w domu???hehe ciekawe jak tam dzis z babcia bedzie?tez nasika w majtki??? Mężowi było w nocy duszno,otworzył okno i ja od rana kaszlę,brak słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIemka No wlasnie piszemy a nie czytamy:) Wylazic kozy i psac tu zaraz!!!!!!!!:) A ja wczoraj wieczorem mialam masakre.Polozylam sie spac i zaraz sie budze z ogromnym bolem brzucha.Ale taka masakra!!! myslalam ze mi kochy wykreci.Az mi sie slabo robilo i gwiazdy przed oczami.CHyba mi zaszkodzil zimny deserek z lodowki.Zjadlam na kolacje i popilam owocowa herbata.ALe takiego czadu nie mialam jeszcze. Meaa bedziesz super ciocia a Nadia bedzie miala sie z kim bawic jak Hania podrosnie. Izu moze jakas alergia.Jak Kuba tak lubi dzieci to moze jakis braciszek by sie przydal?:) Asik zaobaczysz ze szybkozleci budowa i zaraz bedziesz siedziala nad wystrojem wnetrz:) Pia pisz pisz:) Mamusiu u mnie taka sama pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dzien nawet ladnie tylko wialo.Pojechalismy na budowe a tam spokojnie bez wiatru.Ale zaslania nas las i taka cisza:).Po poludniu dziadek zabral Natalke do parku ale zastala ich burza i deszcz.Takiej paniki narobilam w domu ze szok.Polecialam za nimi z parasolem.A oni wracaja zadowoleni usmiechnieci:) ja zla jak osa.Natalka z dziadkiem najgorsze przeczekami w sklepie i zabawiali kuracjuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CO dzien mam z Natalki pelna pralke prania.Dzis 4 razy kompletnie przebierana byla.Tak sie brudzi ze szok.Nie mam juz do niej sil. A gadula straszna.No i ciagle mi kaze bajki opowiadac.Wiec wymyslam jakies bajki a ona jak zaczarowana. Dzis bylam na budowie i rysowalam sobie na podlogach i scianach kreda gdzie do bedzie stac.Pobralam sobie wymiary i uladam sobie meble wirtualnie:) Juz mam wiekszosc rozpracowane:) Dzordz daje wolna reke.WYbralam mu juz wszystko do jego pokoju a on zaakceptowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzordz usypia Kube ja juz gotowa do spania... Barylko niestety moj sie nie zgadza na dziecko, jak y mogl to by w ogole nie chcial ale ze ja chcialam to mamy Kubusia i na tym konczymy:) Za to pieknie sie bawi z innymi dziecmi i to nam starczy:) Ale fajnie, ze juz masz etap urzadzania ehhh nie zeby zlosliwie ale troszku zazdroszcze, tez chcialabym kiedys swoje i tak urzadzac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa z tymi ostatnimi moimy przeziebieniami to chyba faktycznie alergia:/ wzielam dzisiaj na probe zyrtek i narazie umiem oddychac a o tej porze nie umialam powietrza nabrac w ogole bo mialam zatkany nos i zadne krople psikania nic nie pomagalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sie , Ja juz zdrowa Amelka febry juz też niema ale za to przypałętał sie kaszel od spływającego kataru . A le byłam z nia u lekarza dostała syropki i widac troche lepiej już. U nas ogólnie pogoda dopisuje tzn róznie bo dziś mąż moiw ze zimno ae pewnie sie poprawi. Czekam tez na wyniki nab oru do przedszkoli złozyłam do 5ciu bo u nas cieżko sie dostać mam wielka nadzieje ze ktos doceni moj akt desperacji w po0staci 5ciu podań. zw mała wstała 10 minut póżniej mała wstała właczyłam jej bajki i dalej lezy ;) Ja własnie wstawiłam pranie bo posprzatalam wczoraj wieczorem :P i dalej nie wiem co pisac zaraz wam troche poodpisuje jak nadrobie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Shadsi -właśnie za długo ciągniemy tą stronę :-) dobrze że Amelka dostała syropki .... my się męczymy i jestem już kompletnie wykończona - sama ledwo się trzymam a Andzia ma ataki kaszlu - podaje jej pulneo i dokupiłam drosetux - już nie wiem może na noc dokupie jeszcze synecod jestem już skołowana :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejaho! poczytam i popisze później bo mam troche robotki teraz tylko sie witam, z nadzieją że skonczymy w koncu tę strone!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Moze moj post bedzie juz na nowej stronce? Shadsi dobrze,ze mała zdrowieje. Cos malo piszesz ostatnio:(( Gumiaga u nas pomagal pectodrill+flavamed.Biedna Ania:(( Izu zdrówka{kwiatek] Barylko to mamy identyczna pogodę:((fajnie,ze juz sobie "meblujesz"dom:))na pewno znając Ciebie bedzie wszystko dopasowane i dobrej jakosci:)) Ja nadal kaszląca:-P Az mnie płuca bolą:((ehhh Zosia sobie siedzi przy oknie i gada do kotów:)) Wreszcie udało mi sie kupic buty-wybrałam ecco na allegro-z moim fuksem kupilam nowe,za...36zl z wysylką:))trzewiki,sznurowane,kolor jasna i ciemna wiśnia,bardzo mi sie podobaja-czekam aż przyjdą. Dzis robie łazanki-dawno nie było i juz mi sie sniły po nocach:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam i ja w koncu niby mam caly czas lapka pod reka ale jakos na pisanie nie bardzo jest czas bo a to karmie a to marta chce cos no i robie w kolko testy na prawko a jak podczytam troszke to juz popisac nie mam jak :) Ale jestem z wami raczej czesto usiluje sprzedac auto co