Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszka100

Chłopak dał nam czas

Polecane posty

Gość zalamana zrozpaczona
lo matko kochana:D wiesz zapewniam cie ze damskie 8 sa inne niz meskie odpowiedniki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana zrozpaczona
no ja tez nie wierze ze poznal ja dopiero po rozstaniu... teraz to juz nie wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana zrozpaczona
a i dzis prawdopodobnie mieli sie zobaczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny :) u mnie wszystko dobrze zaczęło sie układac i wszystko wróciło do normy ... dzis ide na impreze studencka wkońcu sie wybawie po tym wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczeggo to tak boli
A mi tak cholernie ciezko.U mnie juz 2 tyg. jak nie jestesmy razem.Od wtorku nie mamy zadnego kontaktu.On juz sam sie nie odzywa.Nie moge sobie wybaczyc tylko tego ze bylam tak glupia i naiwna i zaufalam jemu.Wolalabym byc sama caly czas z dzieckiem niz przezywac teraz rozstanie. Ja juz niewierze ze kiedys kogos poznam.Nawet gdybym poznala to ie bede potrafila juz nikomu zaufac,ciagle bede szukac podstepu,ze mnie oszukuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie a może napisać że mi przykro? :P wiem co mi odpiszecie :P:P:P że głupia jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego ---> po tym jak Ci nie pomógł gdy potrzebowałaś pomocy, nie masz czego żałować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jego Pani---> Co ty gadasz :( Kurczę, też coś czułam że się coś niedobrego szykuje :( Ale nikt nie chciał cię niepokoić. Parę razy chciałam ci napisać coś kurde, ale się w język gryzłam. Wiesz co. Inna dziewczyna to już jest niemal pewnik. Niekoniecznie muszą się spotykać ale coś na oku ma!!! Znalazł sobie wymówkę i wszystko zwala na ciebie, skoro ty wykazałaś się niesamowitą cierpliwością a on że co kurwa powiedział? Psychiatryk?! W głowie mi się nie mieści co za palant!!! Widzisz... Przeszkadzasz mu. Świnia i tyle!! Pożałuje swoich słów. To nie był dosadyzm, to było chamstwo wysokiego kalibru!!! Załamana---> Rób jak uważasz, ale nie rób nic wbrew sobie tylko po to by mu zaimponować PLISSSSSSSSSSSS!!!!!!!!!!!! Dlaczego---> Dlatego musisz teraz poświęcić czas sobie, żeby wyjść z tego padołka psychicznego :( Nie jesteś tu sama. Możesz na nas liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×