Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszka100

Chłopak dał nam czas

Polecane posty

Gość kroliku
Nie pytalem bo nie chce z Nia byc, ale wczoraj mi napisala ze dzieki mnie zminilo sie jej zycie ze jest ma bardzo wdzieczna za ten rok podczas ktorego dorosla i ze dzieki mnie poznala wartosciowych ludzi i na koniec bywaj:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroliku
Jego Pani: Ostatnio zrozumielam ze brakowalo mi czulosci w tym zwiazku byl tylko sex:/ Jak sie czujesz?? Wiem ze musi to byc okropne ta bezsilnosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kroliku ja bym nic na taki głupi tekst nie odpisała :/ bywaj? hmmm... no widać że już raczej razem nie będziecie, jak pozwala sobie na taki język. Nastazjo... wytrzymam :) jestem go pewna.. dzi eki za rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuję się lepiej o tyle że wiem że zrobiłam wszystko co mogłam, a najwięcej mnie kosztuje to milczenie... ale on to chyba wie że to dla mnie niełatwe. Czuję się raz nieźle, raz okropnie. Tęsknię za nim i chcę się przytulić, pocałować go... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroliku
Naperwno razem nie bedziemy:) i ciesze sie z tego powodu:) nie jest to osoba z która chcialbym dzielic zycie. Nie wiem moze rzeczywiscie odezwij sie w niedziele, chociaz mam nadzieje ze zrobi to pierwszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TRZYMAAAM :) zdaj pozniej koniecznie relacje jak było! A będzie na pewno SUPER !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroliku
DZisiaj mialem fajny wyklad i gosciu mowil, ze zeby osiagnac sukces trzeba zaawac duzo pytan i kojarzyc fakty ... stworz tylko jedno zdanie z pytajnikiem na koncu, a jakie??? jestem facetem ale wiem ze serduszko Ci podpowie i napiszesz cos madrego milego i zarazem rozwaznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroliku
Tyle czasu wytrzymalas:) to tylko 4 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, Kroliku, powiem Ci że może walnęłabym to wszystko i poszła sobie, ale mam w pamięci że to on uratował nasz związek mimo że byłam totalnie zaćmiona... gdyby nie to, nie wiem czy bym dała radę wytrwać. a że to miłość mojego życia to tylko przyjmuję do wiadomości że tak jest i czekam... ale ja jestem z natury niecierpliwa i nerwowa... a tu nagle taka pokorna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroliku
Jak widac milosc zmienia ludzi i to bardzo, ja mam juz dosc zwiazkow milosci i tego wszystkiego. Nie wiem czy uda mi sie trafic na dziewczyne ktora odmieni moj swiat. Zawsze staralem sie byc w 100% przewodnikiem naszej drogi ale zawsze dochodzilem do wniosku skoro ona mi na to pozwala to traci sens takie partnerstwo gdzie mam szukac zeby sie zakochac ale tak naprwade, zanurzyc w tym pieknym uczuciu ktore jednak tak strasznie rani :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana zrozpaczona
do jutra dziewczynki trzymajcie sie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz ide spac, moze bede miala jakis kolorowy sen:-) jutro wysle mu smsa ze odwoluje spotkanie, bo t onie ma sensu. Dobranoc kochane, dzieki za wsparcie i licze na jeszcze ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas powoli wszystko wraca do normy dzis na początku byłam moze troche chłodna dla niego ale dzien miałam taki troche nerwowy i do tego zmęczona bylam bo w domu okna myłam i drzwi ale pod koniec juz bylo wszystko super jutro tez mamy się widziec potem dopiero w sobote ale to nic trochę potęsknimy sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, że wszystko zaczyna się układać :) To tak jak u mnie :) Jeszcze tylko kilka dni i wszystkie dziewczyny będą pisać, jakie to one są szczęśliwe :) kilka dni!! :) Ja też dzisiaj byłam na romantycznej kolacyjce i w ogóle było bardzo przyjemnie :) I też jutro daję sobie od niego wolne. Tak jest najlepiej. W czwartek pojedziemy sobie na zakupy do Wrocka, więc plan jako taki mamy ciekawy :) Życzę wszystkim Wam dziewczynki, żeby jak najszybciej Wasze serduszkowe sprawy się wyprostowały :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze ze u ciebie sie uklada trzyma lam kciuki i dalej trzymam za nas wszystkie ...ja teraz muszę sie przyłożyć do naprawy naszego związku zeby znowu było pięknie i kwitnąco ...nawet dzis cos wspomniał o slubie a raczej o tym ze smutno mu ze juz nie rozmawiamy o tym tak jak przed paroma miesiacami kiedy to zastanawialiśmy sie nad miesiacem ale teraz sprawy sie skomplikowały bo stracilam prace a bez tego sie nie utrzymamy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie ta praca to następna :) A ślub zawsze można wziąć, jednak myślę, że warto się nad tym głębiej zastanowić :) My najwcześniej po studiach. Czyli oboje za 1,5 roku. Ale to za wcześnie. Jeszcze o tym nie myślę :P Mam dopiero 20 lat ;) Zastanawiam się jak tam nasza Nastusia? :) Mam nadzieję, że jest tak, jak chciała :):) Ale chyba już się jej dzisiaj nie doczekam, bo troszkę śpiąca jestem :) http://www.youtube.com/watch?v=oZC0n7G-LfA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brunetka ja troche starsza jestem :P a powiedz mi ile wy juz razem jestescie też sie zastanawiam co u nastki ale zaraz ide spac bo padnięta jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my jestesmy 10 miesięcy razem wiec podobnie jak wy miesiac róznicy to bedziemy za niedlugo świętowac rocznice hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentossss
ja jednego nie rozumiem-co w tych facetach jest takiego, ze warto az tyle czekac na jakis sms od niego czy telefon. wiem co to znaczy, kiedy nam na kims bardzo zalezy, ale kiedy jeden facet nie odzywal sie do mnie tydzien (sama nie wiem jak to przezylam), to wiedzialam, ze nie chce juz kogos takiego. z kazdym dniem narastal we mnie nie tylko smutek i tesknota, ale tez NIECHEC! po co mi facet, ktory mi kaze za soba tesknic? dla mnie to egoistyczne i w moim odczuciu takiej osobie nie zalezy na mnie, skoro go nie interesuje co u mnie. ale to jest wasza sprawa. brunetko>>> ciesze sie, ze wyszlo jak wyszlo, ale on musi odciac pepowine. wiesz o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentossss
ja jednego nie rozumiem-co w tych facetach jest takiego, ze warto az tyle czekac na jakis sms od niego czy telefon. wiem co to znaczy, kiedy nam na kims bardzo zalezy, ale kiedy jeden facet nie odzywal sie do mnie tydzien (sama nie wiem jak to przezylam), to wiedzialam, ze nie chce juz kogos takiego. z kazdym dniem narastal we mnie nie tylko smutek i tesknota, ale tez NIECHEC! po co mi facet, ktory mi kaze za soba tesknic? dla mnie to egoistyczne i w moim odczuciu takiej osobie nie zalezy na mnie, skoro go nie interesuje co u mnie. ale to jest wasza sprawa. brunetko>>> ciesze sie, ze wyszlo jak wyszlo, ale on musi odciac pepowine. wiesz o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana zrozpaczona
no nie... znowu mi sie snil dzisiaj... tak czytalam ze 10-11 miesiecy jestescie z partnerami... no ja 11... 17 kwietnia bylby nasz rok... juz ukladalam w glowie co dla niego przygotuje a tu lipa... nadal cisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×