Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daga_83

do mam, które siedzą w domu z dziećmi...

Polecane posty

anuśka domek również piękny,ładniutkie teraz te projekty,takie romantyczne,ciepłe:):):) my po kolacji,wcześnie jemy-przed 19 chłopaki pokąpani,Igorek już śpi mummy,waga dosłownie słoniowa he he 9 kg!!!!:P ja z drugim synkiem 11 kg przytyłam i byłam mega happy bo z pierwszym 18:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre z tym przyczepionym siusiakiem:) ale dzieci mają pomysły... czasami żaden dorosły by nie wpadł na to co moze wymyslić dziecko:):) ostatnio obiło mi się o uszy pytanie do dziecka "co to jest sława?:) a ono na to: Żona Sławka:D jednym słowem mummy niedługo będziecie mieli wesoło..przynajmnie będziesz miała w domu sojuszniczkę:) bo tak to zbyt duża meśka przewaga:D http://archon.pl/gotowe-projekty-domow/dom-pod-limba/m3f019c4c43464 a to mój.. troszkę podobne:) no ale głupio tak moze o tym tu rozm...więc się nie wychylam bardzo... idę się napić lampke winka i poczytać ksiażkę a co tam:) mały relaks mi sie należy.. pewnie znowu będe miała zarwaną nockę wiec chcę odpocząc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, jeszcze znośnie:) z Kubą przytyłam 20 kg a z Bartkiem 10. było mi cholernie ciężko zrzucić i nie udało się pozbyć wszystkich kilogramów po ciążach z chłopakami. ale teraz mam mocne postanowienie i mam nadzieję że wytrwam:) a pewnie do końca ciąży nabiorę jeszcze trochę masy:) Anuśka - też super domek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo mi sie podobają wasze nowe domki:) a wiecie że u nas mówi się że jak nowe mieszkanie to nowe dziecko:) to się przeprowadzajcie jak najszybciej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daga chyba zgadałaś się z anuśką odnośnie domku:)bardzo podobne dobra dziewczyny mam pytanie czy jak wybudowaliście dom,straciłyście koleżanki,znajomych? od nas jak ręką odjął,wiara pouciekała:(trochę smutne ale tak jest zazdrość jest okropna a mi przykro bo nawet nie mam z kim dzielić radości z budowy domku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serio dostaję niezłe kopy teraz z igorkiem,najgorsze sa te nocki budzi się po pare razy:(damian miał ten problem do pół roku a tu za pare dni roczek i taka masakra. właśnie roczek,pomalutku muszę zacząć myśleć ........ małemu kupilam już prezent-teletubisia tańczącego:)obbowiązkowo żółty Lala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my co prawda nie budujemy domu ale jak kupiliśmy mieszkanie to było gadania na całą wieś! że rodzice nam kupili, że nas utrzymują itd. a tak na prawdę to mamy kredyt a rodzice pomogli nam tyle że moja mam kupiła nam kuchnie i okap a teściowa nową pralkę w prezencie. i tyle. to co piszesz pietrucha to smutne ale niestety prawdziwe. ja nie odwróciłabym się od kogoś tylko dlatego że buduje sobie dom! niektórzy nasi dobrzy znajomi a tak nam sie wydawało po kupnie mieszkania ani razu nas w nim nie odwiedzili:( a co najlepsze w styczniu mąż kupił mi samochód bo rok temu sprzedaliśmy mojego kochanego grata a teraz uznał że ja się bez samochodu bardzo męczę i nawet z dziećmi nie mam się jak ruszyć. więc kupił. no to był temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pietrucha - ja jak sobie przypomnę te nocne jazdy jak Bartek się urodził... jak budził się jeden to od razu i drugi też. teraz to mi się z tego śmiać chce ale wtedy to mi do smiechu nie było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) moja mała juz nyny robi a ja usiadłam do kompa hehe;p No piekne te Wasze domki ,mi tez taki sie marzy ...moze kiedys....jak wygram w