Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daga_83

do mam, które siedzą w domu z dziećmi...

Polecane posty

hej dziewczynki my właśnie wróciliśmy od rodziców,byliśmy na obiedzie i kawce...a ja nie do życia jestem,normalnie cały dzień mi się chce spać ,trzy kawy wypiłam i senność nie przeszła daga zakupy na allegro polecam,kupuje już jakieś dwa i pół roku i raz wtopiłam tak naprawdę.A często kupuję zabawki,ubrania dla synka i dla siebie ciuchy i buty,ja to chyba troszkę taka zakupoholiczka jestem :) a co mężów i wyjść ,to nigdy nie mięliśmy z tym problemu,z tym,że mi takie wyjścia zdarzają się naprawdę sporadycznie i mąż wie ze żadnego numeru mu nie wywinę :) a co do ubierania dzieci przed wyjściem to prawdziwa udręka,zanim mojego gabisia dogonię i ubiorę,to jestem tak wymęczona że najchętniej zostałabym w domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLUB MALUSZKA W RZGOWIE
KLUB MALUCHA TĘCZOWY DOMEK Rodziców zainteresowanych powierzeniem nam opieki nad swoimi pociechami (0,5-5 lat) prosimy o kontakt. klubteczowydomek@gmail.com tel. 668-154-540 lub 509-998-715 Jesteśmy TU, NA MIEJSCU W RZGOWIE! Jeśli nie wiesz, jak zorganizować czas swojemu dziecku,zapewniając przy tym zabawę połączoną z nauką czegoś fajnego, kiedy Ty jesteś w pracy, nie możesz być z nim - zapraszamy do nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka 7001
witam wczoraj teściowa urządziła niezła awanturę bo mąż z teściem robił przy wodzie i zakręcił zawór główny wody i nie było chwile w całym domu wody. A Szanowna teściowa wymyśliła się właśnie wtedy kąpać. darła się z godzinę oczywiście obudziła przy tym Julkę. Byliśmy wczoraj popołudniu na krótkiej wycieczce odwiedziłam brata. a dzisiaj od rana teściowa się nie odzywała. Chociaż mąż nie chciał poszliśmy jej złożyć życzenia i daliśmy czekoladki.Reakcja super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka 7001
takiej reakcji teściowej na życzenia to jak się spodziewałam zbladła jak ściana i zrobiło się bardzo głupio. nie wiem czemu zrobiła imprezę na dole w malutkim pokoiku skoro mamy duży pokój gościnny i tam zawsze goście siedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny jak zwykle jestem padnięta,na tym festynie był taki skwar że szok. Kubuś mi się dwa razy zaszedł ehhh :( ja to mam wszędzie katorgę. Chciałam zostac w domu ale mama powiedziała żebym pojechała a nie wiecznie siedziała w domu. mummy tak to prawda te imprezy w Uchaniach były super ale za czasów jak byłam panienką. Może się gdzieś widziałyśmy na UA kiedyś :) andzie zaraz zobaczę na pocztę daga jak po imprezce u mamy? malinka ta Twoja teściowa to damę rżnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorową porą,ledwo żywa:(rozładowalimy 13 przyczep słomy i mam dość oczywiście teściowa przy niczym palcem nie tknęła,mało tego umyła sobie włosy i rozłożyła asię na kanapie i oglądała tv:(ma tupet moja mama zajmowała się dzieciakami to by chociaż szanowna pani wzięła na siebie obiad i kolacje,tylko by miala podac bo wszystko było przygotowane,posmażone ale nie,ja musiałam z mamą pomiędzy igorem a jedną i drugą przyczepą wszystko podawać ale najważniejsze że po robocie:) m znowu w kombajnie zasuwa,znowu sama ale 27 szykują się nam krótkie wakacje nad jeziorkiem w domku:) wypozyczamy na 4 dni domek i odreaguję sobie wszystko:)fajnie,las,jeziorko byliśmy w tym miejscu jakieś 9 latek temu,będzie co wspominać:P daga jak tam imprezka?widzę że twój teściu przygłuchawy?he he pochwal się jaką bluzę sobie kupiłaś?ja też z tych allegrowiczek