Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daga_83

do mam, które siedzą w domu z dziećmi...

Polecane posty

Gość ventiorg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do ilości dzieci to ja mam nadzieję ze też będę taką "patologią" za niedługo :D strasznie nam się marzy taka 3-4 dzieciaczków. chcielibyśmy jeszcze więcej, ale wiem ze nie będzie nas stać, ale na tą 4 można sobie pozwolić :D :D :D ostatnio mój mąż przyszedł zafascynowany bo jego koledze z pracy urodziło się 6 dziecko. jaką on miał rozanieloną minę jak o tej gromadce mówił :P ale niestety chyba jednak nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ventiorg
przepraszam za tego pustego posta :) mogę dołączyć? jestem Anka, mam 25 lat, dziecko w kwietniu skończy 3 lata, nazywa się Julcia. Założyłam ze bede siedziec w domu dopoki nie posle malej do przedszkola ( czyli teraz od wrzesnia) alee....nie jestem pewna ale na dniach sie okaze czy nie jestem w ciazy znowu, moj facet marzy o Zuzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam obiadek na dzisiaj,bo wczoraj mój P doszedł do wnisku że zamiast obiadu zrobi sobie i dzieciakom hot-dogi:) Zal mi tylko Patryka było bo on jeszcze nie może,ale obiecałam mu że jak tylko dojdzie do siebie to mu zrobie takiego wielkiego:D Więc dzisiaj mam wolne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak naazie kombinuje z ta tabelka:) A moze zrobimy tak ze kazda z nas zrobi sobie stopke ze swoimi danymi i przy kazdym wpisie bedzie wiadomo co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak się robi stopke moze to głupie pytanko? to sobie srobię a tabelka niech zostaje i sie dpoisujecie dziewczyny nie zaszkodzi:) dla orientacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja na obiad dziś wątróbkę robie :) my z synkiem zjemy a mąż w pracy obiad je (bo wątróbki nienawidzi szczerze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak czytam i widze że jestem najstarsza i mam największe łobuzy:) Dla mnie określenie patologia kojarzy się całkiem z czym innym. Tak szczerze to u mnie miało być na razie dwoje,no ale zdarzył się wypadek przy pracy i jest trójeczka:P Co do leków i leczenia to ja już mogę sobie pozwolić na eksperymentowanie.Są na tyle duzi że u starszaków babcia stawia bańki na kaszel.A Patryka ostatnio wyleczyłam sama,a antybiotyk stoi w szafce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam:) rozkręcił sie topik... a na początku tak cienko szło juz myslałam, ze upadnie:) mam nadzieję, ze niedługo wszystkie nasze maluszki będa zdrowe i będziemy całymi dniami na soneczku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobimy tak: Nowe mamuski beda sie dopisywały do listy i musimy tak pilnowac aby na poczatku kazdej strony wkleić ta liste:) Zalezy ktora bedzie poczatkowala strone:) A w stopce beda nasze indywidualne dane:) Ale i tak niedlugo sie popamiętamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniecha u mnie ze starszym tez moge ryzykować z podaniem antybiotku czy z leczeniem samemu ale z młodszym poprostu boję sie powikłań taki maluszek nie potrafi noska oczyścić,porządnie odkaszleć stopke chcecie? ok:) tera zmykam ale później zrobię sobie:) iłego popołudnia Wam🌻 i nie rozpisujcie się bo kiedy to doczytam?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga w stopce mas 54g?:) moze cm?:) Pogubiłam sie... ktoras mi pisala ze jest z mazowieckiego... a z jakiej mieściny jesli moge wiedziec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez uciekam :) bo nie ogarniam pooli a mały chce mamusi:) Stopkę mam:) do tabel się dopisałam:) to papatki na póxniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Nick........wiek.......województwo......dzieci....... ...wiek dzieci Pietrucha......28........wlkp..................Damian Igor....6lat,11m-cy mała_agatka..26........