Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

Hellou z rana :) mamaolka >> gratulacje :) i świetne patenty na zabawe, a powiedz mi co on robil z ta kaszą manną?;)a tunel z czego budowala? bardzo fajne pomysly no i pomysl na diete suuuuper :) Pia >> oby pogoda jednak wiosenna wam dopisala ;) a ja mam pytanie odnosnie bucików >> moja Viki dopiero teraz zaczyna sie powoli "puszczac" wiec lada chwila bedzie biegac sama. ale narazie chodzi w skarpetkach - jak kupujecie buty bez przymierzania?jak zmierzyc je w sklepie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellou z rana :) mamaolka >> gratulacje :) i świetne patenty na zabawe, a powiedz mi co on robil z ta kaszą manną?;)a tunel z czego budowala? bardzo fajne pomysly no i pomysl na diete suuuuper :) Pia >> oby pogoda jednak wiosenna wam dopisala ;) a ja mam pytanie odnosnie bucików >> moja Viki dopiero teraz zaczyna sie powoli "puszczac" wiec lada chwila bedzie biegac sama. ale narazie chodzi w skarpetkach - jak kupujecie buty bez przymierzania?jak zmierzyc je w sklepie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciepla 🖐️ super ze nastroj juz lepszy :) Mamuniu >> mialam sie spytac , jak sie sprawuje ten stoliczek? Zosia sie nim bawi czy go "olała"?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie z rana dziś zapowiada się fantastyczna pogoda więc pewnie będę wieczorem,skorzysamy ile można. misty- dziękuje z kaszą co robił-:) fantazja nie zna granic- rozpoczął od mieszania, przeciskania smakowania,malował kafle, siebie wcierał e włosy, strzelał z łyżki, wciskał do butelki, obtaczał kaczkę :), to po tyle ile zaobserwowałam bo czytałam.tunel,pocztkowo budowaliśmy z kocy i krzeseł,później kupiłam na allegro razem z namiotem :) butki-pierwsze,przymierzaliśmy w sklepie.obrysowałam stopę na kartce nastęnie odbierzyłam długość patykiem-posłużył nam on po to, by mieć pewność,że na długość są opdowiednie. tu jest więcej http://www.edziecko.pl/zakupy/1,79392,4376783.html kimizi- czy mi się zdaje czy- przemęczona?poirytowana?zła? rozczarowna? smutna? mąż nieobecny?.... ciepła- życzę by ci uśmiech wrócił :m),masz taką słodziutką córeczke, że pewnie ona ci w tym pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie z rana dziś zapowiada się fantastyczna pogoda więc pewnie będę wieczorem,skorzysamy ile można. misty- dziękuje z kaszą co robił-:) fantazja nie zna granic- rozpoczął od mieszania, przeciskania smakowania,malował kafle, siebie wcierał e włosy, strzelał z łyżki, wciskał do butelki, obtaczał kaczkę :), to po tyle ile zaobserwowałam bo czytałam.tunel,pocztkowo budowaliśmy z kocy i krzeseł,później kupiłam na allegro razem z namiotem :) butki-pierwsze,przymierzaliśmy w sklepie.obrysowałam stopę na kartce nastęnie odbierzyłam długość patykiem-posłużył nam on po to, by mieć pewność,że na długość są opdowiednie. tu jest więcej http://www.edziecko.pl/zakupy/1,79392,4376783.html kimizi- czy mi się zdaje czy- przemęczona?poirytowana?zła? rozczarowna? smutna? mąż nieobecny?.... ciepła- życzę by ci uśmiech wrócił :m),masz taką słodziutką córeczke, że pewnie ona ci w tym pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie z rana dziś zapowiada się fantastyczna pogoda więc pewnie będę wieczorem,skorzysamy ile można. misty- dziękuje z kaszą co robił-:) fantazja nie zna granic- rozpoczął od mieszania, przeciskania smakowania,malował kafle, siebie wcierał e włosy, strzelał z łyżki, wciskał do butelki, obtaczał kaczkę :), to po tyle ile