Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

Witam wszystkie dziewczyny, ja ostatnia @ mialam 3.03 . Zrobiłam betaHCG 12.04 i wyszlo 743, czyli ciąża :)) , ale dla pewnosci zrobiłam test i pojawiły się długo wyczekiwane 2 kreski :) Czekalismy na ta dzidzie 3 lata, bo jak zdecydowalismy sie na 2 dzieciątko(synek ma 5 lat) to okazało sie że mam PCO :( wiec musialam sie troszke podleczyc odstawic leki i udalo sie za pierwszym podejsciem :)) w poniedzialek ide potwierdzic do g. A synek juz sie cieszy i mizia dzidziusia bo od roku nic tylko chcial byc starszym bratem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieśmiało się dołączę... test pozytywny, ostatnia miesiączka 3 03 , prawdopodobnie zaszłam w ciążę około 21 03.. czyli teraz to mniej więcej 4 tydzień licząc od zapłodnienia... lekarz w badaniu nic jeszcze nie stwierdził, a na usg jestem z NFZ zapisana dopiero na 25 05. wiec pójdę wcześniej prywatnie chyba..tylko nie wiem kiedy ma to już sens,czy w przyszłym tygodniu nie będzie za wcześnie jeszcze? Próbuje póki co się oswoić z tą myślą..ze będę mama po raz kolejny..mam już 2 córki:Emi 3,5 i Gabi 6,5 ) Mam 29 lat Pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie grudniowki. Pozwolicie, ze i ja sie do was dolacze :) OM mialam podobnie jak duzo z was(wyczytalam) 03.03. Teoretycznie termin porodu jakos by na 10 byl ale ja wiem, ze do zaplodnienia doszlo 21.03 czyli w 18 dniu cyklu(podobnie jak z pierwsza coreczka-1,5 roku) wiec termin kilka dni pozniej :) Ale wszystko okaze sie jutro u gin. Udalo sie za pierwszym razem :) Gratuluje wszystkim a do tabelki dopisze sie po wizycie. Rozmiarami sie tak nie przejmujcie, bo to sie czesto zmienia i o niczym nie musi swiadczyc a stresowac sie nie ma sensu. W poprzedniej ciazy sie nie stresowalam wcale i moj spokoj przeszedl na mala, ktora zaczela przesypiac noce majac juz 3 miesiace :) Wiec warto sie zrelaksowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamalovesme---hi hi no racja , wiele z nas OM miała 3 03 :) u mnie tez w sumie od razu sie udało..nawet za latwo....milosc nas oszolomila ze zapomnialam o ostroznosci ...budujace ze po 8 latach malzenstwa potrafilam tak stracic glowe :P wynik -----dziecko "niespodzianka" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra rada Mamalovesme!! Mam pomysl, moze zalozymy klub "Kto dluzej wytrzyma bez paniki!" :) Widze, ze sie tu same nakrecamy, te prywatne wizyty, czytamy co popadnie a przeciez to nam nie sluzy... dobrze o tym wiemy. Witam Nowe Grudniowki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i dodam ze nie caly tydzien po 1 usg mialam nastepne i moj kropek prez ten czas podwoil rozmiary:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich a szczególnie nowe Gródniówki !!! Anulka1000, Padlinka (uroczy nick :-)) i mamalovesme...Szczególnie ja witam Padlinkę...tez mam dwoje dzieci , bedziemy miały tórjeczkę...podpadamy pod wielodzietne :-)) . Ja mam dwóch synków i liczę , ze będzie dziewczynka...mój mąż bardzo chce...juz nawet ma imię ...jak będzie trzeci chłopiec to tez pięknie...wczesniej myslałam , ze nie zniosę trzeciego chłopaka ale teraz jak jestem w ciąży zupełnie negstywne emocje mnie opusciy...kocham to kolejne dzieciątko !