Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

babeczko- tak to można żyć :) lubiłaś tę pracę? ja bym chyba oszlała albo przytyła 10 kg, albo idzie się przyzwyczaić :P mamusiu-gratulacje dla zosieńki, pięknie odrobiła wagę, biorąc pod uwagę jej ostatnie przejścia zdrowotne... baryłka się podwoiła, a kiedy mężyk się zjawia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku tam sobie wejdz w ta oferte tych zabawet gdzie kupujesz 2 sztuki za 15 funtow.Ja chyba wybiore namiot i basen:) a sa tez baseny w ksztacie samochodu dla chlopcow.Sa tez baczki,paniono itp. za 15 funtow 2 rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba potroila qna co z tym cafe? A zapomnialam sie przywitac wieczornie:) no wiec witam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/3650873/Trail/searchtext%3ECHILDRENS%20PLAY%20HOUSES.htm basen http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/3674763/Trail/searchtext%3ECHILDRENS%20PLAY%20HOUSES.htm zestaw do piaskownicy http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/3498561/Trail/searchtext%3ECHILDRENS%20PLAY%20HOUSES.htm i takie cos do rysowania. Duzo jest roznych do rysowania tylko trzeba sie wczytac dokladniej dla jakiego wieku i czy zmywalne te inne. :) Natalka 21.12.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha, no przeltujecie mnie jak nic. pytałam o czapeczkę, o jedznie ( tu dostałam odpowiedz od szrotki|), o kazimierz, o prezenty dla dzieczynek.... no wiecie co.... nu nu nu wino otworzyliśmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zaszalam z linkami:) ale dawno nic nie wklejalam wiec nie czuje sie z tym zle seses

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej...wylaczylam kompa ale właczylam bom ciewaka co u was jeszcze:) Mamaolka ja tez zakladam czapeczke, nie wiem z czego pewnie bawełniana, bo sie główka nie poci, ale gdy byl szczyt ciepła dzisiejszego dnia załozylam jej czapeczko husteczke, nie wiem jak sie to profesjonalnie nazywa ale wyglada jak opaska na uszy na górze doszyt trójkątna chusteczka, to nabytak z tamtego roku...:) Co do drugiego dziecka, to: bałam sie porodu!!! strasznie !! bo miałam cc i nie wiedział co mnie czeka i chyba ta niewiedza mnie tak przerazała, ale pomyslam ze Czarus powinien miec rodzenstwo a porod to tylko moment w życiu i jakos go przezyje, ale znowu cc i sie nie dowiedzialam i chyba nie załuje:) A przedewszystkim zastanawiałam sie jak mozna podzielic milosc do dziecka na 2 kiedy to synek był moim całym swiatem, teraz juz wiem ze sie da i mam nie jeden ale dwa swiaty....Trzecie swiaty mi to sie dzieja z dzordzyskiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamaolka hehe lubiłam tą prace...bo mimo ze ciezka fizyczna( na inna nie licze z moim wykształceniem) to i tak ja lubiłam, bo fajni ludzie,wogóle ludzie!!!:) :) A ciacha to tak z tym jest ze ....wywalalismy gały jak sie zajadaja pracownicy z innego działu...bo my to sporadycznie....jak sie człowiek napatrzyl to sie nie chciało, ja to czesto wcinałam : pestki dyni i słonecznika, szłam do wora i brałam w kubeczek i sobie jadłam....