Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daga_83

do mam, które siedzą w domu z dziećmi...

Polecane posty

Ja jestem. Rano byłam na Mszy za dziadków ale nabiegałam się za Kubusiem jak zwariowana. Słonko było dzisiaj więc pranie zrobiłam i wyniosłam. Ale jak daga mówisz czuc już jesień niestety. Wieczorem wyszłam z chłopakami na spacer ale było zimno jak nie wiem co brrrrr :/ Dzwoniłam dzisiaj do kolegi który jest kursanetm i wypytałam co i jak. Muszę iśc zrobic badania do lekarza który na uprawnienie. Zapewne na jednym lekarzu się niestety nie skończy bo mam jedną wadę wrodzoną :/ Anuśka o widzę,że już jest coraz lepiej. Ach te nasze pociechy,brak im ojcowskiej miłości. Tatusiowie nie mają tyle czasu dla dzieciaczków,a w naszym przypadku przedewszystkim daga o tak winko na rozgrzanie dobra sprawa :P Mój Kuba już śpi a Sebuś coś opowiada mi obok :) A ja czekam na listonosza mam nadzieję,że jutro lub pojutrze będzie. Zamówiłam bluzkę sobie :) i bratanicy na urodziny Kubek i ubranko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łapa faktycznie ci się tego nazbierało,ale dasz radę...my kobiety już tak mamy że czasem tyle rzezy na nas spoczywa :) daga czuć jesień...a co do winka to ja właśnie nalewam,kupiłam dwie butelki- stary mnich,mi bardzo smakuje,takie półsłodkie :) My wróciliśmy właśnie od fryzjera,chłopaki się obcinali i ja w końcu po pół roku zbierania się...ścięłam włosy,teraz mam takie za uszy,a że od 10 lat miałam długie to na razie troszkę dziwnie się czuje,ale generalnie mi się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka to z ciebie teraz też się allegrowiczka zrobiła :)mój mały ani nie myśli o spaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my po południu na wsi byliśmy. mały się wybiegał, wyszalał, kury pogonił :P i teraz śpi. dziś pierwszy raz zasypiał bez smoczka! powiedziałam mu ze smoczka trzeba było oddać małej dzidzi, bo dziś słyszał jak sąsiad mocno płakał i trzeba go było uspokoić. on w zamian za smoczusia wybrał sobie żabkę-przytulankę i tak go z żabką położyłam i wiecie co? zasnął od razu! ani chwili nie płakał, nie cudował, nie wzywał ani mnie ani smoczka :D ciekawe jak w noc będzie! on ogólnie tego smoczka rzadko ssał, on po prostu leżał przy nim, ale czasem mu się zdarzało go do buzi pchać,a jest juz dość duży żeby zrozumieć i odstawić, więc próbujemy :D oj łapa to faktycznie masz sporo do zrobienia na dziś. a co do religii to bardzo często własnie tak jest, ze jest ona głównym problemem w szkole, ona i wf :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie leżę w łóżeczku i oglądam Top model na TVN:) wykąpana i pachnąca, ale jakoś chłodno mi, chyba trzeba skarpety założyć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsza :P mały jeszcze śpi, ja wstałam żeby coś tutaj porobić zanim on wstanie. a poza tym znów obudził mnie pies sąsiadów :O eh stary strasznie jest, mieszka w domku naprzeciwko moich okien i pół nocy ujada, dzień w dzień, noc w noc to samo. dziś przeszedł samego siebie i darł się i darł. teraz patrzę a on sobie taki wielki dół wykopał koło budy, tak się rzuca! masakra z nim! a Franuś przespał calutką noc bez tego smoczka! ani razu się nie przebudził :P ślicznie mu poszło! zobaczymy jak zaśnie w dzień bez "najwierniejszego z przyjaciół" :P mam nadzieję ze będzie tak jak ze wszystkim czyli bardzo delikatnie i łagodnie i szybko załapie :D dobra wracam do mojego zdejmowania prania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymon dzisiaj siedzi w domu, kurcze kicha mi od rana, ma niewielki katar, zostawiłam go, sama nie wiem czy dobrze zrobiłam, w sumie byliśmy już ubrani do wyjścia i tak się strasznie rozpadało, normalnie jakieś oberwanie chmury, a jeszcze Wojtka muszę zabierać, nie chciałam iść na ten deszcz. Stwierdziłam że zostajemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko - właśnie tak myślę zrobić, narazie ma tylko niewielki katar, mam nadzieję że uda się go wykurować do jutra...