Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daga_83

do mam, które siedzą w domu z dziećmi...

Polecane posty

coś tu pusto... ja w sumie tez na chwilę. Wojtuś zasnął i jeszcze tych dwóch starszych gagatków zostało mi pogonić do łóżek. sama chyba zaraz zasnę na siedząco:) ale co tam jedna nocka na ileś tam zarwana to jeszcze nie tragedia:) ja z chłopakami spokojnie mogę cos upiec czy ugotować. ale od kiedy pojawił sie Wojtuś to trochę ciężko z tym jest. jutro chyba wyskoczymy do mojej mamy to sobie z nią na spokojnie pogadam o ostatnich wydarzeniach. zmykam dziewczynki bo padam na twarz. dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziś dzień spędziliśmy po za domem rano zakupy później byłam u mamy. Julia dzielnie nosiła tylko się nie wyspała myślę że noc będzie dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) ojej padniea jestem:O od 2.30 na nogach!!! praca praa dziś!! Zakupy zaliczone, choć nie takie jak oczekiwałam. Zostalismy dłuzej w sklepie i mieliśmy mnie czasu na galerie:( Ludzie długo kupowali i wyszło jak wyszło. Ale poszliśmy tez na kolację:) Zakupiłam sobie dwie bluzeczki:) Mąz wchodził ze mna do kazdej przebieralni:P chciał sobie kupic koszulę, ale już czasu nie było...ok 18 musieliśmy wyjezać z Wawki do domu. Ja wracałam samochodem takze dzień miałam zapędzony. Teraz m ogląda jakieś mma na polsacie i chyba jeszcze jego kolega wpadnie, bo m go zaprosił:O o rany ten to ma pomysły... lece, bo padam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) donoszę że dojechaliśmy do poznania bez problemu i nawet pociągu w biegu nie zatrzymywaliśmy :P podróż ok, mały grzeczny strasznie był, potem zabawa na dworze, imieniny mojej cioci. ja sobie siedziałam a mama zabrała Franusia na dwór :) i tak od 17 do 20 się bawili :) a jaki lodowaty wrócił1 ale cholernik kurtki nie założy i biegał w bluzce z długim rękawem i kamizelce i to wszystko! a wiało lodowate wiatrzysko. ale maluch tylko zimne rece i buzię miał! karczek gorący!!! a wieczorem był tak zmęczony ze nawet w kąpieli płakał (a nie chciał sie myc, bo przeciez nowe zabawki!), a potem w łóżeczku wszystkich świętych nawoływał, ale szybko przestał płakac i momentalnie zasnął :) współczuję nieprzespanych nocek!!! daga oj fakt faceci czasem mają pomysły genialne! szkoda ze zakupy nie wyszły tak jak planowałaś, ale chociaż coś się kupić udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) a co tu taka cisza? mnie też już pewnie dzis nie będzie bo jedziemy do mojej mamy. agatka - to się Franek umęczył:) daga - wyspałaś się? czy mąż z kolegą nie dali sie położyć? a ja to w ogóle od 4 dzis na nogach! no masakra co ten mój syn zaczyna wyprawiać:) ale liczę na to że u mamy utnę sobie małą drzemkę:) i zjem dobry obiadek. juz mi się tam pewnie kurczaczek piecze bo kurczaka uwielbiam:) no dobra zmykam. udanej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj cisza tu straszna :P małego położyłam, całą noc popłakiwał sobie bo mu zimno było :( w końcu przykryłam go swoją kołdrą i kocem i było ok :) a sama pod kocykiem małym spałam :( on początkowo był przykryty takim grubym złożonym w 4 kocem, ale był lodowaty, więc po omacku szukałam czegoś czym mogę go nakryć, a ze nic nie znalazłam, to swoją kołdrą nakryłam i tym kocem. dzis od razu moją kołdrę mu dam,a sama wezmę sobie koc. muszę kupić kołderkę i mu tu zostawić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Już mam dosyc tej niedzieli :/ Nie mogę się doczekac tego kiedy się skończy. Rano byliśmy w Kościele,Kuba pobił nos. Teraz śpi a ja zajadam się ciastkiem malinka ciesz się że mała tak ładnie spała. Ja nawet nie mam się czym pochwalic bo już nie pamiętam kiedy Kubuś ładnie przespał noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Blanka