zakupoholiczek:P blanka kochanie jak mi ciebie żal tak jakoś❤️ale widzę że twarda sztuka z Ciebie!!:)i tak trzymaj dalej🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana pietruszko muszę byc twarda :( ale przyznam że nie raz tracę siły całkowicie,wiem że muszę dalej się podnieśc i funkcjonowac wiem jak się czujesz bo my wczoraj zwoziliśmy siano,podawałam ciuki i teraz wszystko mnie boli :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pietruszka...zazdroszczę ci tego domku nad jeziorkiem,super,pewnie nie będziesz mogła się doczekać:) odpoczniesz,akumulatory podładujesz,fajny taki wyjazd ,więc szalej kobieto szalej,pewnie wykorzystasz gumowe zapasy z allegro hehe a ta twoja teściowa to faktycznie ma baba tupet,dobrze że chociaż na mamę możesz liczyć z pomocą blanka jak pietruszka napisała...twarda kobitka z ciebie daga nadal imprezuje?kochana pochwal się jak było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo hejo:) imprezka u mamy zaliczona i ok:) ale jaja mówię Wam co roku mama wyprawia ur i nigdy jakoś tortu nie ma, w tym roku mysle zrobię jej niespodziankę i zamówię tort a zajeżdżamy a okazuje się, ze mama tort zamówiła:):) a co do prezentu, to nie kupłam w końcu, bo nie miałam jak dotrzeć na spokojnie do miasta. W srode lub w czwartek będe miała samochód i wyskocze w końcu na zakupy i wogóle masa spraw się naziberała. Ale wymysliłam, ze kupie jej taką ramkę na zdjęcia, gdzie można włozyć ok 8 zdjec:) wyglada to jak obrazek:) kosztyuje chyba ok 65 zł. a mój teśc przyguchawy jest to fakt:D a kupiłam sobie taką bluzę http://allegro.pl/show_item.php?item=1183614533 Blanka nie możesz cały czas siedzieć w domu. Mama ma rację. Wychodź do ludzi troszkę. Pietrucha no teściowa to hrabianka pełną parą. Co za tupet...:O My wyjeżdżamy w następ niedzielę na tydz. przed nami 5 godz jazdy samochodem, ale mniej niż 8 nad morze:) Dziunia a robisz wogóle jakieś zakupy na miejscu tam dzie mieszkasz czy tylko w sieci?:) Mummypisałaś wcześniej, że Wojtuś już ząbkuje. Nie za wcześnie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mie imprezuję już...wieczorem wyskoczyliśmy jeszcze z męzem na piwo i lody:P ale teraz mnie troszke wkurzył i poszedł spać.....ale zbliża mi sie okres, wiec szukam chyba zaczepki i robię z igły widły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wróciłam ze sklpów na allegro:P patrzyłam za jakś tuniką daga widzę że zaszalałaś!!!ta bluza co kupiłaś ostatnio króluje na all:):) fajna blanka,wiesz chyba każda z nas upada czasem,ja na pewno czasami mam dość,uciekłabym daleko od wszystkich ale wiem ze to niemożliwe,że kocham moich rozrabiaków i dłużej niż parę gdzin nie mogłabym żyć bez nich:) dziunia,że tak się zapytam....basenik jest wasz?fajna sprawa co?marzę o takim na ogrodzie jeszcze troszkę dziewczynki zmykam do łóżka bo nogi to mam w d..pie jutro do dentysty jeszcze:(za o we wtorek do fryzjera:D pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daga ja też często robię z igły widły ostatnio nie lubię wychodzic bo ciągle mi ktoś dogryza :( słyszę tylko że mój mąż tam na sucho na pewno nie siedzi,zazdrośnica jestem a tu jeszcze takie teksty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka na sucho nie siedzi???:) o rany:O ja to bym pewnie znajac mój cięty język powiedziała cos fajnego komuś:D nie przejmuj sie takim gadaniem. Niekótrym najwidoczniej się nudzi. A sa ludzie co lubią tak się z kogoś ponabijac albo ponasmiewac. Grunt to nie dac sobie dmuchac w kasze kochana. Pokaż, ze masz to głęboko w dupie co oni myslę albo strzel