Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Bageraa

najbardziej skuteczny zabieg na cellulit!!!!!!!!

Polecane posty

Gość vutheara
Moim zdaniem najskuteczniejsza jest karboksyterapia, zdecydowanie najbardziej efektywna ze wszystkich metod które próbowałam. Na ten zabieg polecam gabinet Viva-Derm w Wawie, to sprawdzone miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam na czterech zabiegach na cellulit w http://maestriaklinikaurody.com/maximus/ Zabiegi urządzeniem Maximus rzeczywiście poprawiły stan mojej skóry, skórka pomarańczowa jest zmniejszona i nawet jakby ciut mniej w obwodach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytalam o tym VelaShape o ktorym wszyscy teraz mowia na forach w USA i rzeczywiscie ma rewelacyjne opinie, tylko w Polsce jest dopiero kilka gabinetow ktore go maja , znalazlam w Chorzowie i w Gdansku a ja jestem z Opola i jest problem. Chyba bede na slask dojerzdzac jak ma to pomoc, pisza ze po 4 zabiegach cellulit zmniejsza sie o 1 stopien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Jarząbek
Polecam zabieg usuwania celulitu w klinice Bonadea - Zabieg na cellulit modelowanie sylwetki gładka jędrna skóra - Lepsze i nowsze od endermologii - 3 fizjoterapeuci z 10 letnim doswiadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrina34s
Wiem, że moja mama była na liftingu w Imeiaa i obie jesteśmy zdania, że wyszło super. Powiem szczerze, że naprawdę miałam problem, żeby własną matkę na ulicy poznać, tak ją wymłodziło. Ale w pozytywnym sensie, efekt jest świetny. Dobre 10 lat mniej i cała twarz wygląda bardzo naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi pomógł zabieg Alidya - łącznie seria 8 zabiegów. trochę się bałam bo tam takimi igiełkami wstrzykują ten preparat, ale to bardziej było uczucie mrowienia niż kłucia - da się znieść, a za obraz gładkich nóg tym bardziej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny a czy ktoras moze slyszala jakies opinie o urzadzeniu Swiss CellVibe? ja czytalam, ze wszystko odbywa sie bezbolesnie i jest to seria 8 zabiegow, ale moze ktoras juz probowala? z tego co widzialam na targach beauty forum ma niedlugo pojawic się gdzieś w warszawie i zastanawiam się powaznie czy tego nei wyprobowac, bo mi juz nic nie pomaga.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam karboksyterapię. Pieniądze wywalone w błoto. Wykonałam 11 zabiegów (przód i tył) i zero efektów. Karbo zrobiłam też na oczy i tylko naciągnęła mi się skóra. Teraz mam wiotką, pełną zmarszczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny !!! Serdecznie polecam zabieg Icoone. Miesiąc temu byłam na nim w klinice Banadea. Zabieg jest naprawdę rewelacyjny. Oprócz tego że widocznie zmniejszył mi się cellulit, moja skóra stała się elastyczna, jędrna i gładka. Jest to nowoczesna metoda walki z cellulitem , znacznie lepsza od powszechnej endrmologii, a co najważniejsze wykonywana jest przez doświadczonych pracowników. Napewno w najbliższym czasie powtórzę zabieg i was też gorąco zachęcam do wypróbowania, bo naprawdę warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No u nie niestety pojawił się celulit dość szybko na udach. Praca biurowa zrobiła swoje, tym bardziej że czasu na sport za bardzo nie ma. Znajoma poleciła mi zabiegi z bandażami arosha u http://www.tuttibeauty.pl/ i choć na początku podchodziłam do tego sceptycznie to muszę przyznać że efekty są bardzo zadowalające. Jak ktoś ma problem z celulitem to myślę że warto tego spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aby zabieg był skuteczny to przed wszystkim trzeba go dobrać do rodzaju cellulitu ;) a najlepiej to zrobią specjaliści w Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii Well Derm https://wellderm.pl/ Według mnie indywidualnie dobrany zabieg jest najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aSunsin
Po pierwsze bardzo dużo od tego czy zabieg będzie skuteczny czy nie zależy to jak bardzo problem jest zaawansowany. Cellulit akurat to dość powszechny problem i w każdym gabinecie macie kilka zabiegów, którym można się poddać. Dobrze jednak wybierać miejsca takie jak te - http://dermatologkielce.com.pl/ w którym oprócz zabiegu możecie liczyć na konsultacje z dermatologiem bo to często może pomóc w wyborze odpowiedniej metody usuwania problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia556
tak, ja jestem w trakcie kuracji urzadzeniem Swiss CellVibe, zostało mi jeszcze kilka zabiegow, ale jak do tej pory jestem zadowolona i to bardzo. obawiałam się, ze w lato nie bede ogla w ogole odslonic nog, ale patrzac na efekty jestem dobrej mysli! dam wam znac jak skoncze cala serie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej skutecznie na cellulit działa urządzenie Venus Legacy, teraz jest możliwość skorzystania z tego zabiegu nawet w mniejszych miastach, np. w Augustowie jest to urządzenie. Świetnie działa, jestem już po 2 zabiegach. Po skończeniu całej serii zabiegów na pewno zdam relację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Angelina404
Polecam zabieg usuwania celulitu w klinice Bonadea w Krakowie Zabieg na cellulit modelowanie sylwetki gładka jędrna skóra Lepsze i nowsze od endermologii 3 fizjoterapeuci z 10 letnim doswiadczeniem To właśnie mnie przekonało aby im zaufać :) Informację o zabiegu o klinice można znaleźć tu: http://bonadea-krakow.net.pl/oferta/zabiegi-na-cialo-odchudzanie-krakow/icoone-modelowanie-sylwetki/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja przyjaciółka również była w klinice Bonadea. Jeszcze co prawda nie zakonczyla cykli zabiegow, ale efekty juz sa widoczne golym okiem. Ma widocznie gladsza skore, bardziej elastyczna i nie musi sie katowac cwiczeniami, wylewac potow, wszystko załatwia w przyjaznej atmosferze. Kolezanka wyzej juz wspomniala o fizjoterapeutach z bardzo duzym doswiadczeniem, rowniez moja przyjaciolka zachwalała ich fachowosc oraz podejscie do klienta. Zabieg ten napewno jest lepszy od endermologii i równiez zapisałam sie do tej kliniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durina
no to tylko zabiegi laserowe! Robiłam w Klinice Miracki i bardzo fajne efekty - po paru moja skóra jest o niebo lepsza no i cellulit znika! super sprawa! grunt to dokładnie wykonany zabieg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wiec jak mowilam tak zrobilam , jezdzilam z opola na slask 6 razy na VelaShape

