Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

hejo wieczornie :) Misty - dlaczego dziwne? wigilii nie robie w domu. pierogów, uszek, barszczykow, karpii, makiełek, serników, makowców będzie na wigilii u moich rodziców i rodziny Dżordża multum. nie chce sie dublowac w domu. do domu, tylko dla nas robię to co lubimy najbardziej :) sto lat dla Wojtusia i Anulki!!!! 🌼 Mamuniu ja mam jak Kimizi... zerowe libido i w związku z tym wlasnie skonczyłam ostatnie (trzecie) opakowanie tabsów mimo, ze miałam wziac zdrowotnie cztery. no tak mi źle z tym brakiem ochoty, ze nie wytrzymam :P a brałam teraz Mercilon - co dziwne bo z 7 lat temu tez go bralam i bylo ok. a najwieksza kaszane miałam na yasminell...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja skleroza... tak na raty ;) zmierzyłam Nadie i oczom nie wierzyłam. miesiac temu ją mierzyłam i miała 2,5 cm mniej... rośnie na potęgę!! mierzy 107 cm... wazy 18.5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i Nadia z zup toleruje tylko pomidorówke :D co te dzieci mają z tymi pomidorówkami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojutrze Dżordż kupi choinke :) my z Nadulką korzystając z czasu tylko dla nas dwóch ;) zmajstrowałysmy ze 30 ozdóbek z masy solnej :) pomalowałysmy farbkami i czekają jutro Dżordż przywozi to swoje upragnione auto. to samo co miesiac temu upatrzyl. troche czasu zajeły sprawy leasingowe i dopiero mozna powiedziec, ze na swieta dostanie prezent ;) chodzi podekscytowany, wręcz nabuzowany jak na haju :P aaa ja jutro podrzuce Nadulka do dziadków na 2-3 godzinki bo mam pracową wigilie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mea cos jest w tej pomidorówce,że dzieci ją tak lubią:)) Ja juz obrobiona w domu,bitki dochodzą,ziemniaki obrane,surówka zrobiona,zaraz mykam do miasta,bo...nie mamy czerwonych bombek!!mamy srebrne,niebieskie,zlote itd,ale czerwonej ani jednej:-O Holly wrócilas? Misty mam juz 50% Wallandera:))jakby co mogę Ci podesłac:)) Brzuch mnie boli jak diabli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wcześnie rano z Lenką przyjechałyśmy do moich rodziców bo miałam umówioną wizytę u fryzjera. Włosy obcięte, ale jakoś tak łyso się czuję, bo ostatnio mocno sie już zapuściłam. Meaaa >> ale Nadia wysoka:) Lena mierzy 97 cm i waży 14,9kg. Mam nadzieję, że synuś pójdzie po tatusiu i nie będzie taki karakanek jak mamusia:p A co teraz zamierzasz w ramach antykoncepcji? Mąż odebrał wczoraj ten kontroler ruchu i do niego jest gra EyePet. Chcieliśmy to uruchomić jak Lena pójdzie spać, ale mąż wyczytał, że ten zwierzak na początku sie wykluwa z jajka i nie wiedzieliśmy czy tak przy każdym użytkowniku, czy tylko raz. I obawialiśmy się, czy nie zabierzemy tej przyjemności Lenie, dlatego czeka sobie na chwilę, kiedy będziemy mieć całe wolne popołudnie, to sobie z Leną pogramy:) Mamunia >> aż zrobiłam sie głodna jak napisałaś co masz na obiad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaski ALE SWIATECZNIE NA FORUM SIE ROBI. Ja dzis zalatana od rana.Teraz sie polozylam.Jakos mi sie duszno robi ostatnio i ciezko mi oddzchac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szykuje komode dla dzidzi..Naszykowalam juz pranie i jutro lee po proszek dla niemowlac i pierwsze rzeczy naszykuje juz.Musze zrobic przemeblowanie w szpialni i tam zrobie miejsce na lozeczko.Dobrze ze jest 2 czesciowa to w jednej nagrace tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisze a brata lapka a tu przestawiona klawiatura i literowki mi wyskakuja. Kimizi jak nazykujesz miejsce dla malego to wstaw fotki.Jak ja naszykuje to tez wstawie.Bedzesz miec przewijak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Baryłko, Kimizi, miło Was widzieć tak często :) Brakowało Was tutaj! Moje maluchy wreszcie skończyły antybiotyk i czują się dobrze, oby jak najdłużej! Gabrysia od 2 dni zachowuje się, jakby ktoś ją "odblokował" - wcześniej była mało kontaktowa i dużo spała, a teraz z dnia na dzień uczy się nowych rzeczy i jest bardzo radosna. Mam wrażenie, że ta