Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

Hej Pia kochana masz do mnie tak blisko jak nigdy!!!2,5h autem:))kurde,teraz żałuję(pierwszy raz w zyciu,ze ie mam prawka,bo mazda pod domem)😭 Izu wyobrazam sobie Twoj strach,szcegolne na widok krwi,bo zaraz mysl w głowie,że ząbki wybite:((biedny Kubus i jeszcze ten kaszel...buziaczki dla niego Barylko 300funciaków???to chyba brylantowego zeba mu wstawią;-)) A u nas noc...przespana calutka!!!!!od 20:30 do 6:30 bez jęknięcia!!!!!poszłysmy rano na zakupy i przechodziłam koło takiego małego lumpeksu i zaszłam,a tam...za 20zl stolik interaktywny Little takes !!!w super stanie!!nówka!!!wzięłam od ręki-wyszorowałam i Zoska szalejej przy nim:))ale mi sie trafilo!!i wogole babka miała 50% na wszystko,wiec za 45 zl mam pół komody ciuchow dla Zosi-wszystko firmowe-2 bluzeczki z metkami!!!kazda za...2,50!!!!!!i spodni 4 pary i bluzy!!!i dla Wiki rurki za 6zł:))normalnie chyba bede tam co tydzien,bo w poniedziałki ma ten upust:)) Miała mnostwo zabawek edukacyjnych-interaktywnych:v-tech,fisher price itp,ale po angielsku lub niemiecku,wiec nie brałam,bo jakby były w jezyku polskim to chyba 200zl bym tam zostawiła:)) Za taki stolik uzywany na allegro to 20zl samam przesyłka:-P Zaraz małą położe spac,wstawie zupkę,wywyiesze pranko itp Kimizi moze kiedys wyjdzie mi biszkopt-ale to jak sie rozkrecę z pieczeniem:)) W sobote mamy montaz zmywarki,wiec będę miała co sprzatac,bo trzeba zrobic dojscie na wode z łazienki,kucie sciany itp-juz mi sie odechciało:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam W.Kasiu chyba tak wszystkie kobiety przez cala ciaze mysla zeby dzidzia byla zdrowa.Nie zamartwiaj sie tak bo wszystko bedzie dobrze.Po USG bedziesz spokojniejsza.Badz dobrej mysli. Meaa moja tez kocha pilke.Ma taka z kubusiem i gania ja po calym domu albo kopie,wali nia o sciane.No szal-pal.Sliczne zdjecia na naszej klasie z ta parowka:) Pia fantastyczny urop Ci Dzordz zafundowal! To tylko sie byczyc.Kolobrzeg jest piekny.A Dzordz narazie w sobote zaplacil 80f bo ma lekarstwo narazie. No wlasnie od rana mialam fajny nastruj.Natalka wrocila:) Grzeczna i jadla ladnie.Teraz sobie spi.A Dzordz mi napisal wiadomosc ze boli go tez zab i nie poszedl do pracy.O 12-00 ma wizyte w tej klinice i idzie na to leczenie kanalowe.Najpierw mu zamienia lekarstwo na trutke i zobaczy jak bedzie musial z nia chodzic dluzej to samo plombowanie juz zrobi sobie w Polsce. Kessi mowilam Dzordzowi o tym leczeniu panstwowym.Ale mu znajomi powiedzieli ze tam jest tak jak w kraju ze prawie wszyscy lecza prywatnie (wiadomo dlaczego).Do tego Dzordz jest zaparcowany bo na 2 prace a wolny czas wypelniaja mu treningi,silowania i granie i nie ma czasu na ustawianie sie pod panstwowe godziny.NIestety ceny w Londynie kosmiczne na prywatne leczenie do tego kanalowe bo wliczaja zdjecie,cale leczenie z trutka i plombowanie.I to nie jest jedna wizyta. No nic dosyc o temacie stomatologicznym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczko wlasnie ja tez szukam czegos na wesele! Nie mam nic jeszcze.A masz miesiac na kupienie.Wymyslialam sobie ze kupie sukienke w kolorze pudrowego rozu albo czerwona.Dzis w pytaniu na sniadanie bylo o modzie i modne sa wlasnie granaty,czerwone i pudrowy roz:) Sama musze cos wykombinowac bo weselnej kiecki Dzordzowi nie zlece do kupna:) Takie normalne to tak jak najbardziej niech kupuje ale weselna kiecka to nie jego bajka:) Musze sie gdzies wybrac na polowanie.A TY jak cos znajdziesz fajnego to daj cynk.Dawno nie bylam na takiej imprezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo w weekend Kafe bylo tak oblegane ze nie szlo wysylas wiadomosci, takiego ruchu u nas dawno nie bylo :P w czwartek eryk zaliczyl 1 piaskownice w tym roku :) w sobote dostal swoje