Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

meaaa - dobry pomysl :-) Moge sobie pospiewac bo i tak nikt nie uslyszy jak falszuje......:-) pa-ram-pa-pam :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku nie ogladałam:((nie mam kiedy,a wieczorem zaczynam cokolwiek ogladac i padam na twarz:(( tez lubie taka pogodę:)) Osiołek czaderski i tatus kupi lalala moze nie wykasują??? dobranoc lasencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku mam nadzije na ladna pogode jutro. obiad jakis tam mam dla nas Kubus tez ma wiec bym zniknela na caly dzien sobie. Meaa jak Ci idzie dieta?? My zaczelismy dzisiaj i ja juz kapituluje :p Caly dzien wytrzymalam :/ A moj maz to tylko i co i ja mam tylko to zjesc :/ i slabo mi muse cos zjesc biedny. Chyba nie damy rady :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku no i powodzenia z mieszkaniem jutro :) Mam nadzije ze jednak znajdziecie cos fajnego :) Kessi co tam u Ciebie?? Mam nadzije, ze zdrowi... Holly biedny Przemus i Bartus. Oby wrocili szybko do zdrowka :) Trzymajcie sie cieplutlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeszla mi niepoprawna mysl przez glowe - co zrobimy jak sie pewnego dnia Cafe sypnie ? :-( Na albumik znalazlysmy alternatywe ale na Forum ? wysylam w ciemno :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez dziś cały dzień na dworku. Inga zaliczyła dziś dwie dziury w rajtuzach a Dawidek dwie zmiany ciuchów w praniu. Inga była tak zadowolona z pobytu u mnie że nie chciała iśc do domku a na koniec jak wychodzili puściła swojego tatę przodem a sama zamknęła drzwi zostając w domu. Oczywiście gdy zobaczyła moją minę to grzecznie poszła do domku. w tą sobotę tradycyjnie mam gości i znowu nie wiem co podać. Z zakąskami nie mam problemu bo pomysłów mam masę, sałatki ściągnę od Was ale problem mam z daniem głównym. Zrobiłabym to co ostatnio bo goście jakby mogli wylizaliby miskę, ale część osób się powtórzy więc nie chcę się powtarzać. A jednocześnie nie chcę się narobić, hiii piszę tak tylko o sobie bo pewnie i tak nici z pojawienia się postu na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak Wam, ale mi wyskakuje strona 79, a na niej ani jednego wpisu:o Mamoolka >> maila wysłałam, w razie jakichkolwiek pytań, pisz śmiało;) Czuję się nadal podle, mam suchy kaszel, chrypę, i wszystko co sie ma przy przeziębieniu, i mam wrażenie, że już nigdy nie wyzdrowieje ... Podobno cos wisi w powietrzu, bo u nas bardzo dużo ludzi chorych, zasmarkanych, z anginami, a nawet zapaleniem płuc:o W sobotę jedziemy po psa ... te kropki oznaczają, że nadal nie wiem co o tym myśleć i przyznam, że nie jestem do tego pomysłu przekonana. Mąż od wczoraj robi kojec, jutro będzie robił budę, jest bardzo podekscytowany. Ja postanowiłam spojrzeć na to do strony zdrowotnej, tzn. obiecałam sobie, że codziennie kiedy położymy Lenkę spać będę wychodziła z psem na długi spacer:) Lenka nadal trochę zasmarkana i panicznie reaguje na fridę, ale zła matka na siłę odciąga gluty, mimo, że serce mi sie kraje jak ona na to reaguje:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oblukałam inne tematy i tam nie ma problemu niewidzialności ostatniej strony................................ jestem ciekawa co z tego wyjdzie jak znów jutro będą jedne posty widzialne jedne nie, miks forumowy....totalna schizofrenia :) konkurs znajdz logike i dendencje w rozmowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uaaaaaaaaaaa
