Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Głodówkowa19

GŁODÓWKA ZMIENIŁA MOJE ŻYCIE...CZAS TO POWTÓRZYĆ CZ.2

Polecane posty

Mumin13 - aby prawidłowo przeprowadzic głodówkę nie wolno robic jej z marszu. Co więcej dobrze jest opróżnic żołądek jeszcze przed głodówką - czyli lekka dieta, środek przeczyszczający - aby do głodówki przystępować juz z w miarę pustymi jelitami. Tak więc jeśli z dnia na dzień przestaniesz jesć, to oczywiście nie umrzesz, ale nie jest to prawidłowe. To tak jakby chcieć malować paznokcie, bez wcześniejszego zmycia starego lakieru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie.... to już mój 5 dzień wychodzenia. Stosuję się do diety a mimo to byłam tylko raz w kibelku. Mam strasznie wzdęty brzuch i czuję się mega niekomfortowo. Co zrobić? Brać coś na przeczyszczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylvia_GDA
A co jadłaś poprzez te 5 dni wychodzenia? Może popełniłaś jakiś błąd? MOże jakiś pokarm wprowadziłaś zbyt wczesnie.Napisz co jadlas przez te 5 dni to znajdziemy przyczynę ;) Ale pij przede wszystkim duuużo wody,żeby jelita się przeczyszczały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis 4 dzien i -5,6 kg :) A na głodówce nie powinno sie używać ani balsamów, ani oliwki. Niczego... skóra powinna swobodnie oddychac, bo przez skóre wydalane są toksyny. Równiez ubrania powinny byc z naturalnych materiałow, przewiewne :) Ktos pytał o żyłki i naczynka na nogach - mi po pierwszej 14 dniowej głodówce znikneła połowa popękanych naczynek na udzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaTiA :)
hej dziewczyny:) od jutra chce rozpocząć 14 dniowa głodówkę i w związku z tym mam pytanie czy na glodówce mogę wyfarbowac wlosy? nie zmieni to mojego koloru? bo chciałabym je wyfarbować tak za 6-7 dni przed samymi swietami ;p i tak sie zastanawiam czy nic sie nie stanie z moimi wlosami, nie wywola to jakis skutkow ubocznych?;p czy lepiej bd jak na samym poczatku glodowki wyfarbuje wlosy np juto?? bardzo prosze o odpowiedz:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już piszę...pierwszy dzień - sok z marchwii, drugi - sok z marchwi i pomaranczy plus surówka z marchewki i kapusty, trzeci - surówka, soki, jabłko, gotowane buraki, czwarty - podobnie plus kasza gryczana. Wszystko wg książki Małachowa. Zaraz pęknę, taki mam wzdęty brzuch :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już piszę...pierwszy dzień - sok z marchwii, drugi - sok z marchwi i pomaranczy plus surówka z marchewki i kapusty, trzeci - surówka, soki, jabłko, gotowane buraki, czwarty - podobnie plus kasza gryczana. Wszystko wg książki Małachowa. Zaraz pęknę, taki mam wzdęty brzuch :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikaaaaaaaaaaaaaa
misia słońce a ile Ty masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już piszę...pierwszy dzień - sok z marchwii, drugi - sok z marchwi i pomaranczy plus surówka z marchewki i kapusty, trzeci - surówka, soki, jabłko, gotowane buraki, czwarty - podobnie plus kasza gryczana. Wszystko wg książki Małachowa. Zaraz pęknę, taki mam wzdęty brzuch :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"05 [zgłoś do usunięcia] Magiaa Już piszę...pierwszy dzień - sok z marchwii, drugi - sok z marchwi i pomaranczy plus surówka z marchewki i kapusty, trzeci - surówka, soki, jabłko, gotowane buraki, czwarty - podobnie plus kasza gryczana. Wszystko wg książki Małachowa. Zaraz pęknę, taki mam wzdęty brzuch " Ale to nie głodówka:P.A czy po głodówkach-takich prawdziwych kogoś bolały płuca:O?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylvia_GDA
