Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

bylam na ntv i nie moge uwierzyc :-( Jeszcze wczoraj czytalam spor kto i dlaczego nie ma prawa leciec tym samolotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, Straszna tragedia:( nie lubiłam tam nikogo....ale strasznie mi przykro,ze Ci ludzie zgineli,nie moge w to uwierzyc:(:( Co oni musieli czuc.przed katastrofa??? Pokój ich duszom....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku nasz kochany:) wszystkiego najlepszego z okazji urodzin duzo zdrówka,pociechy z chłopaków,spełnienia marzeń i głowa do góry z tym mieszkaniem ,na pewno sie UDA!!! Buzka dla Ciebie😘😘 Kasiu:) :) trzymaj sie kochana,bedzie dobrze:) Ciezko z pewnoscia ale sobie poradzisz Damianek pewnie bedzie bardzo grzeczniusi:):) i tym sposobem dasz rade:) Ale mam plana ,no nie??? No dalej jestem w szoku:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Ale tragedia:( Bardzo współczuję rodzinom ... A słyszałam jeszcze wypowiedz gen. Polko, jak mówił o tych wojskowych, którzy lada dzień mieli przejść w stan spoczynki i jak się cieszyli, że wreszcie spędzą czas z rodzinami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia na początku było cięzko, ..... nie obyłabym się bez pomocy rodziny, ale teraz jest super. dzieci bawią się razem i jest już super. na pewno sobie poradzisz. widzę więcej plusów niż minusów dzieci rok po roku. uwierz mi - dzidci będą zżyte, będą sobie pomagać. mój nr tel jest na mailu zresztą podam go tu 509 384 539. jakbyś miała problem - pisz. mi tego brakowało. a co do tragedii - zginęli ludzie - to tragedia...należy ich uczcić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wdeszczowy poranek. Straszna tragedia:( tylu ludzi zginelo:( My nadal zasmarkani.A ja to juz calkiem chora.Nie mam weny ani sily nic pisac. Amorku 100 lat Kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Amorku sto lat kochana:)) Wczoraj rano o 9 właczyłam kompa i czytam o jakiejs katastrofie z udziałem przeydenta,mąz włączył tvn24 i...zamurowalo nas-czułam sie jakbym ogladała jakis film sf:-((Straszna tragedia...tylu wspaniałych ludzi,nie chodzi tu o poglady polityczne,ale o to,ze byli oni mądrymi ludzmi,ktorzy rządzili naszym krajem...pokoj ich duszom... Od rana ogladamy tvn24,ciagle nowe informacje,wywiady z najbliższymi przyjaciółmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stalismy wczoraj z sasiadami na ulicy i zaden z nich nie wiedzial co to Katyn. Zaczeli wypytywac sami, bo nie wiedzieli co to za rocznica i jakie uroczystosci. Teraz wiedza. Na niemieckich stronach przy aktualnych wiadomosciach o polskiej tragedii sa linki wyjasniajace historie Katynia. Podobnie na stronach angielskojezycznych. Po latch swiat sie dowiaduje, mowi oficjalnie o wymordowanych przez rosjan polskich oficerach w Katyniu. Przyszlo nam zaplacic za to wysoka cene .....:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej smutno :( A Zuzu coraz smielej smiga jak człowiek homo-sapiens i jak sie zapomni to pochodzi nawet na 2 nogach. na stoliku po jednej stronie pokoju stały mandarynki to szła na 2 nogach i przynosila mi po jednej i nawet umie w miare zakreca:) ale jak starcila rownowage to czasem wstala dalej szła a czasem juz na czterech:) szorowała po dywanie:) pekam z dumy:) cały dzien u mamy z dziecmi bylam bo dzordza w domu nie było!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem............