moooze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uaaaaaaaaaaa
sie pokaze cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uaaaaaaaaaaa
a moze nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka WPadlam nadrobic zeby potem za duzych zaleglosci nie miec:) TYlko nie mam sily juz pisac.Mam lekki katar i boli mnie gardlo.POgoda do kitu.A tak to wszystko OK.Natalka szal-pal za tata.Jak sie budzi to wola od rana TA_TA a wczesniej z rana BA_BA bylo hihi zdradzila babcie na calego. A moja podobnie do waszych dzieci juz wykonuje wiele polecien.Czasami az mnie zadziwia ile ona juz rozumie z naszej mowy.Jak o czyms mowimy to nam pokazuje ze wie o czym np. jak o wlosach to lapie sie za swoje wloski:) itp. albo jak cos chce smoczka,szcz. do zebow,pic,jesc albo gdzies isc to nam juz powie. Lece po aspirynke i do wyrka.Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uaaaaaaaaaaa
a a a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalozylysmy kontynuacje w nadzei ze bedzie lepiej, jak dla mnie jest gorzej :( ciekawe czy cos modernizuja czy to "normalne" problemy... oby to pierwsze :P Amorku- trzymam kciuki! a ja po YCD lece do lozka, dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajebiscie moje posty poznikaly co ktory wyskakuje i 2 strony niewidzialne... BOMBA :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!:) A miało być TAK super na tej II czesci naszego watku:( a tu mnie sie wydaje,ze jest gorzej niz na starej:) Poukładałam moich zasmarkanców spac:) Mam nadzieje,ze jakos ta nocka minie.Martwie sie,zeby Przemusiowi sie nie wykluło nic gorszego z tych smarków,bo na dodatek i dolne trójki ida,juz widac białe na dziasełkach,ale sie jeszcze nie przebiły i slina mu leci z dzioba okropnie a z noska gluty...mój kochany króliczek taki biedniusi:( Jutro Bartus ma 12 urodziny,zamówiłam mu torcik w kształcie samochodu i z nim zasuwa do szkoly,no i koniecznie bierze szampana Piccolo,przeszczesliwy jest ,ze mu kupiłam tego szampana i mówi,ze jutro to chyba pijany wróci:P:P:P Przemko,tez bardzo duzo rozumie i dopiero jak Mamaolka wyliczyła co robi Olek,to sobie zdałam sprawe,ze moje dziecko tez prawie to wszystko robi.. Uwielbia Dentinox,ten na dziasełka i dzisiaj bylismy w kuchni i ja do niego mówie,ze chyba trzeba Ci posmarowac smoczuś,to ten mnie przyprowadził,do miejsca,gdzie trzymam dentinox ,smoczek wyjał z buzi i mi podaje:P (nie smaruje mu dziasełek,bo mnie gryzie w paluchy). Rano mowie ,ze trzeba jeszcze skarpetki ,a on do drugiego pokoju i rozglada sie i yyyy...,ze sa:) Ciesze sie,ze te nasze dzieciaczki takie mądralinskie:) ,ze tyle rozumieja jak sie do nich mówi:) Tylko nie rozumie słów NIE WOLNO!!! Mamuniu:) pieknie Zosia przybywa na wadze,zreszta na Twojej kuchni,to nic dziwnego! Osiołek super,tez bym takiego Przemkowi sprawiła niech by pobrykał sobie:) Ja tam bym chciała,zeby Przemus wiecej sam ze soba bawił,a nie tylko wisiał na mnie,jak sam sie zabawia tzn,ze cos własnie zgrasował lub jest w miejscu,w którym byc nie powinien! Babeczko:) ale ta Twoja jaszczurka to bez serca jedza,malutkiego koteczka tak potraktowac,wiedzma!!! Teraz jak wyczaiła,ze cos kombinujecie z działka to bedzie czujna,a swiat mały,wiec pewnie