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczescie u nas domki, namioty piaskownice i inne podworkowe wiosenno- letnie gadzety mam opanowane:) Wiadomo jak, ...bo przechodzilam (i przechodza w sumie nadal) w ciagu os 4 latek:) Tylko hustawki nie mamy...tzn jest ale dzordz dopiero mysli nad załozeniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baryłka super linki, zeby człowiek mogł to by kupil im wszystko:) i patrzył jak sie ciesza:) Ciepła dołaczyła do grupki kociomaniakow: no dobra włascicieli kocin ...Meaa, Ja , chyba Samadama ma tego zajebistego białego persa ale nie jestem pewna czy nie pokreciałam, ktora jaeszcze????? :) Mamuni no super waga Zosienki, ale co sie dziwic jak takie smakołyki pichciasz ze mam kompleksy ze rodzine zaniedbuje:) Kessi gdzie przepadłas:) Amorku szkoda ze musiacie sie przeprowadzac, pamietam jak niedawno szukałas ze swoja sisi mieszkanaka i jak sie cieszylas ze trafiliscie własnie na to...:( oj bardzo szkoda bo zarąbiste to wasze mieszkanko:) A my szukamy kierownika budowy( meaa) :) bo podobno u nas jest tylko jeden:( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Zuzu to taki przytulasek, cały czas sie do mnie tuli, chodzi po mnie i tylko mama i mama i wogole taka przylepa, to jest kochane ale nigdzie sie nie moge ruszyc bo zaraz yyyy mamamam yyyy. Jak chce wejsc na cos to klepie rączka, jak chce chodzic za rece albo zejsc z czegos to palcem dziuga sie po brzuszku( idzie rak nieborak) wiec chodzi o słówko IDZIE:) jak chce pic to pokazuje reka na buzie , ---wolałabym chyba zeby zaczela peplac....tzn jak mowie do niej ...nie pyskuj to ona dawaj po swojemu: oihsduhwdhdj jakies słowka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, Lepiej późno niż wcale, ale mam wymówkę ;), biegałam dziś z małą cały dzień - rewelacja pogoda śliczna, mała zachwycona, trochę spacerowała trochę jeździła w wózku - spacerki zdecydowanie ciekawsze dla niej były:) Mamaolka - oj ty to masz pomysły - właśnie zaczęłam oglądać namiociki, które powklejałyście. Pomysł z kaszą - rewelacja ;) ;). Misty - buciki też kupuję z córcią, kozaczki kupiłam przez net ale, że to był Bartek to najpierw przymierzyłam w sklepie, a potem kupiłam w sieci - tak było taniej ;). I tak jak pisała Meaaa wyjmuję wkładkę i stawiam stopkę dziecka na wkładce - ona stoi a nie siedzi no i patrzę żeby było ok 1cm luzu. Jak nie można wyjąć wkładki to dosuwam paluszki do końca i patrzę ile zostaje miejsca za piętką ;) Ewcia - brawa dla Eryczka - też muszę sprawdzić bidonik - mała na razie zakochana w niekapku. Nadziejamyszki - na pewno wszystko będzie OK, ja mam USG 8 kwietnia i już się nie mogę doczekać :) :). Przeraża mnie to, że w ogóle zniknęło mi wcięcie w talii no i brzuch wylazł- taki jakby utyty :) - no cóż jakoś to muszę przeżyć, a to dopiero 9-10 tydzień ;). My byliśmy razem w sali porodów rodzinnych od samego początku przez całe 7,5h Ewcia, Kimizi - Ja sam poród miałam dość trudny i bolesny ale na szczęście krótki, więc jakoś nie miałam traumy po nim, ale i tak wiem, że tuż przed będę się bała i czuła dyskomfort, tłumaczę sobie, jednak że to tylko kilka godzin a potem już z głowy i maleństwo na całe życie :). Kimizi - mnie ciągnęło do słodkiego jak piłam napoje słodzone aspartamem lub innym świństwem, wiec jak się odchudzałam to unikałam wszelkich słodzików jak ognia i żadnych produktów z nimi nie jadłam - pomagało. Mamunia - gratulacje - dzielna Zosia. Nasza mała waży teraz trochę ponad 9 kg (chyba ok 9200) - więc bardzo podobnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macham 🖐️ wrocilam ze szkolenia o 21:30 czyli pol godziny temu i padam na pychol ale fajnie było wiem troszke wiecej o robieniu stronek i reklamowaniu sie w necie :D mam do nadrobienia 3 strony albo i 4 bo pierwsza przelecialam tylko i musze wrocic do niej nie wiem kiedy nadrobie i kiedy zajrze jutro znow szkolenie - zarzadzanie finansami :P od 10 do 13ej a potem sprzatamnie chalupy przed swietami i w piatek mamy goscia z Polski to musze pokoj przygotowac bo