Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

Lece cos zjesc i na serial Rezydencja:) podobaja mi sie wnetrza i luksusy w tym serialu seseses a tak to jest slaby:) Pia dobrze ze dajesz znaki ze jestes:) bo ostatanio tak Cie malo tu bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejooo ależ kafeteria szwankowała od rana. nie dało sie nic zrobic. a ja miałam takie nuuudy w pracy. no ale odwiedziła mnie Nadusia i było wesoło :) Pia - prosze bardzo :) i ściskam! p.s. sniłas mi się :) http://short4u.pl/RbMz8 http://short4u.pl/jqjnf http://short4u.pl/dGn5w Kimizi - ten system Stuva jest super! u Nadii już prawie rok, nic kompletnie sie nie dzieje. meble są bardzo bardzo solidne i pieknie wykonane - zupełnie nie pasują do Ikei ;) która zawsze mi sei kojarzyła raczej z miernym wykonaniem. a te meble są solidne, drzwiczki, szuflady są aż ciężkie, wiesz nie tandetna sklejka no i podoba mi sie dowolność kompozycji. tak naprawde kazdy pokoj moze byc inny bo mozna tak pokombinowac z zestawami i kolorami, ze sie nie powielisz ;) mozna dokupic nóżki do mebli, a mozna tez postawic bez nóżek. my jestesmy bardzo zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mała sie robi pyskata... wczoraj coś jej mówiłam takim pouczającym tonem a ta wywróciła oczami i lekceważąco wzdychając rzekła: " i tak nie zamierzam cię słuchać." padłam. i do dzisiaj nie moge sie podnieść :P a raczej moje ego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej U mnie tez kafe starjowała od rana:-P Pia tule Was mocno,bo smutek jednak widac w Twoim wpisie...oby wszystko sie wyprostowało i juz było tylko lepiej❤️ Mea kolejny raz spytam:czy Ty masz dziecko z grudnia2008,a nie 2000????jakbym moja Wiki słyszala:-O:-D My dalej w domu-Zosia rano kaszle strasznie,ale apetyt ma,wiec się bardzo nie stresuję.Pospała troszkę teraz,wsunęła bialy barszcz i szaleje z psem:))Jest strasznie uparta,wchodzi na parapet,staje na nim i siega do samej góry do rolki rolety-moge krzyczec,grozic itd-jak do słupa😭 Oby do soboty,mąz ma wolne,wiec sobie wyjdę choz na dłuzsze zakupy,bo szalu dostaje-niewolnica Isaura:-P No i mam dylemat(Mea juz w temacie)-temat:tapeta do pokoju Wiki-pokoj wąski,ale długi-tak wiec cos jasnego-dajcie jakies linki jakby cos Wam wpadło w oko-będę "dzwięczna":-D Bo ja to antytalent do urządzania(Kimizi łączę się w bólu:-D )-meble ma w kolorze drewna-jasnego,brązowyy dywan w kwiaty i łózko,tak więc reszta musi byc jasna-myślę o fototapecie na jedną ścianę,zeby jakos optycznie poszerzyc pokój. Moze mama zajdzie potem do nas,bo ciacha mam pełno,a nie ma kto jesc(jak nigdy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kochane za odzew odnośnie aranżacji - jak zawsze można na Was liczyć;) Meaaa >> i Tobie dziękuję, bo ja już właśnie zdecydowałam się na ten system, tylko potrzebowałam potwierdzenia:) A co do solidności mebli z Ikei to Ci powiem, że jak kupiliśmy jeszcze w starym mieszkaniu system Besta, to byłam pewna, że to meble tylko do jednorazowego postawienia i nie przeżyją przeprowadzki. A potem jak urządzaliśmy dom i rozglądałam się za meblami to jednak zwróciłam honor Ikei - niby pusta w środku płyta, a jednak dosyć wytrzymałe w porównaniu z tym, co teraz w sklepach w tzw. przystępnej cenie. Wczoraj złapałam wieczorem takiego doła z powodu porodu, i tego całego remontu, że mąż usiadł ze mną i razem ustaliliśmy, jak pokój ma wyglądać:) Tak więc mam już wymyślony układ mebli, ściany, dywan, naklejki i ew. dodatki:) Mamunia >> a może właśnie naklejki welurowe? Jest masa wzorów na allegro, od takich typowo dziecięcych aż po wzory do salonów czy sypialni. Widziałam je "na żywo" u koleżanki na