Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daga_83

do mam, które siedzą w domu z dziećmi...

Polecane posty

wiem wiem ,że jak się robi codziennie to i spokojnie stówkę się zrobi a zawzięłam się :) mam nadzieję,że wytrwa :P testy oj tak sobie ale jak będę rozwiązywac często to się nauczę he he he tylko jeszcze nianię musze znależc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie pochwale ze chyba znalazlam prace;d tzn jeszcze sie zastanawiam ale 80% na tak.Moze nie jakas tam ambitna i dla osoby z wyzszym ale dogodne godziny 16-24 wiec nie bede musiala nieni brac tylko maz bedzie wczesniej konczyl. Niestety zarobki tez tak sobie bo musze dojechac 20 km w jedna strone i po odliczeniu paliwa zostanie 800zl- no ale to tez pieniadz:) Justysia ja tez sie biore za testy bo nic nie pamietam a dzieki tobie zaczelam myslec znow o tym prawku:) moze tym razem zdam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę luzu już mam:) ale tylko troszkę bo czeka mnie jeszcze składanie prania daga,włosy obcięłam w 6 klasie podstawówki i nadłuższe jakie małam w tym okresie to do ramion najcześciej jednak obcinam"do brody":) chciałam parę razy zapuścić jednak szybko mija mi chęć :P dziewczyny,spod jakiego znaku zodiaku jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój synio już zasypia :) z racji pogody wyszliśmy dziś tylko do koleżanki z bloku i jej synka. o 16 byliśmy u nich a dopiero przed 19 wyszliśmy :) maluchy się wybawiły za wszystkie czasy! Franek na końcu dosłownie się pokładał na podłodze ze zmęczenia :P ale potem wyszedł na dwór i odżył i jeszcze na plac zabaw poszliśmy, bo przestało padać i do 20 się bawił :) a w domu dosłownie jak usiadł tak siedział. zjadł kolację i wykąpaliśmy go i aż prosił zeby go spać położyć :) oj wymęczyłam stwora! ;) justysia rób rób to prawko! póki ci ochota przyszła :) mummy to gratuluję szybciutkiego porodu! sama sobie takiego kolejnego życzę :P i super że chłopaki tak ładnie brata przyjęli :) co do znaku zodiaku to ja waga jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubusiowa super z pracą :) zwłaszcza ze malucha nie będziesz musiała zostawiać :) tylko czy na pewno dasz radę? od rana do 15 z dzieckiem na pełnych obrotach, potem do 24 praca, jeszcze powrót do domu i spać po 1 pójdziesz. nie wiem czy to nie za dużo. ale oczywiście sama znasz siebie i swoje możliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój maluch też zasypia...ja lece się kąpac... Pietrucha widziałam foty z Grecji:) gdzie byliście?? Co do znaku to jestem skorpion. Listopadowa panna jestem. Kubusiowa a jaką prace dostałas w tych godz. Wogóle to zajrzyj czasem do nas jeszcze. teraz to dopiero będziesz miała obowiazki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała agatko - no nieźle go wymęczyłaś, to Ci teraz powinien całą noc przespać, zresztą on Tobie bardzo dobrze śpi, mały śpioszek:) mummy- imię chłopcy wybrali znakomite:) ja mam Wojtunia i jestem zadowolona z wyboru imienia, chociaż powiem Ci że mi to imię dawniej nie bardzo się podobało, wogóle mieliśmy straszny problem z wyborem imienia dla drugiego synka, jakoś tak nie wiadomo skąd stanęło na Wojtusiu:) I dobrze, bo do niego to imię idealnie pasuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubusiowa no to gratuluję pracy,super tylko faktycznie będzie Ci ciężko przynajmniej na początku mój Kubuś już śpi a Seba jeszcze pogonił do babci daga ja to taki ciemny blond jestem naturalny ale to już dawno było pamiętam na ślubie mojego brata miałam balejaż ładny,i do twarzy mi z nim było a teraz już przyzwyczaiłam się do ciemnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anuśka a no nieźle :P co do imienia to ja szczerze powiem nie lubię imienia Wojtek, ale to dlatego ze mam bardzo złe wspomnienia odnośnie faceta noszącego takie imię, mój wujek, alkoholik i damski bokser, lał żonę (już na szczęście byłą) i dzieci aż do nieprzytomności:( ale to nie znaczy ze każdy Wojtek taki jest :) po prostu jestem do niego zrażona i tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daga,to była Kreta:) wakacje wspomianam cudownie,to była nasz spóźniona podróż poślubna:P cudownie....było 4 pierwsze dni,potem damianka złapala choroba żołądka,wymiotował i o mały włos byśmy w szpitalu wylądowali taki był kiepski 2 ostatnie dni spędziliśmy w większości w hotelu mój znak zodiaku to ryby:) agatka,rozumiem że na swoich śmieciach nalepiej,sąsiedeczka w zasięgu ręki i plac zabaw:D nie ma to jak w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do koloru włosów to ja z natury mam ciemny brąz kiedyś robiłam sobie balejaż,nawet byłam