sie dowie,a jak sie nie dowie, to sobie dopowie. Amorku:) jestem pod wrazeniem,porzadków Kubusia,bedzie miała z niego żona pozytek,a Ty pomoc,oby mu sie nie zmieniło! No i z moimi pleckami,nic a nic nie jest lepiej,nadal mnie jebia plecki okrutnie i zeby jakos zyc,to zyje od tabletki do tabletki:( Na dodatek boli mnie okrutnie biodro i to tak,jakby mi je ktos wykrecał z dupy i dłubał jakims patykiem MASAKRA!! Jade znów do tych Paluchów,bo zadko bywa tak,ze po pierwszej kuracji tam poprawia sie znacznie...Jade...chociaz mam juz coraz mniej nadziei,ze kiedykolwiek bede zyc bez bólu:(:(:( Meaaa:) Ty to masz złote dziecko,sama soba umie sie pieknie zajac:) i to jajeczkami:P prawdziwa kobieta:Phihihi...Przemko pewnie by je pozarł z papierkami:P Przemko prawie nie zna smaku słodyczy,wszyscy maja ZAKAZ mu dawac słodkie,ale moja mamuska chyba go czestowała,bo jak usłyszy,ze szelesci papierek od cukierka to juz stoi na bacznosc i jezorkiem kłapie:) Babcię zjechałam za to i juz mu nie daje:) Je tylko herbatniki.....My jestesmy słodyczozerni z z Bartusiem i to był bład z tymi słodkosciami,on je uwielbia a potem ma głupawki i jest strasznie pobudzony i staram sie juz i tak mu ograniczac na maxa słodycze. Ewciu:) zazdroszcze pogody...U nas pizdziawka i do dzisiaj padało,wiało i zimno jak w tundrze,fuj! A Pia kochana,moje włoski uratowala jakims niemieckim specyfikiem Pantostin sie nazywa i widze zdecydowana poprawe,przedtem miałam stresa jak szlam włosy czesac,bo za kazdym razem garsc włosów sie ze mnie sypała,nie wspomne o myciu,doslownie masakra!!!! Mimo,ze od pazdziernika byłam pod opieka dermatologa i wcierałam róznosci w łeb to nie widziałam poprawy,a teraz widze i to znaczna:) Juz chyba nie bede odkladac na peruke:P Kessi:) widziałam Cie ,widziałam:) Kimizi:) Pia:) współczuje małym niedobitkom,jak Przemunio sie przewróci to mi tak strasznie jest go szkoda,ze az mnie sama boli:( Oby jak najmniej było tych wypadków u naszych maluszków.Dzisiaj Przemus spadł wyrka w sypialni i główka stuknal w szafe,mój biedulek! Przemko,nadal taki tylko mamusiny synus,jest tylko mama i mama,u mamy najlepiej,nawet tatus nie taki dobry tylko mamusia:) Zmordowana jestem tym,ale jestem tez bardzo szczesliwa,uwielbiam tego maluszka,starszego maluszka tez uwielbiam:P Mały jest zazdrosny i wszystkich odgania ode mnie,jestem tylko jego:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!:) A miało być TAK super na tej II czesci naszego watku:( a tu mnie sie wydaje,ze jest gorzej niz na starej:) Poukładałam moich zasmarkanców spac:) Mam nadzieje,ze jakos ta nocka minie.Martwie sie,zeby Przemusiowi sie nie wykluło nic gorszego z tych smarków,bo na dodatek i dolne trójki ida,juz widac białe na dziasełkach,ale sie jeszcze nie przebiły i slina mu leci z dzioba okropnie a z noska gluty...mój kochany króliczek taki biedniusi:( Jutro Bartus ma 12 urodziny,zamówiłam mu torcik w kształcie samochodu i z nim zasuwa do szkoly,no i koniecznie bierze szampana Piccolo,przeszczesliwy jest ,ze mu kupiłam tego szampana i mówi,ze jutro to chyba pijany wróci:P:P:P Przemko,tez bardzo duzo rozumie i dopiero jak Mamaolka wyliczyła co robi Olek,to sobie zdałam sprawe,ze moje dziecko tez prawie to wszystko robi.. Uwielbia Dentinox,ten na dziasełka i dzisiaj bylismy w kuchni i ja do niego mówie,ze chyba trzeba Ci