Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daga_83

do mam, które siedzą w domu z dziećmi...

Polecane posty

Andzia jak boli Cię głowa to zamias okularów odpocznij od kompa, nieprzyzwyczajona jesteś poprostu.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczkuje ja wiemczy można to nazwac raczkowaniem,pełza na brzuchu,a dziś tak fajnie zaczął chodzic :) boi się jeszcze ale pierwsze kroki są :D A Sebuś chodził jak skończył 13 miesięcy dopiero anuśka oczywiście , że spacer w nowym wózeczku zaliczony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Pewnie ejszcze wszystkie spicie....oprócz nas oczywiście. Mateusz wstał o 5!!! poszedł spać o 21, o 2 była pobudka lae nieduża i wstał o 5. Ręce opadają:( jak tak sobie myśle, że pietrucha spała wczoraj do 9 to jej zazdroszczę i to jak. Mi to się tak marzy połozyć spać i wstać jak się wyśpię:):) ale to amrzenie ściętej głowy. Mój Mateusz to wstaje chyba jeszcze przed kogutem na wsi:D Jestem dziś tak wyjatkowo niewyspana, ze szok.. Pietrucha ja za takich gości to dziekuję. Co innego jak jest jakaś okazja i są zaproszeni to wtedy tak. Ludzie to chyba wyczucia nie mają. A Szwagierka też tak miło nastawiona do Ciebie co teśc i teściowa??:) Idę, bo Mati mi marudzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga bidulko Ty to masz faktycznie nieciekawie z tym niedosypianiem.. masz rannego ptaszka i tyle. Ja szczerze mówiąc nie wiem co to wczesne wstawanie do dzieci, moi chłopcy obaj zawsze długo śpią. Nie pamiętam żeby któryś wstał wcześniej niż po 7:00, ale przeważnie wstają mi 8-9:) Wiadomo jak byli niemowlakami to co 2 -3 godziny było karmienie, ale po jedzonku spali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem ciekawa co u mummy???? Urodziła pewnie, bo długo jej nie ma. Nad ranem u nas padało, wszystko mokre. Będę dzisiaj składać zamówienie z Avonu, jestem konsultantką. Już ponad 7 lat się w to bawię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Panie szanowne jestem przy śniadanku:)igorek zrobił mi znowu jedną pobudke o 4,wypił 100 ml meka i spał do 8.30 a ja z nim:P daga a może macie za jasno w pokoju?i mateuszek budzi się jak zaczyna robić siejasno,jak koguciki:P anuśka ja tez byłam konsultantka avon,ale jak zaszłam w ciąże,potem okazało soę żę ciąża zagrożona i połowe niej przeleżałam to zrezygnowałam z zamawiania potem urodził się igi i nie było czasu teraz konsultantką jest moja siostrzenica:) szwagierka i szwagier ok są w stosunku do mnie nigdy nie wtrącali się w nasze spory(no chyba że oczymś nie wiem)ale nigdy też nie dali mi odczuć złych intencji wręcz przeciwnie szwagier podnosił nas na duchu i stał po naszej stronie donbra pewnie na tyle mojego siedzenia na kaffe bo igorek zaczyna dokazywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Ja gotuję obiadek,ziemniaczki z sosem. Kubuś śpi a Seba biega jak zwylke z góry na dół. Pogoda jest okropna,pada a ja robię pranie. Pocieszam swoją koleżankę biedaczka jest w 30 tygoniu ciąży i wody zaczęły jej odchodzic powoli :( nie wiem jak ją pocieszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, ja dzis jestem po tak koszmarnej nocy ze az plakac sie chce... zaczawszy od tego ze moje dziecko ktore wywalilam spac o 17 wstalo z rykiem o 17:50 po mial katar alergiczny... i zanim leki zaczely dzialac darl sie jakby go napadlo stado os;/ zasnol dopiero o 20 a przez ten czas wyl jak nienormalny;/ w nocy oczywiscie pelno pobudek z rykiem wiec go wzielam do nas zeby nie latac tak do niego do pokoju. I niestety wcale nie bylo lepiej, bo nie dosc ze ryczal to jeszcze ciagle mnie kopal, wkladal nogi na glowe itp. Wstal o 7 rano ale dzis znow jest marudny... bylismy juz na ogrodku a teraz spi a ja gotuje rosol-bo maz sobie zazyczyl:P mam nadzieje ze wytrwam do wieczora i nie oszaleje z tym malym potworniakiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubusiowa,zapomniałam a jaki duży twój synio? współczucia nocki,ale tak to jest z brzdącami że czasami w nocy lubią poszaleć,nielicząc sie z nami:P