odkladalam i teraz wszystko na raz :o Do potem jak nadrobie to napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadrobilam :D a teraz pewno poknoce i popomijam ale wybaczcie wole dzis jak w niedziele bo chyba dopiero wtedy znajde chwile :o No to zaczynam : Meaaa - ja na Węgrzech nie byłam ale byłam w słowacji Velky Meder jest cudny i doslownie niecale pol godziny od granicy z Węgrami ale taaaki byl tam upał ze caly czas na basenie albo nad jeziorkiem byliśmy mimo ze czasy sa inne i moglibysmy teraz na bahamy stad skoczyc to chetnie bym tam wróciła - mam sentyment :) Super Naduska odsypia na spacerkach nno ale jak cieplej to i lepiej sie spi... Myszko - oj trzymam kciukasy za cale Twoje/Wasze 9 miesiecy 👄 bedzie dobrze i juz niedlugo bicie serduszka uslyszysz :) mi tez brzuch przy marcie szybciej wyskoczyl ale potem sporo schudlam i mimo ze wagowo zlecialam to spodni nie dopinalam przy drugiej ciazy tak ponoc bywa :) Mamoolka - po pierwsze gratulacje i powodzenia na obronie! y tu jeszcze nie mamy takich upałów ale Marta nosi taka cienka czapeczke dzianinkowa jedyna ktora da se zalozyc :D No a Twoje pomysły mnie rozbrajaja to nie na moje nerwy wiec moje dzieci tak nie szaleja :o Kimizi - 3 dni szybciutko miną masz Lenkę i mame wiec nie bedziesz sama a co do słodyczy nie pomoge bo mnie az tak nie ciagną chyba ze upieke cosik :P No i co do przedszkola to moze pogadaj/ skontaktuj sie z innymi mamami ktore tez chca poslac tylko na pare dni dzieci i na zmiane je posylajcie u nas tak robia jak maja np 25 miejsc tylko to chodzi ok 40 dzieci tyle ze na zmiany :) Moze wypali... No i super ze kryzys z mlekiem minął Ewcia - właśnie co ze skórą Eryczka? ja zawsze z kumpelami sie kontaktuje czy dzieci zdrowe i mam taka ktora wlasnie jak ja nie pojdzie nigdzie z zakatarzonym podziebionym dzieckiem a mam taka ktora i tak wszedzie pojdzie wiec zawsze pytam jak tam? i ew wykrecam sie przekladajac wizyte A jak Twoje drzewko bo juz 5 poziom masz certyfikat? Amorku - Barylko - teraz w Smythsie sa tez oferty 2 rzeczy za 15 funtow i taki namiot jest od razu z tunelem a do tego jakas jeszcze rzecz i za wsio 15 lub 20 sie placi - maja dwie oferty tylko nie na stronce a w sklepie :) Szarotko - za Ciebie i Wasze 9 m-cy tez trzymam kciuki 👄 a piechórka rośnie Wam na medal tyle przejsc na nóżkach? super padam i spadam do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Jestem na bieżąco, ale nie pamiętam co której miałam odpisać. Czytam na raty i taki efekt. Całę dnie spędzamy na dworku, do domku wracamy tylko na posiłki:) A jak mały położy się już spać to ja zabieram się za sprzątanie. W sobotę parapetówa a ja nadal bez pomysłu na żarcie. Kolega sprzedał mi ostatnio pomysł na sałatkę śląską: ziemniaki ze śledziem. Więc już jedną mam, resztę ściągnę z naszego maila, Mamaolka muszę ściągnąć po Tobie zabawę z kaszą. Ciekawe co mój urwis wykombinuje:P Namiot i tunel już od dawna mamy i teraz już mu wyciągam co parę dni bo inaczej zainteresowanie spada, a tak zamyka się w namiocie z zabawkami i się cieszy:P U nas hitem jest autko które samo jeździ po całym domu. Pół godziny spokoju. Dawidek uwielbia jak autko wjeżdża pod meble a za moment z pod nich wyjeżdża. A i nosimy czapeczkę. I to wcale jeszcze nie letnią, taką jesienną. Babeczko mój też przylepa i też gada po arabsku:P Kochane brzdące. Co do przedszkoli to ja z Dawidkiem chodzę razem. Zresztą to jest taka grupa gdzie nie ma innej możliwości. Jedna godzina kosztuje 28 zł. Można wykupić karnet i wtedy wychodzi trochę taniej. Od 2 latek chodzi się już