Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daga_83

do mam, które siedzą w domu z dziećmi...

Polecane posty

oj też bym gdzieś wyskoczyła. tylko mi się na dyskotekę zachciało ale dopiero jak urodzę i będę jakoś wyglądać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widze że jestes w temacie mummy:) kurde,te dzieciaki.....skąd ja wezmę te okulary 3d,w sumie mamy jedną pare a czy bez tych gogli można tą bajke oglądać?pytam bo nigdy nie oglądałam nic w trójwymiarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyskoteka... hmm odległy temat :):) ale nie jest tak xle ostatnio bawiłam się na sylwestra:) ale dyskoteka.. chyba ze dwa lata temu byłam. Jeszcze Mati nie był w zamiarach hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze to nie wiem czy bez specjalnych gogli to będzie ten sam efekt:) ale jak kino nie wypali to polecam stronkę seans24 - ogląda się za darmo filmy i seriale. znacie może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny my idzimy na kolację ....takze narazie uciekam... miłej pogawędki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u na na dyskotekach same 16-latki:P czułabym się jak seniorka:P mummy nie mam Twoich namiarów,nie moge dojść do ładu,poczekam aż daga będzie miała Cię w znajomych i wtedy Cię znajdę:) a stronki nie znałam z tymi seralami i filmami,dzięki,zajrzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany dziewczyny ale się rozpisałyście. A ja dopiero teraz mam chwilę. U mojego brata robią fundamenty i ja byłam zmuszona gotować obiady (czwartek i piątek) dla 3 facetów + domownicy, w sumie przez te dwa dni gotowałam dla 8 dorosłych i 2 dzieci... no i mam dość jestem wykończona, dzieci, gotowanie i reszta obowiązków. Na dodatek Wojtuś mi coś zaczyna kaszleć:( Muszę jutro zaliczyć aptekę, co mi polecicie dla 1,5 roczniaka na kaszel???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anuśka cześć:) biedulko to nagotowałaś się,grunt to żołądki mieć pełne,potem robota idzie do przodu:) a co do syropu,to ależy jaki synek ma kaszel,mokry czy suchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na suchy drosetux-przeciwkaszlowy na mokry flawamet,prawoślazowy,herbapect junior dobra jest maść pulmeks baby na klatke piersiową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anuska mi pediatra poleca na kaszelek flegaminę, anbrosol, albo lipomal. Smaruję małego jeszcze zazwyczaj pulmex baby... tu agatka wcześniej proponowała syrop z cebulki i prawoślazowy u jej Franka zadziałał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na noc kaszel zwiększa się,to normalne na noc nie można flawametu-tylko do 16 bo to wykrztusny,ale herbapect jest na obydwa rodzaje kaszlu:) a katarek też jest? w ogóle to najlepsze są inhalacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wpadłam tylko na chwilkę dziewczyny maż się kąpie, ja czekam w kolejce:D i zmykam spać, bo i tak wiem, ze do rana nie pośpię:) acha pietrucha podaj jeszcze raz maila do siebie jak mozesz bo ja usunęłam niechcący twoją wiadomość ze skrzynki i nie mam namiarów na Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wkurzyłam się nieźle, bo przyszła żona brata siedzi w domu (na bezrobociu jest) i zamiast przyjechać i gotować albo coś pomóż to ja się dręczę z tym wszystkim sama... A tym bardziej że to jej tato z bratem przyjechali pomagać do mojego brata, a ona sobie siedzi zadowolona w domu... a mamę mam za granicą i wogóle szkoda gadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doradczynie się znalzłyśmy co pietrucha:D Anuśka kładż się do łóżka (ale mi sie zrymowało:) odpoczywaj sobie....jutro wolniejsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anuśka ale numer odwaliła ta kobita,a Ty za dobra jesteś chyba co?i to jeszcze z dwójką dzieci.....tąpnij nóżką następnym razem i niech przyjedzie Ci pomóc daga wyślę ci na NK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarku narazie nie ma, tylko czasem kaszle. teraz śpi, nie wiem, zobaczę co będzie rano... dzięki za pomoc, kupię tą maść..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakoś dałam radę, tak się pocieszam że robię to dla brata a nie dla niej. Jutro raczej wolna. Ale po niedzieli pewnie znowu będe stać przy garach..:( rany no ona nie umie gotować...!! A ja faktycznie za dobra jestem...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny lecę się kąpać i się kładę bo mrugam oczami:) dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o niech catering se baba zamówi he he:) dziewczyny ja też spadam,małemu dałam paracetamol bo od samego wieczora jak zasnął miauczy,mże pośpi teraz dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się wyspana i objedzona tostami:D:D:D:D pogoda nieciekawa za oknem,ponuro,smutno ale kwiatki kwitną mi na skalniczkach więc jednak ta wiosna jest....;)tylko gdzie,w kalendarzu:) wstawać spiochy,ja nie śpię od 7:P daga a jak u Was nocka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my też na nogach :)dzis od 6.30 :) ale wpadne na dłużej jak mały pójdzie spac :P na razie na dwór sie zbieramy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja też już nie śpię od 6 rano!:) dzisiaj dopiero chłopaków zabierzemy od babci bo wczoraj mój m po nich pojechał i wcale nie chcieli wracać. uprosili go żeby zostać do dzisiaj:) no ale dzisiaj to nie ma przebacz - wracaja do domu:) a ja jeszcze wstawie pranie póki mam trochę spokoju:) zajrzę później:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ale sie rozpisałyście :) Miłego weekendu jak mała usnie to musze nadrobić te 3 stronki i wtedy odpisze :) Ja już po zakupach i wyprawiłam m na uczelnie zaraz nakarmie Zuzie dziś siedzimy w domku jak nie bedzie padac to pójdziemy na spacerek Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×