justsia,mam nadzieje że koleźanka już w szpitalu? to niedobrze że tak wcześnie te wody,a może to nie wody?ja tam dość mocno moczyłam się w ciąży i nieraz zastanawiałam się czy przypadkiem nie wody:P my tez mamy ziemniaki i sos z mięsem na obiad+sałata ze śmietaną dla m:) spacerek oczywiście zaliczony,popołudniu jadę do dentysty a dziś znowu czeka mnie szykowaioe kolacji dla 6 chłopa bo mamy firmę która zakada nam kostkę podbruk wokół gospodarstwa i robią do wieczora i jakąś kolacje by trza zrobić bo padnie chłopina:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubusiowa no to faktycznie przegięcie to już duży chłopak i taki sajgon w nocy...mój Seba już od dosyc dawna śpi w nocy bez problemowo. W dzień jeszcze robi drzemkę 2 godzinną około 12 lub 13. Teraz właśnie śpi. pietrucha koleżanka w domu,zadzwoniła do lekarza kazał jej kupic papirek lakmusowy,jak zabarwi się na niebiesko to biegiem do szpitala a jak nie to znaczy że to takie upławy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pietrucha w pokoju u Mateusza są ciemne rolety takze to nie jest kwestia światła....ja nie wiem już co go tak budzi wczesnie...o 10 mi padł i przespał tylko godz, takze niezbyt dlugo. Ogólnie to mam paskudny nastrój dziś, wczesna pobudka nie licząc tej o 2, marudny Mateusz i własnie teraz zjadł obiad całe 3 łyczki....brak słów normalnie.. Kubusiowa doskonale cię rozumiem, nie raz miałam takie akcje w nocy. Czasami miałam ochote wujsć na klatke i krzyknać normalnie. Zbieram teraz swojego łobuziaka i idziemy na dwór, bo w domu chyba z nim oszaleje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze jest to ze on od zawsze zle sypia i zadne cuda ni dzialaja;/ od noworodka przespal normalnie moze z 3 noce a tak to ciagle sie budzi;/ wlasnie mierze mu temp i ma 37;/ wie to chyba przez to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój Mateusz tez źle sypia od noworodka. Wszsytkie dzieci jak są amlutkie to śpią w dzień i 3 godz nawet ciagiem, mój Mati spał pół godz...wogóle to maskara była teraz to ja mam takie luzy, ze hej. Pamiętam jak ja się chciałm połozyć po 22 to on akurat wstawał i nie szło mu do głowy isc spac i tak siedział np do 2 a ja coledwo z nim. Nie raz krew mi z nosa leciała z przemęczenia....Teraz jak przeniosłam go do swojego pokoju to chociaż coś się polepszyło....aj szkoda gadać. Wszyscy zawsze oczy wytrzeszczają ze zdziwienia jak ja mówię jak moje dziecko sypia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Kubusiowa mój Adaś jest 3 miesiące starszy od Twojego :) a napisz, jak u niego z mówieniem? No i się dorobiłam, Daga miala rację, zresztą M też mi powtarzal, że ten ból głowy to od kompa, niby tak dużo nie siedziałam, ale jak nie jestem przyzwyczajona to takie są efekty. Nie zdążyłam doczytać Waszych wpisów bo poleciałam jak strzała zwrócić kolację- do kibelka i wcale głowa nie przestała boleć, polozyłam się na chwilę ale jak wstałam to znowu powtórka , aż dostałam dreszczy:( M zrobil mi zimny okład i jakoś zasnęłam. No teraz to będę ostrożna! A co do podwieszanego kibelka, Anuśka: fajnie wygląda, ale stelaż i spłuczka są zamontowane pod kafelkami. W przypadku jak coś się popsuje to trzeba zrywać kafle i wtedy jest problem. Średnio jeden mechanizm na 10 psuję się po ok. pół roku ( M zna się na tym i tak mi powiedział)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja dzis u siebie jestem :) wieczorem jadę na wieś,jutro rano znow tu i jutro moja siostra na weekend przyjeżdża :) w sobotę pojedziemy na wieś i w niedzielę teściowa wraca i skończy sie moje jeżdżenie! W końcu! Oj współczuję kiepskich nocek! Franus jak był mały też tak źle spał. Jak skończył 13 mies to mu sie odmieniło i teraz nadrabia okres niemowlęcy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z mowieniem to u nas jest zle;/ jak mu podzielisz na sylaby to powtorzy ale ogolnie to mu sie nie chce i mowi moze z jakies 60 slow, uklada je w zdania.... ale ogolnie to po swojemu nawija! Wszystko rozumie itd bylam u lekarza i mowil ze