pierwsze wiaderko, grabki, foremki no i lopatke rzecz jasna :) w komplecie byla jeszcze pilka (Mea- Eryk uwielbia pilki- ale najbardziej takie gumowe lub dmuchane-plazowe) Pia- nie wiem jak w Kolobrzegu jest, ale tutaj 16st, bezchmurnie, az chce sie zyc! Mamuniu- gratuluje zakupow... i spokojnej nocy :) Babeczko- swietny pomysl z tym tortem z kajdankami, pejczem i walkiem :) koniecznie strzel fotke przed wreczeniem Babeczko, Barylko- ja mam slub brata w sierpniu- mAAAAAsakra, bo jak do tego czasu nie schudne to bedzie klapa. i wlasnie mam problem...MEA..zlota kobieto...powiedz prosze... ta dietka... da sie przez nia przejsc w czasie swiat? do swiat zdazylabym z 1 etapem a co potem? jak idzie? mozna wytrzymac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny w Kołobrzegu brzydko i zimno :-( Pia jak możesz to napisz namiary może się spotkamy :-) plisss :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka U mnie zimno jak diabli. O płaszczyku jesiennym mogę zapomnieć(meaaa) Wyszłam z Dawidkiem trochę na spacerek, park go wcale nie zachwycił, za to euforię dało stanie na skrzyżowaniu:P Akurat spotkałam mamę to chwilę pogadałam z nią a Dawidek wniebowzięty bo oglądał sobie autobusy, tramwaje, autka....Czego chcieć więcej.. Szukam rowerka dla małego i tyle tego jest że już sama nie wiem co wybrać. Ma jeździk, ale z nim to mogę wyjść co najwyżej przed blok, a ja chciałabym już coś lepszego. Może Wy mi pomożecie? Mamuniu Ty masz rękę do zakupów, tak jak i Ciepła, która jeszcze się dziś nie odliczyła. Ciepła gdzie Twoja kawka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia mimo że pogoda Wam nie dopisuje to i tak Wam zazdroszczę wypadu nad morze. Życzę wielu chwil relaksu i udanego odpoczynku. No i chciałabym zobaczyć minę sprzątaczek jak weszły do pokoju i zobaczyły ten bałagan a jeszcze nie wiedziały że to kontrolowany układ zamknięty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiu super ten stoliczek.Farciara z Ciebie:) My zaraz lecimy na spacerek.Natalka wstala zjadla roguta ze sliczka ze smakiem:) Jeszcze tylko ja cos zjem. A pogoda taka sobie.Niby nie pada ale srednio cieplo i brak slonca:( Nadal w cieplej czapce wychodzimy.Tzn. Natalka nie ja:) Ewcia zazdrosze Wam pogody i tej piaskownicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczko az ciekawa jestem jak Ci ten torcik weselny wyjdzie :) A Kuba spi juz 3,5h ani mysli wstac, ja zdazylam posprzatac cala sypialnie, zimowe ciuchy do prania czesc poprana pochowalam w worki i na gore do szaf, powyciagalam wiosenne !!! Jupiiii no i pomylam kozaki jak wyschna to pochowam w worki. Ale sie zmeczylam. Obiadek prawie gotowy, jeszcze tylko sos zaklepac i surowke pociachac :) My tez idziemy w sierpniu na wesele do kolegi, ale nie mam problemu z tym co zaloze bo mam sukienke jedna jedyna :p I nie mam ochoty kupowac wiecej hehe :) Ide obudzic Adolfika mojego bo chyba mu sie noc z dniem popitolila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie te literowki.Juz sama sie zastanawiam czy to moja klawiatura jakas taka? no szok.Spiesze sie a potem jak juz wysle widze te bledy i poprzekrecane literki. My po spacerku ale krotkim.Zimno.Natalka uparla sie na buty i zaraz je skopuje i zadowolona macha skarpetkami.Nozki miala jak lody jak wrocilam z nia.Deszcz wisi w powietrzu. Izu ale Ci synek dal duzo czasu.Tyle spac! Moja jak spo to max 1,5h.Ja tez juz sobie porobilam porzadki z zimowymi ubraniami.Buty juz na strychu pomyte i popakowane a ubrania lezakuja juz w szafie na niechodzone rzeczy. Ja ja nie mam waeselnej kiecki bo sawno nie bylo weseliska.A gdybym miala jakas to pewnie niemodna jakas. Ewcia masz duzo czasu do sierpnia.I jeszcze sie odchudzisz na szczypiora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barylko olej literówki-wazne,ze