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i chciałam doniesc, ze byłam na USG (5 dni od poprzedniego na którym gin nic w brzuszku nie widział :( i.....jest !!!!! mam nawet zdjęcie - pęcherzyk 6 mm co wskazuje na 4-5 tydzien ciązy ...czyli dosc wczesny...ale koniec histerii , juz się nie dam ....czekam sobie spokojnie miesiąc i dopiero pojdę jak będzie bic serduszko.....trochę się nakręciłam tym brakiem pęcherzyka przy pierwszym usg...co robi nieograniczony dostęp do informacji...ech...juz przerabiałam ciązę pozamaciczną, urojoną :-) WOLSKA popieram koniec histerii i wkręcania się ! Myslmy pozytywnie, bądzmy spokojne to taka będzie i nasza ciąza a pozniej dzidzia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AKTUALIZACJA ! NICK.............wiek.....termin porodu....płec/imię...posiadane dzieci 1.KAWSKA...........?...............1/12.............?.... ..... 2.MYSZKA123456..?...............1/12.............?....... .. 3.LOLA8888........?...............4/12.............?..... .... 4.STAKATO29......29............. 5/12.............?.............1 córka (3) 5.BOTHA............23..............6/12.............?.... ......1 córka(3) 6.LAPORUSHI24...27..............7/12.............?....... .. 7. IZYDO...........34..............8/12.............?.......... ..2 synów(8i5) 8.AGNIESZKAW.....?.............10/12.............?....... .. 9. NIANIA30........?..............12/12............?........... ..1 synek(5) 10.DZOANA.........?..............14/12............?...... ..... 11.MAMMMA80.....?..............15/12............?........ .....1 córa(2,5) 12.WOLSKA........29..............15/12............?...... .....1 Aniołek 13.LIJONKA.........?..............15/12............?..... ..... 14.ANULA1000......?..............10/12............?........... 15.PADLINKA.......29.............10/12...........?............2córki(3i6) 16.MAMALOVESME...?.............10/12..........?.............1córka(1,5)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) cudowne wiesci!! Tam trzeba dodac do tej tabelki rubryke z kuksancami i za kazdy atak paniki bedzie kuksaniec!! Chcialam sie tez zapytac, czy ktoras z Was pisze pamietnik dla malenstwa?? ps. co tu tak cicho dzisiaj??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cicho bo w telewizji całkiem fajne filmy dziś lecą ;-) ...nie przerywane reklamami w dodatku ...ja zaczęłam od Chirurgów, bo kocham wszystkie szpitalne seriale łacznie z Dr. House i Ostrym Dyzurem....nie piszę pamiętnika bo wogóle nie jestem systematyczna i myślę, ze by mi nie wyszło ;) Ale to super pomysł, piękna pamiątka dla dzieciaczka na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pisalam dla Coreczki i sobie wyobraz, ze na tydzien przed tragedia zgubilam go!! Nie moge sobie darowac, wszystkie zdjecia usg (dobrze, ze je zaskanowalam do komputera), wszystkie mysli. Teraz tez pisze, mam w glowie tyle lekow, tyle roznych mysli, musze dac im upust.. A i pilnuje go jak oka w glowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, ze dobrze, ze go zgubiłaś, ktos nad Tobą czuwa :-).....to dodatkowe cierpienie gdybys go czytała...porównywałabyś ciąze, symptomy, odczucia...myślę, ze bardziej byś się stresowała. Najlepszym lekiem na załobę i cierpienie jest czas......Pamiętnik nie dałby Ci zapomniec, byłabyś ciągle w tamtym czasie - czasie kiedy straciłaś Córeczkę...Teraz tworzys swój pamiętnik od początku i dotrwasz do konca ! A na 18-ke podarujesz go swojemu dziecku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieknie to napisalas. Moj maz twierdzi tak samo. Tak bym chciala dostac gwarancje,ze sie uda, ze bedzie dobrze. Dzisiaj juz wiem, ze nawet jak minie 12tc, jak masz juz wozek i lozeczko, jak torba juz lezy spakowana do szpitala - gwarancji nie ma!! Pozanalam tyle mam po stracie. Wiekszosc z nich doczekala sie w koncu zadowego malenstwa, daje mi to duzo nadzieji. Ta ciaza od poczatku jest inna. Czuje sie dobrze, nie mam mdlosci. Za dwa tyg mam usg i tak juz bedzie co 2 tyg do konca. Ty widze masz 2 synkow, pewnie po chichu marzy Ci sie dziewczynka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość relissys
