Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daga_83

do mam, które siedzą w domu z dziećmi...

Polecane posty

schudnąć ? w tej czerwonej sukieneczce wyglądałaś bardzo sexi i nie dopatrzyłam się jakiś zbędnych kilogramów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziuniia:) ale ja bym chciała miec swoją wagę i płaski brzuszek sprzed ciazy:):) jestem wymagajaca wobec siebie:) kurcze nie pamietam kiedy maż powiedział mi, ze wyglądam sexi:) jak sie go zazwyczaj pytam czy dobrze wyglądam to on mówi, ze bardzo dobrze. wiec mu mówię czemu sam tego nie mówi a on na to a po co mam mówić skoro Ty zawsze dobrze wygladasz:) i tak się mozna doczekać czegos spontanicznego od mojego meza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga nie przejmuj się,faceci tak maja,a co do brzucha to też marzy mi się taki jak sprzed ciąży i w związku z tym kupiłam sobie ławeczkę do ćwiczeń i teraz chcę jeszcze stepper kupić :) A to ile ci tych kilogramów po ciąży zostało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cały czas cchę zgubic 3 kg wiem że to niedużo ale co mi sie uda schudnac to zaraz znowu jakoś ta waga sie podnosi...:) mi to zalezy na brzuchu aby był jędrniejszy. Jak siadam to mi się takie fałdki robią:) źle się z tym czuję:O ja zazwyczaj jem w biegu cos na szybko i dlatego tak jest... a Mati przed chwilką czesał mi włsoy i spinki zapinał:) kurcze chyba nam chłopaki tu babskie zabawy łapia:) lalki, wózki, czesanie:) Dziunia a ty tez chesz coś zrzucić czy tak dla siebie poćwiczyć? po zdjeciach widać, ze figurę masz ładną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coś nam niewieścieją chłopaki...mój ostatnio mówi że jego ulubiony kolor to różowy i chce żebym mu różowe ubranka kupowała...mam nadzieję że mu przejdzie :) A Ty masz prywatnego fryzjera,nic tylko się cieszyć Daga mi chodzi głównie o ujędrnienie brzucha,ud i pośladków,wagę trzymam w granicach 50-51 kg,ale mam wrażenie ze ciało w coraz gorszej formie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to widzę, że mamy podbne cele:) mi zalezy gł na brzuchu:) jedna rada jest potrzebne sa nam córeczki:D lecę, bo Mati się kąpie i zaraz myka spac (mam nadzieję):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponawiam prośbę o opinie nt elewacji :P a tak w ogóle widzę że kobietki w dobrym humorze,oj też bym sobie poskakała:)ale nie mam z kim pójść na aerobik a samej mi się nie chce.Co do samokrytyki i w ogóle oponek i fałdek,he he ja jestem mało wymagająca od siebie.Co nie oznacza że zaniedbuję się,ale wiem że mam małe samozaparcie w sobie.Więc nie zawracam sobie głowy fałdką tu czy tam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) My dzisiaj znowu ziemniaki zbieraliśmy ale już na szczęście skończonee :) Po obiedzie jeszcze robiłam pranie i takie tam domowe obowiązki Wiecie co ja to już chyba nie wiem na jakim świecie żyję z tego przemęczenia. Mój mąż wieczorem piszę mi esemeska takiego " Kochanie zapomniałaś jaki dziś dzień mamy" A ja myślę o co mu chodzi,ale nie napisałam tak tylko przeanalizowałam,że dziś 16 września. O rany 4 lata temu w ten dzień staliśmy przed ołtarzem :D :D :D dziunia Ty to faktycznie masz z czego chudnąc. Ja schudłam 6 kg,wszyscy tylko "ale Ty schudłaś" Tak owszem ale chciałabym miec płasciutki brzuszek :P Co do zdrady to sama nie wiem jakby to było. Na pierwszą myśl wydaje mi się rozwód ale po namyśle to nie wiem czy byłabym w stanie tak wszystko odrazu przekreślic. Jak chodziłam na staż to miałam tam kolegę jeszcze z lat szkolnych,on się we mnie zakochał :( wiedział doskonale że mam męża i synka. Pisał do mnie,a w pracy non stop był obok mnie. Kilka razy mój mąż przeczytał eski i wściekał się ale też wiedział że mu tego nie zrobię. Ja za bardzo kocham męża i nie wyobrażam sobie przy sobie innego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniqe20 tak Kubuś chodzi. Pierwsze kroczki zaczął stawiac przed skończeniem 9 miesiąca a teraz to już biega :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybko zaczął:-) Córka pierwsze kroczki zrobiła jak miała 8 miesięcy a syn kiedy to jeszcze nie wiem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na to nie ma reguły. Sebuś miał 13 miesięcy. Kubuś od początku to taki sprytny a Sebuś grzeczniejszy chłopczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez ostatnie dwa miesiące to dramat budził się nawet 8 razy w ciągu nocy. Płakał kręcił się Przy okazji opowiedziałam to lekarce Dzieci własnie w tym wieku przezywają w nocy to co się działo w dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche bez składu tamta wypowiedż Sumując dziecko do dwóch lat może się tak zachowywać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wogle to Kubuś do 3 misiąca budził się raz,czasami dwa razy a jak skończył te 3 miesiące to tragedia. Ma takie ponapuchane dziąsełka,że szok i ma już 14 ząbków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie Szymek ładnie spał do 8 miesiąca budził się może z dwa razy. Mój ma 10 ząbków. Twój szybko się rozwija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuba miał 5 miesięcy i tydzień jak zaczął sam siedziec a SSebus wolniej sie rozwijał jeju usnął o 20 i właśnie zrobił drugą pobudkę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
