Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

akacja80

Ciąża po in vitro

Polecane posty

Witam Was, Pierwszy raz się odzywam ale mam nadzieję, że pomożecie i odpowiecie na pytania jakie mnie męczą. Podano mi 28 października dwa zarodki 2 dniowe, po 12 dniach od transferu zrobiłam betę i wyszło 93 a potem po trzech kolejnych dniach 300. To chyba wystarczający przyrost? Nie kazano mi już więcej badać tylko za 2 tygodnie pojawić się na wizycie, co jest sporym stresem jak dla mnie nie wiedzieć nic przez te dwa tygodnie. Z tego co zauważyłam niektóre z was badają betę jeszcze kilka razy... Dziewczynki wiecie jak się liczy po in vitro, tzn w którym się jest tygodniu? Bo chyba nie od ostatniej miesiączki? Nie zapytałam lekarza i jestem ciekawa. Z góry Wam dziękuję za odpowiedz i pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ailona Jeżeli chodzi o wybór szpitala to tak wybraliśmy sami.Mieliśmy kilka do wyboru ale wybraliśmy ten w którym pracuje położna z polecenia.Będzie ze mną przy porodzie:-)Opinie na temat szpitala są pozytywne-kilka znajomych już tam rodziło swoje dzieciaczki:-) z resztą byliśmy tam jakieś 2 tyg.temu zwiedziliśmy porodówkę,sale i te płatnie i nie płatne,odpowiedziano na każde nasze pytanie.Wrażenia są pozytywne- i mam nadzieję że takie będą po porodzie:-) Co do ciąży to trwa 40 tyg.tak jak pisze bettykor:-) Nic się nie martw czas szybko płynie i nawet się nie obejrzysz jak Ty będziesz trzymać Twoje Dzieciatko w ramionach:-) (mi na początku też wydawało się że to tak długo...a tu za chwilkę 34 tydz:-) ) bettykor Zabiorę się za pranie,prasowanie w przyszłym tygodniu:-) NIgdy nie wiadomo kiedy przyjdzie mi jechać na porodówkę:-) torbę też spakuję tak ok 36 tyg.-lepiej dmuchać na zimne:-) Ty już masz to za sobą:-)(ból pewnie poszedł już w niepamięć?) Fajnie Jaś za chwilkę skończy miesiąc:-)Niech rośnie Ci Twój Facecik:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaniepokojona Jeszcze jedno pytanie. Badania te zleciła Ci dr Starosławska i robiłaś je dopiero po wizycie czy przed wizytą? Nie wiem ile wcześniej przed muszę przyjechać dlatego pytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaniepokojona Ja nie robię żadnych badań od ostatniej wizyty! Kazała mi odpoczywać i czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szangril
Bettykor:) dzięki za pamięć,będę czekać na info:) pozdrawiam Daga251183 pisałaś,że już jesteś po zakupach łóżeczka, komody i wózka. Ja właśnie robię rozeznanie rynku i w grudniu biorę się za zakupy:) Powiedz gdzie kupowałaś ww rzeczy? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szangril Ogólnie rozglądaliśmy się po sklepach,a zakupiłam na allegro ponieważ jest taniej:-) Wózek mamyt z firmy Tako Jumper GT trzy funkcyjny(czerwono-czarny),a łóżeczko i komodę mamy z firmy Klupś-z żyrafą(jeżeli chodzi o łóżeczko to jest ok a komoda taka sobie tz.nic ciężkiego tam się nie włoży do szuflad ponieważ ta tz."dykta-dno" w środku jest strasznie cienka) Zobaczymy jak będzie się sprawdzać w praniu. Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona 2009
justys jak sie czujesz ? nadal bierzesz tylko 2 luteiny na dobe ? a co to za zastrzyk ktory sama sobie robisz ? dziwne ze hcg i progesteronu nie kazali ci robic tak czesto co 2-3 dni jak u mnie ale to oni sa fachowcami a nie my wiedza co robia...... justys calym sercem jestem toba....... u mnie dzis 1 dzien 24 tygodnia ciazy (w kada niedziele zaczynam kolejny tydzien)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaniepokojona Witam Cię. Czuję się nieźle poza lekkimi bólami brzucha i czarnymi myślami, które mnie nawiedzają. Leki jakie biorę to: luteina 2x1 folic 1x1 no spa 3x1 estrofem 3 mg na dobę (od dziasiaj już 2 mg na dobę) esenciale forte 3x2 no i fraxiparine 1 zastrzyk dziennie. Jak pisałam wcześniej miałam bardzo wysoki progesteron i duże jajniki a ten zastrzyk ma blokować coś tam aby nie doszło do przestymulowania mnie.:) Buźka szczęściaro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona44
no szkoda ze nikt nie odpowiedzial mi na moje pytanie.....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaniepokojona 44 Przykro mi ale ja nie pomogę,ponieważ nie miałam podwyższonych przeciwciał tarczycy. Trzymam kciuki żeby się powiodło:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona 2009
justys kochana cly czas mysle o srodzie zeby u ciebi bylo oki czyli pecherzyk i cialko zolciowe do kogo i o ktorej w srode masz w novum? daj znak od razu na forum oki ? caluje cie mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaniepokojona Pisałam wcześniej, że jeszcze nie ustaliłam wizyty. Zadzwonie jutro i będę chciała umówić się do dr Starosławskiej. Odezwę się jak już ustalę. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szangril