nie przejmuj się w końcu będzie lepiej.. A ja wczoraj późno położyłam się spać,byli u nas rodzice i moja siostra z mężem i tak kawka,kolacyjka,piwko,winko...ale było miło Mały w nocy budził się 3 razy a po szóstej wstał i po spaniu,a kładłam się przed trzecią :( Niedziela też miła,całe przedpołudnie mąż był z małym na dworze,jeździli na rowerach a ja mogłam spokojnie obiadek zrobić.Mummy u mnie też dzisiaj kurczak pieczony,bo i ja i mały uwielbiamy :) U nas dzisiaj piękny,słoneczny dzień...pół godzinki temu wróciliśmy ze spacerku,byliśmy na lodach i po drodze mały zasnął w wózku,teraz my pijemy kawkę a mały obok w wózku śpi,przypomniało mi się jak to fajnie kiedy dziecko po południu idzie spać :) Daga,Pietruszka,Anuśka ...a wy gdzie ? Jak Wam niedziela mija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka.. ja tak na momencik:) wróciliśmy od teściowej....wczoraj przyszedł kolezą z zoną:) położyliśmy się spać ok 1:) rany na nogach prawie 24 godz byłam:) mati nam się obudził o 6:O ale popołudniu się zdrzemnęłam ok godz. Teraz chłopaki się kąpią a ja robię kolację:) jutro skrobnę coś wiećej, bo tylko przywitać się wpadłam. Aha ja też lubię pieczonego kurczaka mniam mniam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki:) rozpocznynam nowy tydz:) Tak, tak my juz nie spimy dawno, bo od 5:O Mati dziś wstał skoro świt i koniec nie było mowy o spaniu. Takze ja juz mma pranie wstawione, pościel zmienioną i jestem nadal w trakcie prac:) Agatka podziwiam Was, ze pociągiem pojechałaś z Frankiem. Chyba z Matim bym sie nie odwazyła. Kurcze taki piorun mały, ze nie wiem czy bym z nim tam i z bagażami sobie poradziła:P kiedy wracasz? dziunia to ja widzę, ze Twój Gabryś skończył 3 latka a nie przesypia nocek jeszcze....o rany to też sie masz mała z tymi nockami. Kiedy zaczną spać te nasze chłopaki, chyba jak do szkoły pójdą :) Blanka a ile kuba spi w dzień? i co z jego nosem? my jak bylismy w warszawie to skoczyliśmy jeszcze do leroy merlin, oglądaliśmy płytki, drzwi, wanny itp. Dlatego na moje zakupy tak mało czasu zostało:) Dobra WSTAJEMY!!!! TYDZ SIĘ ZACZĄŁ!!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mummy a jak tam Wojtek w nocy? czyżby maluszek dołaćzył do naszej eipy "super śpiochów:"?:) pietrucha a m też balustrady sam robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Szymon w przedszkolu, Wojtuś jeszcze śpi. Słonecznie dzisiaj u nas, ale chłodnawo. Mąż pojechał w delegację i przyjedzie dopiero w piątek:( jakoś trza przetrwać:( Idę sobie zrobić herbatkę z cytrynką, zawsze rano piję. Uwielbiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Anuśka. Ty to amsz dobre chłopaki do spania, tylko zazdroscić:) Mój syn korzystajac z mej nieuwagi przed chwilką wycisnął pół tubki pasty do zębów na swoją wywrotkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) daga, moi chłopcy to śpiochy, prawie od samego początku idealnie śpią. Szymon jak miał miesiąc to już przesypiał całe noce, a jak miał 5 miesięcy to zaczął mi spać do 9 rano i tak mu zostało do dziś, jak nie trzeba wstawać do przedszkola to w soboty i niedziele śpi do 9, ja nie pamiętam żeby mi dzieci wstały przed 7:30. Także ja jestem zawsze wyspana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki To i ja witam w nowym tygodniu...a u nas za oknem pogoda wyśmienita,co prawda zimno ale świeci piękne słoneczko Anuśka jak ja Ci zazdroszczę tych śpiących chłopaków u mnie co prawda dziś jedna pobudka ale jednak... Anuśka to twój mąż tylko na weekendy zjeżdża? Jak Gabryś miał roczek to mąż też był przez pół roku w delegacji i przyjeżdżał późno w piątek i wyjeżdżał w poniedziałek raniutko.Tak więc wiem co czujesz...takie życie od weekendu do weekendu :) A ja nie mam pomysłu na