Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

a mnie brzuch przestał bolec, i znowu panikuje ze czemu tym razem nie boli, a bolał jeszcze do piątku, poprzednia ciąża obumarła w 9 tyg. było to w grudniu 2007 od tego czasu nie mogłam zajść, a tu niespodzianka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba będę miała termin coś ok 15 grudnia, ale we wtorek lekarz jeszcze potwierdzi datę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro mam wizytę u g. i najprawdopodobniej jestem w ciąży. test zrobiłam 6 dni po spodziewanym@. jestem cala zdenerwowana bo bardzo chcialabym dzidziusia- mam już 5 letniego synka. według moich wyliczeń terin porodu wypadł by mi na 11 grudnia- więc chyba mogę po cichu uważać sie za grudniówkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ponownie :) Ja idę do ginia we wtorek (13.04) żeby potwierdzić ciążę i żeby wyznaczył datę porodu. pewnie będzie to przełom 30 listopad/1 grudzień :) Na razie z objawów ciąży to męczy mnie trochę zgaga i mam nabrzmiałe piersi, które zależy od dnia strasznie bolą :/ No i ze 2 razy miałam mdłości... A i jestem troszkę ospała A tak to czuję się oki :) pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Ja dziś byłam na drugiej becie i jutro odbieram wyniki, mam nadzieję,że ładnie wzrośnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odebrałam wyniki Bety: 6.04 wynik 1750,2 U/l 8.04 wynik 4145,9 U/l Czy nie za dużo wzrosła druga wartość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mogę do Was dołączyć ja wczoraj sie dowiedziałam że będę Mama i załapię sie na grudzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,widze,że dwa razy napisałam prawie to samo-myślałam,że za pierwszym razem gdzieś mój wpis wcięło więc się powtórzyłam :)...Ja właśnie zaczęłąm drugi miesiąc ciąży na to wygląda,ostatnia @ była 8 marca :).Termin wychodzi mi też jakoś na 15 grudnia wg moich obliczeń,do lekarza jestem umówiona na 22.04. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stakato-wydaje mi się że wartość hcg w krwi ciężarnej podwaja się co 48 godzin więc druga wartość napewno nie jest za wysoka...Ja nie robiłam badania z krwi ale wczoraj zrobiłam piąty z kolei test ,żeby zobaczyć w końcu tłuściutką drugą kreseczke bo do tej pory to takie cieniutkie miałam...No i zobaczyłam,więc sobie myśle,że hcg też jednak ładnie przyrasta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak słyszałam,ale zgodnie z tym podwoiło by się na 3400 a jest prawie 4150 różnica jest spora. Nie jest to dla mnie jakiś powód do nie pokoju bo ważne że wzrasta ale w rodzinie mam bliźnięta a mnie taka perspektywa przeraża:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnią @ miałam 11 marca więc termin jak wyliczyłam ok 18 grudnia może Święta juz spędzimy w domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny! Dowiedzialam sie niedawno, ze po 4 latach staran, laparoskopii i 5 miesiacach z clo zostane mama:) Nadal nie moge w to uwierzyc i bardzo sie tez martwie, czy z dzidzia wszystko bedzie w porzadku, bo tyle sie naczytalam o poronieniach po braniu tych tabletek. Powtarzam sobie jednak, ze trzeba byc pozytywnej mysli:) Moja fasolka ma przyjsc na swiat 14 grudnia, dokladnie w dzien moich urodzin:))) Pozdrawiam goraco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też wieczorami boli bardziej. Ale na razie nic wielkiego poza tym się nie dzieje. Mam nadzieję, że to nic poważnego. Lekarz powiedział mi, że nospę można brać. Jak bardzo cię boli to ją weź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sa takie skurcze, ale dopoki nie ma plamienia, to mam sie