gonia- ja bym na twoim miejscu przyjęła robotę bo niepisanym prawem jest ze dzieci pracowników mają pierwszeństwo. Podanie nr tel na forum publicznym jest nieodpowiedzialne i głupie. Na twoim miejscu zgłosiłabym do usunięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Straszna tragedia, jest mi smutno:( Nie umiem wyobrazić sobie bólu rodzin i ich cierpienia po tak tragicznej stracie. Amorku :D Tyle szczęścia i słodyczy moje serce twemu życzy, sto lat życia w pomyślności, a jak w życiu tak w miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo Babeczko- Eryk juz calkiem niezle chodzi, na dworze mi ucieka, nie chce juz reki, wyszarpuje raczke i idzie gdzie go oczy poniosa, po 3-4m robi klaps i zaraz wstaje, a jak go gonie i klapsnie to jeszcze na czworaka "biega" zeby szybciej bylo :) spryciarz :) dodalam fotke do starej galerii :) zmykam, do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze ale tragedia... zaraz po tm jak wczoraj napisalam dowiedzialam sie o tym i juz nie bylam w stanie pisac :( A dzisiaj dopiero powoli do mnie to dociera.... Ja mam w nastepnym tygodniu leciec do Pl i strasznie sie boje/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewciu ale Eryczek ma piekne zdjecia :) Super to skleilas a on sliczny chlopczyk i jak ladnie maszeruje :) A ja musze sie pochwalic tfutfutfu byle nie zapeszyc, Kuba 4 dzien zasnol bez smoka, sam odrzucil :) pierwsze dni przy butli zasypial a dzisiaj wypil mleko wstal potulil mnie dal buzki i polozyl sie na podusie polezal jeszcze ale musialam byc z nim i zasnol moj kochany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ padnieta dziekuje Wam wszytskim kochane za zyczonka, bardzo, bardzo. ehhh smutno naparwde smutno i az trudno uwierzyc w ta tragedie. jak zobaczylam w necie te wiadomosci myslalam, ze to jakas fikcja :( i doslownie poryczalam sie.... nie wyobrazalna strata dla rodzin i dla nas:( i nie chodzi o zadne przekonania polityczne tylko o ludzi:( a my dzis bylismy nad morzem, pogoda piekna jak latem. Kubus w ogrodniczkach 3/4 smigal tak cieplo. KUbus bal sie i morza i piasku. pierwszy raz byl. jutro wiecej skrobne bo ledwo zyje a jeszcze na jutro musialam obiad zrobic zeby Kubuniek mial.:) Babeczko i Ewciu- no fala dla Zuzi i Eryczka:) tuptusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo Mea- zebyś zawsze miał az kim, miała gdzie i miała za co! 🌼 Izu- dziekuje za mile slowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane:) Amorku - dla Ciebie wszystkiego dobrego, zdrówka i szczęścia - trochę spóźnione:) Meaaa Wszystkiego najlepszego - spełnienia marzeń, zadowolenia z życia i wiele uśmiechu:) kurcze nie mogę jakoś dojść do siebie po tej tragedii - niby codziennie giną ludzie, ale jakoś tak nie jest to nagłaśniane a tu na wszystkich programach o ofiarach, ich rodzinach, bólu, stracie... u nas brzydka pogoda, mgła ale nie pada, więc pewno wybierzemy się na spacer. dziewczyny, ja mam do was głupkowate pytanie. czy na cipci, na wysokości łechtaczki macie takie jakby ....poduszki, wielkości fasoli, przesuwające się pod skórą??? bo ja to zauważyłam, ale może to mam od zawsze....przepraszam, że was o to pytam, ale wiecie jaki ze mnie hipochondryk:) no a mamy czy teściowej nie zapytam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Mea sto lat kochana,duzo zdrowka,milości i...slicznego synka!!!:-D Gonia hm...ja nie mam takiego czegos:)) U nas piekna pogoda od rana,zaliczone zakupy,pranie wisi.Tv nie właczam,bo 2 dni ogladałam reportaze o tragedii pod Smolenskiem. Nocka ok,malenka zasnęła po 20,o 5 popiła herbatki i spała do 8 prawie. Dzis mam fuksa!!!Zajrzałam na strone PUP o wypłacie zasilków,bo dzis przelewaja na moja litere i...olsniło mnie,ze mam jakos teraz podpis!!!lukam na kartke,a to dzis!!!gdybym przegapiła to z zasiłku lipa:-O Fuks jak nie wiem co! Tak wiec po 12 pakuje Zoske do wózka,jadę do PUP,wrocimy sobie potem spacerkiem do domu,mała bedzie spac.Daleko mam na ten podpis-drugi koniec miasta-w dwie strony nie dam rady z wozkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) Przede wszystkim dziekuje Wam bardzo za życzenia :) kochane jesteście! Amorku Tobie spóźnione 100 lat!! 