Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Głodówkowa19

GŁODÓWKA ZMIENIŁA MOJE ŻYCIE...CZAS TO POWTÓRZYĆ CZ.2

Polecane posty

Gość gość JA
A ja mam 6 dzień GLi, planuję15. Z obserwacji: w 4 i 5 dniu wróciło mi niedoleczone przeziębienie sprzed 2 tygodni (nie dojadłam antybiotyku w pełni), zatem bolało mnie gardło, stan podgorączkowy i woda z nosa. Dziś jak ręką odjął, jestem w pełni sił i zdrowa. Aspekt leczniczy potwierdza się. Sądzę, że był to przełom kwasiczy, a pojawił się wcześnie, gdyż ostatnią głodówkę przeprowadzałam 2 miesiące temu 10dni, więc organizm dość oczyszczony był. Powodzenia wszystkim i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Dorota
Czesc. Jestem na Dabrowskiej, moze zaczne godówke 10 dniowa, nie wiem czy sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeaBea
Ja znowu zaczelam Breussa. Nie zakladam ile pociagne, kazdy dzien bedzie na plus. Dzis koncze drugi. Poprzednim razem poleglam w trzecim. Teraz przez te 2 dni lepiej sie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Dorota
1 dzien glodówki. Czujé sie dobrze. Mea trzymam kciuki za Ciebie.TY tu jestes dosc czesto :) Wczesniej bylam pod nickiem dorothy78,pamietasz mnie,ale nie pamietam hasla. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeaBea
Hej Dorota. Az tak czesto to nie jestem :-) Bylam miesiac temu i jeszcze z rok czy dwa lata temu ale wtedy pod innym nickiem. Jak Ci wyszla glodowka w styczniu? Ile schudlas? A teraz jestes na samej wodzie? Wertnelam kilka stron wstecz - pisalas o candidzie i synu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćDorota
Wiesz , moj syn jest na diecie b.restrykcyjnej bez glutenowej, bez kazeinowej i bez zbóz, wiec caly czas przebywam w kuchni i gotuję. Zmienia się, glównie mi zalezy ,zeby z agresji mi wyszedl i wychodzi. Na tej diecie jest spokojny. Ta dieta nazywa sie GAPS. Czy glodówka mi wyszla, wiesz nie wiem czy kiedykolwiek mi wyjdzie. Bo za kazdym razem udaje mi sie poscic do 18 , a potem jem warzywa. Nie dlatego , ze jestem glodna czy slaba, tylko lubie ruszac zuchwą, hehe. W styczniu udalo mi sie schudnac 3 kilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeaBea
To ciekawe jak dieta moze wplynac na bycie nieagresywnym. Przypuszczam ze nie latwo jest gotowac z takimi restrykcjami. Czy z autyzmu mozna sie wyleczyc? U mnie trzeci dzien zaliczony. Czuje sie calkiem ok. Oslabienia wielkiego nie mam ale chetnie sie polozylam jak wrocilam z pracy i teraz tez juz w lozku jestem. Nie jestem na samej wodzie ale jestem juz na ketozie (badam papierkami) wiec wyglada na to ze i na ziolach wlacza sie odzywianie wewnetrzne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idk
Czy to normalne, że bardzo boli mnie kręgosłup? Nie uprawiam żadnej aktywności fizycznej, od 4 dni niemal ciągle leżę w łóżku. Przyczyną jest sama głodówka czy brak ruchu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćDorota
No wiesz, jezeli sie nie ruszasz i lezysz w lózku to pewnie chwycil cie skurcz :). Glodówkanie powoduje bólu kregoslupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeaBea
Ale glodowka uaktywnia (a potem leczy) dawne choroby, wiec jesli ktos mial problemy z kregoslupem to jak najbardziej moze bolec. U mnie dobiega konca dzien czwarty. Energia mnie nie rozpiera ale jest znosnie choc dzis, co dziwne, czuje glod. Nie wiem czy dam rade dlugo jeszcze pociagnac poniewaz przrszkadza mi niedobry posmak w ustach i chec pochruupania jablka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeaBea
Dzien piaty dobiega konca. Ale mam ochote na jakis owoc. Przez 4 dni poszlo 5 kg ale wiem, ze to w duzej mierze tylko woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hat
Do idk ... to normalne, że boli cię kręgosłup Za tydzień będzie lepiej :-) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćDorota
A wiéc, wczoraj zrobilam glodówke 100% suchá , ale dzisiaj znów Dabrowska i tak na przemian, inaczej nie umiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeaBea
Dzien szosty za mna. Wczoraj wieczorem juz mialam ochote zrezygnowac ale sgwierdzilam ze skoro i tak ide zaraz spac to dam rade. Ale zalozylam ze dzis juz koniec. Ale dzis obudzilam sie z lepszym nastawieniem i zdecyduje w ciagu dnia czy koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeaBea
Siodmy dzien za mna, ale nie wiem czy to juz nie bedzie koniec. Nikt oprocz mnie nie jest juz na glodowce? Ciekawostka - wczoraj wieczorem - przepraszam za szczerosc - zrobilam mala kupke - po 7 dniach nic niejedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Czy któraś z was była na głodówce na przykład na samej kawie z mlekiem (nieoczyszczająca, a odchudzająca)? Jakie są tego efekty? U mnie jest 6 lub 2 dzień, zależy czy mam liczyć chwile załamania w dniu 4, gdy wyszłam ze znajomymi. Ah ten brak silnej woli! Jestem wciąż na samej kawie i herbacie i zleciało mi już 4 kg od tych 6 dni.(waga startowa 74 kg) Trzymam kciuki za was dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćDorota
Mea ja juz bylam 3 dzien na glodówce, ale niestety wypilam kawé czarná. I od jutra zaczynam od nowa, hehe. Ale jestem mega szczesliwa, wazé 60 kilo. Weszlam w spodnie, które kupilam sobie o rozmiar mniejszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martita_f
Witajcie babeczki... Zostało mi jeszcze całe 13 dni głodówki i potrzebuje chyba wsparcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki... Zostało mi jeszcze całe 13 dni głodówki i potrzebuje chyba wsparcia...już jestem bardzo zmęczona, znużona, znudzona tym niejedzeniem ,potwornym zimnem i wszystkimi przykrymi objawami oczyszczania organizmu. To nie jest moja pierwsza głodówka w życiu ale przychodzę ja wyjątkowo nieprzyjemnie. Kilogramów zeszło dosłownie kilka mimo iż dziś 17 dzień. Tym jestem załamana najbardziej..... Treningi na siłowni oczywiście odpuściłam, ale mam sporo ruchu i bez tego. Mieszkam na 3 piętrze bez windy, wystarczy że wychodzę z domu dwa lub trzy razy dziennie i padam na twarz. Męczy mnie już okropnie szum w sklepach, nadmiar kolorów, bo zmysły od 3 dnia jak wiadomo bardzo się wyostrzaja. Na dokładkę mam dwoje dzieci którym trzeba jedzonko szykować i to kolejny ból.... Chwilami mam ochotę uciec i przeżyć to gdzieś w samotni ,ależ się żale, o matko.... W końcu mogę pobiadolić bez konsekwencji ..może jest tu ktoś kto też walczy i potrzebuje wsparcia??wiem że to wsparcie to wręcz żałosne ale lepiej czasem takie niż żadne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dzisiaj mini głodówkę 1 dobową ale w lutym miałem 3 dniową:P.1 raz od ponad roku bo coś nie mam chęci.Miałem kiedyś 12 dni ale nie mam chęci na to:O.Te 3 dni bo chciałem sprawdzić czy się wykuruję z przeziębienia ale za krótko:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka ja niedługo chyba zacznę ,będę jednym z niewielu facetów chyba tutaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankanaglodowce
moj pierwszy dzien glodowki ! waga startowa 63.9kg na glodowce bede 21 dni chce schudnac 10kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankanaglodowce
dzien drugi 1.63.9kg 2.62.6kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hat
Hej :-) Ostatnie tygodnie obfitują w stres, więc jem różne świństwa ... :-( Na szczęście za kilka tygodni zaczyna się sezon na wiosenną głodówkę leczniczą (teraz mam jeden dzień postu w tygodniu, ale to za mało) Będzie cieplej i organizm zacznie chętniej wyrzucać z siebie toksyny, a ja mu w tym pomogę ... ... planuje jak co roku o tej porze, co najmniej 10 dni, ale może wyjść z tego np: 25 lub 30, a ja się nie obrażę :-) Powodzenia wszystkim życzę i zapraszam do zabawy, będzie weselej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiosna18
Ja zaczynam od dzisiaj, tj. 16.3. Jeżeli ktoś jest również na tym etapie to zaczynamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie głodówka to tak naprawdę narobiła mi tylko problemów. Wcześniej jak jadłam to wszystko dobrze się kończyło. A teraz to mam często jakieś zaparcie i gazy. Czasem to aż boję się jeść. Ale no nie mogłam już długo z tym żyć, dlatego poszłam z tą moja dolegliwością do lekarza. On zapisał mi Intestę, która zawiera maślan sodu który zwiększa przepływ krwi przez błonę śluzową i stymuluje motorykę przewodu pokarmowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankanaglodowce
dzien 5 1.63.9kg 5.60.2kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hat
Hej :-) U mnie dzisiaj ostatnia sałatka z jajkiem i boczkiem ... przygotowana na rano do pracy, później już tylko cytrusy i warzywa na patelni z olejem kokosowym (nie jem pieczywa, słodyczy, ziemniaków i ogólnie unikam podobnych węglowodanów - chyba, że pomidory itp.) Za tydzień ograniczę lub odstawię także olej kokosowy i pozostanę na samych przepychaczach jelit, a potem to już poleci z górki :-) Powodzenia wszystkim życzę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAlena
3 dzien na glodowce.. serio nie wie czy dam rady dluzej.. jutro impreza.. jak to wytrzymac, poprawi sie to samopoczucie czy pogorszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochani, czy ktoś z Was przechodził gl mając hiponatremię ( sód na poziomie 125-130 vs. norma 136-146)? albo wie czy gl ma szansę ten poziom unormować? Obawiam się że przy gl sód może jeszcze bardziej się obniżyć co przy tak niskich parametrach podbno stanowi poważne zagrożenie... sodowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×