Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daga_83

do mam, które siedzą w domu z dziećmi...

Polecane posty

Daga - jakoś to zniosę, najgorzej jak mamy nie ma, bo jak jest mama to trochę luźniej jest. Wiesz ja strasznie nie lubię bałaganu, to sprzątam a faceci mogliby prawie wogóle nie sprzątać i dla nich było by ok. Jak czasem coś tam posprząta brat, to szkoda gadać schodzi mu strasznie długo i jest nie dosprzątane:):) Ale ja jestem przyzwyczajona, tak strasznie mi to nie przeszkadza:) Chociaż czasem są takie dni że nie siadam prawie wcale... U nas deszczowo i zimno (9 stopni) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja niedawno wstałam ,mała jeszcze śpi :P u nas szaro buro chyba chłodno chociaz nie wiem A co u Was jak zapowiada sie dzionek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jaja u mnie chłopaki jeszcze śpią;) To chyba ta deszczowa pogoda tak na nich działa. A niech śpią, przecież budzić ich nie będę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas pięknie słoneczko, aż się człowik lepiej czuje:)) własnie pakujemy sie na spacerek:)) po co w domu siedziec.. Dziewczyny my wstajemy po 6 codziennie. Mój Mati ranny ptaszek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie a co będziemy w domu siedzieć:) Wychodzimy na spacerek zawsze ok 10 na dwie godz jak jest ładna pogoda, bo Mati śpi ok 12 jak wstanie i zje obiadek to też czasami wychodzimy, chyba ze robimy coś innego. Z tym, że jak się szykowaliśmy na dworek to przyszła do nas moja mama i wzięła maluszka na dworek. Wiaderko, grabki i do piasku poszli:)) ja pozmywam podłogi, bo z małym nie da rady i pojade do miasta pozałatwiać parę spraw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga>>ee no to super :)przynajmiej masz czas dla siebie .A Twoj mały tak sam bawi sie w piaskownicy ??bo moja jeszcze zabardzo nie interesuja wiaderka łopatki itd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem:D my po spacerku,pogoda ładna więc też uważam że grzechem byłoby siedzieć w domu;)zaliczyliśmy sklep spożywczy i huśtawki:) teraz Igorek padł,pośpi ok.godziny,zjemy obiad i zawożę dzieciaki do rodziców a ja na miasto,pare spraw do załatwienia mam,rachunki popłacić itp daga pisałaś że Twój m wraca do domu ok 21,przerąbane masz:( zresztą ja nie mam lepiej bo mój ok.20 ląduje;) wiem co to znaczy sam na sam cały dzień z dzieckiem a z dwójką......wesoło na pewno to zmykam w wir domowych obowiazków:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! u nas też prześlicznie! my też dziś o 6 wstaliśmy, zresztą my tak własnie zawsze wstajemy, no chyba ze Jaśnie Pan Franciszek do 6.30 raczy pospać :P skoro tak wstaliśmy, a pogoda piękna, co więcej dzień targowy, to od 8 buszowaliśmy na dworze :P najpierw małe zakupki na targu, potem piaskownica z kolegami, potem sklep, potem kaczki poszliśmy karmic i chwileczkę przed 12 wrócilismy. tylko do domu weszliśmy mały pobiegł do sypialni bo on aaaaaa idzie :P rozebrałam go, zrobił siusiu i położył się spać :) wymęczony jest strasznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Pietrucha......28........wlkp..................Damian Igor 6lat,11m-cy 2. mała_agatka..26........łódzkie..............Franek.... .....15 mi 3. Daga_83........27.......mazow..............Mateusz....15 m-cy 4. Agniecha 79....30......ślaskie............Julia,Kasper,Patryk.8,6,4 l 5. Ewelina 84....26....mazowieckie.....Gabrysia...16 mies 6. Anuśka84 .....26....małopolskie.......Szymuś i Wojtuś...3l i 1,5 roku 7. J_A_N_A.......27......lubuskie.........Justynka i Gabi...3l i 8 mies 8. P.a.u.l.a......27.......wielkopolskie....Wesna i Vanessa... 22 mies 9. mummy3......26.......lubelskie..........Kubuś i Bartuś...4,5 i 3,5 roku 10.justysia23....24.....lubelskie..........Sebuś i Kubuś...3 latka i 8 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna K-K