obiadek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziunia, on nie w każdym tygodniu jest w delegacji, różnie to bywa, teraz będzie to długo trwało gdzieś do listopada:( a potem będzie na miejscu robił. Dobrze, że choć na weekendy jest:) A ja właśnie skończyłam ogarniać chatkę, muszę jeszcze pranie rozwiesić i obiadek przygotować i na budowę, muszę się przejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój Mati chodzi już spiacy...nie idziemy na spacerek, bo nawet nie ma co, zaraz bedzie spał jak suseł. U nas miało być spaghetti, ale nie mamy miesa mielonego, bo nie idziemy na spacer, wobec tego będzie pewnie rybka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ugotuję zupkę z ogórków kiszonych i kupie krokiety i barszczyk,jakoś nie mam pomysłu na coś innego :) Daga z Ciebie to taki rybożerca hehe :) A jak przyrządzasz te rybki ? Bo u nas ryb mało się je,jeżeli już to smażona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziunia ja jestem rybkkożerca ogromny!! kocham jeśc rybki. Raz w tyg zawsze jemy rybkę:) Mateusz je solę a my jemy zazwyczaj dorsza bądż mirunę. Ryb nie smazę. Już dawno nie jadłam smażonej ryby. U mamy na wigilii chyba, bo ona nie uznaje pieczonej:) ja piekę rybkę w folii z cytrynka minam:) do tego pieczone ziemniaczki, tzatziki i mmmm niebo w buzi:) mój synek własnie usypia:) a ja na all wypatrzyłam sweter dla m:D dziewczyny i ja się wciągam:) dziś przyszła ta zabaweczka dla małej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ,my w domku dzis mała cos goraczke ma nie wiem czemu ;/dalam jej panadol i poszla spac jakies chorubsko ja pewnie bierze;/A do tego ja chodze cala obolała ,okres dostalam i strasznie brzuch mnie bolal rano ,musze ogarnac w domu zaraz narazie siedze i pije kawke ;) DAGA ja ci wspolczuje z Twoim Matim ze ona dalej ci sie tak budzi w nocy hmmm kiedys chyba wyrosnie z tego:) a no rybki ja tez lubie wogole sa bardzo zdrowe :)a szczegolnie dorsz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuśka rybę piekę w 150 st tak od 30-40 min. Oprószam przyprawą do ryby kamisa i piekę:) rybki są pyszne!:):) moze twoją małą jakiś wirus łapie. przypomnij ile ma już twója córeczka? u mnie Mati spi. Dzisiaj drzemka wczesniej. Posprzątałam mieszkanie, łazienkę obiad się kończy. Wypadałoby jeszcze w szafkach posprzątąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka 7001
blanka- podpatrzyłam szwagierkę jak karmi dwumiesieczna córkę karmi odbija karmi czeka chwile i znowu karmi i spróbowałam z Julią dałam raz kaszkę i za pól godzinki drugi raz na spaniu i wszystko zjadła i mniej się budzi w nocy podejrzewam że Kubuś jest głodny a próbowałaś ściągać i dawać swoje mleko w butli wiem zę to zabawy ale może by więcej zjadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daga moja mała w grudniu 2 latka bedzie obchodzic :) a taki straszny z niej huliganek ze szok:) ja teraz za przorzadki sie biore bo balagan straszny mam :P Wy tez tak dziewczyny codziennie sprztacie ,bo ja mam wrazenie ze sprzatnie to syzyfowa praca :P??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja kolejna noc lepiej mama mi doradziła żeby Julcia mniej spała w dzień i w nocy lepiej śpi. W sobotę powinnam mieć gotową kuchnię jeszcze płytki wybrać nad blat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syzyfowa syzyfowa mamuska:) mój Mateusz tez w grudniu dwa latka :) a którego ur się Ola? (dobrze pamietam imię?:) ja ogarnęłam, od 5 na nóżkach takze teraz mam przerwę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuśka chyba też tak mamy...na okrągło sprzątam a w domciu i tak wieczny bałagan :) A już myślałam że tylko ja tak mam :) A Tą rybkę spróbuję tak zrobić...może właśnie sole bo ją lubię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×