NICK.........wiek.....termin porodu....płec/imię?...posiadane dzieci 1. KAWSKA................?.......1/12 2. MYSZKA123456........?.......1/12 3. LOLA8888..............?.......4/12 4. BOTHA..................?.......6/12 5. LAPORUSHI24.........27.....7/12 6. IZYDO..................34......8/12......(?)........ ...2 synow(8i5) 7. AGNIESZKAW...........?.......10/12 8. NIANIA30...............?.....12/12.......(?)............1syn ek(5) 9. DZOANA.................?.....14/12 10.MAMMMA80............?......15/12......(?)............1 córa(2,5) 11.STAKATO29............?...... 5/12......(?)............1 córa(3) 12.WOLSKA................?.......15/12.....(?) 13.LIJONKA................?........15/12 14.Relissys...............32.........13/12......(?) .............. (sama się wpisałam ) Witam was serdecznie :) U mnie powoli sie uspokaja,plamienia prawie przeszły,jeśli chodzi o obiawy to tylko dziwny ból w dole plecow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość relissys
NICK.............wiek.....termin porodu....płec/imię...posiadane dzieci 1.KAWSKA...........?...............1/12.............?.... ..... 2.MYSZKA123456..?...............1/12.............?....... .. 3.LOLA8888........?...............4/12.............?..... .... 4.STAKATO29......29............. 5/12.............?.............1 córka (3) 5.BOTHA............23..............6/12.............?.... ......1 córka(3) 6.LAPORUSHI24...27..............7/12.............?....... .. 7. IZYDO...........34..............8/12.............?.......... ..2 synów(8i5) 8.AGNIESZKAW.....?.............10/12.............?....... .. 9. NIANIA30........?..............12/12............?........... ..1 synek(5) 10.DZOANA.........?..............14/12............?...... ..... 11.MAMMMA80.....?..............15/12............?........ .....1 córa(2,5) 12.WOLSKA........29..............15/12............?...... .....1 Aniołek 13.LIJONKA.........?..............15/12............?..... ..... 14.ANULA1000......?..............10/12............?...... ..... 15.PADLINKA.......29.............10/12...........?....... .....2córki(3i6) 16.MAMALOVESME...?.............10/12..........?.......... ...1córka(1,5) 17..Relissys...............32.........13/12......(?) .............. Przepraszam te które pominęłam ale jak zobaczyłam że mnie nie ma na kilku listach szybko chciałam dopisać i tak wyszło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość relissys
Ja panikarą jestem okropna ,a dziś dodatkowo jestem poirytowana,bo cały dzień teściowa u mnie była żeby się mną opiekować wic to mówi samo za siebie :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha dobre, dobre! a jak sampoczucie?? (ja cale wieczory tu siedze bo jestem w pracy i szefunia nie ma!! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............wiek.....termin porodu....płec/imię...posiadane dzieci 1.KAWSKA...........?...............1/12.............?.... ..... 2.MYSZKA123456..?...............1/12.............?....... .. 3.LOLA8888........?...............4/12.............?..... .... 4.STAKATO29......29............. 5/12.............?.............1 córka (3) 5.BOTHA............23..............6/12.............?.... ......1 córka(3) 6.LAPORUSHI24...27..............7/12.............?....... .. 7. IZYDO...........34..............8/12.............?.......... ..2 synów(8i5) 8.AGNIESZKAW.....?.............10/12.............?....... .. 9. NIANIA30........?..............12/12............?........... ..1 synek(5) 10.DZOANA.........?..............14/12............?...... ..... 