tym nie przejmowac. Llekarz moze mi cos przepisac jesli beda zbyt uciazliwe. Ja jednak wole to przeczekac i nic nie brac w razie czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, wczoraj sie naczytalam ze brak objawow to zly znak, ze jest duzy odsetek ciaz pozamacicznych po laparoskopii, i chyba zaraz zwariuje..w poprzedniej ciazy nie mialam zadnych objawow i skonczylo sie na 9 tyg. w tamtej ciazy przynajmniej mialam duzo bialego sluzu i plamienie implatacyjne, a teraz nic..oszalec idzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane dziewczynki! jestem wlasnie po wizycie u gin. i wiem już,że mam w brzuszku małą fasolkę, a i data porodu adekwatna-12.12.2010!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niania30-czyli widziałaś już pęcherzyk ciążowy na usg?Fajnie gratuluje! Skoro masz termin na 12 ,a ja na 15 czyli blisko to pewnie też byłoby już" Kogoś" u mnie widać...Wizyte mam na 22.04- troche późno,chyba pójde wcześniej prywatnie. Z objawów to zmęczenie,pobolewanie brzucha,czasem lekkie mdłości , "ciągły" mały głód,jakby wzdęty-wydęty brzuch. Też się boje po ostatnim poronieniu ale jestem dobrej myśli i bardzo się ciesze.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgnieszkaW
Witam! Moge do Was dolaczyc? Mam 23 lata ostatnia @ mialam 5.03, a do poczecia doszlo ok 18/19.03.u mnie tez sie okazalo, ze jestem w niespodziewanej ciazy, ale bardzo sie ciesze ;) skapnelam sie w 4 tc jak zaczelo mi sie strasznie odbijac i te zapachy, zrobilam bete i najpier 830mIU/ml a 2 dni pozniej 1628 mIU/ml, moje objawy to dobijanie, brak apetytu, ospalosc, zmeczenie, obolale piersi, piekace sutki,mam mdlosci, ale raczej wieczorem, temp w pochwie ponad 37... bardzo mnie pobolewal brzuch, ale od wczoraj zrobila sie cisza, prawie wogole mnie nie boli;/ czy to zly objaw? Bylam u gina we srode i to byl koniec 4 tc, narazie widac bylo tylko pecherzyk 5mm, ide ponownie we czwartek do gina. Mam nadzieje, ze fasolka rosnie! Kalkulator ciąży mi wyliczyl termin na 10.12.2010 :D trzymam kciuki za wszystkie przyszle grudniowe mamy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość relissys
Witam was gorąco :) Ja mam termin na 13 grudnia,niestety od 6 dni mam plamienia dostalam duphaston.Niestety jestem po obumarłej ciązy ale mam nadzieję że teraz sie uda. W 5tc pęcherzyk 8mm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Zapisuje sie na grudzen 2010 Wstepnie obliczylam sobie termin na 15 grudnia ale jutro lece do gin. Srasznie sie martwie Milo Was wszykie poznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny czyli jeśli wszystko pójdzie dobrze i nasze fasolki:) przyjdą na czas to wszystkie na Święta bedziemy z naszymi Maluszkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Grudniowki, ja o ciazy dowiedzialam sie doklanie 2 lata temu temu- 11.04- czas tak szybko plynie, mozna powiedziec ze dopiero co test robilam, ciaza doslownie przeleciala miedzy palcami, a jak sie syn urodzil to ciagle brakuje czasu, a dobra wydaje sie o wiele ktotsza. Duzo zdrowia, sily zycze i takiego wsparcia jak na grudniowkach 2008 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Gratuluje wszystkim malej fasolki:) Moj brzuch nadal pobolewa, szczegolnie w nocy. Ide dzis do gina, bo juz nie moge wytrzymac, boli mocniej niz na miesiaczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W srode mam usg, zeby wykluczyc ciaze pozamaciczna. Chyba zwariuje, strasznie sie boje. Na dodatek teraz zauwazylam malego guza miedzy lechtaczka a pachwina, ktory boli przy dotyku. Ktoras wie co to moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×