na kilka godzin, bez opiekunów a cena taka sama. U nas są do wyboru rożne zajęcia, rytmika, plastyka, zajęcia ruchowe, językowe lub grupa mix czyli nasza. Barylka ja zawsze otwieram linki które wklejasz:P Nawet jak wklejasz buty czy ciuchy i wiem że mój styl to odległy biegun od Twojego to przynajmniej popatrzę co jest teraz na topie i co się nosi:D Bo ja to za modą od dawna nie nadążam. Kessi promieniejesz:) Dobrze Tobie robi wyjście z domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już 3 raz zabieram się do odpisywania i ktoś mi wciąż przerywa. Przepraszam jak komuś nie odpiszę, ale trochę musiałam nadrabiać i pewnie połowę zapomniałam: Mamolka >> co do "ciąża to piękny czas" nie bardzo podzielam to zdanie, bo pierwsze 6 pełnych miesięcy spędziłam z głową w kiblu, każda jazda samochodem kończyła się gigantyczną ilością pawi, wyjścia na imprezy powodowały grymas na mojej twarzy bo perfumy, jedzenie, napoje, itp. czułam tak mocno, że ciągnęło mnie do "ulubionego" sedesu:o Ale mimo to ja znów tak chcę!!!!! :D Pomysły na zabawy z Olkiem masz niesamowite, a pomysł z tunelem też wykorzystam;) Szarotko >> ja nie pijam w ogóle napojów słodzonych, ani soków, do śniadania piję kawę zbożową z mlekiem, a cały dzień jestem na wodzie mineralnej i niestety szał na słodkie jest. Ale od dzisiaj po raz setny obiecuję sobie odżywiać się zdrowo, ehhh ... Mamolka >> Lenka nosi czapeczkępóki co bardziej jesienną niż wiosenną, ale muszę się wybrać do sklepu i kupić już jakąś lżejszą. Meaaa >> kupiliśmy Lence Geoxy rozm. 22. Butki przyszły wczoraj, Lenka wniebowzięta jak jej zobaczyła, od razu kazał sobie zamienić kapcie na nowe butki, i zaraz wyruszyła w nich na spacer. Nie są za małe, ale też niezbyt tam luzu, więc na długo nie wystarczą, ale i tak mieliśmy w planie kupić jeszcze jakieś przejściowe przed samymi sandałkami. Wczoraj przyjechała do nas moja siostra, tak wię jesteśmy w domu 4 kobietki:D Zostanie do piątku. Dzisiaj jedziemy wszystkie do dziadka, a jutro znów robię objazd z dokumentami po szkołach w jeszcze jednej miejscowości niedaleko mojej wsi - trzymajcie kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kessi >> ja nie mam żadnego kontaktu z mamami dzieci w przedszkolu, zwłaszcza teraz, kiedy Lenka tam jeszcze nie chodzi, bo to przedszkole jest w mieście oddalonym od naszej wsi, poza tym ja pochodzę z jeszcze innej miejscowości, więc póki co i we wsi sami obcy i w najbliższej miejscowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamolka >> jeśli chodzi o prezent to nie mam pojęcia bo u mnie w rodzinie nie ma małych dzieci, więc nawet nie wiem co teraz jest "w modzie". Póki co jestem na etapie naszych dzieciaczków. Katar nadal się mnie trzyma, ale też i go niczym nie leczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam:) nocka taka sobie, cos kaszelek sie przypaletal:O teraz Kubusia dalam do krzeselka i bawi sie kredkami, stuka jedna o druga zamiast rysowac:P ale na moment mam chwilke:) musze isc w takim razie do Smytha obejrzec na "zywo" te namioty, super frajda takie cosik. wiecie, teraz to takie cuda niewidy sa, ja pamietam jak bylam mala robilo sie namioty z kocy, pod stolami itd albo pufy przystawialo sie do lozka i byla zjezdzalnia;) heheheh nie no napalilam sie na ten namioto- tunel bo jak malo miejsca zajmuje to moglby miec i tu i do Polski na wakacje na ogrod moglabym brac:) Kessi- dzieki za cynk z tym smythem i strasznie sie ciesze, ze humorek dopisuje:)ja tez z tych co juz wszyscy wiedza, ze jak chorzy to z daleka;) Mamolka- moze dla tej 6 letniej