Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

Padlinka ale się usmiałam z tych włosów na ciele - ja urodziłam dwóch synów ale uwierzcie na słowo, ze nie wyglądam jak wilkołak ha, ha WOLSKA- wątróbka jest dyskusyjna :-) moze po prostu skup się na kaszy gryczanej i pęczkach natki :-)) ....a tak na powaznie to naprawdę po tygodniu takiego jedzenia bardzo mi krwinki podskoczyły ! dodatkowo piłam soki z sokowirówki - burak , jabłko, seler , marchewka i ze dwa pęczki natki ( równiez wycisnięta w sokowirówce) to są przepisy mojej kolezanki , która przeszła białaczkę 12 lat temu - teraz jest zdrowa i czeka na narodziny synka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i chciałąm się wypowiedziec na temat slinienia :-) nadprodukcję sliny i to o metalicznym posmaku miałam przez kilka miesięcy :( to był horror, zachowywałam się jak stary dziad wszędzie plujący Czy ciąża moze być piękna jak to opisują w książkach ? Błogosławiony cudny stan w oczekiwaniu na dziecko ???? To musieli wymyślić mężczyźni.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten caly zestw jarzyn i owocow ktore wymienilas juz wywolaly u mnie odruch wymiotny ale wiesz co? Bede walczyc. Juz dzisiaj powiedzialam kolezance desce klozetowej, ze tym razem przyjaciolkami nie bedziemy!! :) Caly czas sobie powtarzam, ze to minie... bleeee....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny! Mogę się dołączyć? Termin mam na 10 grudnia :) Choć to pierwsza, planowana i bardzo chciana ciąża, to czuję się na razie bardziej oszołomiona i przestraszona niż wniebowzięta. Normalne to...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogie towarzyszki , rozum w ciąży śpi :-) rządzą nami hormony ....i takim oto wsiowym filozofowaniem zegnam się do poniedziałku ;-) zabieram dzieci ze stolicy bo paraliz się szykuje :( ....jedziemy na działkę ! do usłyszenia - miłego weekendu (cokolwiek miłego to oznacza ;-) moze tylko jeden mały wymiocik poprzedzony metaliczną slinką ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Toska!! cos jednak jest w tym wsiowym filozofaniu Izydo!! Gratulujemy Ziarenka i zapraszamy do naszego grona! My tu mamy umowe, ze dajemy sobie po pysku za atak paniki :) lekko nie jest! :) Tez sie kiedys zastanawialam, kto w ogile wymyslil, cos takiego jak "bycie w stanie blogoslawionym"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane mamuśki! tosiu kochana, nic dziwnego,że się denerwujesz- zmieni się całe Twoje życie, a i poznasz co to znaczy kobieca fizjonomia! ja jestem caly czas ocieżała i tak jaloś mam brzuch napiety- nie mogę go rozluznić ni cholery! a w dodatku mój 5 letni szkodnik tak mi daje popalić,że chej! kochane dziewczynki ja tez jestem pelna obaw- idę do gim 4.05 i mam nadzieję,ze wszystko będzie ok. mam jeszcze pytanko- które mamuski są z wrocławia? chętnie wymieniłabym się spostrzeżeniami na temat ginekologów. jeszcze jedno- kochana izydo ja w sprawie dziewczęcych kupek- mój mężuś stwierdził,że on nie umie "robic" dziewczynek, a on jest typem samca alfa i trzeba mu wiezyć na słowo.przyznam,że chciałabym,żeby tym razem sie mylił! pozdrawiam Was kochane kobitki i życzę udanego weekendu- ja jade na ploty do psiapsiułki, która tez jest w ciąży- ale poplotkujemy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję :) Ten strzał w pysk też mi się przyda ;) Liczę na to, że natura w odpowiednim momencie zamieni strach w radość i będę z (nie)cierpliwością czekać na to, co mi przynosi życie. Na szczęście na razie żadnych przykrych objawów nie mam. Jedyne, co mi daje znać o ciąży to fotka z usg :) Pozdrawiam Was serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam takie szczesciary, co to ciaza im przeleciala jak miesiac miodowy!! :( ja do niech nie naleze... niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niania30- ja jestem z Wrocławia, ale co by nie zasmiecac forum to mozemy umowic sie na gg badz przez e-mail, chyba, ze wygodniej tu Ci podyskutowac :) Ja wlasnie jestem u "tesciow" w Nysie i uwielbiam tu przebywac, bo naprawde mozna tu odpoczac :) ogolnie to mam wzdecia teraz i nieprzyjemne gazy... koszmar... wiecie co? zaczal mnie brzuch swedziec i piersi.. a do tego mam jakies uczulenie.. na rekach i szyi mam takie krostki czerwone, swedzace... nie wiem po czym to... moze po cytrusach? Pozdrawiam i milego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze wzystkie pouciekalyscie z domu na weekend, a ja nie mam wyjscia i musze siedziec :( ale odbije sobie jak moja Żaba wyzdrowieje:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim, widzialam moja kruszynke:) wszystko jest ok, serduszko ladnie pika:) bebus jest sliczny, poplakalam sie z radosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga W, moze dla swietego spokoju zadzwon do swojego gin i powiedz mu o tym, co? Moze to nic takiego ale ja na twoim miejscu bym zapytala. Milego weekendu mamuski!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również życzę Wam miłego weekendu pomimo tych smutnych wydarzeń. Pozdrawiam wszystkie mamuśki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) dlugo nic nie pisalam ale mamy pewne problemy ze zdrowkiem coreczki:0 tzn wymioty, biegunka i goraczka, w poniedzialek wyszlismy ze szpitala a w czwartek znowu sie zaczelo ale juz do szpitala nie jedziemy:) ja juz u gina bylam :) ciaza potwierdzona lecz niestety zagrozona:( ale tak patrzac wokolo to mam wrazenie ze prawie wszystkie dziewczyny biora luteine na zagrozona ciaze:P nie powiem ze sie nie przejmuje ale jestem dobrej mysli:) lece szukac tabelki by ja uzupelnic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............wiek.....termin porodu....płec/imię...posiadane dzieci 1.KAWSKA...........?...............1/12.............?.... ..... 2.MYSZKA123456..?...............1/12.............?....... .. 3.LOLA8888........?...............4/12.............?..... .... 4.STAKATO29......29............. 5/12.............?.............1 córka (3) 5.BOTHA............23..............6/12.............?.... ......1 córka(3) 6.LAPORUSHI24...27..............7/12.............?....... .. wkrótce 7. IZYDO...........34..............8/12.............?......... ..2 synów(8i5) 8.AGNIESZKAW....23..............5/12.............?....... ...... wkrótce 9. NIANIA30........30.............12/12............?........... ..1 synek(5) 10.DZOANA.........28.............14/12..........?... ........... wkrótce 11.MAMMMA80.....30.............15/12............?........ .....1 córKa(2) 12.WOLSKA........29..............15/12............?...... .....1 Aniołek 13.LIJONKA.........22..............15/12............?..... ..... 1 córka 14.ANULA1000......25..............10/12............?..... . ..... 1 synek(5) 15.PADLINKA.......29.............10/12...........?....... .....2córki(3i6) 16.MAMALOVESME...26.............10/12..........?......... . ...1córka(1,5) 17..Relissys...............32.........13/12......