ok :P zreszta matka pedagog i jak w przyslowiu ze szewc bez butów... no ale tak juz chyba jest:P W sumie to z niczym nie ma problemow tylko z tym mowieniem;/ no i jazda na rowerze to masakra bo pedaluje tylko do tylu:( moze to przez to ze do przodu jest ciezej bo dziadkowie zaszaleli i kupili rower od 3 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzia nie szalej tak z tym kompem:P co do nocek to igorkowi odmieniło się 2 tygodnie temu i od tego czasu mamy 1 pobudkę w nocy i tak jak pisałam potrafi spac do 9:) a przed tem to był koszmar poprostu,budził się co godzine dwie:( mam nadzieje że ten okres już nie wróci teraz śpi godzinke i pewnie druga tez pośpi:) u nas za t problem z kolacją i śniadaniem Igorowi znudziły się kaszki i pije tylko mleko nie chce tez jajka,parówki ani chleba zapomniałam jak to było z Damiankiem,a jak u Was to wygląda? na obiad zjadł parę łyżeczek ziemniaków i to wszystko,za to przed spaniem wypił 100ml mleka co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze pytanie,bo znajoma chce dsprzedać chodzik-pchacz i zastanawiam się dla jakich dużych dzieci on jest? bo igorek w sumie od par dni drepta sam,ale przy tym chwieje się i często upada może przy nim by pewniej chodził? na jakiej zasadzie on działa,wiecie?ma jakiś hamulec,czy jak się pchnie to leci do przodu?bo przeciez jak bez ogranicznika jazdy to dzieciak zęby może sobie rozwalić:P w ogóle to oglądałm na llegro kaski ochronne do nauki chodzenia bo przyznam że jestem przestraszona Igorka wyczynaniami widziałam tez taki jakby plecak ale wysoki co chroni kark i tył głowy,podczas upadku do tyłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już w domku, mały mi usnął. Ciekawe o której się teraz połozy spać, no trudno ważne, ze śpi a nie marudzi. Pewnie dziś na tatę poczeka, bo na codzień mu sie nie udaje. Byłam u teściowej. Zawiozłam jej kwaitki z okazji Dnia Matki. Wczoraj nie miałam kiedy to dziś pojechałam. Pietrucha mój Mateusz też dziś zjadł na obiad 3 łyżki. Kaszek nie je już chyba z pół roku. Jeszcze na początku szły mu jako tako, ale też tylko na rzadko a teraz jak poczuje ze to kasza to od razu bleee:) Jak zjadł o 12 ten niby obiad tak do tej pory nie mogłam nic w niego wcinąć, no za cholerę. Chodził tylko i pił. Podejrzemwa, że 5 mu się chyba wyrzyna, bo dziś i 3 kupki były i te spanie takie dziwne ...nie wiem czy go jeszcze katar nie bierze:( męża wczoraj rozwaliło przeziębienie, mam andzieję, że na nas nie przeniósł tych wirusów A co do pchacza to my taki mamy z chico. Kupiłam na allegro. My byliśmy zadowoleni. Ogólnie nie ejstem zwolenniczką chodzików, ale to tylko mmoje zdanie i nic nikomu nie sugeruję. Mój mały nie chciał być prowadzany za rączkę wogóle. Wszystko chciał sam i do tej pory skubaniec za rękę to tylko po schodach schodzi a tak to nie chce dać:) Mały zapipiprzał z tym pachaczem tylko kurzyło się za nim. Takie fajne melodyjki wydawał jak się pcahło. Ale musiałam go asekurować, niby ma jakieś tam hamulce ale ja wolałam miec go na oku:D A co do kasków, to jest wogóle cos takiego:) nawet nie wiedziałam:) ale raczej bym się w to nie bawiła Dentysta zaliczony??:) A co wogóle dziś takie pustki tutaj??? halooo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
parówki mój Mati jadł, ale tylko takie cielece:) a jajka wogóle nigdy nie wchodziły w grę, zawsze pluł. teraz je tylko pod postacią kotletów jajecznych z przepisu Agatki:) Kubusiowa a Ty masz profil na NK? pokazesz się nam:) my sie już tu wszyskie dokładnie obejrzałyśmy:):) jak to kobiety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dentysta jutro dziś pani nie pasowało damiana boli od południa brzuch,raz nawet zwymiotował:( siedzimy w domu:( pada deszcz,wieje:( ogólnie nudy daga ta kumpela ma taki pchacz,tylko ze chce za niego 90 zł,a tu na aukcji okazyjniej:) http://www.allegro.pl/item1052762220_chicco_chodzik_pchacz_2w1z_muzyka_i_swiatelkami.htmli dolinka:P a jak długo używał go mati?