zaobserwowałam bo czytałam.tunel,pocztkowo budowaliśmy z kocy i krzeseł,później kupiłam na allegro razem z namiotem :) butki-pierwsze,przymierzaliśmy w sklepie.obrysowałam stopę na kartce nastęnie odbierzyłam długość patykiem-posłużył nam on po to, by mieć pewność,że na długość są opdowiednie. tu jest więcej http://www.edziecko.pl/zakupy/1,79392,4376783.html kimizi- czy mi się zdaje czy- przemęczona?poirytowana?zła? rozczarowna? smutna? mąż nieobecny?.... ciepła- życzę by ci uśmiech wrócił :m),masz taką słodziutką córeczke, że pewnie ona ci w tym pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... co można kupić dziewczynce rocznej i 6k-letniej...? dziś odwiedzamy moją kuzynkę i nie mam pojęcia jaki upominek uszykować dziewczynkom :) za wskazówki będę wdzięczna miłego dnia ciepła- jak Amelka na kota reaguje? mój olek przeważnie, je ściga (swageierka ma 2 persy.....zamiast dzieci....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo Miska- super ze humor lepszy, a jak Amleci sie nowy lokator spodobal? Mamoolka- zaszaalas z tymi postami z rana :P u nas tez piekna pogoda, ale jestem taka spiaca, ze odliczam do drzemki Erysia... mielismy isc dzis na 10 w odwiedziny do kolegi erysia i bedzie jeszcze drugi, ale malzon zabral mi auto (wrrr) wiec musislabym isc piechota w sumie 10km (nie jest to zle- sport jakby nie patrzec), po drugie sie boje, bo zawsze jak tam chodzimy to eryk wraca z katarem, a po 3 erys zaliczyl 2 pobudki w nocy- trojka sie przebic nie moze i go to bolalo, wstal o 6 i najchetniej poszlabym spac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo Miska- super ze humor lepszy, a jak Amleci sie nowy lokator spodobal? Mamoolka- zaszaalas z tymi postami z rana :P u nas tez piekna pogoda, ale jestem taka spiaca, ze odliczam do drzemki Erysia... mielismy isc dzis na 10 w odwiedziny do kolegi erysia i bedzie jeszcze drugi, ale malzon zabral mi auto (wrrr) wiec musislabym isc piechota w sumie 10km (nie jest to zle- sport jakby nie patrzec), po drugie sie boje, bo zawsze jak tam chodzimy to eryk wraca z katarem, a po 3 erys zaliczyl 2 pobudki w nocy- trojka sie przebic nie moze i go to bolalo, wstal o 6 i najchetniej poszlabym spac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo Miska- super ze humor lepszy, a jak Amleci sie nowy lokator spodobal? Mamoolka- zaszaalas z tymi postami z rana :P u nas tez piekna pogoda, ale jestem taka spiaca, ze odliczam do drzemki Erysia... mielismy isc dzis na 10 w odwiedziny do kolegi erysia i bedzie jeszcze drugi, ale malzon zabral mi auto (wrrr) wiec musislabym isc piechota w sumie 10km (nie jest to zle- sport jakby nie patrzec), po drugie sie boje, bo zawsze jak tam chodzimy to eryk wraca z katarem, a po 3 erys zaliczyl 2 pobudki w nocy- trojka sie przebic nie moze i go to bolalo, wstal o 6 i najchetniej poszlabym spac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo Miska- super ze humor lepszy, a jak Amleci sie nowy lokator spodobal? Mamoolka- zaszaalas z tymi postami z rana :P u nas tez piekna pogoda, ale jestem taka spiaca, ze odliczam do drzemki Erysia... mielismy isc dzis na 10 w odwiedziny do kolegi erysia i bedzie jeszcze drugi, ale malzon zabral mi auto (wrrr) wiec musislabym isc piechota w sumie 10km (nie jest to zle- sport jakby nie patrzec), po drugie sie boje, bo zawsze jak tam chodzimy to eryk wraca z katarem, a po 3 erys zaliczyl 2 pobudki w nocy- trojka sie przebic nie moze i go to bolalo, wstal o 6 i najchetniej poszlabym