🌼 To co się wydarzyło w sobote :( nawet nie chce mi się o tym pisac, bo nie znajduje odpowiednich słów :( żal wielki tylu ludzi tyle rodzinnych tragedii :( Ale żyć trzeba dalej W piątek poszalałam wszyscy zresztą skulismy się niesamowicie :P wszyscy! Z prezesem włącznie hehe :) tańce, hulanki, swawole ;) W sobote o 9 tej na sniadaniu usłyszeliśmy w rmf-ie informacje, ze najprawdopodobniej samolot prezydencki miał wypadek (wtedy jeszcze niewiele było wiadomo) Kazaliśmy recepcjonistce włączyć tvn24 i już zostaliśmy przed TV na dobre 2 godziny Potem poszliśmy się odstresować do jacuzzi i na basen :D czaaaad! Potem miał być paintball ale byliśmy nie do życia wiec przełożyliśmy go na „po obiedzie Ja nie pojechałam bo czekałam na Dżordża i Nadię :) mała przywitała mnie niesamowicie! Przez godzinę nie chciała się odkleic :) a potem wrócili moi z paintballa i się rozbawiła, biegała, szalała z moimi koleżankami z pracy :) Wróciliśmy pod wieczór do domku, reszta została do niedzieli :) Efekt imprezy? Chyba nas już nie wpuszczą do tego hotelu :P zarzygane pokoje, złamana barierka od jednego balkonu (kolega skakał na taras poniżej) zepsute drzwi balkonowe, wódka w jacuzzi, pozrywane zasłonki itp no sodoma i gomora jednym zdaniem. Ale było super! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuniu bo ja już sobie wmawiam nie wiadomo co:) ale zastanawiam się czy "tam" są węzły chłonne, bo to tak właśnie "wygląda" - jak węzły chłonne na szyi. a ja mam właśnie paskudną infekcje "tamtych" okolic i jeśli tam są węzły to mogą być powiększone. meaaa fajnie że jesteś i że wyjazd mimo wszystko się udał !! całuski dla Naduni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku MIśka :( przykro mi strasznie! Gonia - w pipce nie ma węzłów chłonnych :P moze to od infekcji? jak bedziesz u gina to koniecznie spytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my dzisiaj z Nadulkiem idziemy do dermatologa. od tygodnia ma na brzuszku plamkę, jakies 4 cm od pępuszka na lewo. najpierw była czerwona, potem zrobila sie wypukła, czerwona i wysuszona. smaruje jej od kilku dni hydrocortizonem i troche pomogło ale dalej jest! jest teraz bezbarwny, wypukły placek. martwie sie o to strasznie :( no i od kilku miesiecy na rączkach i nóżkach ma takie twarde krostki, nie duzo. prawie niewidoczne i niewiele tego, ale w grudniu pediatra oglądała i na początku powiedziała, ze moze to byc mięczak zakaźny, ale że to sie rozprzestrzenia w ogromnym tępie na całe ciało i bardzo rośnie a Nadii to sie nie zmienia od kilku miesiecy i idziemy sprawdzic co to. no i moze poleci jakis inny krem na buzie bo mała dalej jednak uczulona na banany i ma brzydkie policzki. na cos jeszcze tez pewnie uczulona ale to musielibysmy zrobic testy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciepla bardzo mi przykro:((składaj szybko dokumenty na komisje,niby to tylko 153zl,ale zawsze cos..moze z wiekiem jej to minie? Gonia smigaj do gina! Mea kurde,nie wiem co to moze byc...moze tez jakies uczuleniowe-ta plamka? Skąd sie biora te wszystkie dziadowskie choroby?!i na dodatek w naszym kraju wszystko drogie,a leki to juz przesada!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mea no to poszaleliscie:)) Wiesz?włascieciel hotelu moze wezwac Wasza firme do uregulowania kwoty za wszelkie szkody.Maja przeciez w recepcji kto byl w ktorym pokoju...moze byc niezbyt milo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia 1987
Miśka- strasznie mi przykro, ale z drugiej strony - może mała z tego wyrośnie? nie smuć się.... idę do gina w piątek....ale mam stracha...no ale rak to chyba nie jest, no bo po jednej i drugiej stonie mam to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×