ścianie, wyglądają świetnie, a przy tym nie "zagracają" tak ściany jak te typowo dziecięce naklejki, no i można tworzyć dowolne kompozycje w dowolnych kolorach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzisiaj odwiedziła mnie koleżanka z 3 dzieciaków, ale jakoś Lena średnio z nimi umiała złapać kontakt, bo dzieciaki dorwały sie do zabawek i Lenkę miały gdzieś:p No i pech chciał, że tuż przed ich przyjazdem złapał mnie taki ból z prawej dolnej strony brzucha, że ledwo dowlokłam sie do bramki, żeby im otworzyć. Nie wiem, czy to jakaś kolka była, czy co, ale kuło i uciskało niemiłosiernie, przeszło dopiero po ok. 1h, a ja przez ten czas nie mogłam kroku zrobić. Teraz tylko wsłuchuje się w brzuch, czy u małego wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meaaa >> z Dusi słodki "pyskacz":D Ja zrobiłam dzisiaj na obiad pomidorówkę, a na drugie udka z warzywach. Lena wsunęła warzywa mówiąc: - ale dobre, a co to? - pietruszka i seler - e, to nie lubię ! ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kimizi o widzisz!!!!!Może to dobry sposób na męza??;-))popłakac chwile i juz masz wszystko ustalone:-D Co do bólu-może maly sie przekręca i nózką Cię gdzies docisnął??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popatrzyłam na te naklejki welurowe-fajna sprawa,gdy jest to ściana pomalowana farbą,a my nie bedziemy robic gładzi-Wiki ma w pokoju tapete i nadal tak bedzie tzn chcemy nową,bo z gładzia sie nie bedziemy pierdzielic(szczegolnie w taka pogodę),tak więc musi byc tapeta:)) ale namieszałam>....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ macham:) musze to napisac:) doczekalaaam sie i dostalam najpieknijeszy prezent... Kubus mowi" kocham Cie mamusiu" :D:D jak zalapal te slowko, mowie do niego, ze jak tatus wroci z pracy to bedzie miec niespodzianke i chyba wykona taniec szczescia jak to uslyszy... minelo z 1,5 godziny, maz wraca z pracy a Kubus rzuca sie do drzwi biegiem i do meza " ko-cham tatusia" :D:D mina meza bezcenna:D poza tym Kubus nadal cherla jak gruzlik, wizyte u lekarza mamy dopeiro na jutro ( nigdy nie pojme tego expresowego tempa przyjmowania chorych dzieci:O ) . mam nadzieje, ze oskrzela sa czyste. Kimizi- mi sie bardzoooo podobaja te mebelki z ikei dla dzieci,sama marze o takich dla Kubusia jak juz zjedziemy i super maja to rozwiazanie ze samemu mozna skomponowac sobie kolorystyke jaka sie chce. sciany jednak zrobilabym kremowe/piaskowe,tez uniwerslany kolor a cieply i przytulny kolor, no ale to pisze jak ja bym zrobila:) a te bole to pewnie maluszek gdzies ucisnal. mnie jak bylam kiedys w ciazy Kubus gdzies tak ucisnal, ze nie umialam w zadnej pozycji sie poloyzc bo mnie tak klulo. Mamuniu- ciesze sie, ze Zosia "czysta" i ma apetyt. Kubus to tylko by pil i ewentulanie pil mleko albo chlen z samym maslem o obiedzie moge pomarzyc zeby zjadl, zero apetytu:(a nie da rady tylko przemalowac scian bez kladzenia gladzi? teraz kwiaty na topie, mnie bardzo sie podobaja sie te storczyki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku jeju!!wspanale wiesci!! jaki prezent!!wyobrażam sobie Wasza radośc!!teraz to juz zacznie gadac jak nakręcony:)) A kiedy wracacie do pl na stale? U nas jak sie tylko zadzwoni,ze dziecko kaszle od kilku dni i nie pomagają syropy lub jest goraczka to od ręki każą przyjśc. Z tymi ścianami u niej jest tak,ze jak mieszkali poprzedni wlasciciele to mieli tam gabinet tez z tapetą-no i jak robilismy juz remont to tam było...kilka warstw tapety(kładli jedną na drugą:-O),kasy nie było na wiekszy remont i tak na szybkiego tapete połozylismy,bo ściany takie chropowate,a tapeta zakryla i już.Gladz to by trzeba latem