Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

odpoczywaj duzo, nie stresuj sie az tak bardzo, bo dostaniesz do glowy. Modl sie do sw. Dominika on jest opieknem ciezarnych, to Ci pomoze, umocni. My wszystkie jestemy w strachu. Ja stracilam coreczke w 34tc i teraz mam w glowie tylko czarne mysli ale wierze, ze razem tu bedziemy sie wspierac. Zycze Ci kochana duzo sily!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana mammmo! strasznie się cieszę,że tak razem będziemy czekać na nasze fasolki! mam nadzieję,że dotrwamy do końca! mój starszy synek już rozmawia z moim brzuszkiem i koniecznie chce siostrzyczkę! pozdrawiam i mam nadzieję ,że będziemy się wspolnie wspierać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,Niania30-Ja jutro idę jednak do lekarza,zobaczymy czy potwierdzi mi ten termin no i czy wszystko w porządku.Niania a ile Twój synek ma ?Moja córcia niespełna dwa latka-też już wie o dzidziusiu w brzuchu-całuje brzuch i robi "pierdzioszki" dzidzi,udaje dzidziusia.;) Dzoana,Wolska-wierze,że tym razem będzie dobrze i że doczekacie się się swoich Maleństw.Ja się modle do Matki Bożej Brzemiennej.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny , szukam Grodnióweczek i się doszukałam :-) Według moich wyliczen mam termin na 8 grudnia, OM była 3 marca....9 kwietnia lekarz nie widział jeszcze pęcherzyka :( troche się martwię, bo jak czytam posty to U Was juz widać...niby powiedział, ze to nic nie znaczy bo moze nie byc widac w 5 tygodniu ale....wiecie jak to jest....mimo , ze to moja 3 ciąza ha, ha troche się martwię bo BETA była wysoka ponad 2000 ...a fasolki nie widac...to znaczy gin nie widział....ide znów na usg 14 - go w czwartek o 9 rano....ten sam lekarz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuje zrobic liste cięzarnych :-) łatwiej nam się będzie zapoznac NICK.........wiek.....termin porodu....płec/imię?...posiadane dzieci:-) IZYDO........34lata.....8grudnia..............(?)...........2 dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) to i ja juz moge do was dolaczyc:P ciaze potwierdzilam narazie 3 testami i jak tak sobie obliczylam sama narazie to termin mam na ok 15 grudnia ale zobaczymy jeszvcze co powie lekarz:) ide do nigo albo w czwartek albo we wtorek za tydzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję wszystkim spodziewającym się na grudzień:) Ja dziś idę na 18 do lekarza także będę wiedziała dokładniej co i jak i wtedy poproszę o dopisanie do listy:) Dam znać wieczorkiem trzymajcie kciuki, bo póki co niepewność jeszcze jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dolaczam sie. termin na 6 grudnia (z kalkulatora narazie) wizyta u lakarza i usg na 23 kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana mammmo! mój synciu ma 5 lat- skończy w lipcu i jest wulkanem energi- wypadkową charakterków swoich rodziców! trzymam za Ciebie kciuki i mam nadzieję,że będziemy sie wzajemnie wspierać! całuski dla córci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koli 35
witam.mam nadziejeze do Was dolaczetermin @ mam na piatek.owulacje mialam14 dc dokladnie bo byla po pregnylu monitorowana.tydzien po owulacji zaczal bolec mnie brzuch ale nie tak jak na @ takie dziwne ciagniecie w dol.ten bol trwa do dzis.nigdy wczesniej nie bolal mnie brzuch przed dopiero jak okres dobrze sie rozkrecil.Mam nadzieje ze ten bol teraz cos swiadczy.mozecie napisac jak u Was bylo?pozdrawiam goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , u mnie przy kazdej ciązy było tak samo (a zaliczyłam dwie i teraz trzecia) w dniu kiedy miałam dostac okres ból brzucha, na dole, tak jak przy bółach menstruacyjnych, ból piersi ....tak przez 4-5 dni - okres oczywiscie nie nadchodzi...no a potem cisza...przed burzą ....bo potem mdłosci, wymioty , metaliczny posmak w ustach , nadprodukcja sliny ha, ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja o dziwo nie mam zadnych objawow! Zadnych nudnosci, bolu