Daga251183 dzięki za odpowiedź:) pooglądam sobie. Do mam z praktyką mam pytanie) podpowiedzcie czy ma znaczenie opuszczany bok łóżeczka czy w praktyce sie to nie sprawdza? Czy ktoś kupował łóżeczko z firmu GLUCK? pozdrawiam forumowiczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona 2009
mam pytanko dzis zaczelam 24 tydzien ciazy od wczoraj boli mnie kosc ogonowa dziewczyny czy tez tak mialyscie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona 2009
2 dzien 24 tydzien ciazy w przyszly piatek mam zrobic krzywe cukrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona 2009
2 dzien 24 tydzien ciazy w przyszly piatek mam zrobic krzywe cukrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaniepokojona Ja jeszcze tego nie przechodziłam ale jestem na bierząco bo moje dwie przyjaciółki właśnie urodziły i o ile dobrze pamietam to też mówiły że boli je kość ogonowa także to chyba normalne.:) A propo mojej wizyty to umówiłam się dzisiaj na 17.11 na godz 14 do dr Lewickiej. Niestety dr Starosławska i Taszycka-brak wolnych miejsc. Trzymaj się jak nas coś boli to znaczy że żyjemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona 2009
justys jest jeszcze jeden sposob umowienia jesli zalezy ci na staroslawskiej lub taszynskiej : dowiadujesz sie ktora z nich ma godzinny dyzur, dzwonisz na ten dyzur do niej i prosisz zeby cie przyjela mimo ze nie ma miejsc i jak sie zgodzi a nam staroslawska sie zgadzala to wtedy laczycsz sie jeszcze raz z rejestracja i mowisz ze dr sie zgodzila i wtedy oni to sprawdzaja dzwoniac do lekarza i cie zapisuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki gratuluję tym szczęśliwym, które już urodziły i kibicuję Wam, które czekacie na szczęśliwe rozwiązanie... Ewelinka dziewczyny martwią się o ciebie na starym forum - zajrzyj tam czasami do nas:)) Franczeska, Nelly i wszystkie Was Mamuśki gorąco pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona 2009
i znowu sie martwie :( rano jak sikalam to po raz pierwszy od kiedy jestem w ciazy mialam ciemny kolor moczu, potem mi przeszlo mialam kiedys problem z nerka piaskiem jedna nerke mam ruchoma czuje sie dobrze jutro rano z porannego moczu wezme go do lab i zbadam a potem z wynikami zadzwonie doswojego gin mimo wszystko sie bardzo martwie zeby nie bylo komplikacji i moim dzidzia bylo wszystko oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaniepokojona Trzeba być dobrej myśli. Mam nadzieję, że kolor zmienił się dlatego, że zjadłaś coś innego. Daj znać jak będziesz miała wynik. Ja też dzisiaj w nienajlepszej formie. Boli mnie brzuch i też się martwię. Mimo to trzymam za Ciebie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaniepokojona 2009 Może to przez mocną herbatę lub jedzonko z dnia poprzedniego,nie martw się na zapas tylko zrób jutro badanie moczu,napewno Cię to uspokoi:-) Będzie dobrze zobaczysz:-) A ja dzisiaj odebrałam moje wyniki(robiłam w środę). Hemoglobina wzrosła:-) od poprzedniego badania,może przez to że biorę biofer na czczo jak kazała położna:-) mocz w normie,magnez i żelazo również:-) byłam nawet skonsultować wyniki u lekarza ogólnego powiedział że są zadowalające:-)Cieszę się.Powiedział żeby nadal jeść warzywka i owoce bogate w żelazo... Co mnie męczy to zgaga!!!!!!:-( masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaniepokojona mocz poranny jest ciemniejszy a jak by sie coś z nerkami działo to mocz by sie pienił wtedy wychodzi białko ale u Ciebie bedzie ok!!!!! ale pewno zrób sobie badania poto są uspokoiszsie Daga a podobno jak zgaga męczy to dzieciatku włoski rosną male loczki sie krecą!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona 2009
dzis 3 dzien 24 tydzien ciazy mocz w kolorze ok dzis rano zaniesiony jest juz do labolatorium zobaczymy jaki wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ailona Hej też słyszałam że jak męczy zgaga to włoski rosną dziciątku:-) Zobaczymy jak to będzie u Naszego Bąbla:-)Najgorzej jest wieczorem,w dzień jest ok. A dziś rozpoczął się 34 tydzień :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona 2009
odebralam wyniki moczu wsZystkie wyniki sa oki w normie poza jednym : flora bakteryjna- norma od 0 do 60 a mi wyszlo 65 ale mam nadzieje ze to nie duze przekroczenie kolor moczu mam dzis normalny jasna slomka zadzwonie doi swojego gin i powiem mu o powyższym czy mam cos brac czy nie i czy mam isc do niego na wizyte czy nie ma potrzeby bo czuje taki lekki dyskomfosrt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×