łódzkie..............Franek.... .....15 mi Przyszłamama...22....kuj-pomor...........Klaudia.....5 m-cy Daga_83........27.......mazow..............Mateusz....15 m-cy Agniecha 79....30......ślaskie............Julia,Kasper,Patryk...8,6, 4 latka jeszcze poprawka mała z mojej strony;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeh Ewelina poprawiam stopkę:):) 54 cm:) ja jestem z mazowiec jestem z Siedlec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny na chwile zmykam bo ide robić nalewke z mleka skondensowanego i kawy i musze mleko mieszac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Nick........wiek.......województwo......dzieci....... ...wiek dzieci Pietrucha......28........wlkp..................Damian Igor....6lat,11m-cy mała_agatka..26........łódzkie..............Franek.... .....15 mi Przyszłamama...22....kuj-pomor...........Klaudia.....5 m-cy Daga_83........27.......mazow..............Mateusz....15 m-cy Agniecha 79....30......ślaskie............Julia,Kasper,Patryk...8,6, 4 latka Anuśka84........26.....małopolskie.......Szymuś,Wojtuś......3l i 1,5roku Ale się dziewczyny rozpisały...:) mała agatko - ja Ciebie mam na nk, nie wiem czy mnie pamiętasz z topiku "mamy rocznik 84 "czy jakoś tak. Miło mi!! Agniecha79 - ale masz już duże dzieci, troszkę Ci zazdroszczę:) Szymuś mi śpi, a Wojtuś rozrabia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuśka pamiętam no tamten temat upadł, może ten przetrwa :D u mnie słonko świeci, oj jak mocno :D rano jak byliśmy na spacerku to wiało okrutnie ale teraz chyba się uspokoiło, to potem będzie wielki spacer na bałwana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez słonko. na spaderku juz byłyśmy wczesniej poniewaz Gabi zaraz bedzie miala drzemke:) i ja moze tez:) Mleko na nalewke juz stygnie:) Potem spirytusik i niech sie gryzie... Szykuje miksture na weekend bo męzulek ma imieniny i moze ktos przyjdzie:) Musze jakies ciacho upiec... nie mam pomysla... ale cos z mlekiem skondensowanym bo jeszcze takiego nie robiłam wiec mozna by bylo sprobowac ale musze w necie jakis przepis wygrzebac:) nio i troche miesa posmaze i popieke i salatke i juz:) niech jedza i pija:) Dziewczyny a powiedzcie cos o sobie? mieszkacie z rodzicami czy sami? w bloku czy domku? nio i jakie macie kontakty z teściowymi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina my mieszkamy sami, w bloku na wynajętym mieszkaniu. mój mąż ma dom, od rodziców dostał, ale rodzice jeszcze w nim mieszkają. mieliśmy dobudowywać sobie piętro i z nimi mieszkać, już nawet tam się sprowadziliśmy na początku 2008 roku, ale z budową nic nie wyszło, teściowa jest kobietą z którą nie da się mieszkać i po kolejnej wielkiej awanturze wyprowadziliśmy się w październiku 2009. ja też mam dom, wielki 3 kondygnacyjny, jakieś 200 m kw domu. na jednej kondygnacji mieszka moja mama z maluchami (mam 2 braci 14 i 8 lat, no i siostrę ale ona juz z facetem mieszka - 24 lata ma). ja obecnie jestem w trakcie podpisywania umowy o kredyt i remontowania dwóch pięter :) chcę tam zrobić 2 oddzielne mieszkania i na wynajem puścić :) dom jest w poznaniu, w super dzielnicy więc troszkę kasy z wynajmu będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas też zaraz bedzie drzemka:) ale moj synek to twardy zawodnik do spania:) do ostaniej chwilki bedzie biegał az go na maksa złozy:) ja tez może odpoczne od 5 na pełnych obrotach jestem... nawet jak na kafe siedze to robię cos jednoczesnie:) inaczej byłoby cięzko... a tak wszystkiego po troszku:) Miało byc cos o sobie.... hmm mieszmy sami w trójeczkę w bloku ... i chyba taki układ mi pasuje...a tesciowa:) heeh jak to teściowa:) nie zawsze się nadaje na tych samych falach, ale nie jest xle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×