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ta Vela dziala tez na rozstepy? Bo mam straszne i cellulit tez mam i chce juz sie tego pozbyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tefka
ech no nie wiem, ja wlasnie się teraz wybieram do kliniki miracki żeby spokojnie pozbyć sie cellulitu przed wakacjami. kremy niestety nie skutkują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W temacie cellulitu to ja już w pewnym momencie byłam bezradna. Tyle drogich preparatów na tę skórkę kupowałam, że czasami to i pół wypłaty poszło..Ostatecznie efekt był dopiero jak się do gabinetu medycyny estetycznej na wizytę umówiłam, dokładnie do dr Agnieszki Ledniowskiej. Zaproponowała mi mezoterapię i od tamtych zabiegów mam po problemie, uda są jakby 10 lat młodsze, jestem szczerze powiem w lekkim szoku, że aż taki efekt udało się osiągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na cellulit polecam doskonały zabieg VelaShape!!! Jest rewelacyjny efekty zabiegu widzisz już po tygodniu, i spokojnie mieścisz się w spodnie. Ja długo walczyłam z Cellulitem, w wakacje nienawidziałam krótkich spodenek. Mama zapisała mnie na pierwszy zabieg do kliniki Dr Legrand i tak się zaczęła moja przygoda. Jestem już po trzecim zabiegu! Efekty są olśniewajace moja skóra na udach jest jędrna i piękna! Jeśli myślicie o zabiegu to polecam panią Anetkę z kliniki Dr Legrand, mają tam teraz promocyjne ceny przed sezonem bikini! Warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juleczka1
Ja wolę sprawdzone metody a nie żadne lekarstwa czy zabiegi.Tabletki nie pomogą, poza tym lepiej nie ryzykować z takimi metodami bez konsultacji z lekarzem. Ja próbowałam wielu metod ale dopiero z odpowiednią bielizną korygującą zaczęłam widzieć efekty a przy tym bardziej się mobilizować do ćwiczeń Ostatnio kupiłam bieliznę antycellulitową na http://www.orirose.pl , która faktycznie pomaga. Mija już 2 tydzień od stosowania i cellulit znika, a sylwetka zaczyna się dobrze formować. Nie dość że ta bielizna masuje, to jeszcze wyszczupla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam, że taki zabieg na cellulit to jest świetny pomysł na prezent dla żony. Moja była mega zadowolona - i uprzedzę wasze pytania - nie wściekła się na mnie za taki prezent. Ufundowałem jej na urodziny serię zabiegów falą uderzeniową na cellulit. Znalazłem nawet taki ciekaw artykuł na ten temat https://www.imeso.pl/aktualnosci/terapia-fala-uderzeniowa-na-cellulit.html. Warto poczytać bo chyba niewiele osób w ogóle wie o tej metodzie. A zwłaszcza, że są tutaj praktycznie tylko Panie. Myślę, że ten zabieg na pewno Wam przypadnie do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko na szczescie jesli mozliwe. Ja tez juz teraz tak mogę powiedziec kiedy zadziałała na mnie kuracja Get Slim Cellulite od Noble Health. Teraz juz wiem ze spokojnie moge pokazać sie latem na plaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetayyy
Mega jestem zadowolona z redukcji cellulitu na pośladkach przez mezoterapię. Takie zabiegi miałam robione już dobre dwa miesiące temu u dr Agnieszki Ledniowskiej. Efekt się utrzymuje, pomarańczowa skórka nie wraca. Ja sobie zażyczyłam krem Emla bo jestem dość wrażliwa na ból, także z takim znieczuleniem to zabieg bezbolesny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja929292
Moim zdaniem najlepszym zabiegiem na cellulit jest VelaShape III. Ja zabijam swój tłuszczyk oraz cellulit na udach w Klinice Dr Legrand. Pani Anetka, opiekuje się mną znakomicie i widzę, że też z zaciekawieniem moje efekty, ponieważ już mam 5 cm mniej w udach. https://www.drlegrand.pl/veslashape-iii/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata555
Na cellulit to ja mam tylko jeden sposób – mezoterapia. Robię ją sobie u dr Agnieszki Ledniowskiej. Jakby ktoś szukał dobrej specjalistki od medycyny estetycznej, to ją polecam. Z doświadczeniem, nie nakłuwa człowieka na chybił trafił, tylko dobrze wie jak rozdzielić mieszankę żeby efekt był najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×