dziewczynki jakies puzzle??? Barylko- super te dla dziewczynki :D na kt sie zdecydowalas?? a my dzis idziemy kupic butki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo Baryłko dlaczego byś wybrała inny kraj? Mamuniu no to pięknie Zosia nadrobiła :) brawo! Mamaolka kurcze no właśnie nie chce takich campingów :( na eurocampie byliśmy w Paryżu. Małe (chociaż 2 sypialnie i salon był) pierdnięcie w jednym pokoju słychać na końcu campingu a jedziemy ze znajomymi co w zeszłym roku ich dzieci to krzykacze, budzą się w nocy, drą się, drą się wieczorem nie wyobrażam sobie mieszkania w jednym campingu no chyba że w dwóch na dwóch końcach pola hehehe. Zależy nam bardziej na murowanym domu całym do wynajęcia, albo dużym apartamencie. Ale dziękuję za podpowiedzi :) A w Kazimierzu Dolnym byłam kilka razy. Zawsze na jeden dzień bo mój teść ma dom pod Puławami i śpimy zawsze u niego. Miasteczko bardzo urokliwe. Warto zobaczyć i poczuć klimat ;) A co do czapeczki to moja mała wczoraj była bez :) tylko jak zasypiała to babcia jej włożyła cienką. Myszko drugi poród na pewno będzie lżejszy :) zresztą pierwszy dobrze wspominasz to będzie git. Dziwnie tam u was w szpitalu. U nas było tak, że najpierw byliśmy na sali ogólnej a na ostatnie 8 godzin poszliśmy na sale porodu rodzinnego razem :) Kimizi - to pewnie butki na styk. Ale wiesz co? Może nie ma sensu kupowac nowych. Na lato sandałki i adidaski a w tych do maja czerwca na pewno dochodzi :) Hmm a co u nas :) Wczoraj po pracy wzięliśmy Nadię na jeszcze jeden spacer. Prawie godzinkę, wiec wczoraj była baaaaaaaardzo długo na spacerze :) a dzis znów piekna pogoda, jak wczoraj 18-20 stopni, wiec z babcią śmigają do parku :) a po południu my ją wyciągniemy :D Wczoraj wieczorem coś apetytu nie miała i nie chciała kolacji. Zjadła 3 gryzy kanapki i tyle. Poszła ładnie spać i spała do 7 mej ;) może się odchudza jak mama :P A własnie mamie się zatrzymało i od tygodnia nie zrzuciłam ani grama a do tego brak zbóż i zapychanie jelit twarogami i kefirami spowodował wiecie co no masakra! Nawet postukać w porcelanke sobie nie mogę :( Motywacja mi spada Ale nie marudze :) wioooosna!!! Pięknie jest!!! Trzeba się cieszyć :) ale się Pii (Pia) wyjazd udał pogodowo :) Nażarłam się twarogu ze szczypiorkiem i chucham :o Feeeeeeeeeeeee Eh :( Ide do auta po gumy do żucia sija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam:) nocka taka sobie, cos kaszelek sie przypaletal:O teraz Kubusia dalam do krzeselka i bawi sie kredkami, stuka jedna o druga zamiast rysowac:P ale na moment mam chwilke:) musze isc w takim razie do Smytha obejrzec na "zywo" te namioty, super frajda takie cosik. wiecie, teraz to takie cuda niewidy sa, ja pamietam jak bylam mala robilo sie namioty z kocy, pod stolami itd albo pufy przystawialo sie do lozka i byla zjezdzalnia;) heheheh nie no napalilam sie na ten namioto- tunel bo jak malo miejsca zajmuje to moglby miec i tu i do Polski na wakacje na ogrod moglabym brac:) Kessi- dzieki za cynk z tym smythem i strasznie sie ciesze, ze humorek dopisuje:)ja tez z tych co juz wszyscy wiedza, ze jak chorzy to z daleka;) Mamolka- moze dla tej 6 letniej dziewczynki jakies puzzle??? Barylko- super te dla dziewczynki :D na kt sie zdecydowalas?? a my dzis idziemy kupic butki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane.... Czy przyjmiecie zbłąkana owieczkę, córkę marnotrawną, która odeszła od Was hulać w świat, ale się nawróciła i z pokorą prosi o wybaczenie? Brakowało mi Was. Pamiętacie mnie jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×