brzucha, sennosci nic. Wczoraj lekarz potwierdzil ciaze i nie wiem czy sie martwic tym brakiem objawow czy nie. Poprzednia ciaze przechodzilam bardzo zle, na lezaco, plamienia, schudlam 8 kg do 5 mies., czulam sie fatalnie. hmmm... mam pytanie do tych ktore sa w ciazy po raz kolejny: czy macie te same objawy, czy wszystko przebierga tak samo?? Pozdrawiam i witam nowe Grudniowki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w poprzedniej ciazy, duzo bialego sluzu, bol piersi, 0 mdlosci, bardzo dobre samopoczucie, ciaza obumarla, w tej ciazy 0 sluzu, bol piersi, jedzenie smierdzi, ale jak nie zjem to mnie mdli, oby szybciej i szczesliwie do grudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopisuje sie:) NICK.........wiek.....termin porodu....płec/imię?...posiadane dzieci IZYDO........34lata.....8grudnia..............(?)........ ...2 dzieci laporushi24..27lat......7 grudnia......(?)..................0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Grudniówki :-) Pozwoliłam sobie podsumowac Grudniówki 2010 , jesli zrobiłam jakis błąd to przepraszam, dajcie znac poprawię , kolejnosc dobierałam po terminie porodu - moze być ? jESLI KOGOS POMINĘŁAM - BARDZO PROSZĘ O INFO :-),jak ktos chce sam swoje dane poprawic to proszę skopiowac tabelkę - dopisac co potrzeba i wysłać . Na razie lista prezentuje się następująco : NICK.........wiek.....termin porodu....płec/imię?...posiadane dzieci 1. KAWSKA................?.......1/12 2. MYSZKA123456........?.......1/12 3. LOLA8888..............?.......4/12 4. BOTHA..................?.......6/12 5. LAPORUSHI24..........?......7/12 6. IZYDO..................34......8/12......(?)........ ...2 synow 7. AGNIESZKAW...........?.......10/12 8. NIANIA30...............?.....12/12.......(?)............1dziecko 9. DZOANA.................?.....14/12 10.MAMMMA80............?......15/12 11.STAKATO29............?......15/12......(?)............1 dziecko 12.WOLSKA................?.......15/12 13.LIJONKA................?........15/12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o i po pierwszych poprawkach :-) NICK.........wiek.....termin porodu....płec/imię?...posiadane dzieci 1. KAWSKA................?.......1/12 2. MYSZKA123456........?.......1/12 3. LOLA8888..............?.......4/12 4. BOTHA..................?.......6/12 5. LAPORUSHI24.........27.....7/12 6. IZYDO..................34......8/12......(?)........ ...2 synow(8i5) 7. AGNIESZKAW...........?.......10/12 8. NIANIA30...............?.....12/12.......(?)............1synek(5) 9. DZOANA.................?.....14/12 10.MAMMMA80............?......15/12......(?)............1córa(2,5) 11.STAKATO29............?......15/12......(?)............ 12.WOLSKA................?.......15/12.....(?) 13.LIJONKA................?........15/12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanko do WOLSKA - przepraszam, czy dobrze wyczytałam, ze straciłas córeczkę w 34 tygodniu ciązy ??? na miesiąc przed porodem ? Strasznie współczuję jeśli tak strasznie los Cię skrzywdził :(.....ale moze coś zle zrozumiałam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety dobrze wyczytalas. Bardzo mi ciezko... minelo dopiero 7 mies. A ta nowa ciaza taka niespodziewana. Mam w glowie straszny metlik.. Dlatego licze na was dziewczyny, ze dacie mi po pysku jak bede miale te swoje jazdy :) Potrzebuje waszego wsparacia, modlitwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maadlina