choroba zahamowała jej rozwój przez jakiś czas. My mieliśmy jasełka w przedszkolu wczoraj, ale Krzyś przez to że był chory ostatnie 2 tyg, nie znał niektórych piosenek i układów. Ale i tak nieźle sobie radził :) Uwielbiam takie popisy maluchów! Załatwiliśmy, że nasz kolega będzie pełnił rolę Świętego Mikołaja w wigilię (u moich rodziców). Ale się cieszę! Wyobrażam sobie, jaki Krzyś będzie przejęty! W ogóle głupio mi, bo nic nie gotuję na święta - zawsze spędzamy je u jednych i drugich rodziców i tam jest tyle jedzenia, że nie przychodzi mi do głowy, co ja jeszcze sama mogłabym zrobić. Wczoraj wymyśliłam tylko, że upiekę z Krzysiem pierniczki i razem je udekorujemy. Ale jeszcze nigdy tego nie robiłam, więc nie wiem, co z tego będzie ;) Pierwszy raz od dawna czuję prawdziwy klimat świąt - dzięki Krzysiowi, bo przeżywam wszystko razem z nim i chcę, żeby to było dla niego wielkie wydarzenie. Mąż w piątek robi sobie wolne i pojedzie z Krzysiem kupić choinkę, a potem ją ozdobią. Święta, święta, tralalalala :D PS. Wczoraj Krzyś mnie pyta: mamo, co to jest gnuja? Ja : ... ? K: "i Józef święty ono pielęGNUJE" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejoo Asik - super, że dzieciaczki zdrowe i Jasełka udane! ;) Kimizi - gumki... bo co innego mi zostaje? spirala nie, bo drugie w planach. po drugim spirala? chyba tez nie bo Mirena zadziała pewnie na mnie jak tabletki bo po prostu uwalnia dawki hormonów. a tej starej spirali nie chce ze wzgl na moje przekonania. eh, no kaszana jednym słowem ;) aha i kurcze tak zachecacie do tego kontrolera ruchu, ze zaczełam namawiac męża ;) mamy ps3 to chyba taki potrzebuje jak ty kupiłas Kimizi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meaa- jakbym miała więcej miejsca w domu to bez wahania kupiłabym ps i ten kontroler - jak oglądałam Twoje zdjęcia, jak Nadusia sobie gra, to mi się zamarzyło też mieć coś takiego. Ale u nas miejsca niet, więc na nowy domek się kupi :) A co do wkładki to też rozważam, bo nie planuję już dalej się rozmnażać, ale to jest wydatek 1 tys zł, więc dość spory ... No i znam przypadki, że się "nie przyjęło" - to już bym w ogóle się załamała, tyle kasy w błoto. Tabletek na pewno nie, też libido zerowe, szkoda gadać. Póki co gumki, tanio i prawie pewnie ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meaa ja do Ciebie, jak bedziesz miala chwilke i pod reka przepis na 3bita to podeslij bo nie wiem jakie ciacho piec... i moze cos nowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik padlam z tekstu Krzysia hehe :) Te dzieciaki sa w tak slodkim wieku ze szok. Kuba generalnie ladnie mowi ale nieraz jak sie zapierdzi to posikac sie idzie. I tak ostatnio chcial powiedziec zarabiscie. i mowi za za za za zajebiscie i w smiecha ahahahaha pomylilo mi sie :) Albo przychodzi szwagier i mowi czesc Kuba, ja mowie no kuba przywitaj sie z wujkiem. Nie teraz nie moge bo jem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Sto lat dla Natalki!!!!spelnienia marzeń!!!!!! Asik fajnie,ze maluchy zdrowe:))Krzys jest super ze swoimi pytaniami:-D Mi tez gin proponowal wkladkę,ale jakos nie jestem zwolenniczką mechanicznej(jak ja to mówię)antykoncepcji-prochy to prochy-i juz:))Libido u mnnie zerowe,ale jakos mnie to nie rusza-moglabym życ bez seksu-serio! Wczoraj pojechalismy do kauflanda(-u??)-na zakupy-poszło nam sprawnie,bo mialam liste zrobioną:))dzis tylko zamowie biszkopt na torta,kupie mieso mileone i wrzywa do salatki,a mąz zajmuje sie napojami,alkoholem itp. Bigos mam juz w słoikach,dzis moze gołabki zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat Natlko :) My po okropnol nocy, maskara jakas. Kuba wieczorem dostal temp. dostal syrop ooszedls pac. po 11 przyszedl do nas do lozka. wiercil sie i wirecil dostal czopek i lezy, nagle jak poszy pawie, to do 1 w nocy walczylam z posiela, wszystkie poduszki, materac:/ i caluska podloga w calej sypialni... jakis armagedon. Bidulek. ja poszlam spac chyba o 4 i padam na pysk. teraz kubus zasnol a ja nie wiem czy mam isc spac czy sie zabierac za okna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoznione zyczenia dla naszych grudniowych solenizantow Wojtusia, Anusi i Natalki 🌼 ❤️ 👄 zdrowka dla Was i duuuzo prezentow ;) no to troszke przegapilam wydarzen :o Tu koncowa tabelka co bysmy pamietaly o nastepnych solenizantach ;) cari80................Wojtuś........................... . ....18 Grudnia 2008 gumi_aga.............Ania............................... ....19 Grudnia 2008 Barylkaaa............ Natalia ................ ..............21 Grudnia 2008 Pia.....................Pascal.................... ...... .....22 Grudnia 2008 Holly_36...............Przemuś............. ............. ...29 grudnia 2008 Mamunia31............Zosia.............................. ....3 stycznia 2009 Babeczka24..........Zuzia............................... ..7 Stycznia2009 Izu - to nie bylo do mnie ale... przepis na 3bita jest na naszym mailu ale jak chcesz moge wrzucic tu ;) A u mnie wcale nie swiatecznie... no poza choinka w salonie i swiatelkach na kominku :P a tak to dopiero dzis sprzatam bo jeszcze wczoraj dowozilam zamowienia a dzis juz zwijam caly warsztat z jadalni i bedzie normalnie :) Ja mialam mega okres przed weekendem i az sie balam ze cos nie tak bo juz daaaawno takiego nie mialam lacznie z bolem plecow i brzucha to byla masakra :( Na dodatek zatoki mnie tak zalatwily ze dusilam sie w nocy, oskrzela mnie bolaly, leb pekala i 2 dni palcem nie kiwnelam bo wszystko mnie bolalo do tego okres :o Dzis juz lepiej, oddycham... nie leci z nosa i glowa nie boli :) zostalo mi tylko swinstwo nad ustami - cholera 3cie swieta z rzedu z zimnem na ustach :( nasza sypialnia wola o posprzatanie i zajmie mi to pewnie caly dzien dzis :( u dziewczynek w pokojach porzadek byl przez 1 dzien i znowu wszystko porozwalane ehhh Nie chce mi sie zbytnio nic robic ale trzeba by generalnie wysprzatac lazienki i kuchnie bo czasu malo a jak nie teraz to przed wyuprowadzka (jesli w koncu do niej dojdzie) i tak bede sprzatac wiec lepiej juz na swieta :) Ide dac dzieciom jesc bo zaraz po Anete do szkoly - dzis tylko pol dnia zajec Mamuniu a ja bym poprosila przepis na bigosik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izu jeju!!biedny Kuba:((nie myj okien-spij!!!:)) Kessi Ty tez biedulka:((ehh współczuję-ja mialam taki okropny okres po urodzeniu Wiki,ok 4 m-ce od porodu0-normalnie zielona na twarzy,na czworaka(doslownie)poruszalam sie po domu:((do dzis pamietam ten ból... Przepis na bigos z kwasnej kapusty: W duzym garnku zagotowac troche wody,wrzucic kapuste i tak dusic dośc długo,w osobnym garnku gotuję np żeberka.Jak kapusta sie poddusi to odcedzam z niej ta wodę,a dolewam ten wywar z mięsa(jak juz sie ugotuje),do kapusty dodaje lisc laurowy,ziele,suszone grzyby.Mięso kroje w kostkę, i dodaję do kapusty,i dalej tak to sie ma dusic razem-na koniec daje koncentrat,wegete,pieprz.Pycha-najelpiej żeby bigos postal przez noc,a na drugi dzien jeszcze raz go zagotowac i w słoki:))smacznego:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu wypilam kawe, pogadalam, z mama bo z moim bratem tez jest nie ciekawie, ona oczywiscie do tego panikuje i wyniki baan odczytala i sobie juz sama chorobe wymyslila, tzn. jemu, ale poszperalam w necie i musialam ja uspokoic... Pralka wlasnie skonczyla prac pierwsze zyganko, teraz wstawiam poduchy... Kubulek spi nadal. Chyba znowu z temp. jejku jeszcze nigdy nie bylam w takiej dupie na swieta. Kessi wiem ze jest na mailu ale raz jak chcialam wejsc to kazalo mi pdac jakies haslo zabezpieczajace:/ i lipa. Tobie tez kochana duzo zdrowka i wypoczynku... Ejj my wszystkie to powinnysmy sie spotkac na wakacjach same w jakims cieplym kraju na kilka dni :p poszalec odpoczac :) ehh Mikolaju plosieee bylam chyba grzeczna noooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Kuba znowu ma temp. juz ponad 39... dalam mu calpol. mam nadzieje ze spadnie :( No to ma swieta bidulek maly :( a chcialam go jutro zabrac na zabawy ... Jak mu sie nie poprawi to jade z nim o 16 do lekarza bo wtedy