budzi się i płacze daję cycusia i znowu śpi obudził się dałam cycia i położyłam do łóżeczka,mineło 10 minut i znowu ryk :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. My już smigamy na nóżkach:) Nocka rewelacyjna przespana w całośći:D Mati zawsze chodzi spać góra 21 a wczoraj ani mu się śniło:) zaraz przyjechał tatuś to już wogóle położyłam go o 22 z wielkimi żalami hehehe i tak od 22 do 7 spał. Sama sie połozyłam wcześnie, bo o 23 wczoraj juz spałam. Obejrzeliśmy z męzem film i do łóżeczka ale na spanie:) i tak dziś wyspana jestem :) a jak Wasz poranek....zjem zaraz śniadanie, bo ostatnio coś nie pamietam o nim i chyba kawkę sobie zrobię taką z mleczkiem, bo mam ogromną cheć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) a ja w trakcie śniadanka i kawka też obowiązkowa noc średnia,2 pobudki,w tym jedna godzinna:( daga a u was trójki już wyszły?igora chyba one tak męczą muszę jeszcze włoski umyć i trochę pokręcę się i damiana trzeba zaprowadzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki! Szymon w przedszkolu, jest ok bez problemu zostaje, ale rano dalej tragedia, nie chce wstać a ja muszę go zaprowadzić do 8:15. Po za tym widzę, że przedszkole mu służy, ma ogromny smak do jedzenia. Pani mówi że bardzo ładnie je, wczoraj na podwieczorek zjadł 9 kanapeczek!!!!! jestem w szoku, jak przyjdzie z przedszkola to w domu je tyle co nieraz za cały dzień jak nie chodził do przedszkola, ja myślałam na początku, że nie je w przedszkolu. Opłaty za przedszkole mamy takie: co miesiąc 50 zł opłata stała + 70 zł wyżywienie +10 zł rytmika, a tak to wiadomo jeszcze ubezpieczenie, komitety, mikołaje itd ale to już nie co miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pietrucha Mati ma już komplet 1,2,3,4 już dawno:) takze już nie pamietam jak było przy trójkach...powiem szczerze...ale ząbki kiedyś wyjdą, spokojnie:) Anuska to dobrze, że Szymek tak sobie radzi:) co do opłat to ciezko mi coś powiedzieć, bo nie mam zielonego pojęcia jakie sa u nas, bo sie nawet jeszcze tym nie interesowałam przynam się. Za rok ci powiem:P My zaraz lecimy na zakupy. Dzis pulpeciki sa w planie, wiec trzeba kupić mięsko. Sliczna pogoda jest, nie wiem czy do parku z Matim nie pojechać, moze aparat wezmę i zrobię mu sesyjkę jesienną:) moj mały model:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) my na nogach od 6.40 :) mały obudził mnie głośnym "mama sisi", więc pognaliśmy siusiu robić :) potem bez pieluchy jak zawsze wlazł mi do łóżka, i tak sobie lezeliśmy, aż tu nagle moje dziecko z premedytacją obwieściło ze sisi i zasikało łózko :P i oczywiście swoja żabę przytulankę co jest koszmarem bo żaba wyprana została i jak tu zasnąć w południe bez "Ziaby" :( ale jakoś to będzie, dostał Misia Jasia i może zaśnie z nim :P na razie chodzi z Jasiem i pokazuje mu przez szybę że na balkonie jest Ziaba :P dobra na dwór mykamy bo słońce świeci :) co do zębów to my mamy górne trójki, na dolne czekamy. ogólnie to mamy górne 1,2,3,4 i dolne 1, jedną 2, i dwie 4. tak jakoś nie po kolei wychodzą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pietrucha - co do elewacji, mi osobiście podoba się tak wyłożone klinkierem, my elewacje będziemy kończyć dopiero jak się wprowadzimy, ale ja myślę fronty domu zrobić podobnie jak na tym zdjęciu pokazałaś, przy oknach tarasowych też, najbardziej to bym chciała kamieniem, ale że mamy już te filary z klinkieru to nie będziemy krasić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blanka a Kubuś to za każdym razem je.Julia spała grzecznie a teraz to jakiś koszmar co chwile płacz i nie da się uspokoić tylko suszarka na nią działą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my wrócliśmy ze spacerku. Poszliśmy jednak nad zalew. Niby ciepło ale chłodek jesienny już jest. Wzięłam aparat i porobiłam parę zdjeć Mateuszowi. Śmiać mi się z niego chce, bo jak chcę mu zrobić zdjeći to on zawsze kuca i się śmieje od ucha do ucha:D bynajmniej dziś:) a ja mam problem chyba ze swoimi kościami:O tak mnie kostki kręcą, że nie wiem co. Wczoraj usnąć przez to nie mogłam nawet, czasami kolana tak samo, albo łydki:( nie wiem czy to już mi reumatyzm wychodzi czy jak:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daga takwszystkie dzieci chyba robia bo moja chrześniaczka też tak robi a Julia zaczyna minki stroić do aparatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc My wstaliśmy po 8 ale nocka była koszmarna :/ Malinka za każdym razem daje mu cycia bo jak nie dam to jest taki ryk że szok. W nocy już się wkurzyłam odwróciłam się i myślę może zaśnie,nie ma mowy ryczał do tej pory aż dałąm mu cyckę. daga Mati fotogeniczny chłopczyk jest poprostu :) wiecie co nic mi się nie chce dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×