(?) .............. wkrótce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! bole glowy normalka, do tego sennosc... ja spie tak mniej wiecej 13h na dobe :/ szkoda zycia na sen ale coz ja moge poczac... martwie sie tym ze za duzo czasu spedzam w domu i za malo sie ruszam :o nie chce przytyc nie wiadomo ile... pozniej bedzie ciezko z dwojka malych dzieci... ogólnie to dzis humor nie dopisuje, nie wiem czy to te homrmony.. czy ze mna cos nie tak... nic mi sie nie chce i na nic nie mam ochoty... a wy jak sie czujecie, macie czasem takie dni jak ja dzis? pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Ja tez mam strasznego lenia! Az sie sama wkurzam na siebie. Wpienia mnie ten balagan ale nie mam ochoty, sily zabrac sie za to :) Poczekam na meza az wroci z pracy :) Poza tym duzo placze, jedzenie staje mi w gardle, dzisiaj na sniadanie zjadlam.....cytryne!! Oj kobitki, jakos to zniesiemy i zanim sie obarocimy bedziemy paradowac z wielkim brzuchem.. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! dzisiaj zrobiłam test - DWIE KRECHY ;-) we wtorek zbieram się do gin tośka24.......27.............24.12..............synek Michałek 2 latka i 3 mies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............wiek.....termin porodu....płec/imię...posiadane dzieci 1.KAWSKA...........?...............1/12.............?.... ..... 2.MYSZKA123456..?...............1/12.............?....... .. 3.LOLA8888........?...............4/12.............?..... .... 4.STAKATO29......29............. 5/12.............?.............1 córka (3) 5.BOTHA............23..............6/12.............?.... ......1 córka(3) 6.LAPORUSHI24...27..............7/12.............?....... .. wkrótce 7. IZYDO...........34..............8/12.............?......... ..2 synów(8i5) 8.AGNIESZKAW....23..............5/12.............?....... ...... wkrótce 9. NIANIA30........30.............12/12............?........... ..1 synek(5) 10.DZOANA.........28.............14/12..........?... ........... wkrótce 11.MAMMMA80.....30.............15/12............?........ .....1 córKa(2) 12.WOLSKA........29..............15/12............?...... .....1 Aniołek 13.LIJONKA.........22..............15/12............?.... . ..... 1 córka 14.ANULA1000......25..............10/12............?..... . ..... 1 synek(5) 15.PADLINKA.......29.............10/12...........?....... .....2córki(3i6) 16.MAMALOVESME...26.............10/12..........?......... . ...1córka(1,5) 17..Relissys...............32.........13/12......(?) .............. wkrótce 18.tośka24......27.........24.12......(?).....synek Michałek 2 lat. i 3 m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny !!!! Witamy Tośkę2010 :-) pierwsza ciąża ..pierwszy poród...:-) gratulacje !!! Niania30-matko z tymi chłopami...utrzesz samcowi alfa nosa jak będzie dziewczynka ;) :-) ...ja juz sama nie wiem czy planowanie płci ma jakis sens...liczę , ze dziewczynka , czuję się inaczej niz w ciąży z chłopcami ale cóż prawdopodobienstwo jest pół na pół ..duzo to czy mało ? hi, hi Anula1000 - jak tam dzieciątko ? lepiej ? Laporushi - ale fajnie, ze juz słyszałaś serduszko , cudownie :-) jaka ulga...ja mam usg jutro - lekarz dopiero założy mi kartę ciążową i zleci badania...pewnie to jakis 5 tydzien ,więc nie sądzę, zebym usłyszała serducho...na razie łykam kwas foliowy WOLSKA - Ty się kochana uspokój , otrząsnij :-) bo ja tu między wierszami wyczytałam, ze ciągle płaczesz !!! Nie martw się na zapas proszę, to nic nie da. Zrób to dla kruszynki , która odbiera już nastroje i sygnały Mamusi...ja pierwszą ciąże przepłakałam i synus tez był nerwowy i płaczliwy..dał mi popalic ;-) A propos samopoczucia...głowa mnie boli, jestem ospała, ale aktywna - zajmuję się dziecmi, sprzątam, gotuję (co prawda muszę ;-) a wczoraj wieczorem miałam cisnienie 90/60 !!!!!! Czy mierzycie sobie cisnienie? Mój mąz stwierdził, ze jak by miał tskie cisnienie to by ręką i nogą nie ruszył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lijonka - o kurcze to masz lekkiego stresilka :( a czym jesli moge spytać objawia się to zagrozenie ? Trzymam kciuki, zeby było wszystko dobrze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwoliłam sobie na usuniecie trzech pierwszych dziewczyn - nie odzywają się od miesiąca - jesli zechcą znów do nas dołączyć to się dopiszą :-) ale moze ich termin przesunął się na listopad ? NICK.............wiek.....termin porodu....płec/imię...posiadane dzieci 1.STAKATO29......29............. 