posmarowac smoczuś,to ten mnie przyprowadził,do miejsca,gdzie trzymam dentinox ,smoczek wyjał z buzi i mi podaje:P (nie smaruje mu dziasełek,bo mnie gryzie w paluchy). Rano mowie ,ze trzeba jeszcze skarpetki ,a on do drugiego pokoju i rozglada sie i yyyy...,ze sa:) Ciesze sie,ze te nasze dzieciaczki takie mądralinskie:) ,ze tyle rozumieja jak sie do nich mówi:) Tylko nie rozumie słów NIE WOLNO!!! Mamuniu:) pieknie Zosia przybywa na wadze,zreszta na Twojej kuchni,to nic dziwnego! Osiołek super,tez bym takiego Przemkowi sprawiła niech by pobrykał sobie:) Ja tam bym chciała,zeby Przemus wiecej sam ze soba bawił,a nie tylko wisiał na mnie,jak sam sie zabawia tzn,ze cos własnie zgrasował lub jest w miejscu,w którym byc nie powinien! Babeczko:) ale ta Twoja jaszczurka to bez serca jedza,malutkiego koteczka tak potraktowac,wiedzma!!! Teraz jak wyczaiła,ze cos kombinujecie z działka to bedzie czujna,a swiat mały,wiec pewnie sie dowie,a jak sie nie dowie, to sobie dopowie. Amorku:) jestem pod wrazeniem,porzadków Kubusia,bedzie miała z niego żona pozytek,a Ty pomoc,oby mu sie nie zmieniło! No i z moimi pleckami,nic a nic nie jest lepiej,nadal mnie jebia plecki okrutnie i zeby jakos zyc,to zyje od tabletki do tabletki:( Na dodatek boli mnie okrutnie biodro i to tak,jakby mi je ktos wykrecał z dupy i dłubał jakims patykiem MASAKRA!! Jade znów do tych Paluchów,bo zadko bywa tak,ze po pierwszej kuracji tam poprawia sie znacznie...Jade...chociaz mam juz coraz mniej nadziei,ze kiedykolwiek bede zyc bez bólu:(:(:( Meaaa:) Ty to masz złote dziecko,sama soba umie sie pieknie zajac:) i to jajeczkami:P prawdziwa kobieta:Phihihi...Przemko pewnie by je pozarł z papierkami:P Przemko prawie nie zna smaku słodyczy,wszyscy maja ZAKAZ mu dawac słodkie,ale moja mamuska chyba go czestowała,bo jak usłyszy,ze szelesci papierek od cukierka to juz stoi na bacznosc i jezorkiem kłapie:) Babcię zjechałam za to i juz mu nie daje:) Je tylko herbatniki.....My jestesmy słodyczozerni z z Bartusiem i to był bład z tymi słodkosciami,on je uwielbia a potem ma głupawki i jest strasznie pobudzony i staram sie juz i tak mu ograniczac na maxa słodycze. Ewciu:) zazdroszcze pogody...U nas pizdziawka i do dzisiaj padało,wiało i zimno jak w tundrze,fuj! A Pia kochana,moje włoski uratowala jakims niemieckim specyfikiem Pantostin sie nazywa i widze zdecydowana poprawe,przedtem miałam stresa jak szlam włosy czesac,bo za kazdym razem garsc włosów sie ze mnie sypała,nie wspomne o myciu,doslownie masakra!!!! Mimo,ze od pazdziernika byłam pod opieka dermatologa i wcierałam róznosci w łeb to nie widziałam poprawy,a teraz widze i to znaczna:) Juz chyba nie bede odkladac na peruke:P Kessi:) widziałam Cie ,widziałam:) Kimizi:) Pia:) współczuje małym niedobitkom,jak Przemunio sie przewróci to mi tak strasznie jest go szkoda,ze az mnie sama boli:( Oby jak najmniej było tych wypadków u naszych maluszków.Dzisiaj Przemus spadł wyrka w sypialni i główka stuknal w szafe,mój biedulek! Przemko,nadal taki tylko mamusiny synus,jest tylko mama i mama,u mamy najlepiej,nawet tatus nie taki dobry tylko mamusia:) Zmordowana jestem tym,ale jestem tez bardzo szczesliwa,uwielbiam tego maluszka,starszego maluszka tez uwielbiam:P Mały jest zazdrosny i wszystkich odgania ode mnie,jestem tylko jego:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×