Cześć przyszłe mamy:) Jeśli moge to chętnie się dołącze:) Dziś okazało się że jestem w ciązy meeeeeega ogromna radość::)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOLSKA to cudownie, ze jestes teraz w ciąży .....Twoja córeczka jest Aniołkiem i na pewno trzyma kciuki za Mamusię i rodzeństwo . Będzie wszystko dobrze ! Ja mam dwoje dzieci , co prawda nie straciłam ciąży ale znam przypadki i w rodzinie i u znajomych , ze mimo straty dziecka urodzili cudne, zdrowe dzieciaczki - najczęściej odmiennej płci:-) , więc moze tym razem synek ;-) Nie chcę rozdrapywać Twoich ran ale czy mogłabyś jeszcze napisać czy to była wina lekarzy czy po prostu nieszczęście ? Bardzo się cieszę, ze los zdecydował za Was i jestes w ciąży !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozdrapujesz moich ran, bo one nigdy nie przestaly krwawic. Nie rania mnie pytania.. W moim przypadku zadecydowal los. Mala zwyczajnie zasnela... Pamietam ,jak strasznie kopala wieczorami i powiedzialam jej kiedys, zeby przestala i poszla juz spac... ale nigdy nie chcialam zeby zasnela na zawsze... moj lekarz nie zawinil, wczoraj mnie tak strasznie wysciskal, zna moja historie, rozumiemy sie bez slow. Wciaz boje sie cieszyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się juz kochana, nadszedł nowy czas, trzeba wierzyc , ze wszystko się uda, wiem ze wszystkie tu dotrwamy do grudnia :-) urodzimy zdrowe sliczne dzieciątka !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki gorąco Was witam i trzymam za wszystkie fasolki kciuki jak Was czytam to przypominaja mi sie cudowne chwile jak dowiedzialam sie ze zostane mama i 03.12.2009 urodzil sie nasz cudowny synek:)) powiem wam ze mialam obawy bo do trzech miesiecy (co jest czasem pozostaloscia okresu) mialam krwawienia w daty spodziewanych miesiaczek do 3 miesiaca ciazy szlalam z niepokoju ale na szczescie bylo ok:) a do tego nie wiedzac ze jestem w ciazy zrobilam RTG do pracy mi bylo potrzebne ale wszystko szczesliwie sie skonczylo:)) jak macie jakies pytania zagladnijcie do nas GRUDZIEŃ 2009 napewno pomożemy:)) nasze malenstwa juz maja po około 4 miesiace i jestesmy na etapie pierwsze zabki:) o moj wlasnie wstal i nie wola:) wolska pomodle sie za twojego aniolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgnieszkaW
Nie wiem czy jestescie wierzace czy nie, ale warto sie pomodlić do św. Dominika, ktory jest patronem kobiet starających się zajsć w ciaze i kobiet brzeminnych. U siostr Dominikanek, mozna nawet zamowic sobie pasek, taka wstazke z modlitwa, ktora sie kobiety przepasaja jak sa w ciazy! Ponoc to dziala! a moze wiara, ze wszystko jest ok czyni cuda! Mnie wlasnie przestal bolec mocno brzuch, ale przyszly nudnosci cholerne i spanie, do tego swedza mnie piersi i brzuch... We czwartek ide na usg, bedzie to 5 t 5 d i mam nadzieje, ze zobacze juz malucha i serducho :) jeszcze raz trzymam za Was wszystkie kciuki! Obysmy byly szczesliwymi mamami! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko, Ja taki pasek juz zamowilam, wlasnie czekam na przesylke!! Tez wierze w modlitwe i znam wiele dziewczyn, ktorym modlitwa do sw. Dominika pomogla. Nie wiem jak wy, ale ja chwytam sie wszystkiego :) Sw. Dominik to mily swiety, otoczy Was opieka jesli mu zaufacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgnieszkaW
a mozesz mi podac szczegoly gdzie zamawialas, czy jak pisalas do nich i czy dalas cos na 'ofiare' aby Ci ten pasek przyslaly? Ja chyba tez zamowie, bo to moja pierwsza ciaza, mam dopiero 23 lata, ale juz tak oswoilam sie z ta mysla i moj chlopak tez, ze teraz nie chce slyszec, ze moze byc cos nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kolejne mamusie:) Droga Izydo proszę o poprawkę w mojej dacie a mianowicie z daty 15.12 na datę 5.12 :) Byłam dziś u gina ostatecznie potwierdził ciążę, stwierdził,że jest bardzo silnie zagnieżdżona:) Jeśli chodzi o dzieci to jest to moja druga ciąża, mam już 3 letnią córeczkę Patrycję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwyczajnie napisz list do siostrzyczek. Prosto z serca opisz swoje obawy, troski i zmartwienia. Tu jest stronka z adresem : http://adonai.pl/nieplodnosc/?id=12 Ja ciagle czekam na swoj pasek. Siostry obiecuja modlitwe i z tego co wiem, pasek przysla za Bog zaplac. nie trzeba placic, aczkolwiek maly datek na rzecz klasztoru jeszcze nikomu nie zaszkodzil. Trzymaj sie kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×