robic,a tyle z tego syfu,ze az nie chcę nawet mysleć.Dlatego wolimy"szybszy sposób";-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu- no radosc jest:D:D a do Pl to ja tak sobie planuje w nadchodzacym roku, moze i byc na koniec roku ale baaaardzo chce w 2012. powiedz mi kochana jak Zosia miala zapelenie krtani jakie miala objawy? tak mi sie nie podoba ten kaszel Kubusia a jak spal to czasem chrapal a kataru nie ma i martwie sie. a z tymi tapetami to faktycznie masa roboty zeby wszytsko zrywac, moze jedna sciane wytapetuj w jednym kolorze a druga wlasnie w jakis wzor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku-tak wlasnie chce zrobic:)) Zosia cięzko oddychala,kaszel suchy,"szczekający"jak to mówia lekarze-oby Was to ominęło,bo wtedy zastrzyki+antybiotyk:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku no to masz teraz radosci z Kubusia :) Super :) My jutro juz rozbieramy choinke bo w Sylwa bedzie ludu a mamy za malo miejsca w pokoju... Zwlaszcza ze wiara bedzie grala na xbox chyba... Ja slecze nad menu i nie mam pojecia co zrobic fikusnego a szybkiego do przegryzki. mini kanapeczki zrobie jakies ale co dalej... nie wiem. Pia mam nadzieje, ze jakos sie to pouklada wszystko... Straszny smutek widac z wpisow... Zagladaj czesciej. U nas tez nieciekawie, z bratem problemy sasiadka w pl ma synka 9 letniego u ktorego stwierdzono nieuleczalna chorobe, mama probuje jej pomoc ale ma depresje starszna :( Smutno ostatnio w kolo jakos:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejooo zdrówka dla chorowitków!!! 🌼 😍 Amorku - brawa dla Kubusia :D no i mam nadzieje, ze u lekarza wyjdzie wszystko ok Kimizi - jak dzisiaj brzusio? Mamuniu ;) hehe ja sie obawiam co to bedzie jak ona bedzie miała naście lat... jak pójdzie w slady mamusi to nie bedzie łatwo... byłam straaszna w wieku 14 lat :P okropna wręcz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj z rańca ścinka z męzem. bo dostął telefon i on MUSI byc o o 9 tej gdziestam w jakimś urzędzie. i pretensje do całego świata, bo że on z małą, bo że do mamy musi ją zawieźć, że Nadia jeszcze spi, ze jak zdąży, że jak to pochytać wszystko. wkurzyłam sie, trzasnełam drzwiami i poszłam do pracy. cała w nerwach aleee jechałam i tak sobie myslałam: zacznij wreszcie myslec o sobie! no i zaczełam :P w dupie go mam! od wrzesnia to ja kombinuję jak tu dobudzić Nadie o 7 mej, jak tu zdążyć zawieźć ją do przedszkola i nie spóźnic sie do pracy, jak tu załatwic jej opieke jak jest chora, ja ciągle na L4, ja wykorzystalam cały urlop, zawieź przywieź idz do lekarza mysl o wszystkim. niech poczuje jak to jest choć przez chwile. nie zamierzam sie przejmowac. wrzodów na żołądku sie dorobie przez nerwy i zamartwianie. w dupie mam. zaczynam myslec o sobie bo daleko na takich nerwach nie zajade teraz miał z nią siedziec 4 dni! wywiązał sie z tego w 50% bo jeden dzien była u mojej mamy i dzis tez ją tam zawiózł :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry:)) Izu smutne wiesci:((ehh Mea ,bo to on ma PRACĘ,a Ty jezdzisz codziennie na 8h na kawę:-P Tak to jest z facetami,nie maja cierpliwości do dzieci-moj wraca z pracy,ja rozumiem,ze zmeczony itd,ale ja w domu tez nie leże i pachnę:-P Mala cos chce ,a on zaraz zly,bo nie ma chwili spokoju-to mu mówię,ze trzeba bylo dzieci nie robic:-P Zosia juz lepiej-rano kaszlnęla dwa razy i spokoj,katarek juz maly tak więc do poniedzialku sie wyleczy:)) Wiki juz nie chce fototapety w kwiaty,tylko taka co wyglada jak futro-kojarzycie?no,ale one sa w ciemnych kolorach..ehh zanim zrobie ten pokoj to osiwieje calkiem Asik co u Was? Misty??? Gumiago??jak Ania? Myszko??jak dzieci?i biznesik? Kessi