Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszka100

Chłopak dał nam czas

Polecane posty

Agatko wiesz, ja nie bede poruszac tego tematu, bede kochana, usmiechnieta i zadowolona. Zobacze jak bedzie sie zachowywal, co ma mi do powiedzenia i skonfrontuje to z wlasnymi myslami. zrozpaczona, ja tez scinam wloski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo kurde!! Zawsze chciałam być czekoladką! Zrób sobie i powiedz jak Ci wyszło :D Jak będziesz zadowolona, to może i ja się skuszę :D Ale boję się, bo jeszcze nigdy nie farbowałam. Mama mi mówi, że włosy przestaną mi się kręcić i będą byle jakie :/ dlatego się boję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle, ze gdzies od 20 albo 21, zalezy jak wroci:) mam tylko nadzieje, ze nic mi nie wypadnie, skoro juz sie zdecydowalam :D a i ze stamtad nie uciekne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana zrozpaczona
ja milam kiedys blond;/ ble zaluje...:) i przez to mam marne bo kiedys byly piekne... a kolorek to w weekend bo w te dni ponoc nie mozna bo beda rude:) wole nie ryzykowac... gorzej problem jaka fryzure sobie teraz zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny , wlasnie woriclam z pracy i od razu przyszlam do Was:-) U mnie tez dzisiaj cisza. Czekam na smsa czy bedzie mial jutro auto czy nie i albo sie spotkamy w srode albo w piatek. No i mam obiecane malowanie pokoju po swietach;-) Kurcze zalezy mi na nim. Powalczę trochę o nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak się już umówiłaś, to nie odwołuj:) Bo będzie nieładnie. Jemu też się należy jakiś szacunek ;) Nie uciekaj :) Przecież go kochasz :) I on Ciebie! Po co w takim układzie od siebie uciekać? Rozmawiajcie mili państwo. Bądź słodziutka :) Przecież on nie jest z kamienia :) Zmięknie mu serce, a już na pewno coś innego też :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie napisal, ma napisac jak bedzie wiedzial kiedy bedzie mogl odebrac auto:-( wiecie co, zdala msobie sprawe ze przez ten rok on sie bardziej staral ode mnie, tera pora mna mnie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brunetka, moze ja tez spytam o jaskinię. Ale moj M ma duzo rzeczy na glowie i wsumie to moze po prostu chce sobie odpoczac ode mnie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skręca mnie z tęsknoty... editha - ja z nim nie spędzałam nigdy świąt, ewentualnie drugi dzień świąt, więc się nie martwię ;] A Ty spędź święta z rodzicami, rodzeństwem, rodziną... na pewno mu tego nie proponuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem, ale on sie naprawde staral, a ja chyba tego nie docenilam. To teraz muszę zawalczyć;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widocznie tak:) moze sobie zrobic jakies malunki na scianach:P a wiesz, ta Twoja sytuacja byla wrecz ksiazkowa, Ty zajelas sie soba, a on wrocil czym predzej. Dokladnie jak w ksiazce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana zrozpaczona
bo w te dni wychodza podobno rude a takich nie chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Editha. Ja poznałam WARTOŚĆ odpoczynku. I na pewno będę wykorzystywała taką możliwość częściej. Naprawdę pozwala nabrać obiektywnego sposobu myślenia :) i spotkania są przyjemne. I tak np dziś się widzę z moim J. a następnym razem w czwartek, albo piątek :) znów sobie potęsknimy :) Aaa PS. Wczoraj mi zaproponował, żebyśmy się wyprowadzili do Wrocławia :):) Musi tylko znaleźć pracę i chyba się wyprowadzimy :) Myślicie, że to dobry pomysł ;>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze cos w tym jest, bo my moze sie widzielismy zbyt czesto (nawet co dzien) no ale z drugiej strony jak sie kocha to sie chce byc razem jak najczesciej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada___
Natazja? a często sie widywaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada___
Nastazja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie z moim spotykałam zawsze 2 razy w tygodniu i dla mnie to jest ok. może dzięki temu jesteśmy razem już ponad 8.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×