takim tekstem, ze im szczęka opadnie i tyle:) A bluza mi się bardzo podoba. :) ciekawe czy przyjdzie przed moim wyjazdem:) hehe jeszcze sobie upatrzyłam nawet taki sweterek ale nie zapisałam str i coś namierzyć nie moge:) Pietrucha dentysty współczuję:O brrr ale fryzjera nie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z poniedziałku:) Czyżbyśmy wstali pierwsi;O my na nóżkach tak po 6 z minutami. Własnie jestem po porannych ćwiczonkach. Wczoraj po dwóch imprezach to bomba kaloryczna we mnie walnęła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej daga to wy ranne ptaszki,mój dzisiaj spał do 7:30.Bluza fajna,też mi się podoba:) A u siebie na miejscu kupuję głównie spożywkę ale ubrania też mi się zdarza i dla mnie i synka ale to głównie h&m,resered ,house i najczęściej na wyprzedażach,a tak w ogóle to lubię chodzić po sklepach :) pietruszka basen jest nasz,kupiliśmy rok temu z myślą o małym bo uwielbia wodę,tylko wiadomo trzeba go nieustannie pilnować .Ale taki basen to frajda zarówno dla dużych jak i małych:)kochaniutka jeszcze trochę i sprawisz sobie basenik :) blanka nie przejmuj się ludźmi,dogadaj komu trzeba i tyle,twoje życie i niech się nie wpieprzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ranne rane:P dziunia ja tez uwialbiam chodzić na zakupy:) a kóra kobieta nie hehehe ale jakoś lubię te klimaty jak się przymierza i wogóle..a na allegro nie ma możliwosci:) powiem ci, ze house nie jest w moim guście ale h&m jak najbardziej:) i reserved tak samo:) może razem kiedyś skoczymy an zakupy:) u nas dziś już nie ejst tak goraco:) lecimy na spacerek i na zakupy teraz :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daga ja na zakupy to zawsze i wszędzie :)znajomi się śmieją ze przy mnie na zakupach każdy odpada.bo ja nigdy nie mam dość :) co do sklepów to h&m i reserved to uwielbiam od zawsze, a do housa to tak od niedawna chodzę,tzn odkąd udało mi się kupić fajne spodnie i ostatnio dwa razy śliczne buciki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziunia jak zawsze i wszedzie to dawaj do mnie:):):) ale byśmy zaszalały hehe. Gusta mamy podobne jak widac:) potem jakas kawka i ploteczki i jest git:) takie rzelaksowane i odpręzone od razu byśmy lepiej dzaiałąy w domu:) ja dziś jadę z koleżanką zapisywac się na aerobic. Kurcze chcę miec w końcu juuż samochód, bo jestem uziemiona na maksa. Głupio mi tak ciagle prosić kogoś. A przyzwyczaiłam się do swojje niezalezności. Musze małemu jeszcze podkupić parę spodni, bo mi rośnie jak strzała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie reszta ekipy?? pietrucha z dentystą walczy, Agatka wczasuje a reszta?? Anuśka jak dorwała swojego męza to już nawet nie ma kiedy zajrzeć:P Halooo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :) Daga - mąż znowu w delegacji, więc napewno będę częściej pisać teraz:) Powiem Wam, że tak szybko mi weekend zleciał, że masakra!! Nie było czasu na neta:) A dzisiaj od rana piorę koce, pościele, ładnie jest więc wszystko super schnie! Dopiero teraz robię sobie śniadanie. Wojtek śpi, a Szymek nadal "pomaga". Daga bluza bardzo fajna! Ja ubrania to ostatnio rzadko kupuję, dobrze że mi mama coś przywiezie z Włoszech, bo tak to trochę mi szkoda kasy na ubrania, zależy mi na szybkim wykończeniu domu i odkładam wszystko na budowę. Oczywiście to co najbardziej konieczne to wiadomo kupuję. Mam nadzieję że kiedyś będę mogła poszaleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no daga byśmy zaszalały,może kiedyś się uda :) podziwiam za ten aerobik,ja byłam