Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mala1151

Starajace sie, chetne zapraszamy

Polecane posty

to ja wiem pytam czy mozna yo kupic bez recepty bo tak mi powiedziala moja przyjaciolka ale cos jej nie wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze miałam recepte, więc nie wiem. Ale po co pchać w siebie hormony jak nie ma takiej potrzeby. Jeśli lekarz uzna, że są Ci potrzebne to wystawi recepte. Nie wiem czy jest sens brać luteinę na własną rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno- tak, przepisał mi lekarz. Chodzi o moje bóle jajnika z którymi nie moge sobie poradzić- skubaniec nieźle mi dokucza :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem dziewczynki pytam bo mnie dziwilo ze hormony mozna kupic bez recepty moze ona miala na mysli luteine ale na oczy to rozumiem nie chce zadnych hormonow mam dosc poza tym chyba nie moge witaminki mi wystarcza:) do juterka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) dzisiaj wolne a do tego słoneczny dzień- rozważam spacer ;) trzeba się powoli brać za obiad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej A u mnie własnie dzisiaj skończyły się słoneczne dni i się pochmurzyło ;) Ale i tak piękny mamy dzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KamilaK- ja już mam dość tych zachmurzonych dni :o nigdy nie zwracałam aż takiej uwagi na pogodę, ale ostatnio nie mogę jej już znieść. Dobrze chociaż, że sniegu już za bardzo nie widać. Bardzo chciałam żeby był na moim ślubie, no i w ten dzień zaczęło u nas padać (30.12.2009) ale to miało być tylko wtedy a utrzymało się w sumie aż do marca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do Was jeszcze jedno pytanie- brałyście może kiedyś kapsułki z olejkiem z wiesiołka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani.Kara - z tym śniegiem to pewnie po prostu źle sprecyzowałaś życzenie ;) Kapsułek z wiesiołkiem nigdy nie brałam :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo właśnie czytam o tym, że można szczęściu dopomóc w ten sposób :) mężowi salfazin a sobie folik + olejek z wiesiołka. Dzisiaj wybieram się do apteki i zobaczymy :) bo z tym, że ten cykl jest stracony już się pogodziłam. Przedwczoraj brałam ostatnią tabletkę luteiny i dzisiaj czuję się tak jak na @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. olej z wiesiolka ja bralam ale tylko na poczatku cyklu trzeba z nim uwazac bo jesli jestes w ciazy a np nie wiesz jeszcze z jestes to moze wywolac skurcze.. u mnie dzien wczorajszy i dzisiejszy okropny M zgubil portfel ze wszystkim mamy nadzieje ze sie znajdzie moze ktos przyniesie chociaz watpie juz pal licho te pieniadze ale prawo jazdy dowod rejestracyjny :( u mnie nadal brak @ dzis zauwazylam taki bialy śluz wygladem przypomina budyn.. no nic czekam dalej buziaki milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szykowałam obiadek, przez to nie zaglądałam. Uuuu to faktycznie nieciekawie- a zgłosliście to na policję?? No ja właśnie za chwilę wychodzę do apteki i będę kupowała a kupowała ;)) u mnie też jakiś taki dziwny śluz, ale ból brzucha jak na @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wszystko juz zgloszone eh mnie brzuch teraz tylko czasem pobolewa podbrzusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się zastanawiam nad testem :P mam testować 14. ale ja najchętniej zrobiłabym to już teraz... Niby wiem, że nic nie będzie ale taką głupią nadzieje mam, że może jednak coś :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaglądam mało, bo mi się bardzo lap grzeje, jak go trzymam na kolanach ;/ poza tym to nie zdrowo podobno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha ja to mam co do Ciebie takie pozytywne przeczucia, ale czekajmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc hmm no widze ze duzo nadrabiania to nie mam eh co sie dzieje ze tak pusto ?? gdzie sie wszystkie podzialy ? ja mam dzisiaj chec na ogorki pomidory w smietanie z cebulka pieprzem i sola ah mniam tylko takie sztuczne to nie dobre wiec zostaje mi czekac do wiosny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×