wiemy o co kaman:)) Moja mała pospała ładnie,zjadła miche zupy i co??heja banana przy stoliku:)teraz ma radoche jak nie wiem co:)) Galeria nadal w naprawie-cos im kurna długo to idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barylkoo ja sukienka mam 3 letnia :) I to nie jest jakas taka weselna, kupilam ja w h&m i w sumie mozna by sie uprzec i na lato ja nosic, ale jak dam dodatki to wyglada jak weselna :) Dokladnie jak pisalam to Kubal wstal, zjadl obiadek, a teraz idziemy sie bawic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my po spacerku:)0piekne słonko było i spotkałam kolezankę ,wiec pochodziłyśmy z naszymi dziewczynkami-Zosia jak oczarowana patrzyła na...kręcące sie kółka w wózku obok:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! co tutaj tak cicho??? ja jestem umeczona po pracy i siłowni :-( u nas pogoda nijaka ja chce ciepło.... Holly no Przemuś pomysłowy nie ma co... :-p my jeszcze ubieramy Anulke po pachy bo pogoda zdradliwa wiatr poteguje zimno :-( Izu film mi przeleciał jak opowiadałas o Kajtku - dobrze że tylko na takich obrazeniach się skończyło ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izu, ewciu sama jestem ciekawa koncowego efektu tego tortu :) narazie widze go oczmami wyobrazni:) ale to dzieki pomyslowym torciką kessi wpadlam na to:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia chyba domyślam w jakim hotelu jesteście - czy widoki z okna są fajne?..... jak jest to to miejsce o którym myślę to.... od mojej pracy to 1 minuta drogi :-) choć to tylko przypuszczenia :-) chyba wyszło na to że się narzucam, a nie mam takiego zamiaru, ale jak znajdziesz dla mnie 15 minut to z przyjemnościa się z Tobą spotkam, a jak nie to rozumiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuśka wykąpana ... zaczyna jej się katarek :-( Baryłko Twoja Natalka zadziwia mnie mówieniem... super!!! kurcze kiedys mogłam z domu sie zalogowac na nk a teraz mnie nie loguje :-( nie wiem dlaczego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mnie dzisiaj przelecicie :-) czy dajecie kisiel z torebki dzieciom? zmykam miłego wieczoru bo zasmiecam...i pisze do siebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wróciłyśmy, najpierw byłyśmy u babci a potem poszłyśmy szukać bucików na wiosnę i udało się kupiłyśmy ecco - zamiast 199 dałyśmy 159 więc nie najgorzej ;) ;) a miałam farta bo to ostatnia para, jak znajdę linka albo dostanę się wreszcie do galeryjki to je wkleję :). AAA no i rośnie nam piechurka - dziś sama przeszła 1,5 stacji metra nie wiem ile to w jednostkach si ale dla nas rekord ;);). Babeczka - no to mieliście niezłą zabawę w zoo :) Jak kiedyś karmiłam z małą kaczki i one podlatywały do góry po kawałki chlebka to mała aż się zanosiła ze śmiechu :) Musiałaś najeść się strachu po tym fikołku z krzesła - oj aja jak widziałam jak mi skubana chce wypełznąć z krzesełka to ją zapinam mimo że tego nie lubi. Pia - jak jak Ci zazdroszczę tego Kołobrzegu. pomysłowość Paskala rzuca na kolana - oczami wyobraźni już widziałam miny sprzątaczek ;);). Dziękuję Ci za pomysł z tą maścią - jutro idę do apteki i coś kupię, bo mi chyba nos odpadnie. Meaaa - siatkarka jak nic :) Mamusiu - miałaś niezłego farta z tymi zakupami :) Babeczko - rewelacyjny pomysł z wałkiem i pejczem jako zwieńczeniem tortu ;). Gumi-aga - Uściskaj Anię - ja wiem jak się biedulka meczy z tym katarkiem - oby szybko jej minął. Co do Kisielków to nie próbowałam dawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak do Was pisałam to mi piechurka w nowych butkach (zażądała stanowczo ich założenia) i w ubraniu padła po wypiciu 250ml mleka - no wykończyłam Skubańca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witaski kochanienkie Obzarłam sie jak mops... naleśnikami mniaaaaami :P Dzis na obiad