Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszka100

Chłopak dał nam czas

Polecane posty

u mnie dzis była pogoda beznadziejna dopiero po 16 wyszło nagle slonce jutro ma byc lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka, przecież napisanie smsa nie jest bardzo czasochłonne.. ale pewnie jakaś w tym logika musi być, skoro ją stosuje.. ważne, że tęskni i myśli o Tobie :) To ważniejsze od smsa:) 🌼 Właśnie wróciłam od J. i zdarzyła się sytuacja niesłychana! :P Był milutki, całuśny, ciągle przytulał. Zaaaawsze to bardzo lubiłam. Ciągle mi było mało. A dziś? Nie wiem czemu, ale nie miałam na to najmniejszej ochoty! Totalny brak inicjatywy. Jeszcze z dwa tygodnie temu mogłam o tym pomarzyć, a teraz, gdy to mam.. Może dzień miałam kiepski? Powiedział : nie gniewam się, ale przygotuj się mentalnie na jutro, żeby się poprzytulać. Mój Boże, jakie my - kobiety - bywamy dziwaczne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, nie no co Wy mnie też już śmieszą takie sytuacje z nim :P :D Ale jednak potem zadzwonił dziś i do mnie :P ale jakoś nie mówił że tęskni :P jak się go zapytałam wcześniej czy tęskni, to odpowiedział tylko: "A po co dzwonię".. :o nie wiedziałam że powiedzenie tęsknię jest tak skomplikowane ale JEDNAK TAK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój przyjeżdża już za tydzień. Dziś stres z jego powodu odszedł i jakoś mniej złości do niego czuję... eh. Wszystko przez te foty i filmiki z naszych wygłupów. Bleh. Ej, ja też tak odpowiadam jak twój J.P. Serio... on mówi: tęsknię misiaczku a ty chociaż tęsknisz? A ja: inaczej bym z tobą nie gadała. Taka wymówka, ale podświadomość rozkazuje tak mówić, żeby nie było że umieram z tęsknoty, bo tak nie jest. Jednak miło pogadać. I tak. Jesteśmy jak pogoda! Zmienne i dziwne, nieprzewidywalne :D Nieoswojone i dzikie hehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak bo kobieta zmienna jest ...ale fajnie ze twoj za tydzien przyjeżdża wkoncu sie zobaczycie szczerze porozmawiacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam ochotę mu dzisiaj napisać SMS-a takiej treści: "Jestem wredna. Ty niesłowny. Myślisz że to dobry koktajl?" :P Ja chyba nigdy nie umiałam z nim gadać buehehe. M*A*S*A*K*R*A!!!! Eh. Za dużo obiecuje. Niczego nie dotrzymuje. A ja zmieniam się w wampira, który jest żądny krwi bestii!!! hehehehehe ;) Przysięgam, wytnę mu jakiś numer na powitanie. Chyba się nie powstrzymam... hmm... Jakieś cukierki o smaku gówna albo coś kopiącego prądem. Whoah!!! Coś... coś... straszne rzeczy mi przychodzą do głowy >:--) Chyba, że macie lepsze pomysły to poratujcie :D branoc :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak :D cukierki o smaku gówna :D:D "Za dużo obiecuje. Niczego nie dotrzymuje." ----> mój jest dokładnie taki sam pod tym względem. Jak mi mówi że zrobi coś na 90%, to już wiem że tego nie zrobi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki u mnie dzis kolejny dzien pada a zapowiadali poprawe pogody tylko nie zaznaczyli ze na gorsza :P a ja musze isc do miasta pare spraw pozałatwiać i jeszcze auto oddac do mechanika .. Brunetka moj dzis nie ma nocki wiec chyba sie zobaczymy jeszcze tesc miał wczoraj urodziny wiec pewnie jakies drinki beda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×