Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszka100

Chłopak dał nam czas

Polecane posty

w sobotę... napiszę jutro. dziś miał mieć jakieś wazne spotkanie i myślę że może się tak nie ucieszyć jak jutro. a może on jutro napisze ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no.... to on musi napisać pierwszy :o im mniej będę się odzywać tym będę mniej cierpieć i będę silniejsza... myślę że to milczenie nie potrwa dłużej niż do końca tygodnia... mam nadzieje ze się nie mylę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tak mysle Jego pani, nie bedzie Cie dluzej trzymal w niepewnosci.. dziewczynki ja lece na zajecia bo znowu sie spoznie :o dozobaczenia wieczorem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Agatko i Nastazjo :* pomagacie mi ja też mam zajęcia... dobrze by było jakbym poszła :( do zobaczenia wieczorkiem :* Agatko powodzenia na spotkaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana zrozpaczona
ja wrocilam z zajec... kupilam dzis sobie szampon koloryzujacy 28 myc:) a co trzeba cos zmienic wreszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana zrozpaczona
on nadal cisza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy tez mi pomagacie, nawet nie wiecie jak :) a ja wlasnie doszlam do wniosku, ze nie jestem gotowa na to spotkanie, jestem pewna, ze znowu robilabym mu wyrzty:o a przeciez nie o to chodzi:o eh... ale smedze dzisiaj:O a piosenka sliczna:) wlasnie slucham;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie chyba nie nadaje do zwiazku z nim.. przyznam sie bez bicia, ze potrzebuje adoracji i zainteresowania, nic na to nie poradze, ze taka jestem. a czasem czuje jakby go w ogole nie bylo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana zrozpaczona
mam wrazenie ze cokolwiek pisze to nawet nikt tutaj tego nie czyta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana zrozpaczona
przynajmniej ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale on jest, w sercu, w mysli, wszedzie. Chodzi mi o to, ze chce zeby wreszcie do niego do dotarlo, ze musi to zmienic, gorzej jak powie, ze nie :o jednak spotkam sie, bede taka jak mi radzilyscie, zobaczymy co bedzie... bedzie co ma byc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastuś, jak powie nie, to wtedy będziesz milczała. Narazie powiedz mu, już ostatni raz, czego od niego oczekujesz. Jeżeli się zgodzi, ale nie będzie się do tego stosował, albo powie nie, to wtedy będziesz musiała być konsekwentna. Daj mu ostatnią szansę i dzisiaj na spotkaniu porusz ten temat. Liczę jednak na to, że to on zacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana zrozpaczona
jestem juz:) a czekolada:) nie wiem czy wyjdzie a z reszta to zmywalny... jeszcze mysle o nowej fryzurze ale nie wiem co by mi pasowalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×