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny daga pisała o projekcie kuchni i ciekaw jestem ile u was kosztuje taki projekt i jakie macie wymiary kuchni u nas bardzo zimno. Julia na pole nie pójdzie bo leje. Nasza chrześnica w tym roku poszła do przedszkola zadowolona bardzo ale musi nauczyć nie dawać wszystkiego co ma innym bratu by batonika nie dała ale w szkole rozdaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Wam dziewcznki U mnie pogoda dziś słoneczna,dawno czekałam na taką pogodę :P Wkońcu uprałam dywan dzieci,już nie mogłam się na niego patrzec takie miał czekoladowe plamy. Czekam na moje przesyłki z allegro ale pewnie dopiero będą po niedzieli,najwyżej bratanica dostanie spóżniony prezent. Ale jeden prezent już mam takie różowe dresiki areszta to http://allegro.pl/bidon-kubek-z-rurka-370ml-canpol-56-113-gratis-i1203976517.html różowy kubeczek zamówiłam dwa,niebieski dla Sebusia i jeszcze takie ubranko http://allegro.pl/lato-nowy-komplet-2-cz-bluzka-spodnica-ok-98-i1212375839.html a to moja bluzka http://allegro.pl/70-bluzka-2w1-z-biala-koszula-guziczki-l-i1216432662.html Kubuś śpi a ja pędzę posprzątac w kuchni i może coś ugotuję Anuśka może to tylko mały katarek i nic więcej nie będzie,najlepiej odrazu reaguj domowymi sposobami. Niestety już jesienne chłody i znowu dzieci będą chorowac a ja mam z Kubą na szczepienie na początku pażdziernika,mam nadzieję że zdążę przed choróbskami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas też już pada :( a tak ładnie rano było! ale Franek pobiegał troszkę, na placu zabaw się wyszalał :P teraz właśnie zasypia, zobaczymy jak mu pójdzie :P na razie sobie gada. wczoraj teściowa powiedziała przy nim "o Boże, Boże" no i Franek chodzi teraz i ciągle tylko "Bozie Bozie Bozie" i tak chodzi i powtarza :P i na dworze też cały czas Bozie Bozie Bozie i wzdycha przy tym ciężko :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka - no mam nadzieję, że to tylko katar, już mu zaaplikowałam co się tylko dało, maścią rozgrzewającą też go wysmarowałam, zobaczymy. A my się dzisiaj nudzimy, wieje, leje i nie ma jak wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cisza w pokoiku u Franka, wchodzę zobaczyć czy śpi a ten cholernik mały otworzył szufladę i wyjął całą moją bieliznę i sobie majtki przymierza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno :) zresztą on uwielbia bieliznę! ile razy sobie mój stanik, majtki, skarpety zakłada :P albo swoje wyciągnie i na każdą nogę założy po 1 parze majtek a do tego trzecie na głowę :P nie wiem dlaczego ale strasznie lubi się ubierać! oczywiście "siam"! zresztą już wczoraj "siam" się rozebrał cały do kapieli - łącznie z bluzką! i potem "siam" zakladał piżamkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z naszą kuchnią pomału do przodu meble zamówione trzeba miesiąc czekać bo dużo mają roboty a gotowych tam nie da się zmieścic a ja kupiłam Julci śpiworek bo w nocy zmarła porządnie bo się rozkopuje ttp://allegro.pl/kombinezon-do-spania-dla-maluszka-86-92-hit-i1187406430.