był wczorajszy rosołek a na drugie ja i dzieci naleśniki a małżonowi zrobiłam zemniaczki pieczone w piekarniku i udko z kuraka coby pojadl przed praca a i ta skubnal nalesnika tez bo rzadko ostatnio robie :( Pojutrze robie racuchy z jabłkami i skórką z pomarańczy bo mam jeszcze ale pyszka bedzie Jutro z Anecia do kontroli do lakarza i wymusic testy jakis wymaz z gardła czy cos zeby tego kaszlu sie pozbyc raz na zawsze Marta szaleje i wraca do swoich drzemek około 12ej bo juz chodzila i o 15ej co mi nie pasilo no ale... znalazłam sposob na małą terrorystke :P mianowicie jak jest 11:20 ubieram i idziemy przed dom pochodzic ona chodzi sama i sie meczy jak juz sie słania na nóziach to szybko do domku i myk do łózia kwestia pół minuty i spi :D:D trza se radzic :P Pia - super że wyjazd niespodzianka sie udał no i że nie w śnieg :D przepis wysle na maila tez nie ma problema ;) Mamunia - no co za okazja!! proszę jaki wypas to Zosia teraz juz nic inego nie bedzie chciała :D Izu - Kubus pospał a Marta tylko 1 albo 1,5 godziny a spała ponad 2ie no cóż dobrze ze wogole chce spac :) Ja tez musze sie za zimowe ciuchy wziasc Babeczko - juz widze ten tort oczami wyobrazni a jak dasz rade znalezć u siebie takie BOA no wiesz szal z piórek w takim intensywnym różu to super owija sie wokół torta zaraz Ci linka wrzuce na gg bo tu nie moge :( GumiAga - jeśli dojdzie do tego spotkania to wysciskaj Pię od nas wszystkich :) Baryłko - co do zębów to widać tam wiedzą lepiej ja tu szukałam długo przychodni i pytalam masy osób zeby doradzili najlepszą i póki co zadowolona jestem ale znam tez słuchy takie ze robia po to zeby za pare m-cy wrocic do poprawki :o Co do kiecki to na pewno cos se wynajdziesz oj jakbym poszla na weselicho ale nikt sie nie chajta :( a kiecy to juz bym na sieie nie znalazła :o No i super ze Natalka wrócia Ewciu - Ja tez zastanawiam sie nad dietą czy zaczać moze po swietach bo jak ja upieke sernik i ciacho jakies i pasche i reszte smakolykow to jak tego nie jesc :o No i my chyba z meżem sie razem poodchudzamy zobaczymy co to da i czy podołamy bo my chlebo i ziemniako lubni jestesmy :P Musze zmykac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poniedziałkowo. Szarotko >> ja też zasmarkana, w piątek było tak ciepło, że spociłam się w samochodzie no to potem wychodziłam już z niego bez kurtki i to chyba efekt tego:o W każdym razie nos zapchany i wyglądam jak nieszczęście, i tak sie też czuję. Mamunia >> super okazja Ci się trafiła:D ja mam fioła na punkcie lumpeksów i uwielbiam takie zakupy. A ten biszkopt jest rewelacyjny i chyba mogę Ci obiec, że wyjdzie jak spróbujesz:D Gumi_aga >> dałam Lence kisiel z torebki chyba ze 2 razy, smakował jej:D Samadamo >> my też rozglądamy się za rowerkiem, dlatego jak znajdziesz coś fajnego to aj znać. A my mamy kryzys jedzeniowy z Lenką. Mleko jest feeee (a to dziwne, bo do tej pory potrafiła wypić go bardzo dużo), kaszki są feeee, jedyne co wchodzi jak masełko to bakusie i jogurty:o W piątek mieliśmy mały wypaek, Lena weszła na swoje małe krzesełko i spadła:( Obyło się bez większych uszkodzeń, ale siniaka ma na cały policzek. A te butki co kupiliśmy to takie: http://www.allegro.pl/item970744739_okazja_mokasyny_geox_nowe_wiosna_roz_22_warto.html Wybaczcie, że ten mój post bez ładu i składu, ale przez ten katar jakoś nie mogę myśli poskładać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciepła >> wiem co czujesz, bo sama jestem po kryzysie małżeńskim. I bardzo chciałabym Ci napisać jakąś mądrą i skuteczną radę, ale ja jestem choleryk i nie jestem dobra w rozwiązywaniu tego typu problemów, a w każdym razie sama sobie nie potrafię dobrze poradzić:o W każdym razie życzę Ci abyście jak najszybciej doszli do porozumienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×