spac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja tez zaszalalam :) teraz na pewno mnie nikt nie przeoczy hehehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Mamaolka gratulacje zdanych egzaminów :-) obrona i parca to już pikuś :-) Ciepła a Amelcia nie jest uczulona na kota ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meaaa pytałaś o Węgry nie byłam i Ci nie pomogę :-( Mamaolka jest wiele dobrych hoteli w Kołobrzegu i powstają nowe z roku na rok np. Leda, Aquarius, Aqua Vita itp., które są przystosowane dla maluchów mają spa, baseny itp. U mnie niestety małżon chory, ja jutro chce wyjechać na weekend do teściów z Andzią tylko przeraża mnie ta podróż na drugi kraniec Polski i 5 godzin w pociągu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meaaa pytałaś o Węgry nie byłam i Ci nie pomogę :-( Mamaolka jest wiele dobrych hoteli w Kołobrzegu i powstają nowe z roku na rok np. Leda, Aquarius, Aqua Vita itp., które są przystosowane dla maluchów mają spa, baseny itp. U mnie niestety małżon chory, ja jutro chce wyjechać na weekend do teściów z Andzią tylko przeraża mnie ta podróż na drugi kraniec Polski i 5 godzin w pociągu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze spotkania z Pią nici i tym bardziej jest mi przykro z tego powodu :-( dlatego proszę Was nie piszcie że jesteście w moim mieście bo jest mi smutno, że nie mogę zobaczyć się z którąś z Was "na żywo" :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze spotkania z Pią nici i tym bardziej jest mi przykro z tego powodu :-( dlatego proszę Was nie piszcie że jesteście w moim mieście bo jest mi smutno, że nie mogę zobaczyć się z którąś z Was "na żywo" :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejoo Mamaolka - gratulacje! :) a z tym namiotem super sprawa. myślałam o samym namiociku dla Nadii na balkon, zeby sie bawiła w lato i zeby mozna nad wode zabrać :) Gumi_aga - dziekuje za zainteresowanie :) teraz pojawiła sie druga opcja... jezioro Garda we Włoszech :) szukam kwater teraz... oj jak tego nie lubie... :( u nas też piękna pogoda :) jak wczoraj zresztą. Nadulka była na dłuuuuuuugaśnym 3 godzinnym spacerku z babcią :) po południu byłyśmy w przedszkolu :) jaka szczesliwa była! :) a potem przyszła szwagierka z mężem i dumalismy do wieczora nad teściem, który jest w Austrii na nartach... i wczoraj złamał na stoku nogę... ma 67 lat i ni w ząb nie zna żadnego obcego języka...dzwonilismy po szpitalach... no masakra jakaś... dziś Nadulinek okrąglinek też wybywa na dłuugi spacer i odwiedzi prababcię i pradziadka :) a po południu jak wroce z pracy to wezmę ją na plac zabaw za domem :) musze jakieś większe zakupy zrobić bo w lodówce mam... światło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wiosna przyszła to świat nabrał innych kolorów! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mamaolka grzebyki-takie w kszatłcie jakby rogala z nadzieniem jak w bajederkach:))pyyyyszka!!!! Misty bawi sie non stop:))co do butów-ja mierze stópke Zosi,dodaje 0,5cm i mam rozmiar-tzn dł.wkładki,czasem cięzko w tych wiosennych butach wymacac ile jeszcze miejsca zostało. U nas piękna pogoda,nocka ok-1 pobudka na picie.Fuuuj-Zoska nawaliła w pampersa-spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misty - ja buty kupuje z Nadią. trzeba wyjąć wkładkę z bucika, postawić stópkę na płasko i z przodu ma zostać 1 cm luzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga- szkoda ze spotkanie nie wyszlo, no i