odejdz od fb i zajrzyj do nas:-P Mamatomka jak świeta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu fajnie, że Zosi lepiej :) Nadia cały czas pokasłuje na zmiane temperatury (z dworu do domu, z domu na dwór, czy do auta) i jak pobiega, poskacze to tez kaszle a tak to zdrowa. juz chyba bedzie tak kaszlec do wiosny :o i taak on ma PRACE :) masz racje, tak mysli. to moze zrezygnuje z pracy bo po co tam chodze? czasem wydaje mi sie, ze mnie lekcewazy, tzn to co robie. ja wiem, ze duzo mniej od niego zarabiam ale to nie powód zeby traktowac moją pracę jak cos mniej waznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie:może któras z Was potrzebuje lokówko-prostownice albo blender philipsa-oba prosdukty nowe-mąz dostal w parcy,ale ja juz mam oba te urządzenia i chcemy je opchnąc:)) lokówka taka-cena 70zl:)) http://allegro.pl/lokowka-prostownica-2w1-ceramiczna-mpm-mpr-02-w-wa-i2001625132.html a blender http://allegro.pl/philips-blender-350-w-1-5-litra-hr2000-70-gw-i2007233676.html za 60zl:)) moze macie kogos ko by potrzebowal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meaa jak ja Cie rozumiem. Ja wiem, ze podstawa utrzymania naszego jest pensja meza, ale jak by nie moja to gowno bysmy mieli, i ciagle on w weekend odpoczywa a ja mam caly tydzien na odpoczynek bo ja tylko weekendy pracuje... tyle ze on odpoczywa, a ja w tyg zapierdzielam w domu... Mamuniu nie wiem o jaka fototapete chodzi... Kimizi mi tez sie bardzo podobaja te mebelki z ikei i pech chcial ze my kupilismy Kubie tego mamuta a po kilku miesiacach weszly te biale... A te mamuta to jeszcze troche i bede musiala zmieniac bo juz sie nie miescimy w tej szafce jednej :( Ja z urzadzaniem mam taki poblem ze mnie sie kilka wersji na raz podoba lub kilka styli i nie umiem sie nigdy zdecydowac... jak bym miala dom urzadzac to bym chyba osiwiala:p jedno co wiem jak by miala wygladac moja kuchnia i Kuby pokoik :) Kurcze musze rozbierac choinke i jechac na zakupy a tak mi sie nie chce buuuu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mea dokladnie!!!nie wiem dlaczego faceci uważaja,ze praca kobiet jest mniej wazna??!!!Tylko gdybys prace straciła to wtedy bylby ból,ze brakuje na to czy tamto-w Waszym przypadku budowa domu(kredyt) juz odeszłyby w niepamięc:((Ehh temat rzeka Nie dogodzisz takim..najlepiej miec pensję 5 tys co m-c siedząc w domu z dzieckiem-idealne rozwiązanie:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no racja dziewczyny. najlepiej niech żona siedzi w domu, błysk, obiadki, usmiech od ucha do ucha, zadbana, wypielęgnowana a co miesiac na jej konto wpływ 5 tys :D ja tak chceee :D Mamuniu ja mam obydwa te sprzety ale jutro na sylwka przychodzi kumpela-fryzjerka - spytam. moze potrzebuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izu ty chyba pytałaś jakie przegryzki na sylwka? ja zrobie takie talarki z ciasta francuskiego ze słonecznikiem. mini pizze (tez z francuskiego) do tego nachosy, sosik, sałatka, wędlinki. reszte ma kolezanka robic ;) tez jakąs sałatke zrobi, koreczki czy cuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mea..rozmarzylam się!!za te 5 patyków bysmy pachniały na kilometr !!oczywiscie chanel nr 5!!!!-D Dzieki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paaa ja tu bede :P do 15 stej :P ostatni dzien w roku. nie ma co robic miałam robic inwentaryzacje magazynu kolezanki, która jest na urlopie. ale dostałam spisy i są duze niezgodności, czekam na dokumenty. generalnie zameiszanie i tak czekam... a inwentaryzacja wisi w próżni :P w poniedziałek pewnie bedziemy konczyc jak wszystkie papiery dojadą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×