5/12.............?.............1 córka (3) 2.BOTHA............23..............6/12.............?.... ......1 córka(3) 3.LAPORUSHI24...27..............7/12.............?....... .. wkrótce 4. IZYDO...........34..............8/12.............?......... ..2 synów(8i5) 5.AGNIESZKAW....23..............5/12.............?....... ...... wkrótce 6. NIANIA30........30.............12/12............?........... ..1 synek(5) 7.DZOANA.........28.............14/12..........?... ........... wkrótce 8.MAMMMA80.....30.............15/12............?........ .....1 córKa(2) 9.WOLSKA........29..............15/12............?...... .....1 Aniołek 10.LIJONKA.........22..............15/12............?.... . ..... 1 córka 11.ANULA1000......25..............10/12............?..... . ..... 1 synek(5) 12.PADLINKA.......29.............10/12...........?....... .....2córki(3i6) 13.MAMALOVESME...26.............10/12..........?......... . ...1córka(1,5) 14..Relissys...............32.........13/12......(?) .............. wkrótce 15.tośka24......27.........24.12......(?).....synek Michałek 2 lat. i 3 m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woohooo jestem druga na liscie! :p hyhy a tak serio piszac, hejka izydo 🖐️ ja sie dzis czuje ok.. wczoraj mialam bardzo zabiegany ale fajny dzien! rano basen a pozniej zakupy (oczywiscie :o) i zaraz potem do parku na piknik... bylo super, pod koniec dnia owszem wyczerpana ale za to jaka szczesliwa! to jest to! Musze sie wiecej ruszac, inaczej nie funcjonuje normalnie! co tam u ciebie izydo, ja mam w pt usg! nie moge sie doczekac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydo- przez badanie stwierdzila ze macica jest zbyt twarda:( przyznam ze od czasu do czasu boli mnie podbrzusze dosc mocno, ale niestety nie moge sobie pozwolic na ciagly odpoczynek, poniewaz moja coreczka nie odstepuje mnie na krok i nie chce z nikm zostawac tylko ze mna:P a ze po chorobie jest troszke jeszcze oslabiona, to najchetniej nie schodzla by mi z rak i kolan:) wolska-mnie tez od 3 dni mecza mdlosci, nie wymiotuje ale nic wachac nie moge i prawie nic nie jem , bo od razu wszystko sie cofa:( mam tylko malutka nadzieje ze tymi mdlosciami zarazilam sie od corki i ze nie bedzie tak przez najblizszy czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, Lijonka a czy na to nie ma zadnego lekarstwa?? moze no spa na rozluźnienie?? Izydo co do cisnienia to 90/60 to moje normalne:D ciekawe jakie jest teraz bo padam na nos o 7, przez wulkan mam wolne w pracy jeszcze do jutra:D to juz prawie tydzien, takze pelen relax, mam teraz w sumie 3 terminy z moich osobistych wyliczen to 4 grudzien bo ciaza jest starsza o 3 dni, z kalendarza int. to 7 gr. a wg usg to 11 grudzien.. dziewczyny czy wy tez macie takie dziwne uklucia w pochwie??? botha , wczoraj bylo chyba ze 20 stopni, cudna pogoda, dzisiaj zapowiada sie podobnie:D a mdli mnie od rana do nocy i nie jem nic procz suchych tostow z maslem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laporushi24- dostalam luteine 2 razy dzennie :) no zobaczymy jak to edzie;) ale jakos tak jestem jakas taka dziwnie spokojna :) i jakos tak wcale sie tym nie denerwuje, nie wiem dla czego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×