11.MAMMMA80.....?..............15/12............?........ .....1 córa(2,5) 12.WOLSKA........29..............15/12............?...... .....1 Aniołek 13.LIJONKA.........?..............15/12............?..... ..... 14.ANULA1000......25..............10/12............?...... 1 synek(5) 15.PADLINKA.......29.............10/12...........?....... .....2córki(3i6) 16.MAMALOVESME...?.............10/12..........?.......... ...1córka(1,5) 17..Relissys...............32.........13/12......(?) ..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) mogę się do Was dołączyc?? To moja pierwsza ciąża i mam mnostwo pytań i wątpliwości... Ostatnią miesiączkę miałam 1.03 ale u lekarza jeszcze nie byłam, chyba pojde prywatnie. Mam nadzieje że doswiadczone mamusie pomogą mi w razie w dręczących nas wątpliwościach :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ! Witam nowe :-) zapraszamy.. Wolska miło wiedziec, ze jak zaczniemy cierpiec na bezsennośc to zawsze mozna Ciebie w necie odwiedzic :)) nocne zmianki..uroczo ;-) Tak mam dwoch synków i oczywiscie liczę na dziewczynkę, trzeciego chłopaka NIE ZNIESE :-) ...a własciwie czwartego...bo jeszcze mąż ...cłopcy tez chcą siostry ...no ale będzie co da los... ja jestem swięcie przekonana , ze to dziewczynka...no ale dowiemy się koło sierpnia co tam pod serduszkiem nosimy Dziś piękny dzien, dziewczyny ataki paniki zabronione ! Ból pleców, brzucha, jajników, głowy, napięcie - wszysto normalne objawy . NIE MARTWIMY się niczym - wyjątek - plamienie - wtedy szybko do lekarza bo to symptom, ze cos się moze dziać ale nie musi !! Po potwierdzeniu ciązy (kazda z nas jest mniejwiecej 4-5-6tydzien) mamy 2-3 tygodnie spokoju - na nastepnym USG uslyszymy bicie serduszka :) No to skoro czekamy to czym się zajmiemy na forum ;-) moze współsprawcami ciąży ? moze męzów trochę poobgadujemy ? ;-) Cieszą się razem z Wami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam męża pragmatyka cholernego! tak było z pierwszym dzieckiem i tak jest teraz- zero entuzjazmu- dodam że obydwie ciąze byly planowane. wiem, że faceci to marsjanie ale chciałabym poczuć się wyjątkowo i tak jakoś doceniona przez niego! nie wiem może się czepiam. niby jest dobrze,ale tak jakoś się czuję odepchnięta na boczny tor. dobrze ,że mam mojego małego mężczyzne, który cały czas bawiąc się w lekarza bada mi brzuszek i z nim rozmawia! izydo kochana dobrze , że poruszyłaś ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również ale niestety mając 3 latka nie jest to za bardzo możliwe :) chociaż i tak jest już o niebo lepiej bo w święta myślałam,że zasnę na stojąco, a ogólne czuję się bardzo dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj mąz teraz (przy trzeciej ciąży) ma o dziwo więcej entuzjazmu niz ja...ale przy drugiej to była masakra...wogóle się nie interesował...na usg chodziłam z....mamą:-) wyobrazacie sobie ! Dobrze , ze nie z sąsiadką ;-) Pierwszą był zachwycony , druga katastrofa, teraz zobaczymy ale zapowiada się posrednio miedzy pierwszą a drugą ;-) Oni są jednak z innej planety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko jego zachwyt pierwszą ciążą nie przełożył się nad zachwyt nad bobaskiem - minął przy pierwszej kupie ;-) ....no ale dzieciaki go uwielbiają ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam dziewczyny niestety u mnie podobne:( Mój M w pierwszej ciąży za bardzo nie uczestniczył bo pracował za granica i na usg chodziłam sama, mama niestety nie żyje od 6 lat:( Teraz mam wrażenie że zachowuje się tak że zrobił co trzeba i koniec. No ale może się jeszcze zreflektuje:) Mam taką cichą nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×