prawda nie pali sie nam wiec z ceny nie schodze i wszyscy sie dziwia :D no i juz adas sie dopomina to teraz karmie i pisze 1 reka na szczscie prawa :P z pleckami nadal bida ale postep jest bo moge sie obracac sama w nocy i schodze po schodach bez bolu:) bede robila duzo przerw to moze zakonczymy ta stronke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah ja mam szczescie ;) to troche pomonologuje uff ale trudne slowo :P wczoraj rano niespodziewanie 1 laska zapytala o torcik no i expresowo robilam bo na wieczor chciala no i jak przyjecha to sie zachwycila i poprosila o wizytowki i ulotki bo okazalo sie ze ma salon fryzjerski :) mezyk widze ze juz nie psioczy i nawet pochwali czasem :P ale zakazal mi kiermaszy powiedzial ze jak mam macierzynski to mam siedziec w domu :O bo sie boi ze strace kase a nie macie pojecia jak mnie ciagnie.... ale na car boot sale bede jezdzic nikt mi nie zabroni :) w koncu cale lato bede na urlopie az do konca pazdziernika to oszaleje a teraz komunie i kiermaszy tyle ehhhh bede jezdzic jako kupujacy hahahah Prawda jest ze trzeba roku na rozgloszenbie wiesci o sobie i przyciagniecie klientow :) teraz zupelnie obcy do mnie dzwonia i pisza :) no dobra nie bed wam zanudzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz troche o Adasiu :) jejku jak on sie zmienia z tygodnia na tydzien dorslejszy :) ostatnio jedna pani spytala czy ma pol roku :D no taki moj olbrzymek malutki A jak sie fajnie slodko usmiecha i zaczepia specjalnie jak lezy na sofie obok mnie to kopie i zalotnie sie usmiecha zeby sie z nim bawic :) no slodziak ! a w tatusia zapatrzony zawsze jak w obrazek wczoraj rano akurat karmilam go jak maz szedl dso pracy to po jego wyjsciu jeszcze 5 minut w drzwi patrzyl :) Marta non stop go caluje i juz nie mowi dasiu tylko A.dasiek z taka przerwa po a heheh slodka jest wogole ale ma humorki teraz bo zla ze w domu z nia siedze jak lato na dworze dzieci w krotkich rekawkach biegaja tak cieplo a sasiadki sie opalaja hehe mam takie dwie na przeciwko mama i corka i zawsze na lawce przed domem w szlafdrokach nogi opalaja :P oho Marta wola kupe to pewnie juz po fakcie :( kiedy ona wyrosnie z pieluchy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i witam sie i ja :) Mamuniu a Zosia lubi łazanki? mniam wstawilam zdjęcia kuchni, bo w koncu udalo mi sie ja jako tako posprzatac :P a dzis gotuje to: http://kuchniaobledniezdrowa.blogspot.com/2011/03/soczewica-z-halibutem-i-bananami-po.html tylko zamiast halibuta dalam sole i lososia a dla Wiki wersja łosos a la kotlet, do tego ziemniakowe puree i buraczki z marchewka duszone :) mam korka jupii wiec przeglądam książki do angielskiego :) nastepny tydzien bede slomiana wdowa Dzordz wyjezdza w delegacje, chata wolna zapraszam ;) Meaa babo gratulacje ciociu :) a ja jutro jade na pogrzeb... kuzyn mamy zmarl na raka kości...38 lat, TYLKO 8 lat ode mnie starszy... dobra nie smucę juz wam, popisze moze wieczorem bo u mnie sajgon przed wyjazdem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misty Zosia ma pomidorówkę:))masz zdrowie kobieto do tajkiego gotowania!!ja jakos lepeij sie czuje w polskiej,tradycyjnej kuchni,choc nie powiem..wyglada to pysznie:))Wolna chata??oj,bedzie sie działo:))tylko Wiki gdzies sprzedaj:)) Kessi powinnas jakąs nagrode dostac!!! mąz ma racje,zebys sie nie wychylala,bo Ci zasiłek zabiorą.Ale po cichu kombinuj:))fajnie,ze Adas rosnie i dziewczynki go kochają:)) Zosia własnie wstała-czekamy na moją kolezanke z córeczka(Hanią),dziewczyny sie pobawią(czytaj:olewają sie wzajemnie),pogoda okropna.Wiki na zawodach w mini hokeja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misty kuchnia fajna!!jeszcze taka nowiutka-nieskalana;-))podoba mi się:))dorzucilabys kilka fotek Wiki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie U nas KONIEC SWIATA! tak wieje ze szok!masakra jakas.W gorach snieg podobno. Pia tak u Was tez wieje.W tv slyszalam ze jakies zamiecie nawet i karambol straszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kess podziwiam Cie ze masz jeszcze glowe do interesu.A malutki taki kochany jak o nim piszesz.Moja Natalka tez wali w pieluchy jeszcze.Licze na ciepelko az sama sie nauczy. Shadi dobrze ze Amelce juz lepiej.Pisz czesciej. Mamusiu Ty farciaro! ecco za 37zl fiu fiu A mi Dzordz kupil kurtke i chyba za mlodzezowa:) nie wiem czy bede w niech chodzic. Misty bardzo ladna kuchnia.Wszystko takie nowe estetyczne.Super te gorne szafki.To szko czy plexi? A co jest w tej polce waskiej kolo lodowki? Nie widzialam takich.Mozesz zdradzic ile Cie wyniosla ta kuchnia?Dokladnie melbe bez agd. Moja kuchnia nadal na kartce:) ale my wezmieny z Ikea to ja od reki ja przywieziemy. A jutro jade o 7 rano na budowe. Kessi Dzordz teraz sprzedawal samochod to ciezko bylo.Musial zmieniac cene bo malo chetnych mimo ze popularny model.No ale jemu sie speszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×