prawie blodni:) ale do dawne dzieje igor też spi,od 20:)a Damian lela się z tatusiem oglądamy m jak miłość justysia mój igor jest byk a damian tak jak ja ryby,w ogóle to damian o włos a urodził by się w tym samym dniu co ja:)moje urodziny 22 luty i w tym dniu jechałam go rodzić niestety poród przeciągnął się do 24 lutego:) anuśka, gdzie Ty się cały dzień podziewałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pietrucha - ja dzisiaj większość dnia na dworze byłam z dziećmi, jeszcze moim łobuzom włoski goliłam :) potem kąpałam i tak cały dzień zleciał :) czytam Was czytam ale nie zawsze piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem anuśka:)w ładną pogodę trzeba korzystać z powietrza tylko gdzie ta wiosna?na dobra sprawę jeszcze ciepła nie było,zaledwie 2 razy dzieciaki miały założone krótkie rękawki:( całą zimę czekałam na wiosnę i lato a tu nic ciekawego w piecu trzeba palić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy mnie tu nie podpuszczajcie z tymi brzuszkami bo jeszcze ja zacznę:) kiedyś byłam w tym nawet dobra,niestety kondycja gdzieś zgubiona gdybym teraz padła na podłogę to m chyba by puścił brechę:):):) a tak serio to nie chce mi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie zamierzam sie stad ruszac:P przeciez i tak bede z dzieckiem w domu siedziala:P co do pracy to sie okaze czy dam rade ale mysle ze nie bedzie tak zle... zreszta planujemy z mezem inna firme otworzyc wiec on rano tez bylby w domu:) a ta praca to mc donald wiec jak juz wspomnialam nic ambitnego ale co tam:P jak na pierwsza prace moze byc i najwazniejsze ze godziny dogodne ja jestem blizniakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc pietrucha :D ja też pewnie zaraz zmykam pietrucha ale ja robię brzuszki jak nikt nie widzi,jeszcze czego he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorową porą :) Ja jestem Raczkiem zodiakalnym tak jak i mója córeczka ;) tylko ja czerwcowa ona lipcowa hehehe mała padła ja tylko na chwilke bo m cos z kompem robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubusiowa tez o takiej pracy myśle :) Justysia hehe widze że obie zaczynamy z brzuszkami ja kiedyś po 600 robiłąm na jedno posiedzenie i miałam brzuch jak decha hehe a teraz góry i doliny hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jutro dzwonie i zobaczymy bo musze jeszcze ta durna ksiezeczke z sanepidu zrobic;/ ale z kierownikiem dzis rozmawialam i calkiem spoko byl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja jestem - późno ale jestem:) anuśka - padło na Wojtusia bo chłopaki maja kolegę o tym imieniu i go bardzo lubia i chyba dlatego:) a co do znaków zodiaku - ja jestem kwietniowy baran. dziewczynki wy tu o brzuszkach i kondycji - temat jak dla mnie na czasie. trochę niech mii sie jeszcze macica obkurczy i ruszam tez z kopyta:) nawet sobie wzięłam ze szpitala taka ulotkę jakie ćwiczenia moge wykonywac juz teraz. a jeszcze jak wy ćwiczycie to dodatkowa motywacja:) dobra na dzisiaj tyle, mój malutek niedawno się najadł i ja też zaraz ide spać. zajrzę oczywiście jutro żeby frekwencji nie obniżać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry:) my jakzwykle ranne ptaszki.Pobudka5.30. Ale ważne,żenocprzespana. Dziecko wczoraj spałownocy a ja nie.Strzeliłam wczoraj taką głupotę, ze głowamała.Jestem przeziębionai biore antyboityk.Ale wczoraj nie miałam na nic siły i jak byłam na spacerzez małymok 16towypiłam tigera, napój energetyzujący:P nie dość,ze nie mogłam usnacwieczorem to jeszcze mnie serce zaczełó kłuć,bo przecieżbiorę antybiotyk.Takze bardzo madrze zrobiłam.Tak jest jaksięczasami nie pomyśli. Justysiawidzę, zepełnamotywacja!!!:) idobrze jestem zTobą.Zobaczysz jak będziesz robić regularnieti codziennie dasz radę więcej zrobić. Pamiętaj aby wczasiebrzuszkówoddychaćprawidłowo,botowaznei daje efekty.Możeszjeszcze podniesc i zgjacnogi,tobędzielepiej. Idawaj tezs kośne:) Mummy odpocznij zregeeneruj organizm i zapraszamy do ćwiczeń:) i dorzuc cos na maila:) Anuska, kubusiowa a wy dorzucicie jakies fotki ze slubu? a gdzie reszta dziewczyn. Artigiana zrezygnowałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety ale ja dzis mialam pobudoke o 4:40;/ nawet nie jest zle ale spalam tylko 6 h czyli mniej wiecej tyle ile bede jak zaczne pracowac. Da sie przezyc ale bez kawy ani rusz:P u nas znow dzis zimno wiec siedzenie w domu daga ja mam gdzies zakopana ta plytke ze zdjeciami i nie bardzo wiem gdzie po tej przeprowadzce;/ wiec jak znajde to wysle... Mummy sliczne imie (moj maz tez wojtek:P ) Artigna cos cie nie widac;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×