Ja mam 4 letnią córę :D i zotałam w domu z własnej woli.Obenie jestem w ósmym mc i przy drugim również zostanę w domu. Bratanek męża jest starszy od córy o pół roku i co chwile choruje,potrafi mniej niż córka i ma okropne odzywki. Jestem dumna,że jestem w domu z córką i uczę ją tylko pozytywnych rzeczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna K-K
Dodam,że bratanek chodzi do przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero włączyłam komputer wstaliśmy o 7.30 i szykowaliśmy się do ośrodka. Byliśmy z Kubusiem na szczepieniu. ja wiem że Kubuś ma dopiero 8 miesięcy i że jeszcze gorsze przede mną no ale jedno już przechodziłam,Sebuś był bardzo grzecznym dzieckiem a Kubuś to aj szkoda gadac. I z tego co widzę pewnie zacznie wcześniej chodzic. Sebuś warzy 14 kg i mierzy 96 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justysia - ja mam dwóch braci Jakuba i Sebastianka :P Jakub ma 15 lat a Sebuś urodził się tak jak twój Sebastan 26 lutego tyle tylko że 2002 roku :P taka tylko refleksja mi się nasunęła jak Twoją stopkę przeczytałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja obsikuje teren i zmykam sprzątac Oj widze że wasze niunie też rane ptaszki moja wstaje ok 6 zjada bawi sie do 7 i zasypia :) ale lubi rano pobuszować 1. Pietrucha......28........wlkp..................Damian Igor 6lat,11m-cy 2. mała_agatka..26........łódzkie..............Franek.... .....15 mi 3. Daga_83........27.......mazow..............Mateusz....15 m-cy 4. Agniecha 79....30......ślaskie............Julia,Kasper,Patryk.8,6,4 l 5. Ewelina 84....26....mazowieckie.....Gabrysia...16 mies 6. Anuśka84 .....26....małopolskie.......Szymuś i Wojtuś...3l i 1,5 roku 7. J_A_N_A.......27......lubuskie.........Justynka i Gabi...3l i 8 mies 8. P.a.u.l.a......27.......wielkopolskie....Wesna i Vanessa... 22 mies 9. mummy3......26.......lubelskie..........Kubuś i Bartuś...4,5 i 3,5 roku 10.justysia23....24.....lubelskie..........Sebuś i Kubuś...3 latka i 8 miesięcy 11.Zabusia26......26.....śląskie...............Zuzia.........9 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny apropo sałatki z makaronem z zupki chińskiej powiedzcie on fajnie mieknie w sałatce hmm nigdy jeszcze nie robiłam dlatego pytam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my wrociłysmy ze spaceru własnie jest tak cieplutko fajnie.Mała juz nyny robi a ja czekam na moja mame bo ma przyjsc własnie :)do pozniej paa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justysia - to podobni "miarowo" są : mój Szymek - 15 kg 95 cm:) Ja kiedyś robiłam tą sałatkę z zupek, makaron zmięknie, ale mi jakoś specjalnie ta sałatka nie smakowała, miałam troche inny przepis, ale innym smakowała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś taka ładna pogoda, że nie ma co w domu siedzieć. Własnie przyjechałam z miasta. Mały zje obiadek to odwiozę swoją mamę i jedziemy do mojej koleżanki. Ma półroczną córeczkę i lecimy na spacerek i an ploteczki:P ale z ploteczkami średnio bo mój Mati pędzi jak szaoly a ja za nim:) Lecę bo wpadłam na moment. Zajrzę wieczorkiem jak ogarnę się troszkę:)) Pietrucha wszystko to jest kwestia przyzwyczajenia. Późno wraca no ale cóż takie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już kupiłam wszystko do tej rolady serowej, na zakupach jak byłam:) Mummy miał byc jeszcze przepis na akrkóweczkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze anuśka co do sikania to w dzień jak najbardziej opanowuje sytuacje,biega i robi siku na sedes a kupkę na nocnik ale noc...noc to jest tragedia,tak twardo śpi że ani razu jeszcze nie obudził się i nie powiedział siku :( jak Ty opanowałaś tą sytuację??