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie mam konta ani na nk ani na fb;P bo jakos nie jestem przekonana do udostepniania swoich zdjec... ale to moje zdanie i nie krytykuje bron Boze nikogo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga,pietrucha fajnie ze mnie pamietacie u nas poszukiwania mieszkania dobór kredytu ostatnio troche popsztykałam sie z m bosie o debecie nakoncie dowiedział a ja poprostu nie daje rady z jedej wypłaty szkoda gadać miałam ostatnio jakąś depreche dobrze ze mała m chocia ż humor poprawia ja jestem z sosnowca :) woj slaskie nawet jakoś na komuter miałam wstręt bo co mam pisać ze mi żle ze iągle mysle o powrocie do pracy ale co z małą żłobek hmmnie ma szans na panstwowoy prywany 1000zł no co mam zrobić :( zaraz poczytam co tam u was pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pietrucha coś źle skopiowałaś, bo nie chce mi wejść ten link z tą stronką Mój Mati korzystał z tego jakiś czas. W waszym przypadku bedzie to jeszcze lepsze, bo mozecie z tym wyjsc na dworek i na duzej przestrzeni uzywac. Mój Mati akurat miał taki okres w zimę i korzystalismy w domu. a tak przestrzeń ograniczona. Kupowałam nowy za ok 120 zł. czasami nadal się tym bawi:) strasznie lubi tę muzyczkę:) coś mi Mati płacze. Jak wstał tak marudzi i płacze na zmianę. Mnie boli brzuch, skurcz mnie taki złapał przed chwilką jakbym rodziła:( dostałam okresu...jakoś fatalny dzień, wszystko mi się tak kipesko ułozuło dziś:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dałam Mateuszkowi paluszki i biedaczek gryzie i masuje te dziasełki, chyba jednak 5 wychodzi to już 17 ząbek...ehh mogłoby juz byc po ząbkowaniu:) Zabusia czasami tak się układa, ze nie zawsze jest cukierkowo. Jak masz doła to dawaj do nas. Razem raźniej. Każda z nas ma tu jakieś problemy i nie wierzę, ze zawsze z mężem każda jest taka bez żadnych zgrzytów. Jesli sytuacja zmusza was do tego, byś poszła do pracy to nie będziesz miała wyboru kochana. Takie życie. Z jedej pensji wielu parom jest cieżko. A mama albo teściowa, nie pomogłaby???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pietrucha mój Kubuś ma ten chodzik ale jak zaczął sam dreptac to nie wkładam go do chodzika i Ty tego nie rób bo zobaczysz,że nie będzie sam chciał chodzic jak będzie się tego podtrzymywał Co do jedzenia to Seba można powiedziec że tylko pije mleko,czasami coś zje,ja już nie mam do niego sił :/ a Kubuś za to nie chce żadnych kaszek,deserków,zupek,soczków,pic mleka tylko jeśc razem ze mną,czyli zupa taką jaką ugotuje,parówka,kanapka,ziemniaki,danonki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama nie wiem z tym pchaczem:( daga a kiedy rąbliście pchacz w kąt?tzn do kiedy pchał go mati? chciałabym jakoś sobie żywiot ułatwić:) drogi nie jest,a może byłoby lżej igor zasypia,wypił 200ml mleka i zjadł danonka na wieczór więc względne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
200 ml i danonek:) wow to sobie podjadł ładnie. Syta koalcja:) nie masz się co martwić, że Igor mało je:) my się bawimy klockami. Mateusz troszkę się rozpogodził z spanie nam sie przesunie, bo wstał przed 18:) ale to nic moze dłużej rano pospi:P pchacza mu kupiłam jak miał tak 10 czy 11 mies, bo wtedy dreptał ajk się czegos przetrzymywał. Tak to było jakoś przełom pażdziernika i listop. Zaczął chodzic sam jak skonczył równo roczek. Tak mniej wiecej na Nowy Rok. Wiesz to juz jest Twoja decyzja. Ja chciałam mu kupić ten pchacz, bo mi się samej podobał:D ja takich zabawek nie maiałm, bo nawet kieds takich nie było:D czasami jeszcze się nim bawi. A to sobie muzyczkę właczy a to kuleczki powrzuca. Jak bym miała drugi raz kupowac to tez bym kupiła, a chodzika nie. Bo chodzik nie mobilizuje do samodzielnego chodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pietrucha powiedz mi Ty kuchara jesteś dobra:) co to jest galaretka typu śnieżka???? chcę zrobić rurki z kremem:) znalazłam przepis i foremki już dziś kupiłam. Jak byłam mała to było moje ulubione ciasko:) A moze któras inna koleżanka podpowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×