tylko raz,kurcze ja jakoś nie mogę się zmusić do ćwiczeń ,w szkole najbardziej znienawidzoną lekcją był dla mnie wf:0 ale robię postępy i postanowiłam na zimę kupić sobie stepper,mam nadzieję że się nie rozmyślę:) anuśka to normalne ze zależy ci na szybkim wybudowaniu i się ograniczasz...ale kochana kiedyś sobie odbijesz i zaszalejesz :) babcia zabrała gabisia na spacer i mam dwie godzinki luzu ,ale jeszcze obiadu nie mam więc zmykam coś gotować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziunia - no mam nadzieję, że będzie mi dane kiedyś zaszaleć:) może nawet z Wami?? !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale bym chciała żeby mi tak ktoś zabrał dzieci na spacer... ale bym odsapnęła, ja nie mam ich komu zostawić, teraz jeszcze mąż na delegacjach... mama za granicą, teście za granicą, bracia?? wiadomo... no nie mam nikogo takiego:( szkoda.. Blanka co tam u Ciebie?? Ciekawe co u Agatki, pewnie wypoczęta na maksa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my dziś z mati same jak kołki siedzimy cały dzien:P teraz spi już od 12 a ja obiadek mam gotowy, pranie wstawione i chcę jeszcze poogarniać coś:) A co do aerobicu to ja to uwialbiam:) az się cieszę, ze znowu wracam. Aby tylko z małym było komu posiedzieć tę godz:) po ćwiczeniach mam tyle energii w sobie, ze mmm Dziunia no mam andzieję, ze kiedyś będzie taka mozliwosć. Anuska spokojnie jak się pobudujecie i wykończycie to poszalejesz. Wszsytkiego nie wykupimy:P ja tez w sumie powinnam zaciskać pasa:O ale czasami ma się chec poprostu na coś fajnego. ale tak ostro to nie szaleje teraz. Anuśka a mama to jak długo ma zamiar pracować za granica??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć. ja tylko na chwilę żeby się przywitać. dzień mam zrypany. w sobotę koledzy mojego brata pobili, okradli i zdemolowali dom takiemu pijaczkowi. wczoraj mój brat był przesłuchiwany w tej sprawie a dzisiaj policja przyjechała, zrobili rewizję u niego w pokoju, skuli w kajdanki i zabrali:( on twierdzi że go tam nie było. ale najbardziej moja mama to przeżywa. w środę jedziemy po chłopaków to ja się z jednym i drugim braciszkiem rozprawię!!!! jak trzeba będzie to i wpierdol ode mnie dostaną - jeden i drugi!!! chciałam chłopaków zabrać dzisiaj ale mama mówi że już niech zostaną do środy. normalnie kipi we mnie wszystko. wieczorkiem zajrzę. muszę trochę ochłonąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany mummy - Ty to tam masz atrakcje, nie zazdroszczę!! Niech się tam tylko wszystko dobrze rozwiąże !! Trzymaj się kobitko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki:) właśnie wróciłam od dentysty i kładę spać igorka,półtorej godziny ma przesunięty sen południowy,ale co robić jak dentyste miałam na 12,a przyjęła mnie 12.30 zaplombowała mi jeden ząb i umówiłam się na 7 września na koronkę bo będzie mi odbudowywać piątkę,musze uszykować na to 200zł:( mummy,współczucia:(Ty to chyba jestes taka starsza siostra co trzyma chłopaków w pionie co?:)biedna Twoja mama...... a co wyszło z bratem i jego rodzinką? anuśka,często Twój m w delegacji,rozumiem że przynajmniej masz natchnienie na porządku,stąd te pranie wielkie?:) ja to z wami nigdy ani na kawkę ani na zakupy nie wyskoczę,zbyt daleko od was mieszkam,szkoda uciekam zaraz obiad dokończyć w nocy dziś po wczorajszym wysiłku nie mogłam igorka podnieść,wszysto mnie bolałao,dobrze że tylko jeden dzień w roku blanka,rodzice mają krowy tak?podobno dużo z nimi pracy nie?my tylko trzodę-500 sztuk:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×