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justysia- mój w nocy nie sika, jak zaczął sikać na nocnik od 2 roku życia tak do tej pory może 3 razy się w nocy zesikał. W nocy jest ciężko nauczyć sikania bo jak maluch śpi to wiadomo, więc nie wiem co Ci poradzić, a ubierasz mu pieluszkę na noc, chyba żeby spróbować nie zakładać, bo mój jak mu na noc zakładałam to sikał i rano pielucha była mokra, a jak mu nie założyłam to poprostu nie sikał. U nas dzisiaj nici ze spacerów, bo co chwilkę pada deszcz i wogóle zimno jest, zazdroszczę Ci daga tego słońca. A my właśnie zjedliśmy obiad, mąż na budowie coś tam dłubie bo ma dziś wolne, a ja siedzę z chłopakami:) W niedziele mamy odpust w naszej parafii, muszę coś przygotować bo mam mieć gości: ciocię i siostrę męża z mężem i z dziećmi:) Cały czas jest coś do zrobienia - nie ma czasu na labę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, my od rana spacerkujemy, teraz dopiero do domu wróciłam niedawno, Majka zjadła aż 120ml co jej się nie zdarza tak dużo i ładnie śpi ;) Ja szperam i zamawiam ubranka właśnie przez internet ;) Jest ktoś tutaj? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój synek jeszcze śpi :) długo ostatnio śpi w dzień - wczoraj np 4,5 godziny spał! ja obiad zrobiłam, posprzątałam, ciasto prawie się upiekło, dwa prania powiesiłam i juz mi się nudzić zaczyna :P jak się obudzi to zje i na dwór idziemy, póki słoneczko świeci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już sie nie mogę doczekać jak mała chociaż będzie siedziała :) Też praktycznie cały dzień na dworze, jak było pare dni naprawdę ciepłych to w ogrodzie mała spała ale to było 18-20 stopni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że toczyła sie dyskusja o jeździe samochodem, to też sie pochwalę, bardzo dużo bo prawie codziennie jeżdżę z Majką i najczęściej śpi albo patrzy na mnie, fotelik mam na przednim siedzeniu w razie czego, gdyby smoczek wypadł albo zaczęła płakać. Najdłuższą trasę odbyłam z małą jak miała 5 tygodni, jechałyśmy wówczas 7 godzin z postojami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka ale ten Franek to spioch:P mi Mati ja w dzień śpi 2 godz to ja już szczęśliwa na maksa:) My dopiero wrócilismy z dworku. Mateusz złapał taki apetyt po powietrzu, że dumna jestem strasznie:) Byliśmy na spacerku z koleżanką i jej córeczką. dzieciaczki były takie grzeczne to mamusie sobie porozm:) fajnie tak czasami się spotkac z kobieta i pogadać o wszystkim Przyjaźnimy się już 12 lat takze rozm praktycznie o wszystkim. Zajrze za moment bo Mati na mnie włazi i dopisuje cos po swojemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow rozpisałyście się znowu:P a mygodzine temu zlądowaliśmy do domu,starszy synek bryka jeszcze z kkolegami po podwórku a młodszy zasnął właśnie kupiłam dziś sobie balerinki:D takie wygodne wiecie,na plac zabaw,na zakupy,poprostu do biegania tu i tam:P zabusia,makaron miękknie pod wpływem soków z ogórka i pomidora,najlepiej zrobić ja pare godzin przed podaniem:) mi bardzo smakuje a ja dziś pokupiłam składniki na Twoją daga sałatke:) jutro moja teściowa idzie do szpitala,chyba będzie łyżeczkowana bo coś tam ma nie tak :( no i przyjdzie mi teścia obsługiwać z obiadem anuśka,Ty to chyba w kuchni śpisz normalnie:Pja ostatnim czasy wręcz uciekam z tego miejsca,bo tak jak kiedyś uwoelbiałam gotować,piec ciasta tak teraz przy żywczyku Igorku nie mam na to czasu.Więc dziś już np kupiłam spody do torta,sałatke śledziową gotową-wszystko na roczek.A co tam,trzeba sobie żywot ułatwiać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pietrucha ja robiłam roczek na 18 osób i zamawiałam gotowe danie:) obiadowe bo nie miałam kiedy sama tego zrobić poprostu aha tort tez kupiłam gotowy:) robiłam sama sałatki i pieklam mięso:) i takie inne tam przystawki tez sama- mama mi troszke pomogła. A Ty dużą robisz imprezę? Mojego Mateusza roznosi teraz energia poprostu. Jakby cos włyknął:P Alicja- Ty się jeszcze nie nabiegasz za swoja Maja tak ja my teraz biegamy:) takze teraz jeszcze masz luzy:D wiecie maż mi cos przebąkuje o tym dzidziusiu drugim coraz częsciej.....a ja myslałam, że żartował:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×