malzon chory to prawdziwy koniec swiata, przynajmniej tak u nie zawsze jest... problem z odwiezinami rozwiazany- wizyta przeniesiona :) troche mi ulzylo :) no i sie pochwale- moze wasze dzieci juz to potrafia, ale ja wczesniej nie probowalam. otoz kuplam wczoraj erykowi do picia bidon ze slomka i dzis mama pokazala jak to sie robi a erys od razu zalapal i jaka ma frajde :) otwiera pije, zamyka :) mama peka z dumy hehe :) wiec zegnamy tradycyjne niekapki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia to super! :) wygodniej będize na spacerkach z bidonikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia gratulacje dla Eryczka-spryciarz mały:)) Zosia pije picie łyżeczką,nie chce z butelki ani z niekapka:-P Gumiaga szkoda,ze nie udało Wam sie spotkac:((obiecuję,ze jak będę w Kołobrzegu to na pewno sie zobaczymy:)) Mamaolka Ty masz szalone pomysły na zabawę:))a tak wogóle gratulacje:)) Mąz zabrał małą na spacer-ja zrobiłam zakupy i mam chwile dla siebie,ciągam nosem jak samarkata jakas:-P Mea u mnie dzis zapiekanka z kukurydzą:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny Gumiago- czemu spotkanie nie wyszło? Misty- ja stawiam Julce stópkę na kartce papieru,odrysowuję stopę (jak najbardziej pionowo) i mierzę 2 najbardziej oddalone punkty. Do sklepu chodzę z miarką i mierzę w wkładki-powinna być o 0,5-1 cm większa niż stopa dziecka. W sklepach zazwyczaj mają tez miary . DZiękuję Dziewczyny za miłe słowa o stopce:) I dzisiaj Julka zrobiła pierwszą kupkę do nocnika:) W poniedziałek byłam u gina ( bo tak kazał przyjść)- był to 5 tc. Właściwie to nic nie było widać na usg. Ale powiedział, że macica odpowiednio powiększona jak na ten czas ciąży. I kazał mi przyjść na wizytę kontrolną w wielką sobotę- wizyta gratisowa. Powiedział ,że chce zobaczyć czy wszystko ok- i że już wtedy serduszko powinno bić. Troszkę się denerwuję. i nie wiem co to jeszcze chciałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny Gumiago- czemu spotkanie nie wyszło? Misty- ja stawiam Julce stópkę na kartce papieru,odrysowuję stopę (jak najbardziej pionowo) i mierzę 2 najbardziej oddalone punkty. Do sklepu chodzę z miarką i mierzę w wkładki-powinna być o 0,5-1 cm większa niż stopa dziecka. W sklepach zazwyczaj mają tez miary . DZiękuję Dziewczyny za miłe słowa o stopce:) I dzisiaj Julka zrobiła pierwszą kupkę do nocnika:) W poniedziałek byłam u gina ( bo tak kazał przyjść)- był to 5 tc. Właściwie to nic nie było widać na usg. Ale powiedział, że macica odpowiednio powiększona jak na ten czas ciąży. I kazał mi przyjść na wizytę kontrolną w wielką sobotę- wizyta gratisowa. Powiedział ,że chce zobaczyć czy wszystko ok- i że już wtedy serduszko powinno bić. Troszkę się denerwuję. i nie wiem co to jeszcze chciałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafe dzis strajkuje... Mea, Myszko- dziekujemy :) u nas jutro w penny sa takie namioty z kubusiem za 13 czyli ok 50zl, zastanawiamy sie nad nim, bo przyda sie na lato a w domu mialby gdzie szalec z pileczkami, bo sa doslownie wszedzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo wyslalao sie :) Myszko- na pewno bedzie dobrze, zazdroszcze tego ciazowego stanu, choc sama siebie nie widze jeszcze raz w ciazy, a raczej na porodowce :P i meczy mnie to strasznie, bo z drugiej strony... mieszkamy tu sami, do rodziny daleko i dobrze by bylo gdyby Erys mial rodzenstwo, ale ja mam taka blokade... eee szkoda pisac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×