Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Głodówkowa19

GŁODÓWKA ZMIENIŁA MOJE ŻYCIE...CZAS TO POWTÓRZYĆ CZ.2

Polecane posty

Gość gość
Pot* sorki za błędy pisze z telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hat
Wytrzymaj jeszcze troszkę, a będzie lepiej. Ja teraz nie czuję głodu i całkiem nieźle się czuję. Pracuję na dwa etaty i jakoś daję radę. Mama podobne problemy: alergie, zatoki i układ trawienny, ale u mnie prawdopodobnie za wszystko odpowiada nadmiar słodyczy, z którymi walczę od wielu lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gosciadafine: wytrzymaj jeszcze troszeczke. Zrob sobie lewatywe. Mi pomagala lewatywa, mijal bol glowy i dostawalam wiecej energii. Na zimno, oprocz sauny nie znalazlam lekarstwa. Dzisiaj zaczyam glodowke, 62,5 kg. netto. W niedziele robilam b. udane oczyszczanie watroby. Zakonczylam wczoraj wieczorem lewatywka. Wczoraj pilam soki i jadlam. W planie mam 10 dni. Oczyszczanie w pazdzierniku musialam przerwac po 8 dniach z powodu niesamowitych boli kregoslupa ledzwiowego. Hat, jak sie czujesz? Powodzenia dla WSZYSTKICH glodujacych, z wlasnej, nieprzemuszonej woli :) Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hat
Hej Asiu U mnie to już 19 dzień i jakoś leci. Niestety co rano budzę się z opuchniętym nosem i podkrążonymi oczami, ale po godzinie, dwóch wszystko mija i zazwyczaj nic mi nie doskwiera. Powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdaffne
Dzień 7 :) Jestem milo zaskoczona, bowiem jest to chyba najlepszy dzień . Nie czuję się słabo, nie potrzebuje wody by poczuć się lepiej, ale okropnie mnie suszy od samego rana . Przez jakieś 20min bolała mnie głowa -okropnie, takie kłucie i ból, jakby czaszka miała mi pęknąć. Poza tym ok. Pocwiczylam, brak objawów wyżej wymienionych,nawet już nie myślę co zjem po zakończeniu ( do wczoraj układałam sobie jadłospis na miesiąc jak nie więcej :D ) głodówki. Wydaje mi się, ze nogi zeszczuplaly, ale chyba nic poza tym. Widać kości biodrowe, ramion, obojczyki ale tluszcz jak byl tak jest :D nie wazylam się w trakcie glodowki bo nawet nie mam tutaj wagi, i uwazam ze to bez sensu bo co mi po wadze skoro nic nie widac ? ;] Teraz i tak chyba tylko spada woda. Przed glodowka wazylam 61-63 kg, wzrost 167. Cera jest super -promienna i matowa, worki pod oczami jak były tak są, cóż od dziecka je mam i pewnie tak szybko nie zejdą. Poza tym w ogóle nie smierdze :D i włosy mi się mniej przetluszczaja, zeby rozjasnily o wiele odcieni. Zauważyłam też ze dzisiaj rzadziej oddaje mocz choć pije tak samo (ok.2,5l). Co jeszcze.. rano miałam nalot na języku . Stale scieka mi z (prawdopodobnie) zatok co doprowadza mnie do pasji:) Dziękuję wam za rady, niektórych rzeczy nie wiedziałam :) na pewno skorzystam. Co do lewatywy...mam mieszane uczucia. Myslalam nad nią... Ale chyba się boję . Czytałam że przeprowadzona w warunkach domowych może tylko zaszkodzić. Masowalam brzuch , pije też ciepłą wodę i w ogóle się nie wyprozniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdafne
To mnie wystraszylas ... wlasnie gdzies slyszalam ze okolo 8 dnia strasznie boli dol i w ogole samopoczucie kiepskie.. chyba trochę panikuje ;) Dziękuję za rady i wsparcie , na pewno skorzystam :) O saunie myślałam właśnie ale mam kawałek ( jakieś 4km ) jak mi sie poprawi to pójdę, póki co wyczynem było pójście ze śmieciami przed blok ;D miałam wrażenie że upadne a ludzie jak to ludzie - nie wszyscy pomogą, a i jeszcze pomyślą żem pijana ;) Dla własnego bezpieczeństwa poczekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie było tak ze jako dziecko często chorowalam. Dostawalam antybiotyk jeden po drugim, byłam tak słaba że miałam nawet trafić do szpitala-obyło się bez tego. Pojawiły się since pod oczami, które mam do dziś. Przebarwienia na twarzy . Potem doszły bóle brzucha, lekarze mówili że to że stresu (szkola)i nie ma się co przejmowac. Około 14 r.Z miałam tak silne bóle ze az mnie paralizowalo i nie moglam lezec ani spac, oddychalam plytko zeby nie zwijać się z bólu. Trafiłam pod