bez zapisow przyjmuja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Mamuniu:) jestes wielka !!! Ty wiesz za co:) juz sciągam odcinki Wallandera, bede w święta wszystkich nudzic, tylko hehe nie tak sobie wyobrażałam głównego bohatera, tzn bardziej jak Colombo :D co do ksiazki dawaj znac jak cos jeszcze ciekawego poczytasz,spisalam tytul, a tak w ogole to ostatnio wlasnie uwielbiam Nesbo (to ten od Harry Hole tez komisarz, Wallander wiadomo teraz Beck super):) Izu, Kessi bidulki ja tez dzis sie wzielam za kuchnie masakra, nie wiedzialam ze tyle mi zejdzie, lazienke na szczescie juz Dżordz ogarnął :D Mamuniu u nas widze ten sam podzial obowiazków Dzodz tez zajmuje saie sokami i alkoholem. mysle co jeszcze zrobic na pierwszy dzien świąt cos cieplego, beda krokiety z barszczem, bigosu nie robie bo nie lubimy, jakis pomysl na jedno danie? nie chce tez tylko przy garach stac, cos gotowego co tylko mozna podgrzac np. w piekarniku.. aaa no i wszystkiego najlepszego dla Natalki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izu - biedny Kubus i to teraz taki glupi czas bo nie wiem jak u Was ale u nas dzis wczesna jesien/wiosna a nie zima :) w zasadzie to nie wiem czy sie cieszyc czy nie bo teraz wlasnie te wszystkie wirusy fruwaja :o Mamuniu - no to ja mialam podobnie teraz a zeby bylo weselej maz akurat mial dniowki :o no ale bylo (i bardzo dobrze ze bylo :P ) i minelo hahaha za 3 tyg powtorka z rozrywki :P Moj maly He-Man przesuwa choinke i zrywa bombki :o w 'chodziku' ryczy w lozeczku podobnie a jak dam go na podloge to w mig jest przy choince albo w kominku :o do kuchni juz tez sie wybiera :D musze go gonic buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misty - ja robie roladki z fileta z kurczaka lub indyka a maz prosi tez o wolowe ehhh no ale to zawsze mozna odgrzac jesli nie masz nic innego jako pomysl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubus wstal i mowi ze nie jest chory tylko byl zmeczony i musial sie przespac, teraz oglada potwory i spolka, a ja posciagalam firyany do prania... zaraz zabieram sie za okno w sypialni, ale bez szalu tylko je omiote... Kessi ja robie tak, ze smaze rybe w panierce jak normalnie zawsze w jajku i w mace, w garze podsmazam starta marchew seler i pietruszke ( najpierw ceulke a do niej reszte warzyw dorzucam) i jak zmekna to dodaje rube, przecier pomidorowy i doprawiam. Ale to sie tak rozpada, a jak chcesz ladnie estetycznie to w piekarniku jako ala zapiekanke mozesz poukladac warstwami, np na podgotowanych ziemniaczkach potem rybka a na koniec te warzywa podsmazone i doprawione...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka jeju Izu :( zdrowka dla Kubulka!! 🌼 bidulek mały :( no własnie przez tę pogode panoszą sie wirusiska i bakterie :( u nas o dziwo dzis - 5!!! i pada śnieg!!! :) pierwszy raz taki mróz i pierwszy raz snieg. a mamy koniec grudnia! oby zima nie trwała do maja! aha i pocieszające jest to, ze chyba od jutra dni beda sie stawały coraz dłuższe :D Nadulka juz duzo duzo lepiej, cos tam pokasłuje i troszke jeszcze smarka, ale to juz pikus :) ja dzis kroiłam bułkę w ręce i zamysliłam sie, tak energicznie pociągnełam nożem, ze wyskoczył z bułki i wbił mi sie w wewnętrzną częśc dłoni. dość gleboko :o krew sie lałaaaaaaa eh mam stygmaty :P tylko szkoda ze to nie te święta :P przykleiłam sobie plasterek ze słonikiem :P aaaaaaaaaaa Natalko żyj 100 lat!!!! i prosze mi tu pieknie pokochać swojego małego braciszka!! ;) 🌼 umowa mi sie konczy w tel. i zamówiłam sobie nowy :D juhuu przyjdzie za pare dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izu 3 bit 7 paczek herbatników masa krówkowa 2 budynie waniliowe albo śmietankowe 3/4 kostki masła 2 śnieżki + śmietana 30% układamy warstwami herbatniki masa krówkowa herbatniki 2 budynie zrobic w 0,5 litra mleka jak wystygnie zmiksowac z masłem i rozsmarowac na herbatnikach herbatniki 2 śniezki ze smietaną zmiksowac i na herbatniki herbatniki na góre ja polewe czekoladowa daje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×