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby nie było mały jeszcze zasypia! płacze, cuduje, nawołuje, ale chyba niedługo padnie :P no cóż musi to przeżyć :) malinka to dobrze że coś się dzieje :) Franek w tamtym roku spał w śpiworku, teraz już nie chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry jestem po ciężkiej kolejnej nocy:( wypiłam już 2 kawy,ale dalej do d..py,do tego pogoda pod psem,pada mod rana damian dziś miała zastępstwo do 15 bo jego pani na pogrzebie była nic mi sie nie chce,mam lenia ogłosiłam igorka kombinezon,może upchnie się na all:) a już mam na oku nowy dla niego i buciki:) paluchy dalej bolą,cięzko nawet igorka ubrać:(paskudnie się goi rana agatka widzę że jesteś zawzięta ze smoczkiem,my z damianem podobną strategię przybraliśmy i w sumie nie było kłopotu.Igor smoczka wcale nie używa.Ale nadal pierś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pietrucha nie no teraz nie mogę dać mu smoczka! skoro raz powiedziałam że smoczuś został oddany dla dzidzi to został oddany i koniec :P biedna jesteś z tymi paluszkami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Ja dopiero zaczynam oddychac,ale za chwile kapiel małego i moze wtedy całkiem odetchne. Pani dzis zapomniała zaznaczyc Zuzi zadanie w ksiazce i musiałam zadylac na drugi koniec miasta do jej kolezanki zeby odpisac co ma na zadanie.Niestety nie mialam nr tel ale juz sobie wzielam. Pogoda u mnie fatalna,leje i wieje. agatka//swietny ten Twoj Franio,usmaialam sie z tego Bozie Bozie Juz sie nie moge doczekac kiedy moj maly taki bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1000
hej! dziewczyny jestem nowa na waszym topiku, mam nadzieje że przyjmiecie mnie do grupy! nie dałam rady przeczytać nawet 1/10 waszych wpisów bo jest ich poprostu za duzo, ja siedzę w domku już od 5,5 roku i powiem że mam już troche dość, mam 3 synów DOMINIK MA 5 LAT i właśnie poszedł do zerówki, razem z sześciolatkami których w grupie jest tylko 4, KAMILEK MA 3,5 ROKU i MIKOŁAJEK MA 2,5 ROKU, mam wesołą gromadkę swoich a żeby było mało to szwagierka wykorzystuje to że siedzę w domu i przywozi mi swoją czwórkę, bez pytania... to tyle o mnie mam nadzieje że wy tez słówko wspomnicie o sobie napiszecie, bynajmniej te najbardziej zapalone forowiczki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1000
kurde jakos tak zupełnie bez składu mi ta wypowiedź wyszła, ale to przez chłopców cały czas sie tłuką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1000
oj chyba na zła godzinkę trafiłam , pustki tu u was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej monia😘wielki buziak na powitanie dla Ciebie!chętnie przyjmiemy Cię w nasze skromne grono:) no to na tyle powitania a teraz napisze w wieeelkim skrócie coś o sobie mam 28 lat,mam 2 dzieci,damian 6 lat(zerówka),Igor 17m-cy siedze w domu od zawsza:P widzę że masz faktycznie wesołą gromadkę,no a szwagierka ma niezły tupet,czyli masz mini przedszkole w domu:Djak to znosisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to ja o złej porze:( łapa kurcze mnie to czeka w przyszłym roku,juz teraz mam sajgon ze zerówką,same prowadzanie na 4 godziny i odbieranie...a gdzie lekcje,zadania wcześnie kąpiesz Filipka,ja ok.20 dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wysłałam facetów na deszcz :P poszli trochę pospacerować i deszczową piosenkę pośpiewać :) raczej mży niż pada, to niech pochodzą! Franka o 16.30 budziłam, bo tak to by mi i do 17, a nawet sporo dłużej spał :Pa teraz musi pobiegać bo jak spać ma iść bez dworu? a mi oczy same się kleją, normalnie tak śnięta dziś jestem ze masakra! chyba ta pogoda tak działa! monia no to faktycznie małe przedszkole w domu masz! a szwagierka to trochę niepoważna, rozumiem jedno dziecko, raz na jakiś czas po wcześniejszym uzgodnieniu, ale 4 i to bez zapowiedzi :O a co o mnie? mam 25 lat (jeszcze :P bo dokładnie za 20 dni już 26 mi stuknie :P), siedzę w domku z Frankiem, wiek jak w stopce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×