Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daga_83

do mam, które siedzą w domu z dziećmi...

Polecane posty

A ja podam Wam bardzo fajny przepis na kawę. Naprawdę pyszna Szczególnie polecana na lato! BANANOWA KAWA MROŻONA 1,5 łyżeczki kawy rozpuszczalnej 200 ml mleka 4 kostki lodu 2 łyżeczki cukru - można więcej jak toś lubi bardziej słodką banan Składniki miksować 1 minutkę, przelać do wysokiej szklanki. Można udekorować bitą śmietaną i startą czekoladą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuśka Ty też masz dwóch synków jak widzę,mój Sebuś urodził się 26 lutego 2007 roku,więc tylko kilka dni wcześniej od Twojego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justysia,domyśliłam się ze chodzi o mnie:P witaj w gronie:) faktycznie nie masz lekko jak mąż daleko,ale z nami może Ci być lżej:)zostań! anuśka wkońcu zawitałaś do nas:) biedulka z tym gotowaniem mnie przeraża przygotowanie roczku,wiem że nie będzie łatwo bo igorek bardzo absorbujący przyznam że było z nim lżej jak był młodszy,teraz chce chodzić.prowadzać go muszę....czasami nie mam sił serio,czasami wysiadam z tym wszystkim ale może strach ma wielkie oczy poza tym mama mi pomoże:) a oto przepis 1 zupka amino-rosół 1 ogórek(pestki wydrążyć,pokroić go w kostke 1 pomidor bez skórki-tez w kostke 1 jajko makaron z zupki pokruszyć,dodać ogórek,pomidor i jajko,potem posypać przyprawą do zupki,połączyć z majonezem:) pycha,smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się tyle napisałam i mi zeżarło posta. to jeszcze raz. przepis na roladę serową: 30 dag sera zółtego, pół szklanki majonezu, 3 jajka ser zetrzeć na tarce, dodać jajka i majonez i wymieszać. blachę wyłożyc papierem, rozłozyć mase i piec ok. 20 minut. po upieczeniu ostudzić. farsz:20 dag pieczarek, 1 pierś z kurczaka pieczarki pokroić i udusić z cebulą, doprawić solą i pieprzem. pierś z kurczaka pokroić w plastry, rozbić np. jak na schabowe i rozłożyć na upieczonej masie. na to rozłożyc pieczarki i piec 15 - 20 minut. dawajcie dziewczyny przepisy póki jeszcze nie urodziłam:) bo później lipa z próbowaniem nowinek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystarczy wymieszać łyżką na przykład żeby się składniki połączyły a na blachę rozłóż równomierną warstwę. jak takiemu kulinarnemu beztalenciu jak ja wyszło to tobie pietrucha tym bardziej powinno wyjść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sałatka ryżowa z ananasem 1 woreczek ryżu 0,5 puszki kukurydzy,ananasa,rodzynki(pół garści),2 piersi z kurczaka,majonez wszystko razem,trochę soli i mniam!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pietrucha a ile Twój Igorek ma? Ja ze swoim Kubusiem już wysiadam,takiego skręconego dziecka to ja jeszcze nie widziałam, na rękach utrzymac go nie mogę,cały czas coś wyprawia. Za rączki tylko zsuwa się z kolan i chce chodzic. Przyznam że jestem wykończona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mummy 3 a jeszcze się Ciebie zapytam jak Ty sobie dałaś radę z chłopakami przy takiej różnicy wieku , ja podziwiam naprawdę A mój mąż wyjechał w marcu a wróci dopiero w grudniu :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robię na takiej blaszce ok. 20 na 40 cm. i robisz roladę i tą roladę pieczesz jeszcze te 15 - 20 minut. ja przed podaniem kroję tak jak roladę - ciasto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justysia - były momenty że chciało mi się wyć z rozpaczy ale tak na prawde pierwszy rok był najgorszy.później już z górki. i o dziwo udało mi się