Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

aktualizacja :-) NICK.........wiek.....termin porodu....płec/imię?...posiadane dzieci 1. KAWSKA................?.......1/12 2. MYSZKA123456........?.......1/12 3. LOLA8888..............?.......4/12 4. BOTHA..................?.......6/12 5. LAPORUSHI24.........27.....7/12 6. IZYDO..................34......8/12......(?)........ ...2 synow(8i5) 7. AGNIESZKAW...........?.......10/12 8. NIANIA30...............?.....12/12.......(?)............1syn ek(5) 9. DZOANA.................?.....14/12 10.MAMMMA80............?......15/12......(?)............1 córa(2,5) 11.STAKATO29............?...... 5/12......(?)............1 córa(3) 12.WOLSKA................?.......15/12.....(?) 13.LIJONKA................?........15/12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania króliczek
hej,ja w oczekiwaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania króliczek
spoznia mi sie okresik juz tydzien, jutro z rana robię test:)a dziewczyny,badalyscie sobie szyjkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............wiek.....termin porodu....płec/imię...posiadane dzieci 1.KAWSKA...........?...............1/12.............?......... 2.MYSZKA123456..?...............1/12.............?......... 3.LOLA8888........?...............4/12.............?......... 4.STAKATO29......29............. 5/12.............?.............1 córka (3) 5.BOTHA.............?..............6/12.............?.......... 6.LAPORUSHI24...27..............7/12.............?......... 7. IZYDO...........34..............8/12.............?............2 synów(8i5) 8.AGNIESZKAW.....?.............10/12.............?......... 9. NIANIA30........?..............12/12............?.............1 synek(5) 10.DZOANA.........?..............14/12............?........... 11.MAMMMA80.....?..............15/12............?.............1 córa(2,5) 12.WOLSKA.........?..............15/12............?........... 13.LIJONKA.........?..............15/12............?..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Moja wizyta u lekarza na usg wszystko pozmieniała. Termin, który wyliczyłam z miesiączki (29.11) już nieaktualny. Pan doktor stwierdził, że urodzę 05.12. Jestem więc grudniówką. Ale zastanawiam się jak to możliwe. Czy to ja aż tak się pomyliłam z terminem ostatniej miesiączki, czy maleństwo jest tak malutkie, że wychodzi inny termin porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno_z nadzieją myślę,że to się jeszcze zmieni, ja też byłam dziś na usg i u mnie z kolei doktor wyliczył poród na 5.12 a ja liczyłam coś ok 15.12 :) W poprzedniej ciąży różnica daty na początku od tej na końcu różniła się od siebie 2 tygodnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boję się trochę czy wszystko ok. CRL na usg wyszło 4 mm. To chyba zbyt mało? Nie mogę nigdzie znaleźć normy. Znalazłam kalkulatory, ale nie pokazuje mi wyniku, bo tylko ten jeden pomiar na badaniu. Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgnieszkaW
stakato moja ostatnia @ tez byla 3.03. ale wiem kiedy doszlo do zaplodnienia(18/19) i wyliczylam sobie, termin na 10.12 od czego zalezy takie przesuniecie jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja ostatnia miesiączka tez byłą 3 marca , i 9 kwietnia lekarz jeszcze nie widział nic w macicy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno z nadzieją - kiedy miałaś OM ? Generalnie to liczy się , 9 miesięcy plus 7 dni i wychodzi teoretyczny termin porodu. Wiec jesli lekarz podał Ci termin 5 grudnia to OM była 28 luty ? Jesli nie to byc moze po wielkosci zarodka okreslił termin porodu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie właśnie termin jest określony z usg na 5.12 a z OM na 8.12 no zobaczymy na następnej wizycie. Niestety będę wiedziała coś więcej dopiero po 12 czerwca bo wyjeżdżam niestety:( Ale będę z Wami na bieżąco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane nie denerwujcie sie ja bylam na pierwszym usg w 7tc wg om a zarodek mial nie cale 3mm i byl jeszcze w 5tca termin mialam na 27.8 wyliczony. teraz moj kropek jest o tydzien wiekszy niz wynika z om.czasem pozniej nastepuje zagniezdzenie takze glowki do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOTHA............23..............6/12.............?.... ......1 (dziewczynka 2l 9m) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktyalizacja NICK.............wiek.....termin porodu....płec/imię...posiadane dzieci 1.KAWSKA...........?...............1/12.............?.... ..... 2.MYSZKA123456..?...............1/12.............?....... .. 3.LOLA8888........?...............4/12.............?..... .... 4.STAKATO29......29............. 5/12.............?.............1 córka (3) 5.BOTHA............23..............6/12.............?.... ......1 córka(3) 6.LAPORUSHI24...27..............7/12.............?....... .. 7. IZYDO...........34..............8/12.............?.......... ..2 synów(8i5) 8.AGNIESZKAW.....?.............10/12.............?....... .. 9. NIANIA30........?..............12/12............?........... ..1 synek(5) 10.DZOANA.........?..............14/12............?...... ..... 11.MAMMMA80.....?..............15/12............?........ .....1 córa(2,5) 12.WOLSKA.........?..............15/12............?...... ..... 13.LIJONKA.........?..............15/12............?..... .