totka ;p;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny się rozpisały:) wiecie co koleżanka ostatnio sie przeprowadziła do nowego domku i ma 16 mies córeczkę i ciach jest w ciązy:):) śmieje się że nowy domek nowy potomek:):):) my sie mamy zamiar wprowadzić na następ wakacje....a ludzie są zazdrośni, cóż zrobić lae powiem Wam że my praktycznie mało rozm o naszym dmoku staramy się z tym nie wychylać i traktujemy to jako rzacz normalną wiec raczej nasi zanjomi nie mają z tym problemu......choć niektórzy sobie myślą, ze oni to znowu sobie coś kupili:) tylko kurcze jakim kosztem... mój maz praktycznie jest gosciem w domu i zapierdziela całymi dniami..niektórzy widza tylko to co chcą widzieć...no to sobie powiedziałam a co:):):) a co do zrzucenia wagi to mi zostało jeszcze 2 kg:P w sumie nieduzo ale zamierzam zgubić 4:P takie mam postanowienie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mummy,to jest okropne że jak komuś się lepiej powodzi zaraz niektórzy odsuwają się:( ja np jak spotykam się z koleżankami(tymi które mi jeszcze pozostały)wcale nie zaczynam teamtu budowy bo nie chcę jeszcze ich stracić,a i one pomimo że dobrze o niej wiedza nie pytają,nie chcą oglądać jak prace posuwają się do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuśka w tego totka to rzeczywiście by się przydało wygrać:) a ja juz zmykam. ide sie kąpać i jakiś filmik obejrzę i spać bo jutro muszę wstać o 6 rano! koszmar! odzwyczaiłam się od bycia rannym ptaszkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Wam jeszcze kobietki, ze mój Mati ma 16 mies a ja nie wiem co to jest przespana noc. ni miałam takie nocki tak naprawdę, gdzie Mati kładzie się wieczorkiem a wstaje rano:( już badania mu rózne robiłam ale wyszły rewelacyjnie:) on potrafi często obudzic sie ok 23 i hasać jak gdyby nigdy nic do 2 czy 3 i wstaje o 7.... mi ręce opadają ....no cóż liczę, zę kiedyś to minie ale ile ja się anmęczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daga,tylko że ja tez chwalipięta nie jestem i nie byłam to nie z mojej winy tak postąpili niektórzy,zazdrość ich zjadła znajomi po kryjomu jeździli pod naszym domkiem i go oglądali:( i jest tak jak piszesz,jakim kosztem to wszystko,mój m tez zapierdziela,zresztą tak jak pisałam mase sam robi na budowie,teraz zimą np cały płot kuty sam zrobił,murki i słupki tez sam latem postawił najlepiej nie przejmowac się takimi:) witaj mamuśka!!!!wkońcu wolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój starszy też budził się do 4 lat,co noc co innego,a to go nogi bolaly, a to potwory itd teraz jak już śpi jak reks to młody daje popalić:( mummy Ty to taka kinomanka jesteś:)ja nie pamiętam kiedy ostatnio jakiś film oglądałam od dechy do dechy(oprócz m ajk miłość oczywiście):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja filmy oglądam:D z mezem w weekendy wieczorkiem:) m jak m... to nawet nie wiem o co chodzi chyba ze dwa lata już nie oglądam...wolę takie seriale jak np Skazany na smierć:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga>>to wspołczuje ze mały tak sie budzi w nocy jeny moja mała spi od do bez pobudek no czasami zdarzy jej sie rozpłakac i dalej spi jak da sie jej pic i spi tak do 7-8 .hehe ja tez jestem kinomanka teraz ogladam w11 potem bede ogladac moment prawdy;p a co ;D a co do tych zazdrosci znajomych to racja czesto sie takie cos zdarza nie wiem czemu ludzie tak reaguja ...jeszcze jest przypadek z krzywda jak komus zle to ktos inny rece zaciera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej my cały dzień na świżym powietrzu byłysmy :) Jutro jedziemy do kolezanki z któą