Wychodzić z głodówki „na kwaśno można także na soku grejpfrutowym. Ma to tą dobrą stronę, że żołądek szybciej wdraża się do pracy, niż przy wychodzeniu na mdłym bulionie, a także sok grejpfrutowy (a także pestki, z których wyciąg leczy przeziębienia i usuwa pasożyty z przewodu pokarmowego) ma właściwości przeciwgrzybicze i antybakteryjne. Tak więc przedłuża leczniczy aspekt głodówki. Złą stroną wychodzenia na soku może być wyziębienie organizmu po głodówce, co się często zdarza. Nie zalecamy w pierwszych dwóch dniach picia soków z marchewki, która ma wysoki indeks glikemiczny, który może powodować w tym newralgicznym czasie pewne zaburzenia w gospodarce cukrowej. Można też wychodzić pijąc przez pierwszą część dnia sok, a później wywar, albo też odwrotnie. Pierwszego dnia wychodzenia sok rozcieńczamy w proporcji: części soku i rozcieńczamy ciepłej wody. Następnego dnia już proporcję odwracamy, a trzeciego dnia nie rozcieńczamy już soku. TUTAJ masz wzmiankę o soku marchewkowym i to by było wytłumacznie,a dwa dodawałaś soli do gotowania? I jeszcze jedno,ile dni byłaś na głodówce? Bo może zbyt szybko wprowadziłaś pewne produkty,pzdr ;* Trzymaj się maleńka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylvia_GDA
"Pamiętajmy, żeby do potraw zawierających marchew zawsze dodać tłuszcz, gdyż beta karoten nie rozpuszcza się w wodzie, ale właśnie w tłuszczach. Tak przyrządzona marchew jest znacznie zdrowsza od modnych obecnie surówek, które są dość ciężkostrawne" Wiadomo,że w naszym przypadku nie mozna nic dodawać,to wiadomo,ale chodzi o sam fakt,że jest ona ciężkostrawna na surowo-po prostu marchewka to nie byl dobry produkt na wychodzenie,bo byl zbyt ciezkostrawny dla Twoich narządów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marikkka
Jak się cieszę, że jest nas tak dużo tutaj:) ja się właśnie przygotowuje (jest trudno, bo mam chore jelita więc nie mogę przyjmować żadnego błonnika) i od poniedziałku zaczynam 7-dniową głodówkę, nie mogę się doczekać:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylvia_GDA
Kasza gryczana zawiera m.in dużo białka w sobie,a białko jest zabronone na wychodzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie coś niejasno przypomina, ze Małachow pisze coś o wychodzeniu na kefirze... a to przecież biało... musze to sprawdzić, tylko chwilowo nie mam czasu poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylvia_GDA
MI też coś się przypomina odnośnie tego ;) Jest wiele opcji wychodzenia,ale tutaj chodzi moim zdaniem o osobiste predyspozycje organizmu,niż o utarte sposoby wychodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm to wychodzenie wg Malachowa mi nie służy najwyraźniej. Nie soliłam. Następnym razem zastosuje się do Twojego schematu Sylwio :D Byłam 7 dni na głodówce, ale z tej desperacji przy 6 dniu wychodzenia (czyli wczoraj wieczorem) skusiałam się na zakazane rzeczy. Nie pytajcie jakie, bo aż wstyd. Wiem jedno następnym razem zrobię wszystko od A do Z i może w końcu pozbędę się moich dolegliwości. Dziękuję za rady i 3mam kciuki za obecnie głodujące i wychodzące:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj wychodzę z głodówki.Pewnie po świętach znowu będę kontynuować.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylvia_GDA
Magia -Najwyrazniej tak ;) dlatego kazdy sam wie,co dla jego organizmu jest dobre,a pytania w stylu ile schudnę w x dni są nie na miejscu,właśnie ze względu na indywidualność ;) A proporcje jakie piłaś tego soczku? Bo może też za duże jak na pierwsze dni ?:) no i sama marcheweczka,kto by pomyślał,że może tak naprzeszkadzac tam, w jelitach :P NIe pytam co zjadlas ;D bo wole nie myslec,ale trzymam za Ciebie kciuki :) See U next time ;*;*;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iloveme_