kroplowke, gastroskopia i masa badan - przewlekle ostre zapalenie zoladka i jelit. Leczenie... Potem powrót do zdrowia I przyspieszony tryb życia. Zeby zaliczyć szkołę w której nie byłam pół roku, spotkania ze znajomymi, mało snu, wszystko w biegu. Jeden posiłek dziennie bez śniadania gdzie było wszystko... dużo słodyczy, fastfoody, gazowane, też alkohol. Doszła alergia, zatoki, powróciły problemy trawienne .. do dziś (tzn stanu sprzed glodowki) wyprozniam sie raz na kilka dni, siku podobnie chyba ze dużo wypije to raz dziennie. Włosy mi wypadają strasznie mam przeswity , i dosłownie kilka włosów az wstyd spiąć kitka.. wpadam w staby depresyjne i wolno myślę. Czy mam szansę się z tego wyleczyć? Może powinnam być na glodowce 40 dni zamiast 20?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przezylam 1. dzien glodowki.Byl ok. Pracowalam caly dzien w Excelu i po godz. 14:00 bylam malo wydajna. Mialam sadzic kwiatki dzsiaj, ale skonczylo sie tylko na ich kupieniu. Wypilam okolo 1 litra cieplej wody. Na wiecej nie mialam ochoty. Zadnych boli nie bylo. Pozdrawiam wszystkich glodujacych. Zycze wytwalosci hat i goscdafine :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyzej glodujaca 1. dzien to Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomnialam napisac Wam, ze o 18:00 robilam lewatywe. Wyszly mi 2 dosc pokazne, bezowe zwapnione kamienie - efekt på niedzielnym oczyszczaniu watroby. Mysle ze te kamienie byly z woreczka. Wczorej sypaly sie zielone, niezwapnione kamienie, z watroby. Jeszcze raz pozdrawiam serdecznie :) Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hat
Do goscdafne Z tym ósmym dniem, to różnie bywa, bo każdy jest inny i co najważniejsze - każda głodówka jest inna. Czasami głupie 10 dni męczy bardziej niż 20 :-) Powodzenia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do gość dziś 40 dni to wielkie wyzwanie i zdaniem fachowców taka głodówka nie jest wymagana, a może być szkodliwa. Stosuje się ją jedynie w mega ciężkich przypadkach i dla samodoskonalenia. Ty masz inny problem, bo "zbierasz"choroby złogi, toksyny i inne świństwa przez ostatnie kilkanaście lat, a chcesz się ich pozbyć w 40 dni .. nie ma szans. U mnie było tak samo :-) Potrzebujesz systematycznych głodówek i sporo czasu. Spróbuj wypróbowanej metody: 1 dzień głodówki raz w tygodniu, 3 dni raz w miesiącu, 10 dni raz na kwartał i 20-30 dni raz w roku. No i oczywiście oczyszczanie wątroby. To naprawdę działa - staram się tego trzymać, chociaż różnie bywa, bo niestety czasami w ramach pracy muszę jeść coś nie całkiem zdrowego, a do tego często mam kontakt z żywnością, więc czasami zawalam głodówki. Ale staram się dążyć do zachowania tego systemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak robisz to oczyszczanie wątroby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkrotcelaska
Witajcie Kochane Poszczace, czy robicie glodowke na samej tylko wodzie? Dzis jest moj 24 dzien ale ja poszcze o wodzie tez z cytryna, pije tez zielona herbate, miete pokrzywe. Waga bardzo poleciala w dol. 5 dzien mega energia, dzien 9 totalny brak sil fizycznych i psychicznych, od 15 dnia znaczny wzrost energii. Tak bylo do dzis. Dzisiejszy dzien byl gorszy. Nie wiem czy to 2 przelom kwasiczy czy kwestia krotkiego snu. Szczerze mowiac nie chce mi sie wracac do zakupow, zmywania naczyn, wydawania kasy, tracenia czasu na to wszystko no ale kiedys trzeba bedzie zaczac. Choc jedzenie bardzo mi spowszednialo. Skore szczotkuje codziennie na sucho. Spadek z okolo 69-70 na 58kg. Minus jest mi ciagle zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hat
Do gość Oczyszczanie wątroby robię wg dr Clark. Poczytaj w internecie - jest sporo informacji (niektórzy piszą o ornitynie, ale jest zbędna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do wkrotcelaska Głodówka na ziółkach jest skuteczna, ale bywa ryzykowna, bo nie ur******* wszystkich mechanizmów (a jest ich sporo) i docelowo może prowadzić do wycieńczenia lub uszkodzenia ważnych narządów. Taka głodówka rzeczywiście daje efekt odchudzający, podobnie jak i klasyczna na wodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki ale tam jest sok i oliwa to chyba nie podczas głodówki na wodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hat