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana izydo! wielkie dzięki,że nas wszystkie tak ładnie "sklasyfikowałaś". teraz będzie nam łatwiej i tak jakoś rodzininnie! duży buziak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jednak dzisiaj sie juz wybieram do gina:) zobaczymy co tam ciekawego mi powie:P ja juz mam jedna coreczke ktora ma 2 latka i 7 miesiecy:) a tabelke uzupelnie jak juz bede po wizycie, bo nie wiem na kiedy mi ona wyznaczy termin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co :-) ze względu na posiadanie juz dwójeczki dzieci muszę byc zorganizowana i uporządkowana ;-) bo inaczej Szkodniki wywracają świat do góry nogami. A ogólnie to mam analityczny umysł...tylko skąd ta kolejna wpadeczka ;-) ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez nie mogę się doczekac potwierdzenia czy wszystko dobrze, zaniepokoił mnie ten brak zarodka na poprzednim USG...zapisałam się na dzis na 19.30 na USG do prywatnej przychodni....chyba pójdę ...bo jesli nie to jutro między pacjentkami mam sie w rejonowej przychodni pojawic...ale chyba poswięce te 130 zł dla swiętego spokoju ;-)...tylko zastanawiam się czy jednak nie za wczesnie dzis? skoro w piątek nic nie było widać....moze jeszcze poczekać ?....niepewnosc i niezdecydowanie...jak typowa baba w ciąży ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgnieszkaW
nie bylo widac pecherzyka czy dzidzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny,witam nowe mamy!Jestem właśnie po wizycie u ginekologa.Ciąża w macicy,potwierdzona,widać jak to powiedziała lekarka- ładny pęcherzyk ciążowy ,zarodka jeszcze nie widać.No i niby nie mam się niczym martwić,kazała przyjść za dwa tygodnie i jak zobaczy zarodek to wtedy będzie gratulować...Niby nie ma sie czym martwić,może poprostu za wcześnie ale troche się jednak martwie. Izydo-chyba masz podobne zmartwienie...Echh....Kiedyś kobiety tak się często i szybko nie badały i nie zawracały sobie takimi sprawami głowy,a teraz im człowiek więcej wie,im więcej możliwości zbadania,tym bywa,że wiekszy mętlik w głowie. Obiecałam sobie,że nie będe sie martwić na zapas ale zostaje taki niedosyt po tej mojej wizycie. Termin wg OM wychodzi mi tak jak sama sobie obliczałam na 15.12. Izydo-jak będziesz przy okazji chciała uzupełnić tabelkę to możesz dopisać ,że mam 30 lat i 2 letnią córke (nie 2,5 :) ) Niania30- również pozdrowienia dla Twojego synka! Wolska-naprawde strasznie mi przykro z powodu Twojego Dzieciątka-Aniołka...Jak sobie pomyślę przez co musiałaś przejść...ja straciłam ciąże w piątym tygodniu i też bolało a co dopiero w 34....Przesyłam moc "wspieraków" dla Ciebie i wszystkich dziewczyn z podobnymi bolesnymi doswiadczeniami! wierzę ,że teraz będzie dobrze! Stakato-a tak się martwiłaś,fajnie,że wszystko ok! Mam nadzieje,że nie pomieszały mi się Wasze nicki i z czyms nie namieszałam. Pozdrawiamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............wiek.....termin porodu....płec/imię...posiadane dzieci 1.KAWSKA...........?...............1/12.............?.... ..... 2.MYSZKA123456..?...............1/12.............?....... .. 3.LOLA8888........?...............4/12.............?..... .... 4.STAKATO29......29............. 5/12.............?.............1 córka (3) 5.BOTHA............23..............6/12.............?.... ......1 córka(3) 6.LAPORUSHI24...27..............7/12.............?....... .. 7. IZYDO...........34..............8/12.............?.......... ..2 synów(8i5) 8.AGNIESZKAW.....?.............10/12.............?....... .. 9. NIANIA30........?..............12/12............?........... ..1 synek(5) 10.DZOANA.........?..............14/12............?...... ..... 11.MAMMMA80.....30............15/12............?........ .....1 córka(2) 12.WOLSKA.........?..............15/12............?...... ..... 13.LIJONKA.........?..............15/12............?..... .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamma80 , masz racje z tą technika . Zamartwiamy się czyms o czym nasze mamy nawet pojecia nie miały...generalnie kobieta dowiadywała się w 3 miesiącu , ze jest w ciązy a płec poznawała po porodzie :-) ..a my im więcej informacji tym więcej zmartwien ...ech... Dziewczynki podawajcie swój wiek, to pouzupełniam tabelkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgnieszkaW
23 lata, Wrocław, pierwsza ciąża, płeć nieznana ;) ogolnie wszystko zalezy od jakosci USG, juz sobie nawet o tym poczytalam ;) ja strasznie sie denerwuje przed jutrzejsza wizyta u gin, mam nadzieje, ze juz cos bedzie widac, bo bedzie to poczatek 6 tyg a narazie byl tylko pecherzyk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Dziekuje Wam za cieple slowa otuchy, to naprawde bardzo mile. Balam sie,ze przeze mnie to nasze male forum zrobi sie "sztywne", mam nadzieje, ze nie. Pisalam tez na innym forum ale denerwowaly mnie tam te migajace obrazki, suwaczki i inne takie. Tu cenie sobie anonimowosc i przejrzystosc. Do naszej tableki prosze wpisz, ze mam cudownego Aniola, bo jakos ciezko przechodzi mi przez gardlo, ze "nie mam dzieci". Przeciez ja widzialam, tulilam w ramoinach.. aha, Wolska ma 29 lat. Sciskam mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie zabukowałam wizyte na piatek do prywatnego, nie wytrzymam do 30 kwietnia, i caly czas mam takie durne przeczucie ze cos bedzie nie tak, i na dodatek piersi nie bola mnie jak wczesniej, tylko troszeczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×