witam wszystkich! chcialam wlaczyc sie do dyskusji :) dzisiaj jest moj drugi dzien glodowki... moj organizm znosi ja bardzo dobrze , natomiast moj umysl ciagle tylko mysli o jedzeniu :( dzisiaj prawie ze zaczelam cos jesc ale w ostatniej chwili sie pochamowalam. nie chce aby jedzenie kontrolowalo moim zyciem!! planuje tak wytrwac minimum 2 tygodnie... rok temu stosowalam glodowke i schudlam 14scie kilo ALE niestety nie potrafilam z niej wyjsc prawidlowo (nie zmienilam tez nawykow zywieniowych) wiec wszystkie kilogramy po kilku miesiacach wrocily :/ teraz wiem ze bedzie inaczej.. mam jedno pytanie, czy mozna stosowac kilka glodowek w ciagu roku czy jest to raczej niewskazane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylvia_GDA
Seria głodówek-czyli głodówka kaskadowa może być stosowana,ale przy problemach zdrowotnych,w celu wyleczenia tego-bo często jedna,czy dwie nie dają pełnego wyleczenia-ale jeżeli chodzi o głodówkę leczniczą to lepiej raz na rok ;) A ja Wam chciałam skarby życzyć miłego weekendziku,bo ja właśnie sie szykuje na imprezowy wieczór ;) Do napisania ;D ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przygotowuje się w końcu do głodówki. Chcę zaczac w przyszłym tygodniu (może od poniedziałku, zobaczę). W kazdym razie dzis był dzień owocowo-warzywny - w sumie mało zjadłam bo full pracy - 3 jabłka, 2 banany, 1 papryka, a teraz popijam soczek marchwiowo-jabłkowy (handmade ofkors :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dumna z siebie
A ja chcialam sie znow pochwalic;) i tym samym pokazac, ze jednak jest to mozliwe! Jutro zaczne 7 dzien, pozostaja juz tylko trzy i szczerze powiem, juz nie moge sie doczekac tych czekajacych warzyw!! Wiec widziecie, to naprawde jest mozliwe, sama nie moge uwierzyc ze sie udalo, a jest to moja pierwsza glodowk! Moze troche nieprofesjonalnie zaczelam, bez wielkich przygotowac, pewnie nastepnym razem bede madrzejsza, ale... najwazniejsze ze juz wiem ze mi sie udaje!! Odwagi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudek;D
A ile schudłaś? ?;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie osoby glodujace, glodowac zamierzajace i z glodowki juz wychodzace. Tak, jak wspomnialam, 19 marca zaczelam moja glodowke. I jednoczesnie, tak jak zakladalam, cienko bylo u mnie z dostepem do netu, wiec pisac za bardzo nie moglam. I tak pozostanie do 31 marca. Chce tylko napisac, ze dzisiaj jest moj 9 dzien glodowania (mam na mysli picie tylko samej wody, oczywiscie). Trzymam sie dobrze i generalnie narzekac nie moge. Nie mam slabosci, omdlen czy czegokolwiek w tym stylu. Jedyna moja ZMORA sa mdlosci i STRASZNE TORSJE. Jednak pani doktor powiedziala, ze w moim przypadku organizm oczyszcza sie poprzez zoladek i to bardzo dobrze, ze sie tak dzieje. Powiedziala,ze jezeli to przetrwam, to cos dobrego sie w moim organizmie wydarzy i bardzo mnie to wzmocni. A zatem zmagam sie na calego i sie tak latwo nie poddaje. Jak dlugo chce kontynuowac? Nie wiem. Po prostu wsluchuje sie w swoj organizm i czekam na znak, az mi powie, ze ma dosyc detoksu. Niektore z Was interesuje waga... Dla mnie nie jest to najwazniejsze, ale ja kontroluje i powiem, ze spada bardzo szybko. W czasie 8-smiu dni stracilam 9.5 kg - a zatem sporo. Nic to, spadam i powodzenia wszystkim zycze!!!!!!!!!!!!!!!!! Buziole, pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xkitanax
Czesc dziewczyny! Ja tez uwielbiam glodowki wiec od jutra zaczynam nastepna glodowke, chce sie ktos przylaczyc? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już tyle razy próbowałam ;( xkitanax jak to możłiwe że uwielbiasz głodówki??? Tak łatwo Ci to wychodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kas kas
Ja mam 176 cm wzostu i waze 85 kg mam zamiar przejsc na gloedowke ale teraz te swieta nie wiem czy dam rade;/ pozdrawiam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karakikamia23434
hej, ja tez chcialabym rozpoczac głodowke i chcialabym zebyscie mi poradzily co robic aby powstrzymac i nie odczuwac głodu, jakie macie sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×