Do gość Oczyszczanie wątroby powinno rozpoczynać każdą dłuższą głodówkę Stosuje się je też w czasie, gdy nie jesteś na głodówce :-) Podczas głodówki mogłoby cię zabić :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do goscia z dzis 07:52 Watrobe i nerki oczyszcza sie PRZED GLODOWKA. Jezeli jestes b. mloda i nie masz duzych problemow zdrowotnych, do tego zakladasz glodowke maks. 10 dni to mozesz wystartowac glodowke poprzedzona TYLKO przeczyszczeniem organizmu sola gorzka i lewatywa. W przypadkach dluzszej glodowki i wiekszych problemow zdrowotnych MUSISZ oczyscic przynajmniej watrobe. ( Pod warunkiem ze masz zdrowiutkie nerki. Jak masz worki pod oczyma to nerki sa bardzo zamulone i dluga glodowka moze doprowadzic do wyladowania w szpitalu, albo i gorzzej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
goscdafine, przeczytałaś nieodpowiednie artykuły o lewatywach. Lewatywa jest to najstarszą metodą oczyszczania jelit i organizmu. Już Platon ja wychwalał. Kobito, przecież zęby myjesz sama, w warunkach domowych, to dlaczego nie możesz zrobić sobie lewatywy sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno głodówka jest lecznicza to jak może doprowadzić do szpitala ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdafne
Jest mi zimno, mam sine paznokcie i problemy z oddychaniem co prowadzi do 'prawie' omdlen. . Znowu wszystko robie w zwolnionym tempie, na siedząco bo boję się ze upadne. Mam też klucia pod zebrami jak się przekrece . Raz z jednej raz z drugiej strony. Pisze to by nie zapomnieć. Potem dodam więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hat
Do gość Głodówka rzeczywiście jest lecznicza, ale sama nic nie leczy. Ona oczyszcza organizm i pozwala mu na samoleczenie odciążając go od toksyn, złogów i innych świństw ..., a do szpitala można zazwyczaj trafić przez własną głupotę i zaniedbania wynikające np: z braku odpowiedniej, gruntownej wiedzy. Głodówka to nauka, na całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
goscdafine, przeczytałaś nieodpowiednie artykuły o lewatywach. Lewatywa jest to najstarszą metodą oczyszczania jelit i organizmu. Już Platon ja wychwalał. Kobito, przecież zęby myjesz sama, w warunkach domowych, to dlaczego nie możesz zrobić sobie lewatywy sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hat
Do gość W kwestii lewatyw masz rację :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdafne
Dziewczyny może macie rację ale ja już tyle szkód sobie narobilam eksperymentami ze glowa mala.. dlatego się obawiam. Chyba jestem w tym małym procencie niewiarygodnych pechowcow :P Czy któraś z was może wie skąd u mnie te problemy z oddychaniem? Nie zawsze ale często czuję ucisk w klatce, zablokowane gardło i scisniety żołądek i mam wrażenie że zaraz odlece ... muszę się wtedy położyć na jakieś pół godziny i jest trochę lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bercia33
Mam pytanie jestem w 17 dniu głodówki czy to może być normalne że strasznie kuje mnie dzisiaj wątroba. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis minal drugi dzien glodowki. Kondycja psychiczna i fizyczna lepsza niz przecietnie. Nic nie boli. Cieplej wody wypilam ponad 1 l. dzisiaj. Pozdrawiam glodujacych :) Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćś
goscdafine, to może byc dlatego że weszłaś w głodówkę bez odpowiedniego przygotowania. Skończ natychmiast głodówkę i zacznij pić rozcieńczone z wodą, soki , 50/50. Na starym forum jedna straciła nerkę bo głodowała około 2 tygodni bez odpowiedniego przygotowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Bercia33 Trudno powiedzieć. Nie piszesz czy miałaś wcześniej z tym problemy, czy oczyściłaś wątrobę, ile wody pijesz. To mogą być umierające pasożyty, albo jakiś zastój żółci. Napij się ciepłej wody. Poczekaj do rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×