jeżdzimy na basenik Ale fajnie domki mówicie ahh my narazie o własnym m marzymy Co do wagi w ciąży ja przybrałam 16kg Pietrucha ale fajny domek ;) wogóle te projkety sa super Zmykam do łóżeczka buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry co tam słychac jakie plany na dzien macie ?:) ja wstałam o 10 (o zgrozo):P zaraz zabieram sie za sprzatanie bo jutro od rana do wieczora w szkole bede :|a na obiad to nie wiem co zrobic a Wy co robicie ?wogole dzis pogoda jakas taka nijaka szaro na tym dworze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) znów niewyspana jestem:( chyba pomału przyzwyczajam się do tego byłam na targu,conieco kupiłam i zagadałam gościa zkrzewami za tydzień przywiezie nam 150 szt.po 5 zł na obiadek rosołek serwuję:) a gdzie reszta Pań? daga jak oczko Matiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc koleżanki:) Mamuska wstałas o 10:):) kurcze ja to chyba o tej porze wstałam ostatnio jak byłam w ciazy:) My z Matim siedzimy w domu . Oczko mniej ropieje ..dzis jak zwykle zarwana nocka. ok 22 pobudka, ale dało sie go połozyć ale za to wstał o 3 rano i oczy jak 5 zł, usnął ok 5...no niestety moze kiedys mu to minie i zacznie spać, ale pewnie jak pójdzie do przedszkola i trzeba będzie rano wstawać , a on powie: Mamo jeszcze 5 min:D Pietrucha wolałabym nie podawać linków do mojego konta na nk tu na kafe. Jesli chcesz to mogę wysłac zdjęcie na maila:) Mati nie chce spać więc musze zacząć robić obiad razem z nim, niezłego mam pomocnika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) moje małe śpi :) wogóle on chyba teraz nadrabia cały okres niemowlęcy ztym spaniem! śpi całe nocki od 20 do 6/6.30 i w dzień równo o 12 idzie i śpi co najmniej do 15. ostatnio spał mi po 4-4,5 godziny w dzień!!! i nocki całe przesypiał! ja normalnie nie wiem czy to normalne? ale chyba tak, skoro potrzebuje niech śpi :) w dzień wybiega się na dworze, wyszaleje na górkach i na placu zabaw to potem śpi jak aniołek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka, to macie super. Mój mały ani nie przesypia nocek ani w ciągu dnia nie spi rewelacyjnie. Od małego spanie jest problemem. Nigdy nie spał nam w ciagu dnia anwet 2 godz:D dopiero teraz od tyg czasami mu się zdarza...normalnie w szoku jesteśmy. Też biega na dworku czasami i dwa razy dziennie ejstesmy i nic spanie jest takie samo:):) mi już czasami ręce opadają... teściowa była u mnie ostatnio i pokazała wnusiowi stanie na parapecie i patrzenie przez okienko i teraz mam ciągły płacz przez parapetem... nie mogę nic zrobić bo niunio chce na parapet...dziś ma znowu przyjechać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczełam sprzatac a tak mi sie nie chce ;/nie lubie tak pozno wstawac potem brakuje mi czasu .juz dawno tak długo nie spałam zawsze o 7 na nogach :)wogole wczoraj nagle zakuł mnie migdał tak dziwnie jakby mi sie cos wbiło i bolał dzis wstałam i było ok ale niedawno znów tak zacza kłuc (szczypac)i nie wiem od czego to zawsze miałam problemy z migdałami ale tak mnie nie bolał jak teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj stanie na parapecie :( moja teściowa też to praktykuje, ale tylko u niej w domu, bo do nas nie przychodzi :P i mały jak jest u babci to ciągle na parapecie stoi a w domu nawet o tym nie wspomni, bo wie że mama nie pozwala :P u nas spanie to też był slaby pkt. problemy były strasznie,ale od pewnego czasu jest tak jak piszę :) teraz na dworze jesteśmy tak: 8.30/9-11.30/12 i później 17 - 19, czasem do 19.30 z tatą biega :) więc w domu praktycznie tylko je i śpi :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×