licencjat dziennie zrobić. magisterkę później już zaocznie bo stwierdziłam że już sie nie zamierzam zarzynać. ale ogólnie nie taki diabeł straszny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teraz to rozumiem:) a z czym podajesz?ketchup? justysia,igorek 30 kwietnia skończy roczek tak samo robi jak Twój kubuś,tylko chce chodzić.... a skąd ja mam brać siły?kurcze w domu tyle do roboty a on chce dreptać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż lubi z ketchupem ale też dobrze smakuje z chrzanem takim ze słoika:) pietrucha - jak się chce to można:) ale było cholernie ciężko zwłaszcza przed sesją:) od października marzy mi się podyplomówka ale jeszcze zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justysia - dogadują się swietnie. jeden za drugim w ogień by poszedł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie rację ja też uciekam. jutro zdam relację z maratonu powiatowego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się kobietki rozpisały:) maz się kąpie to zajrzałam na momencik.. ciekawe czy któraś jeszcze jest... Przepisy wypróbuję, już mam chęc zrobić tę rolade mummy:) ze mnie kucharka taka średnia:) ale postaram się.. Justysia twój synek ma dopiero 8 mies.. zobaczysz jak zacznie chodzić. Mam w domu takiego kręciołka, ciągle w ruchu. on chyba nie potrafi siedziec:))) ale spokojnie czasami są chwile, ze wymmiękam. Mój maz codziennie wraca ok 21 do domu wiec nie bardzo ma mozliwość mi pomóc. Dwa razy w tg wpadnie do mnie moja mama to sobie na zakupy wyskoczę spokojnie...ale wszystko to jest kwestia przyzywyczajenia. Mummy dała radę rok po roku:) Pietrucha kiedy robisz tę imprezę?? na ile osób??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justysia - ile waży i mierzy Twój synek?? Chce sobie porównać skoro jest między nimi tylko kilka dni różnicy:) Czy sika na nocniczek. Mój Szymek jest bez pieluch od 2 roku życia. Lubi strasznie puzzle układać, potrafi ułożyć sam na 120 elementów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. ale u nas dzis słoneczko:)) zaraz bedziemy sie pewnie na dwór pakować. My od 6 na nóżkach, takie ranne ptaszki jesteśmy. Domek ogarniety, pranie wstawione teraz się stroszkę pobawimy. Anuska- ja się nie dziwię, że Ty taka drobna dziewczyna jesteś jak Ty cały dom masz na głowie:) Niech ci faceci troszkę bardziej cię wyręczają:) Mummy- podziwiam cię z ta podyplomówka. Jak studiowałam to byłam męzatką przez ostatnie dwa lata. Ale teraz jak mam dziecko, to studiowac już bym nie chiała. cięzka sprawa:)) Napaliłam sie na tę roladę:P w tym tyg będę robić. Dam znać jak wyszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Pietrucha......28........wlkp..................Damian Igor 6lat,11m-cy 2. mała_agatka..26........łódzkie..............Franek.... .....15 mi 3. Daga_83........27.......mazow..............Mateusz....15 m-cy 4. Agniecha 79....30......ślaskie............Julia,Kasper,Patryk.8,6,4 l 5. Ewelina 84....26....mazowieckie.....Gabrysia...16 mies 6. Anuśka84 .....26....małopolskie.......Szymuś i Wojtuś...3l i 1,5 roku 7. J_A_N_A.......27......lubuskie.........Justynka i Gabi...3l i 8 mies 8. P.a.u.l.a......27.......wielkopolskie....Wesna i Vanessa... 22 mies 9. mummy3......26.......lubelskie..........Kubuś i Bartuś...4,5 i 3,5 roku Dziewczyny, jesli wAs nie ma jeszcze to wpiszcie się :) dla lepszej orientacji . Jest nas coraz więcej i niedługo kiepsko nam bedzie się zorientowac w jakim wieku są nasze dzieciaczki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×